Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

DariSSa >>Kochana kazdy robi to co uwaza za słuszne !Tabletki to 99% i bywa tak ze sie zachodzi w ciąże nawet biorac tabletki .Trzeba sobie zdawac sprawe z tego ,jelsi ktos niechce dzieci i nie jest na to przygotowany to bardzo dobrze robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores_k123
agnez3333--------- nie umiem odpowiedziec Ci na pytanie, poniewaz niektore kobiety jesli juz sa w cazy to maja male krwawienie przez pierwsze miesiace.Regularne branie tabletek zabezpiecza Cie w 99.9 % w tym czasie jestes nieplodna, wiec nie ma szans na ciaze. Wiem ze odstawienie gumki jest ciezke, bo mam kolezanke ktorej nie moge przekonac ze bez gumki mozna isc na calosc jesli bierze sie tabletki regularnie. Ja sobiscie nie moge uzywac gumek bo jestem na lateks uczulona czy na jakies tam srodki stosowane, dlatego biore tabletki. Wlasnie po to one sa zeby sprawic nam przyjemnosc i partnerowi. Wybor nalezy do Ciebie, wierze ze sie przelamiesz, ale oczywiscie nic na sile.Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko123
=>DariSSa ja nie widze problemu w tym ze ktos uzywa dodatkowego zabezpieczenia. biore tabletki antykoncepcyjne od 8 miesiecy a mimo to caly czas kocham sie z gumką. nie ufam zbytnio samej prezerwatywie bo czasami zdarza sie ze pęka, zsuwa sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko123
mysle tak samo jak napisala effinka " kazdy robi to co uwaza za słuszne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Sloneczko123 ----- czyli jak prezerwatywa pęknie to myslisz,ze tableki Cie ochronia przed ciażą? Wiec to sie sprowadza do jednego -- po co stosowac prezerwatywe skoro i tak liczycie na tabletki? Po co obciazac organizm skoro i tak dodatkowo stosuje sie prezerwatywe? Jak peknie to mozna jeszcze lyknac tabletke 'po',obciazy sie organizm ale jednorazowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda położna
'Słuszna głupota' , ale to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko123
wolę jednak liczyc na gumke i tabletki anizeli na to ze pozniej wezme tabletke"po",to po pierwsze, a po 2 ja te tabletki stosuję nie tylko jako antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko123
ale oczywiscie kazdy ma swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda położna
Sloneczko123 --- wiec skorzystaj z tego...skoro juz musisz brac tabletki to spraw sobie i partnerowi wieksza przyjemnosc....Z prezerwatywa czy bez masz takie same szanse wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa strachliwa
dolores_k123....dziekuje za szybką odpowiedz. W sumie fajnie bo ja tez wole bez ale pytanie czy przełamie strach. I mówisz ze moge kochac sie z facetem bez gumki i nie mam sie co obawiac jesli zakonczy we mnie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
hej dziewczęta. ja znowu chyba pankuje nie potrzebnie, znaczy predzej mojchlopak..;p bo ten no jak juz kiedys pisalam to w sylwestra zwymiotowalam tabletke, pozniej bralam po tym kolejne opakowanie bez przerwy 7dniowej bo i tk radzilyscie, a potem w drygim 7tygodniu tego blistra zapmnialam tabletki i wzielam ja dopiero po 13tu godzinach. a teraz.. teraz czekalam na okres i.. dostalam w sobote wieczorem. tyle ze ten okres jest strasznie dziwny. fakt faktem brzuch mnie bolal ale to norma. tyle ze leciala ze mie najpierw taka ochydna nutella... pozniej jakies bordowe prawie czarne skrzepy.. pozniej juz bylo troche okej ale niewiele bo te skrzei zaczely byc drobiniejsze. w niedziele mialam takie leciutenkie krwawienie przez aly dzien milam na zerokosc oze z dwucentymetrowy pasek krwi na podpascie jak nigdy. a dzis rano znowu to dziwne brazowe plamienie. pozniej lekkie krawienie i znowu tto plamienie. a jak narazie teraz takie leciutkie krwawienie. okrs jest jaky go ie było.. cuje sie tak jakby t ył ostatni dzien miesiaczki a tak naprawde dopiero konczy sie drugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam! ja tez sie dziwie ze bierzecie tabsy i jeszcze gumki, bez gumki jest nieporownywalnie lepiej!Rozumiem ze boicie sie do konca ale zeby wogole caly czas w gumce?Ja biore 2 blister i niedawno zedycydowalismy ze moj partner skonczyl we mnie i bylo super, nie musial uciekac;) ale ogolnie raczej konczy poza, od swieta sobie pozowolimy to bedzie wieksza przyjemnosc:) No ale to oczywiscie moje zdanie, kazdy robi jak uwaza.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
aaa i zapomnialam dopisac, ze tydzien po tym niesczesnym sylwestrze uprawialismy sex z chlopakiem, a przed moim zapomnieniem tabletki w drugim tygodniu blistra rownież ale on nie skonczył we mnie... sama juz nei wiem.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
ja to ja ale wytlumacz to mojemu chlopakowi, bo on do glowy dostaje.. ja jestem jakas ardziej spokojniejsza. a pisze tu o ty tylko dlatego ze On mnie o to prosił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
ja to ja ale wytlumacz to mojemu chlopakowi, bo on do glowy dostaje.. ja jestem jakas ardziej spokojniejsza. a pisze tu o ty tylko dlatego ze On mnie o to prosił.. botak mi sie dzieje pierwszy raz a tabletki biore prawie rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
