Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość goosieek
Widzę, że nie ja jedna mam zmniejszony apetyt i chudnę... tylko, że ja się nie cieszę, schudłam już 3 kilo i nie chcę więcej, bo same kości ze mnie zostaną może mi to minie? jestem w trakcie 3 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnachmurka
a jakie są objawy ciąży? :D wymioty, ból głowy, zawroty głowy, bolesność piersi, senność, zmienność nastroju, zmiany łaknienia, mdłości, obrzęki-wszystko miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnachmurka
a jakie są objawy ciąży? :D wymioty, ból głowy, zawroty głowy, bolesność piersi, senność, zmienność nastroju, zmiany łaknienia, mdłości, obrzęki-wszystko miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnachmurka
a jakie są objawy ciąży? :D wymioty, ból głowy, zawroty głowy, bolesność piersi, senność, zmienność nastroju, zmiany łaknienia, mdłości, obrzęki-wszystko miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnachmurka
a jakie są objawy ciąży? :D wymioty, ból głowy, zawroty głowy, bolesność piersi, senność, zmienność nastroju, zmiany łaknienia, mdłości, obrzęki-wszystko miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Mruczek23 ja tez jestem w połowie 2 opakowania i tez tak mialam w tamtym tygodniu w nocy mnie glowa bolala a pozniej jeszcze przez 2-3 dni o roznych porach dniach taki scisk przy skroniach. Teraz narazie spokoj, mam nadzieje ze nie powroci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból głowy na szczęście minął, niepokoją mnie te mdłości, nie wiem o co chodzi.Ale to chyba od tych tabletek tak mam,normalnie myślałam że już zwymiotuję,zobaczę jak dzisiaj w nocy będę się czuć...jak znowu tak samo to idę do mojej pani doktor,bo to nie powinno tak być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki dlaczego zwalacie wszysto na tabletki ??? Czy jak nie brałyscie pigułek nigdy was glowa nie bolała i czy nie mniewałyśćie gorszego dnia ???Każda z Was by chciała być piekna i chuda po tych tabletkach i zeby nic nigdy nie bolało heheheh .Jak by te tabletki były skutkiem wszystkich boli to by je wycofali .Tyle kobie bierze i to oczywiste ze czasem glowa boli ale nie od pigulek moze z niedotlenienia ,przemeczenia ,nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem piękna i chuda :) I całkiem nie zwalam całej winy na tabletki, gdy coś mnie boli...a główka jak się domyślam bolała, dlatego bo ostatnio mam dużo stresu. Martwią mnie tylko te mdłości, wcześniej tego nie miałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana19.09
hej dziewczyny jest taka prosba otoz wczoraj wziełam pierwsza tabletke yasminelle ale zgubiłam gdzies ulotke mozecie tak po krotce napisac co powinno sie brac robic podczas brania tebletek aczego nie powinno kategorycznie robic?? z góry dzia za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lencia
Mam do Was pytanko: CZY TO PRAWDA, ŻE W TRAKCIE STOSOWANIA TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH, NIE POWINNO KORZYSTAĆ SIĘ Z SOLARIUM...? Bardzo proszę o odpowiedz! POZDRAWIAM GORĄCO!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
lencia nie powinno chodzić się do solarium bo to może powodować powstawanie przebarwień...a te przebarwienia moga pojawić sie od razu albo tez z upływem czasu....ja osobiście biore tabsy i chodze na solarkę od czasu do czasu....jak narazie zadne przebarwienia u mnie nie wystapily.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lencia
lenka797 Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz; chyba jednak będę musiała zrezygnować z solarium...:-( POZDROWIONKA!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1985
Witam ja w sprawie tego bólu głowy. Wiem, że czasami boli głowa a to ze stresu a to z przemęczenia albo na kacu. Miewałam takie bóle przed braniem tabletek. Ale od czasu jak biorę tabletki ( narazie zaczynam 2 opakowanie) to praktycznie codziennie boli mnie głowa tak jak pisałyście w okolicach skroni. Bardzo to dokuczliwe go niby taki niewinny ból ale męczy jak trwa tak bez przerwy i non stop.Pomóżcie co mi może pomóc:-)I czy możliwe że to przez to jestem dopiero po pierwszym opakowaniu.Z góry dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Zdenerwowana_
