Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość yamayeczka
Witam, dzisiaj dostałam receptę na Yasminelle i mam zamiar zacząć je stosować. W niedzielę/poniedziałek powinien przyjść okres. Kiedy szłam do apteki dzierżąc w dłoniach receptę czułam się jak młody bóg, ale po tym czego się tu naczytałam - przeszło mi. Całe szczęście, że jestem zimną osobowością makiawelistyczną i nieszczególnie przeraża mnie opinia publiczna, no ale jednak nieco podcięło mi to skrzydełka, nie powiem ;) Mam nadzieję, że mój organizm będzie grzeczny i Yasminelle nie wyrządzi mu poważniejszych szkód. Błagam, nie straszcie tak tymi niektórymi dziwnymi pytaniami bo zacznę się zastanawiać, czy chleb pełnoziarnisty ma wpływ na skuteczność tabletki czy może lepiej jeść pszenny ;))) Pozdrawiam i do następnego, bo czuję, że wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
Dziewczyny statystycznie nie da sie okreslic czy bedzie dzialal pozytywnie czy negatywnie dany lek..kazdy jak piszecie jest inny, no i nie da rady tego ocenic... jedynie moge powiedziec po sobie, dostaje doslownie szajby po jasminelce, od piatku zaczynam brac jeanine... jesli chcecie cos wiecej wiedziec pytajcie konkretnie, poradzimy ;P sama jestem nowa, bo biore dopiero 3 blister ale co tam, rezygnuje juz wiec pewnie co nieco wiem hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................jhkglg
mam pytanko czy przeziebienie ma jakis wpływ na Yasminelle, dodadam ze nie biore zadnych antybiotykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
martak85 dzięki ,że się odezwałaś.Na pewno dodałaś mi otuchy.Czasami dziewczyny pisały,że są zadowolone ale człowiek jak człowiek ,nawet najmocniejszego złamie jak coś nie tak.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaa
Hej Dziewczyny mam pytanko:) czy lek ACC600 hot wplywa na dzialanie yasminelle?? bo w ulotce nie jest nic w tej kwestii napisane a wole sie upewnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monulkaa
Cześć dziewczynki Dzisiaj jest 3 dzień jak biore jasminelle i to są moje pierwsze tabletki. Chciałam sie dowiedziec czy jak juz dzisiaj współżyłam i sperma dostała sie do środka to jestem w pełni bezpieczna? wiem może to głupie pytanie ale dopiero zaczełam brac i wiecie taki mały stresik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia149
Hello Ja właśnie zaczełam drugie opak. Yasminelle i jest oki. Na samym początku dziwnie sie czułam 3x migrena no i przed przerwą 7 dniową plamienie ale jest już super- samopoczucie też. No i plus nie zwiększaja apetytu i nie zatrzym,uja wody w org.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwie zakochana
Ja Yasminelle mogę tylko zachwalać. Biorę je prawie rok i nie mam żadnych skutków ubocznych, są same korzyści: -nie miałam żadnych plamień na początku - początkowo trochę schudłam -piersi mi troszkę podrosły -okres mam krótszy i a krwawienia są słabe -nie drże tak jak kiedyś przed każdym okresem, gdy mi się spóźniał, że jestem w ciąży -miesiączki mam regularne, co do dnia, i mogę je świadomie przesuwać kiedy coś mi wypada np .jakiś wyjazd -nie mam jakiś huśtawek nastrojów czy stanów depresyjnych -z cerą nigdy nie mialam problemow, ale po tabletkach dodatkowo mi się polepszyła -libido w ogóle nie spadło no i najważniejszy plus...mamy teraz z moim chłopakiem super życie seksualne,bez obaw, że los sam zdecyduje o naszej przyszłości Zanim zaczęłam brać tabletki, dużo myśleliśmy z moim chłopakiem. Czytałam wszystkie fora, zastanawiałam się, bałam się, ale wspólnie podjeliśmy decyzję, że warto spróbować, a gdy zacznie dziać się coś niedobrego, możemy je odstawić. Na szczęście YASMINELLE się sprawdziły i gorąco je polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamayeczka
szczęśliwie_zakochana Dziękuję i poproszę więcej postów takich jak ten. Tak jak pisałam - w niedzielę/poniedziałek zacznę brać Yasminelle i zaczęłam się już denerwować tymi plamieniami, obrzękami i bolesnością nóg, trądzikiem, przytyciem (!!!) i innymi migrenami. Oczywiście wiem i rozumiem, organizm organizmowi nierówny, ale przynajmniej widzę, że można przez to jakoś przebrnąć. W najbliższej perspektywie boję się o nogi i plamienia - idę na wesele 26 kwietnia i nie chciałabym wrócić przed północą bo nie wytrzymam z bólu czy coś albo też niechcący poplamić sukienkę... [wiem wiem, strasznie infantylnie to brzmi]. W dalszej perspektywie wprost przeraża mnie przyrost masy ciała - walczę z kilogramami prawie dwa lata, jestem 10 na minusie i trzymam wagę. Nie chciałabym, żeby to się zmieniło. Trądzik też mało fajny, bo nigdy żadnych problemów z cerą nie miałam no ale... to tylko pobożne życzenie, że nic z tego się nie pojawi, a swoje przejść trzeba ;) Pozdrawiam wszystkie dzielne kobiety (!), ten post ma wbrew pozorom optymistyczne zabarwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