ja to ja ale wytlumacz to mojemu chlopakowi, bo on do glowy dostaje.. ja jestem jakas ardziej spokojniejsza. a pisze tu o ty tylko dlatego ze On mnie o to prosił.. botak mi sie dzieje pierwszy raz a tabletki biore prawie rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda położna
OluSs ---- zrob test i pokaz mu wynik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
otulona_snem -->bo moj chłopak nie jest przyzwyczajony i nie robi mu to roznicy i to chyba mi bardziej na tym zalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnachmurka
biorę Yasminelle od września, schudłam 5 kilo, mam mniejszy apetyt, nie ma meczących objawów ubocznych, no tylko biust większy się zrobił i boli od połowy cyklu :) zaczęłam brać tabletki licząc że poprawi się stan mojej skóry (trądzik). niestety nie porprawił się (dermatolog mówił, że ze względu na małą dawkę hormonów na efekt mozna czekać nawet 8m-cy). ogólnie tabletki polecam, jedyne po których nic złego się ze mną nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
czarnachmurka----napisalas ze jedynie po yasminelle nic zlego Ci sie nie dzieje,a moge zapytac co Ci bylo,jak bralas inne tabsy???jakie mialas objawy etc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Ja napisalm tylko to co ja mysle :) kazdy ma prawo miec inne zdanie..przeciez najwazniejesze jest to zeby brac tabl. regularnie no nie ) a i tak kazdy robi to co mu sie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratowniczka
Hej Dziewczynki!!! Ginekolozka przepisala mi Yasminelle i to sa moje pierwsze tabletki. Dopiero za pare dni mam zaczac. Tak czytam to i czytam i troche sie boje. Przede wszystkim co do skutecznosci oraz o zwiekszenie problemow z cera, ktore mam i bez tego. I moze ktos wie (bo nie znalazlam nigdzie informacji) o wplywie alkoholu na dzialanie tabletek. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnachmurka
brałam diane (straszne świństwo) ,harmonet, regulon. po dianie duzo przytyłam i miałam objawy ciąży :) oprócz tego źle działały na moją psychikę. brałam je ze względu na pryszcze. fakt pomogło, ale kiedy odstawiłam to po 2 miesiacach syfy wróciły. brałam jeszcze harmonet i jakies których nazwy nie pamiętam-chyba reguln. po harmonecie było ok przez jakies 2 m-ce. potem znowu czułam się jak po dianie. te ostatnie brałam tylko miesiąc bo nie wytrzymywałam. może to wina stężenia hormonów po dianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnachmurka
alkohol jako taki nie działa źle na tabletki, pod warunkiem że się po nim nie zwymiotuje :) yasminelle działa tak samo skutecznie jak inne tabletki. samopoczucie zależy od dobrania pigułek. a pryszcze jest dobrze leczyć nie tylko hormonami ale też lekami dermatologicznymi, tylko trzeba uprzedzic lekarza że się łyka antykoncepcyjne, bo dermatolodzy lubią przepisywać tetracyklinę. a tetracyklina+tabsy+niezabezpieczony stosunek=prawdopodobne dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratowniczka
Dzięki za odpowiedź:) Póki co aż takich problemów z cerą nie miałam żeby iść do dermatologa. Jakoś sobie radzę ogólnie dostpnymi kosmetykami dla cery trądzikowej. Martwię się tylko żeby po tych tabletkach nie obsypało mnie całej. Ale nie pozostaje nic innego jak po prostu spróbować, w końcu organizm i tak się przyzwyczai i powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnachmurka
u mnie nic więcej ponad to co występowało na twarzy nie wyskoczyło :) dziecia nie mam :D wiec ok. wiesz droga Ratowniczko masz rację, trzeba spróbować, jak nie te, to inne. a najlepiej jakbyś zrobiła sobie badanie poziomu hormonów, niestety trudno uzyskać skierowanie od ginekologa :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
tagusia --> z piersiami wszycho ok. nie bolą wogle a wcześniej bolały przed okresem. i nie zmieniły rozmiaru. tylko mam straszne mdłości jak jem śniadanie o 6 rano:/ i mały apetyt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:) Boire Yasminelle 4 miesiąc-rewelacja. Cera ja ta lala, waga jak była, tak jest-wszystko książkowo-jakbym nie brała:D Dodam, że biorę o 20.00 ale zdarza się, ze o 21-22 a nawet o 23:D zapominalska jestem;) Te pigułki są super-na poczatku piersi rosły mi jak szalone ale już wróciły do normy. Jedyne co zauważyłam, to totalny brak ochoty na słodkie-nie moge patrzec na cukierki i batony a kiedys pochłaniałam je kilogramami-słodkie może nie istnieć!! Zero napięcia przedmiesiączowego, bóle miesiaczkowe ustapiły całkowicie po 3 opakowaniu! o to mi chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Oj nie wiem co się dzieje,właśnie zaczęłam 2 opakowanie Yasminelle(w niedzile zaczęłam),no i od niedzieli główka mi pęka,tabletki przeciwbólowe nie pomagają no i na dodatek dzisiaj w nocy obudziłam się koło 1.00 w nocy i strasznie źle się czułam,mdliło mnie i myślałam że już zwymiotuję.Czy to możliwe że to po tabletkach Yasminelle?Dodam,że tabletki biorę o 21.00 a to zdarzyło się już 2 raz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
czarnachmurka----co to znaczy ze mialas przy zazywaniu diane objawy ciazy??:))) tzn jak sie czulas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×