Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość tagusia
Tyśtyś--- na bóle nóg weź magnez, juz nie raz na forum bylo pisane ze tabletki go wypłukuja:( na pewno Ci pomoze...skoro nie masz innych skutkow ubocznych tzn ze yasminelle sa dobre dla Ciebie, ale badania powinnas zrobic jesli chcesz...znajdz lepszego lekarza, popytaj znajomych moze Ci kogos poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyś Tyś
--> Tagusia Biorę magnez, np. raz w miesiącu przez 10 dni (bo tak mi poradziła kiedys ta lekarka) ale mimo to czasem te bóle nawracają, tyle, że wydaje mi się że teraz dużo rzadziej, bo na początku przez pierwsze 3 miesiące to było często a teraz sporadycznie ale jednak mimo brania tego magnezu pojawiają się czasami; dlatego pójdę do rodzinnej i zrobię badania, juz sobie wypisałam z forum całą serię tych które powinno się robić :-p ale chce wiedzieć czy z moim organizmem jest wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej ruchu ,gimnastyka ,jak będziecie miały zakwasy wtedy to ból jest dopiero .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana909
nana1111 oczywiście że przy braniu tabsów możesz być bezpłodna mie ć raka udar i wiele innych ciekawych rzeczy.Dziewczyny tak zachwalacie młodą położną a przecież ona sama nie przyjmuje tabsów a doradza wam jak BEZPIECZNIE SIE TRUC!!! opamiętajcie się ,jeśli jej nawaliło zdrowie od hormonów to powinna dziewczyny przestrzegać przed skutkami niebezpiecznymi a nie udzielać porad - specjalistka od trucia innych? szczególnie młodych dzieciaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Ja zaczne brac tabletki za jakies dwa dni, lekarz przepisał mi yasminelle twierdzac ze sa naprawde ok i maja niska dawke hormonow. Mam rowniez maly problem z cera lekarz powiedział że po tych tabletkach problem zniknie. mam pytanie czy któras z was zuważyła jakas zmiane jesli chodzi ocere???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam pewne zmiany odnośnie moje cery.Wprawdzie nie mogłam narzekać wcześniej,bo tylko jakieś pojedyncze niespodzianki się pojawiały...no ale teraz nawet ich już nie ma!:) Zostały mi tylko okropne przebarwienia,ale na to stosuję krem i muszę przyznać że pomaga:) Jestem zadowolona pod tym względem z Yasminelle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zatroskana909 ----- przepraszam czy my zyjemy w srednowieczu? Mam prowadzic krucjate przeciw tabletkom bo yasminelle spowodowaly u mnie klopoty ze zdrowiem? Jednej sluza a drugiej nie... Nie biore tabletek bo narazie nie moge,ale na pewno kiedys do nich wroce ( chyba,ze dziecko urodze(oby nie) to wtedy spirale sobie zaloze).A co do trucia - warto wiedziec jak bezpiecznie sie truc,bo wieksza krzywde dziewczyny sobie zrobia jak beda niebezpiecznie sie truly. Ps.kategorycznie jestem przeciw branu tabletek przez 'mlode dzieciaki' i odrazdam to kazdej nastolatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna -- Ja znowu mam pytanie.Zerknij na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna-- Napisalam jeszcze jednego maila.Jednak dzis ide do lekarza,bo juz nie dam rady.Ale tak mnie zainteresowalas tym antybiotykiem zeby nie brac tak chętnie.lekarza mam na 17tą.Jesli zdazysz odpisać w ciagu 40 minut zanim wyjadę do niego to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
ja mam klopoty z chlopakiem przestaje brac powiedzcie mi kochane moge kiedys wrocic na tych samych zasadach do tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Mam pytanie do Mruczka23 możesz mi zdrzdzić nazwę tego kremu na przebarwienia, bo niestety też mam taki problem, z gory dziekuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak jak wczorja pisałam miałam nabrdzmiałe piersi ! poszłam do gin, skierowała mnie na usg, i symetrycznie na piersiach powiekszyly mi sie gruczoły, pytałam się o ciąże , ona powiedziała że to mogą być objewy ,ale jeżeli bym nie wzięła jakiejś tabletki. Kochane kiedy mogę zrobić test od ostatniego stosunku minęło 10 dni ?! i już miałabym mieć objawi , gin powiedziała że nawet i tak! . kiedy mogę robić test?! skoro obiawy mam to test już powinien wykryć. jestem dopiero przy 14 tabletce !!! co robić!! dodam że miałam normalne krwawienie z odstawienia !!! i za tydzień w sobote powinnam znowu dostać! kiedy zrobić test i czy ciąża waszym zdaniem jest możliwa, pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nescafejka --- powiekszenie gruczlow piersiowych to standartowy objaw ciazy,jezeli tak bardzo Cie to interesuje.Ale rownie powszechny skutek uboczny tabletek.Wiec,sadze ze Ciebie ta druga wersja jest bardziej prawdziwa ;-) A jak juz bylas u gina to powinna Cie zbadac wtedy mialabys pewnosc na 100%.Test mozna zrobic PO dacie spodziewanej miesaczki - krwawienia.Lopatologicznie piszac --- nie dostalas okresu,wiec robisz test.Ale i tak trzeba go pozniej powtorzyc,a najlepiej wybrac sie do lekarza.Lepiej o swoje piersi zadbaj a nie o brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skuteczek uboczny do krwawienia jeszcze troche , ale itak zmieniam na plasterki ... ale jutro rano zrobie ten teścik aby się chociaż uspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vrasti
