Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kissable1
hmm... wiec spokojnie moge brac ibuprom przy Yesminelle? i nie musze sie martwic ze wpadne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mummps
Biore yasminelle juz dwa tygodnie. Na poczatku mialam silne bole brzucha i lekkie mdlosci. Potem te objawy ustapily i na ich miejsce wskoczyl bol glowy i skurcze lydek :| Od dwoch tygodni nie ustepuje plamienie :| Nasila sie po seksie :| Do tego wczoraj pojawila mi sie reakcja alergiczna na rekach (wysypka). Z powodu skurczow lydek zaczelam dzis brac jakis kompleks witaminowy bo slyszalam ze tabletki "wyplukuja" z organizmu witaminy i mineraly. Dodam, ze to moje pierwsze tabletki wiec bacznie obserwuje wszystkie objawy, moze az za bacznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik13
Biore Yasminell od ponad tygodnia. Mam miec usówany ząb pod znieczuleniem miejscowym za 5 dni. Czy bedzie miało to wpływ na skutecznosc Yasminell?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666
prosze pomozcie mi...dzisiaj miałam wziac 17 tabletke ale niestety w tym całym pospiechu wyleciała mi z reki i wpadła do kałuzy, wiem fatalna sprawa...wiec wziełam nastepna. ale co teraz mam robic bo zostało mi mniej tabletek znaczy do 21 brakuje tej jednej a nie mam zapasowego opakowania...czy mam zrobic przerwe dzien wczesniej niz zawsze? czypo po 20 polknietych tabletkach? najprawdopobniej bede miała zmieniane tabsy wiec wolałabym uniknac kupowania yasminelle tylko dla tej jednej tabletki...poradzcie co powinnam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekzandra
boni666 - chyba nie masz wyboru i po prostu się nie przejmuj - nie weźmiesz ostatniej tabletki. Nic Ci się nie stanie - w razie CZEGO zabezpiecz się dodatkowo albo pijcie razem dużo zimnej wody :-) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mummps --- wysypka to do lekarza.A na skurcze najlepiej dziala magnez i potas,bo te 2 skladniki tabletki wyplukuja. gosiek22 ---- jezeli yasminelle zadziala na Ciebie odwadniajaco to lepiej tej czarnuszki nie pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666
czy wczesniejsza przerwa nie namiesza w moim organizmie? i jesli ja zaczne to ile musze sie dodatkowo zabezpieczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekzandra
boni666- po 1. przeczytaj uważnie ulotkę dołączoną do tabletek. 2. jeśli jej nie masz to po prostu weź 20tą tabletkę, odczekaj 7 dni i zacznij od nowa. Nie jestem lekarzem . Jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki, którą weźmiesz w następnym cyklu. Ale jeśli masz wątpliwości to po prostu idź do lekarza i zapytaj, ew. zapytaj w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666
dzieki za odpowiedzi. Sprobuje jeszcze poradzic sie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
boni666 ---- masz 2 wyjscia.1zaczynasz dzien wczesniej przerwe,2.nie robisz przerwy.Nie musisz sie wtedy zabezpieczac dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666
tzn. ze przy pierwszym wyjsciu mam sie dodatkowo zabezpieczać, ile -7 dni, tak? a przy drugim wyjsciu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
boni666 ---- obojetnie, jak zrobisz.Nie musisz sie zabezpieczac dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati17lat
Hej, przed chwilą wzięlam pierwszą tabletkę Yasminelle. Przed tem byłam u ginekolga bo tyyyyyyyle już słyszałam i czytałam na temat przyjmowania hormonów w młodym wieku (przed 18-stką) ale uspokoiła mnie i powiedziała że bardzo dobrze, iż pomyslalam o takim sposobie zabezpieczenia a naprawde niczym to nie grozi w przyszłosci, wszystko zalezy od organizmu, od tego czy wczesniej w rodzinie wystepowal rak itd. Sa one bezpieczne bo maja malo dawke hormonow....a wrazeniami i odczuciami podziele sie za kilka dni. Mam nadzieje ze tez urosna mi piersi bo są płaskie, zwlaszcza w wewnętrznej stronie a marze o tej kresce, ktora oddzieli jedna pierś o drugiej;) hehe;) pozdrawiam:* pierwszy raz chcialabym przezyc za 2 tyg....czy bede juz w pelni chroniona? na wszelki wypadek chcemy uzyc gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Nati17lat ---- do tabletek piersi nie rosna tylko puchna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg*
