Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Zosiaaa25
Ja kupowałam przez internet i faktycznie są po tyle ile na stronie :) Odbiór miałam następnego dnia w wybranej aptece. Telefonicznie zostałam poinformowana że moje zamówienie jest już do odebrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
Kochane moje pomocy... co mam zrobic biore yasminelle codzinnie mniej wiecej o 16.30 z tym ze czesto jest to np 20.00 ale nie pozniej...wczoraj jechalam na wesele i zapmnialam tableek zabrac i lyknelam o 3 w nocy jak wrociclam do domu przedostatnia z opakowania a dzisiejsza wzielam normalnie o 16.30 i tą skonczylam opakowanie i teraz nie wiem czy mam zrobic 7 dni przerwy skoro tak pozno (o tej 3) wzielam ta 20 tabletke? chce byc 100% pewna poniewaz dzis bylo riki tiki i nie chcialabym miec zonka a wiem ze gdybym zaczela brac kolejne opakowanie bez przerwy t by nie bylo zadnych watpli2wosci co radzicie kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totulka
DZieki yamayeczka;) mam nadzieje że bedzie ok..przeciez pisza ze juz w pierwszy dzien jest ochrona to chyba cos w tym musi być... mam taką nadzieję...echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.pl
malina, tabletka została przyjęta nie później niż 12 godzin za późno więc teoretycznie nie powinno do niczego dojść.. jednak niewiele brakowało. poczytaj w ulotce o pominięciu tabletki.. ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
w tym sęk że ja znam teorię ale nie wiem czy w praktyce nie zaczac kolejnego opakowania tak jak jes napisane w ulotce...chodzi bowiem o to ze minelo dokladnie 11.5 godziny ... nie wiem czy to juz nie obliguj do stosowania sie do zasad pominiecia tabletki :/ a qy co byscie zrobily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położma
malina8711 -- jezeli masz sie lepiej psychicznie czuc to poprostu zabezpieczaj sie dodatkowo w czasie przerwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.pl
dokładnie :) myślę, że wystarczy dod. zabezpieczenie.. i skoro bierzesz tabletki o 16:30 a wzięłaś o 3:00 to mineło nie 11h30 min tylko 10h 30 min ;) zawsze to godzina do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaaaaa
Hej,pilnie kupię Yasminelle... karolineczka_24@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
kurcze super ta strona z ta apteka! chyba zaczne tak robic bo ja kupuje yasminelle za 43,81 zl :/ przesada :P dzieki dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaamn. Miałam dzisiaj zacząć brać Y. ale okresu jak nie było tak nie ma, mimo wszelkich zjawisk zapowiadających. Szkoda, nastawiłam się psychicznie, że to będzie od dzisiaj ;) No nic, poczekamy, bo @ przyjdzie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaaaaa
Pilnie kupię Yasminelle...proszę o kontakt,pokryje koszty przesyłki. karolineczka@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaaaaa
e-mail: karolineczka_24@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno mnie tu nie było:) Skończyłam 4 opakowanie, wahania nastrojów jak były tak są...i w sobotę ten okropny ból nóg...ojeju aż płakałam z bólu,pół nocy nie przespałam. Nie wiem czy warto tak się męczyć... Wizytę u ginekologa mam jutro, ciekawe co mi powie...ja sama nie wiem czy chcę jeszcze przyjmować Y i w ogóle czy chcę brać pigułki. Chyba te tabletki nie są dla mnie. Szkoda, że moja pani ginekolog przy przypisaniu mi ich, nie zrobiła żadnych badań, oprócz zwykłego ginekologicznego i tylko na podstawie wywiadu Y przypisała. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyAaa
zgaga.pl, mi piersi urosły, bolą przy dotykaniu i tez pojawił się trądzik;/ myślisz ze minie? ;] bo mam nadzieje;/ ale ogolnie to wqrzlam sie ze lekarz ot tak sobie mi je przepisal :) 6maja ide do niego i jesli syfki nie znikna i piersi nie przestana bolec to chce zmiany tabletek, wczesniej bralam yasmin i mi nic nie bylo. a dodam,ze teraz koncze pierwszy blister yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyAaa
zgaga.pl, mi piersi urosły, bolą przy dotykaniu i tez pojawił się trądzik;/ myślisz ze minie? ;] bo mam nadzieje;/ ale ogolnie to wqrzlam sie ze lekarz ot tak sobie mi je przepisal :) 6maja ide do niego i jesli syfki nie znikna i piersi nie przestana bolec to chce zmiany tabletek, wczesniej bralam yasmin i mi nic nie bylo. a dodam,ze teraz koncze pierwszy blister yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyAaa
