Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość olcia 1987
Fallenangell69 dzieki bardzo za informacje:) juz jestem spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
ninka87 -> tak szczerze to po cholere Ci gumki skoro zdecydowałaś sie na tabletki ? po cholere sie tym truć i jeszcze te kondomy !!! mi lekarz powiedział ze mogę szaleć do woli:) i szaleje, moje znajome też sie juz nie zabezpieczają -tylko tabletki !! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
A tak wogole to mam pytanko do Was moje drogie!!!!!!!!! Czy od kiedy bierzecie tabsy czy macie sucho tam no wiecie ?:) bo ja starasznie, moze któraś z Was mówiła o tym lekarzowi i dostała na to jakieś tabletki? bo ja do gina ide dopiero w marcu a to jest takie uciążliwe,i chce wiedzieć czy coś przepisują to wybiore sie może wczesniej, dodam że nie chce żadnego żelu nawilżajacego-to jest dobre przez pierwsze 3 min hehe , che coś co od wewnątrz nawilża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
emilcia === ja nie mam naszczescie takiego problemu w sumie po yasminelle nie mialam zadnych skutkow ubocznych tylko niewuelkie plamienie przy 2 i 3 opakowaniu. wczesniej bralam cilest i byl to dla mnie koszmar bolaca cycki plamienia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! mam pytanko kobietki. własnie mam przerwe po 3 opakowaniu Yasminelle. pierwsza tabletke opakowania zaczynam brac w niedziele, niestety nie mam recepty na 4 a dzisiaj nie miałam kiedy isc do lekarza , w wekend nie przyjmuje wiec nie wiem czy moge zrobic sobie dłuższa o jakies 2-3 dni przerwe????? prosze odpiszcie, dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
przerwa nie wskazana , spróbuj w aptece , czasami może sie udać bez recepty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuśka71
Witam :) Ja kończe już drugie opakowanie i troszke jestem zdołowana bo bardzo schudłam :( ważyłam 51 kg, a teraz zaledwie 43. Nie mówiąc o piersiach, ktore prawie zniknęły. Poza tym, zero depresji, sennosci. Czuje sie swietnie, procz lekkiego dolka ze wzgledu na szybka utrate wagi. Aha no i duzo krosteczek na twarzy. Mam nadzieje, ze niedlugo znikną. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
ja jestem wtrakcie 2 opakowania po pierwszym opakowaniu podczas przerwy okres pojawil sie drugiego dnia i byl bardzo slaby wpierwszy dzien a pozniej tylko mialam krwawienie w nocy tez slabe przez 2 kolejne dni i juz .na poczatku sie triche balam mimo ze bardzo kocham mojego lukasza to czuje sie jeszcze nie na silach do roli mamy .ale przemoglam sie i pozwolilam mojemu na cos wiecej ,k0ochamy sie bez prezerwatyw i narazie tabletki dzialaja chociaz musze przyznac ze na poczatku bylam jakas przygnebiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiasia
dzieki wielkie:) ja wlasnie tez mam belisse i to nad jej wzieciem sie zastanawiam:) dzieki jeszcze raz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiasia
a jeszcze tak sie zapytam, bo przeczytalam przed chwila ze przerwa w braniu jest niewskazana. i tak sie zastanawiam, bo juz biore prawie rok i ze moze zrobilabym sobie przerwe np na 3 miesiace zeby moj organizm nie byl tak bardzo truty hormonami... ale teraz w sumie nie wiem czy to dobry pomysl, czy lepiej nie robic sobie takiej przerwy bo jest ona gorsza niz branie non stop;] dajcie znac jesli wiecie cos na ten temat:) pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nanus>>>napisz prosze na jakiej zasadzie bolaly Cie piersi przy cilest?bo mnie tak bola przy yasminelle..od polowy cyklu..od 12..13..czy 14dnia do krwawienia:| tj bardzo denerwujace.;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn
ksiasia , to chodziło o 2-3 dniową przerwę w ciągu brania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
tagusia--- piersi bolały mnie cały czas. przy dotyku czy nawet w czasie snu polozylam sie na brzuchu nie moglam z tym wytrzymac i te plamienia tak bardzo uciazliwe cos strasznego no i troche sie przytylo. a teraz przy yasminelle nie narzekam na nic nawet schudlam 3 kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiasia
no wiem wiem ze to chodzilo o taka przerwe... ale czy jezeli zrobilabym sobie np 3 miesieczna przerwe to takie cos jest wskazane po roku brania juz czy niee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