witam! dziewczyny mam takie pytanie,otoz zaczne brac yasminelle,gdy tylko dostane okres,bo wlasnie skonczylam Duphaston.juz lekko czuje si eprzeokresowo,brzuch mnie pobolewa itd.Postanowilam,ze bede brac tabletki o godz 21,a jesli dostalabym okres np dzis o 23 to co mam zaczynac tabsy dzis czy jutro?mialam lekki juz sluz z krwia raz dzisiaj(przepraszam,ze dokladnosc) ale juz nic,wiec chyba nie powinnam dostac go dzis tylko oc najwyzej jutro.Ale jakby to stalo si edzis pozno wieczorem badz jak pisalam np o 23?? z gory dzikei z aodpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg*
no pomozcie,please.Co byscie zrobily?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati17lat
mam ciotke która 20 lat pracuje na położnictwie i wie co mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati17lat
Meg* , ja bym je brała w takim wypadku z samego rana....w sumie na moje myślenie jeden dzień minąłby po upływie 24h czyli zakładając ze dostałabyś okres dziś o 23 to do następnego dnia do 23 masz czas wziąć tabletke ale nie jestem lekarzem, nie znam sie. Gdybym była w twojej sytuacji, brałabym tabl rano. albo czekaj aż dostaniesz;) ale w sumie to głupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Nati17lat ----- i mowi,ze od tabletek rosna piersi,ze stosowanie tabletek hormonalnych jest absolutnie bezpieczne i niczym nie grozi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg*
młoda połozno a Ty co bys zrobila w takim wypadku?widze,ze ejstes najvbardzoej kompetentna osoba dlatego prosze Ci o rade.To sa moje pierwsze tabletki i mam 22 lata i moze dlatego jestem troche przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg*
Młoda połozno a Ty co bys zrobila??widze,ze jestes najbardziej kompetentna osoba dlatego Ciebie prosze o rade.mam 22 lata i sa to moje pierwsze tabletki i moze wlasnie dlatego jestem taka przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg*
Młoda połozno a Ty co bys zrobila??widze,ze jestes najbardziej kompetentna osoba dlatego Ciebie prosze o rade.mam 22 lata i sa to moje pierwsze tabletki i moze wlasnie dlatego jestem taka przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg*
Młoda połozno---> a Ty co bys zrobila??widze,ze jestes najbardziej kompetentna osoba dlatego Ciebie prosze o rade.mam 22 lata i sa to moje pierwsze tabletki i moze wlasnie dlatego jestem taka przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg*
Młoda połozno a Ty co bys zrobila??widze,ze jestes najbardziej kompetentna osoba dlatego Ciebie prosze o rade.mam 22 lata i sa to moje pierwsze tabletki i moze wlasnie dlatego jestem taka przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg*
Młoda połozno a Ty co bys zrobila??widze,ze jestes najbardziej kompetentna osoba dlatego Ciebie prosze o rade.mam 22 lata i sa to moje pierwsze tabletki i moze wlasnie dlatego jestem taka przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg*
Młoda połozno a Ty co bys zrobila??widze,ze jestes najbardziej kompetentna osoba dlatego Ciebie prosze o rade.mam 22 lata i sa to moje pierwsze tabletki i moze wlasnie dlatego jestem taka przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg*
Młoda połozno a Ty co bys zrobila??widze,ze jestes najbardziej kompetentna osoba dlatego Ciebie prosze o rade.mam 22 lata i sa to moje pierwsze tabletki i moze wlasnie dlatego jestem taka przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeshyk13
Witajcie Kochane dziewczynki, Mam pytanie, szczegolnie do młodej położnej. Kochana mam problem. Jestem chora od środy i Od tego czasu łyknęłam # tabletki apapu C, 2 tabletki Tabcinu, i około 4 Ibupromu, no i jeszcze biorę lek antywirusowy GROPRINOSIN 500 mg 3 razy dziennie po 1 tabletce. mam grype i goraczke 39 st. no i oczywiście Yasminelle. Jestem przy 5 tabletce z 3 blistra. Powiedz mi Kochana czy te leki osłabiają Yasminelle? bo wiem że mój partner szykuje dla mnie niespodzianke(jakas kapiel i seks oczywiscie) w niedziele za tydzien- tego dnia bedzie moja 14 tabletka. czy mogę spokojnie z nim zaszaleć czy lepiej użycz prezerwatywy? Będę Ci wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeshyk13
A i nie przerazajcie sie. Nie mam 13 lat. i sorry za błędy ale jestem taka chora ze juz nie mam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×