Hej dziewczyny, mam problem. Biorę Yasminelle już jakiś czas i zwykle dostawałam miesiączkę jak w zegarku w pierwszy dzień tygodnia bez tabletki, ale tym razem minęły już 3 dni i nic. Strasznie się denerwuję, że mogłam wpaść(mimo iż tabsy biore regularnie). Czy któraś z was miała może takie przestoje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnachmurka
ja miałam ostatnio 2 dni po terminie. spokojnie, nie sądzę żebyś wpadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666 999
biore juz 5 opakowanie yasminelle i przez cały cza boli mnie podbrzusze, jajniki , tak jabym miała jajeczkowanie. byłam u ginekologa juz w czsie drugiego opakowania le nic nie stwierdziła...wiecie moze co sie ze mna dzieje? strasznie przez to schizuje bo boje sie wpadki a tn bol jajników i dolnej czesci brzucha podejrzany. tak mnie ćmi, zaszczypie, raz po lewej , raz po prawej, potem po srodku ja w czasie okresu. nie wiem co sie dzieje? zwłasza po seksie sie nasila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez było niedobrze i bolała mnie glowa w pierwszych 2 tygodniach ,ale to normalne jest ze ogranizm tak reaguje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
boni666 999 ---- jezeli boli w trakcie cyklu to tak moze byc...jezeli jest bardzo dokuczliwy to pomyslalabym o zmiane tabletek o wiekszej dawce.....jezeli boli caly czas to bym szukala torbieli.Jest tez trzecia mozliwosc --- psychika.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
boni666 999 ---- mialo byc w 'srodku cyklu ' oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNKA1988
WASZYM ZDANI8EM TE TABLETKI SA DOBRE CZY NIEA/ I KIEDY BEDE MOGLA ZACZAC JUZ NORMALNIE WSPOLZYC, DZIS LUKLAM DOPIERO 4 TABLETKE. POMOZCIE PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
MARTYNKA1988 ----- jezeli 1 tabletke wzielas w 1 dniu miesiaczki to jestes zabezpieczona od razu,tak jak jest napisane w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNKA1988
to dobrze ;p powiedz mi prosze tak szczerze czy to sa dobre tabletki/ chodzi mi glownie o te tycie i o trondzik... pierwzy raz biore tego typu tableki i za bardzo sie nie znam... mam juz trondzik i nie chcialabym miec go wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
MARTYNKA1988 ---- to jest kwestia indywidualna oragnizmu....dla jednej sa dobre dla innej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
MARTYNKA1988 ---- pozatym tabletki nie sa kaloryczne wiec nie zwiekszaja tkanki tluszczowej.Moga tylko zwiekszyc laknienie, wiec trzeba poprostu sie kontrolowac i wiecej sie ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666 999
tzn. podbrzusze boli mnie przez całe 21 dni jak przyjmuje tabletki a w czasie krwawienia tez ale tu wiem ze to przez krwawienie a w pozostałe 21 dni, czemu? poza tym ten bol przypomina włsnie taki jaki kiedys, zanim zaczełam brac tabletki miłam na ok 10 dni przed okresem, własnie wtedy wyskakiwało mi tez najwiecej pryszczy na twarzy... czy ten bol moze oznaczac ze tabletki nie sa wystarczajaco skuteczne?boje sie a z innej beczki czy sters, bardzo silny- taki ze złowiek zapomina ze nie jadł cały dzień,trzęsą sie ręce itp.moze wpłynać na wchłanianie tabletek? oraz cz przyjmowanie 1 tabletki witaminy C 200mg przez miesiac moze wpłynac na obnizenie skutecznosci yasminelle? dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
boni666 999 ------ juz napisalam swoje teorie czemu moze Cie bolec.Czy bol oznacza,ze sa malo skuteczne? Jezeli chodzi o zabezpieczenie to nie, poprostu dla niektorych kobiet ta dawka jest za niska i pecherzyk graafa moze dojrzewac ale nie peka i tez bol moze byc wlasnie przez to.Dlatego tez trzeba zwracac uwage czy nie robi sie torbiel.Stres o ktorym piszesz nie wplywa na dizalanie tabletek ale bardzo wplywa na funkcjonowanie organizmu i bol podbrzusza tez mozna na to zwalic.To juz musi lekarz ocenic.Ja moge pisac tylko teoretycznie.Wit C w takiej dawce nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666 999
oki dzieki, wybiore sie w najblizszym czasie do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
boni 666 999----mnie takze tak boli brzuch-i rowniez biore 5opakowanie:| i wlansie zastanawiam sie czy nie zmienic yasminelle:| i tj napisala mloda polozna uwazam ze to moze miec podloze psychiczne,stres..etc ja przed braniem tabletek mialam problemy z okresem..nie mialam owulacji...dlatego moze to ma cos wspolnego z tym..Teoria z pecherzem graffa ktory nie peka tez jest mozliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×