ksiasia--- kiedys moja kolezanka mowila mi ze jezeli decyduje sie na tabletki to nie moge sobie tak skakac ze pare mies bede brala a potem przez pare nie. mowila ze to za duze wezwanie dla organizmu ze nagle pojawiaja sie hormony i organizm przyzwyczaja sie do nich i nagle gdy juz sie przywzyczail ty zabierasz mu te hormony i zaczyna dziac sie w srodku burza, a za pare mies znowu dawka hormonow. mowila zebym tak nie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
bo tak ponoc powiedzial jej gin i ostrzegla mnie przed tym . a czy to prawda nie wiem. moze mloda polozna bedzie znala odp na twoje pyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam sie zastanawiac nad tabletkami anty. nie bylam jeszcze u gina w tej sprawie bo wpierw wolalam sie na kafe rozeznac:D chcialabym zeby mi cycki urosly :D ale nie chce zeby mi 10kg przybylo w ciele;/ mozecie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ksiasia --- takie przerwy rzeczywscie nie sa wskazane.Chyba,że ze wzgledow medycznych.Po roku czasu stosowania tabletek chyba zrobilas badania okresowe? etc. --- polecic...? Jezeli chcesz zeby 'cycki' Ci urosly to polecam operacje plastyczna, a jezeli boisz sie przytyc to zasada 'mniej żreć' bardzo dobrze sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz byc tak wulgarna ;] po prostu zapytalam. z wagą nie mam zadnych problemow dla twojej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
etc. ----- a w ktorym momnencie bylam wulgrana? Od tabletek nic Ci nie urosnie, tak samo jak tabletki nie zwiekszaja masy ciala tylko co najwyzej wzmagaja apetyt,wiec zasada 'mniej żreć' stosujac tabletki bardzo sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam pierwsze strony topiku. dziewczyny mowily ze chudly po jakies 3kg, inne ze rosly im piersi o 1-2 rozmiary.wiem,ze to pewnie przez zwiększenie masy ciala, ale skoro jadlabym tak jak do tej pory, to utylabym no bo to w koncu hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przytylam, wrecz przeciwnie...ale co do piersi to na prawde powiekszyly sie o 1 rozmiar...przy wyjsciowej miseczce A ...od razu widac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
etc. ---- hormony nie powoduja przyrostu masy ciala...zadne.Piersi nie rosna,tylko puchna to jest nic innego jak obrzek do tego bolesny,po odstwieniu tabletek piersi wracaja do swojego pierwotnego stanu.Yasminelle odwadniaja, dlatego waga moze spadac w dol bo organizm nie chomikuje juz wody, a tej w calym cyklu moze nazbierac sie do 4kg.Moga tez zmniejszac laknienie, ale to tez nie dziala na kazda kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna - czy moglabys mi pomoc ? zaczynam brac tabletki w piatek o 23.30, w we wtorek w 1 tygodniu zapomnialam tabletki, ale na szczescie przypomnialam sobie rano i wzielam o 8, czyli ze nie minelo 12 godzin, ale niestety w srode wieczorem znow zapomnialam i wzielam w czwartek rano o 7 i ta zwykla czwartkowa o stalej porze (23.30) w sobote kochalam sie z chlopakiem i zsunela nam sie prezerwatywa ale zorientowalismy sie i przerwalismy - czy moja ochrona byla oslabiona ? a te piersi nie bola, a sa wieksze ! tak trzymac...=P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lianka --- generalnie,nic nie powinno sie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo bo to sytuacja z pazdziernika, ale co mnie to wtedy nerwow kosztowalo to moje...teraz na spokojnie sie chcialam upewnic czy to szczescie czy chemia :-) dzieki za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lencia
WITAM! Mój ginekolog zapisał mi tabletki Yasminelle, ponieważ mam bardzo nieregularne miesiączki. Leczenie rozpocznę w przyszłym miesiącu. Za jedno opakowanie tabletek zapłaciłam 44,50,- i jestem troszkę zaskoczona (lekarz twierdził, że zapłacę okolo 30,00,-). Jestem optymistycznie nastawiona; boję się tylko, że przytyję. POZDRAWIAM GORĄCO!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nanus86---- no wlasnie ja mam tak z piersiami,ze od 12dnia cyklu mnie bola do okresu...pote,m troche przerwy i znow;/ tylko ze ja mam wysoka PRL,wiec tj spowodowane zapewne jeszcze tym;| i zazwyczaj jajniki mnie bola od polowy cyklu:| ech my kobiety to mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
młoda położna--- prosze napisz mi,czy to,ze mam pecherze na prawym jajniku,moze powodowac,ze on mnie tak czesto boli???najczesciej w cyklu..i czy te pecherze jakos znikaja same???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×