Witam...czy kiedy kocham sie z moim chlopakiem w czasei tej 7 dniowej przerwy mozna zajsc w ciaze? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nescafejka --- testom ufa sie najmniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna - wrrr... ciii ;p ja chce się uspokoic :) ale niedługo przerwa i wierze że będzie dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana1111
hej powiedzcie mi jakie jest prawdopodobienstwo tego ze po dlugim braniu tabletek anty nie bedzie mozna zajsc w ciaze od czego to zalezy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nana1111 ----- wieksze niz po krotkim stosowaniu.A wszystko zalezy od poziomu hormonow.....Ale nie mozna stwierdzic,ze po braniu tabletek nie bedziesz mogla zajsc w ciaze.Po odstawniu mozesz byc plodna jak nigdy,dopiero pozniej jak organizm wraca do normy to hormony wariuja i zaczynaja sie problemy....Jak bedziesz miala problem z zajsciem w ciaze to lekarz na pewno zbada Cie pod tym katem.Tylko moze nie idz do lekazra,ktory przpisal Ci tabletki w wieku 16 lat.Oczywsice nie mowie tu o mechanicznych powoddach bezplodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana1111
mloda polozna---ale duzo ostatnio slyszalam o tym ze duzo kobiet po braniu tabl nie moze zajsc w ciaze a skoro mi zapisano w wieku 16lat a teraz mam 19 to pewnie moze mnie to tez dotyczyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Wikuś Oczywiście,że mogę:) Od niedawna stosuję krem acne-derm,ale już zauważyłam,że te okropne plamy na mojej buźce są jaśniejsze. Wskazaniem do stosowania tego kremu jest trądzik pospolity oraz przebarwienia.Krem ma działanie rozjaśniające...dlatego najlepiej jest go stosować na całą twarz.Ja smaruję się nim tylko wieczorem,bo niestety nie można już niczym więcej się smarować jeśli już nałożymy acne-derm,a ja bez podkładu nigdzie nie wychodzę(mam nadzieję że wkrótce to się zmieni:) ) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana1111
dokladnie to bylo tak ja zaczela brac anty ponad 2lata temu w tym ponad rok bralam bez przerwy a w ciagu nastepnego roku robilam przerwy ale tylko miesieczne bo myslalam ze to wystarczy a z tego co teraz wiem to przerwa powinna trwac co najmnie 3 miesiace a te miesieczne to byly bez sensu i przez nie to organizm tylko zwariowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nana1111 ----- nie ktore nie moga,nie ktore maja problemy,a jeszcze inne wcale nie maja problemu.Wszystko zalezy od hormonow.Ja po 1,5 roku stosowania tabletek gdbybym chciala zajsc w ciaze to na pewno mialabym duze problemy. ,ale odstawilam tabletki i moja gospodarka hormonalna wychodzi na prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
czy miałyscie moze tak ze po 5 tabletce z 7go opakowania zaczeły was mocno bolec piersi i podbrzusze? nie wiem co robic, co jest tego przyczyna a do lekrza na razie nie moge isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
mloda polozna....mozesz napisac cos wiecej o swoim problemie?tabletki ci az tak zaszkodzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka--- ja uwazam ze Twoje bole piersi tj skutek tabletek.ja mialam robione USG piersi w lipcu i mowilam pani dr ze zawsze przed okresem od polowy cyklu mnie bola...powiedziala ze mam taka budowe gruczolowa,cos takiego..a przy tabletkach to juz wogole jak pisala mloda polozna rzecz powszechna..dlaczego ta ginekolog Cie nie zbadala tylko test Ci kazala robic?!! przeciez jak juz bylas u niej to powinna Cie zbadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozno---skoro juz mowa o piersiach i skutkach ubocznych ;p to napisz mi prosze,czy bole ich zawsze od polowy cyklu podczas brania tabletek to skutek niepokojacy i powinno sie odstawic tabletki?Bo mnie piersi bola tak od 12dnia cyklu do miesiaczki po krwawieniu przerwa sa normalne i znow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA BROOKLYN
Elo biore Yasminelle 4 dzień jest ok ale strasznie przestrzaszyłam sie skutków ubocznych- wypadanie włosów garśćiami,trądzik... Plusem napewno jest przytycie i powiększenie piersi ja jestem strasznie drobna i nie moge przytyć. Mam nadzieje że te skutki uboczne mnie nie dopadną. Pozdro i mam pytanko czy znacie jakies tabsy od których nie lecą włsoy i nie niszczy sie cera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA BROOKLYN
Elo ja biore Yasminelle 4 dzień i czuje sie ok.Przeraża mnie to co jest napisane w skutkach ubocznych to że lecą włosy garściami i ten trądzik...Mam nadzieje że mnie to nie dopadnie.Czy ktoras może zna tabsy od których nie zmienia sie cera ani nie wypadają włosy?? a i jeszcze jedno pytanko 1 tabletke z bistra bierzemy 1 dzień po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia --- moim zdaniem nie,bo od polwy cyklu zmienia sie poziom hormonow i piersi staja sie nabrzmiale.Pisalas,ze masz powyszozna PRL wiec piersi moga byc jeszcze bardziej tkliwe.Co innego jak bola Cie stale.Ale oczywscie mozesz to skonsultowac z lekarzem. OLA BROOKLYN --- bierze sie w 1 dniu okresu.A potem 8 dnia po 7 dniowej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×