zgaga.pl, mi piersi urosły, bolą przy dotykaniu i tez pojawił się trądzik;/ myślisz ze minie? ;] bo mam nadzieje;/ ale ogolnie to wqrzlam sie ze lekarz ot tak sobie mi je przepisal :) 6maja ide do niego i jesli syfki nie znikna i piersi nie przestana bolec to chce zmiany tabletek, wczesniej bralam yasmin i mi nic nie bylo. a dodam,ze teraz koncze pierwszy blister yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, mam pytanie - biore 1 opakowanie Y. wszystko jest w normie poza jedna rzecza - mogę non stop spac.... pije po 4 kawy dziennie i chodze ciagle spiaca.... meczy mnie to bo mam egzaminy a jak tu sie skupic nad czymkolwiek jak pijac kawe ziewam. spie dobrze, 8 godzin wiec albo to pogoda albo Y.... mialyscie taki problem? wroce pozniej, kolorowych snow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
młoda położna mam do ciebie pytanie bo wydaje mi sie ze ty powinnas cos wiedziec na ten temat. przeczytalam niedawno ze przyjecie 5 tabletek antykoncepcyjnych i po 12 godzinach nastepnych 5 w ciagu 3 dni od ewentualnego poczecia dziala tak jak tabletki "po". chcialabym sie dowiedziec czy to prawda i jaki wplyw na plod moze miec przyjecie wiekszej liczby tabletek antykoncepcyjnych? czy moze to spowodowac poronienie albo zaszkodzic dziecku? wiem ze to moze dziwnie brzmiec ale po prostu ciekawi mnie to:) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
yamayeczka------ja też zaczynam lada dzień,podobnie jak ty i trochę się stresuję a ty??? mam brać leczniczo woęc po prostu nie mam wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaa25
lindorka ja mam podobny problem mimo iż staram się spać po 8 godzin to i tak cały czas czuję się zmęczona. Też się zastanawiałam czy to nie przez y, ale sama nie wiem. Może po prostu za dużo czasu przed komp ? W pracy a później w domu bo pisze prace mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
serducho86 --- pierwszy raz o tym slysze...Ale na pewno za przeproszeniem 'napieprzyc' mozna sobie czyms takim w organizmie. Generalnie tabletki hormonalne nie maja wplywu na dziecko,ale przyjecie takich dawek w czasie potencjalnej ciazy na pewno bedzie mialo na nia wplyw. lindorka ---- moze tak byc od tabletek.Jednej kobiecie yasminelle podnosi cisnienie a u drugiej moze powodowac spadek cisnienia.Dlatego kobieta moze czuc sie senna,a jak jeszcze pogoda temu sprzyja to mozna spac bez konca ;-)Powinno to sie unormowac.Ja tak mialam przez 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
no gdizes na internecie o tym przeczytalam nie pamietam gdize dokladnie i chciaalm sie dowiedizec:) ale czy moze to spowodowac poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.pl
na pewno minie, po prostu organizm przyzwyczaja się do hormonów.. ;) a ile już bierzesz Y ? :) Co do problemu ze zmęczeniem ;) dużo dziewczyn tak reaguje przez pierwsze kilka dni, więc nie ma się co martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.pl
post wyżej kierowany do MyAaa + lindorka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazelaa
Hej dziewczyny mam pytanie czy branie tabletek capivit hydro cotrol osłabia jakos yasminelle??Bo przez to ze one nie zatrzymuja wody w organizmie mam strasznie przesuszona skore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazelaa
Hej dziewczyny mam pytanie czy branie tabletek capivit hydro cotrol osłabia jakos yasminelle??Bo przez to ze one nie zatrzymuja wody w organizmie mam strasznie przesuszona skore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazelaa
Hej mam pytanie czy tabletki capivit hydro control oslabiaja Y?? biore je poniewaz Y nie zatrzymuje wody w organizmie a one niby maja nawodnic ja czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ja brałam Capivit. i dla mnie nic nie osłabiły. poza tym przeczytaj skład a będzie jasne :) tez na początku sie martwiłam ale ulotka rzecz święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzis wzielam 13 tabletke... mam nadzieje ze to spaie mi przejdzie b funkcjnowac sie w takim stanie nie da... istna wegetacja... a mam duzo nauki... dzis przeszlam sama siebie co 1.5 godz pilam kawe a i tak zasnelam na ksiazce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×