Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość oluss
a tak na Twój rozum to co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
oluss -- w tym momencie musialabym postawic tarota ale nie umiem. Ale gdybys trafila do mojego gabinetu to na pewno zrobilabym wyiwrad,zbadala ginekologicznie i skierowala na podstawowe badnia bo to juz najwyzszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie Yasminelli. Czuję się bardzo dobrze, urosły mi piersi, apetyt w normie, tylko od 2-ch - 3-ch dni przed zakończeniem opakowania, wystąpiło u mnie plamienie. proszę o konkretną odpowiedz, czy tak powinno być?? Albo czy to normalne, że to plamienie występuje jeszcze przed odstawieniem tabletek na 7-mio dniowa przerwę? Dodam, że to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne :p pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluss
jakie podstawowe badania??:| po wyniki cytologii ide po niedieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Po pol roku brania tabletek obowiazkowo trzeba zrobic morfologie,proby watrobowe i aptt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa88
a ja własnie dzisiaj wezme dopiero 4 tabletke ale czuje sie ok!!!boje sie tylko przytycia ale jak narazie nie odczuwam zwiekszonego apetytu;)a co do skutkow ubocznych to odczuwam tylko bol w okolicach kostki u nog i niesamowicie zyly mi powychodzily...:(wiec trzeba bedzie odwiedzic apteke:)ale ogolnie jestem zadowolona bo czuje sie naprawde dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje młoda położno:* Wzięłam tabletke drugą i udało mi się ją przetrzymać , już nie było wymiotów, całe szczęście... :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackDevil ->>> plamienie w pierwszym miesiącu brania tabletek, jest normalką;) Ja też miałam, ale teraz( a jestem przy trzecim blistrze) po plamieniu ani sladu :) więc relax :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Witam wszystkich :) magnez nie zaburza dzialania tabletek prawda? taki musujacy, rozpuszczany w zimnej wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black espresso
To prawda magnez pomaga;)Lepiej się po nim człowiek czuje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sam
Hej, ja po przerwie brania Yasminelle, już jestem na drugim opakowaniu. Biorę już chyba 4 albo 5 tabletke drugiego opakowania. Wszystko było w normie. Ale piszecie tutaj o śluzie, a ja go wcale nie mam prawie. Majtki mam czyste, albo tylko troche tego jest. to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totula
Dziewczynki napiszcie mi czy w trzecim dniu brania yasminelle jak juz współżyłam jestem całkowicie zabezpieczona? bede wdzieczna za odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totula, jeśli wzięłaś 1 tabletkę w 1 dzień okresu to tak. Przynajmniej tak mówi ulotka i większość osób tutaj :) Moja ginekolog radziła zabezpieczać się dodatkowo przez pierwszy tydzień brania tabletek, ale myślę, że to nadmierna profilaktyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black espresso
Ja też słyszałam,że całakowicie jesteśmy zabezpieczone od 7 tableteczki więc po tygodniu (oczywiście jeżeli tabletke wzięłaś pierwszego dnia cyklu!).Jeżeli tabletki rozpoczęłaś brac w środku cyklu to przez pierwsze opakowanie trzeba się dodatkowo zabezpieczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Jezeli kobieta wzeila tabletke w 1 dniu cyklu to jest zabezpieczona od razu.2-5 dniu zabezpieczona jest po 7 dniach.A jezeli wziela po 5 dniu nie jest wcale zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssszalonaa
hej dziewczynki.... mam problem przeprowadziłam sie, skonczyły mi sie tabletki, a tu nie wiem jeszcze gdzi sa ginekolodzy.... nie mam nawet czasu poszukac..... czy któras z was ma do sprzedania opakowanie albo recepte??????? bardzo prosze o pomoc..... poratujcie kolezanke w potrzebie..... moje gg 7231355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.pl
Cześć dziewczyny ;) jestem nowa i od niedawna biorę Yasminelle. postanowiłam ze podziele się z wami wrażeniami ;P Więc.. mam juz za sobą 12 tabletek, dzisiaj czeka mnie 13 ;) samopoczucie całkiem niezłe. na początku byłam senna i zmęczona, ale minęło :) niestety mam obolałe piersi, ale nie zauważylam zeby urosły ( a szkoda ;p).. no i plamie ;/ ale moja ginekolog ostrzegła mnie przed tym więc nie ma co sie obawiać ;) malutki problem jest również z trądzikiem, ale da sie wytrzymać ;) napewno minie :) Jestem bardzo zadowolona... trzymajcie sie dziewczyny i bez obaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
hej dziewczyny:) widze, ze przeraza was cena tych tabletek, mnie z reszta tez:) znalazlam apteke internetowa gdzie mozna kupic yasminelle za 34,10zl wydaje mi sie ze to i tak troche duzo ale i tak mniej niz w normalnej aptece:) tabletki zamawia sie na stronie www.ai.doz.pl/produkty/118717/0 na tej stronie trzeba wybrac apteke w ktorej chce ise odebrac tabletki i oczywiscie idzie sie z recepta:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
a i jeszcze mam pytanie: chcialabym zrzucic pare kilo bo niestety po yasminelle mam straszny apetyt i troszke przytylam, chcialabym sprobowac z systemem slim figura tabs herbapolu tylko nie iwem czy to moze miec jakis negatywny wplyw na dzialanie yasminelle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
serducho86 ---- na yasminelle nie bedzie mialo negatywnego wplywu ale na Twoje jelita jak najbardziej.Radze pic zdrowe rzeczy np.zielona badz czerwona herbata.Tez pomagaja w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ej z tą apteka to nie ściema?? bo tak trudno mi sobie wyobrazić że w aptece gdzie normalnie sprzedają Yaminelle za 40 zł będę mogła je odebrać za 34.. czy to są jakieś specjalne apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
cofam pytanie. już wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
ja normalnie place 38zl a z ta apteka to ponoc prawda sama jeszcze z niej nie korzystalam ale mam zamiar bo to zamawiasz przez internet i odbierasz w wybranej aptece tylko ze tam jest lista aptek w ktorych mozesz je odebrac bo nie w kazdej:) przynosisz recepte i dostajesz tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
mloda polozna - tylko ze ja na codzien jestem troche zabiegana i nei bardoz mam czas na parzenie herbatek:/ bo nawet zwyklej nie pijam a co dopiero czerwona czy jakas tam inna hmm ale moze masz racje i trzeba bedzie sprobowac jakos inaczej zgubic te kilogramy:) moze jakis inny sport;) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
dobra sprawa :) zawsze to 7 zł w kieszeni :) bo ja płacę 41 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
a ja polecam Ci aerobik :) chyba najlepsze na zrucenie kilku kilogramów :) no i jakaś racjonalna dieta, uważaj co jesz:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×