A wystarczy zrobic badania hormonalne.... Wtedy nie dobiera sie tabletek metoda prob i bledow,mozna sobie oszczedzic wiekszosci skutkow ubocznych,przykrych dolegliwosci. Żądajcie badan od lekarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km_zeberka
ja własnie dzisiaj zaczełam brac YASMINELLE tylko się zastanawiam bo wziełam tabletke z czw. tak jak pisało tylko jak sie patrzy z zawnetrznej strony to jest I linijka a jak od wewnątrz to wychodzi III linijka. Czy to robi jakąs różnice? Narazie po waszych opiniach jestem pozytywnie nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri271
najtaniej w warszawie??moze któraś z Was wie, ja za opak.płace48 zł, dosyć dużo no ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamayeczka
młoda położna, no właśnie teraz dopiero doczytałam o tym wszystkim w tym wątku. Byłam dzisiaj u ginekologa, kobieta zrobila mi cytologie, mam odebrać za dwa tygodnie, do tego normalne badanie dłońmi i zbadała piersi. Nic więcej :/ z tego co zauważyłam to ona każdemu yasminelle przepisuje i teraz naprawdę zaczynam się poważnie zastanawiać czy zaczynać stosować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkaaaa
mój lekarz tez wszystkim to samo przeepisuje, a ja juz ide po zmiane lekarstwa, po cholere maja mnie bolec piersi, choc nie powiem, ladnie urosly ;p , i niby czemu mi sie era pogorszyla? bo lekarz mysli,ze wszystkim jedne tabletki spasuja. bralam wczesniej yasmin i bylo git a teraz? ;/ bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamayeczka
kiri271, ja też zapłaciłam 48zł, ale pani w aptece powiedziała, że przed godz. 12:00 mają rabat na yasminelle i kosztuje 41 :D młoda położna, mogłabyś mi trochę przybliżyć te badania hormonalne? Na czym polegają, ile kosztują, ile trwa badanie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri271
no to naprawde różnica wielka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri271
jak zaczynam 2gie opakowanie to możemy zrezygnować z dodatkowego zabezpieczenia(prezerwatywy) to czy jeżeli sperma dostanie sie do pochwy mogę sie obawiać ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają...
kiri271 - podstawa to czytac "instrukcje"... niewiem jaka by była korzysc z tabsów jeśli trzeba by było zabezpieczac sie dodatko i uważac aby sperma "nie dostała sie do pochwy" :o Jeżeli bierzesz je jak należy sperma może sie tam znaleźć ;) bez obawy o ciąże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamayeczka
Hmm... 7zł to mała różnica? Załóżmy, że kupujemy jednorazowo dwa opakowania i już jesteśmy 14 zł na plusie, uważam, że to już jest jakiś "rabat". Poza tym wątpię, żeby gdzieś te tabletki kosztowały mniej niż 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
ja w Kielcach place 35zl za yasminelle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martak85
apteka na żoliborzua dokladnie na Słowackiego, niedaleko placu wilsona. tam kosztuja 39 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeenrykap
a ja płace 48 zyli ;p zdzierstwo!!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona 2
Witam dziewczyny. Mam takie małe pytanie bo troche zaczynam sie bać. Skończyłam trzecie opakowanie i tak trzy dni przed końcem zapomnialam wziąść tabletki. Zrobiłam to dopiero na drugi dzień z rana (staram się je zawsze brać tak o 21.oo). Teraz czekam na krwawienie. Przez caly ten okres mojego brania pojawiał się tak na trzeci dzień. Dziś jest juz czwarty. Może panikuję, może to normalne, ale i tak sie bję. Proszę rowiejcie moje obawy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
witam!!! Mloda Polozno-ja znowu do Ciebie-:)) po 10 m-cach brania tabletek Y.i prawie zadnych skutkow ubocznych, (raz tylko klopoty, bo tabletki bralam za dlugo) wystapiły po okresie -skonczyl mi sie 04.04.- bardzo bolesne piersi, pojawilo sie az uczucie takiego gorąca i przy nacisnieciu kropelka plynu-czy to jest normalne, po tylu miesiacach bez problemow??? martwie sie i nie wiem czemu ta bolesnosc wystąpiła??? Wspomnę, ze ostatnio bylam mocno oslabiona i ostatni tydzien,to mega nerwy. Prosze o odpowiedz i z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
szczęśliwa zakochana super post!!!też tak chciałabym żeby u mnie tak było już za parę dni zaczynam.Miałam zacząć w zeszłym miesiącu ale mocno chorowałam więc nie chciałam sobie wszystkiego mieszać.Może będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
szczęśliwa zakochana....a miałaś robione badania na poziom hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
wiecie co laski pierwsze opakowanie poprostu trzeba przezyc a nastepne to juz normalnie ,ja tak to widzialam przy pierwszym yasminelle troche mi podokuczala mialam wachania nastroju ciagle wkurzona co prawda nie mialam plamien i jakis tam powazniejszych ale przeszkadzalo mi to a juz przy 2 nic i teraz jestem na 6 wierze y i jestem spokojna krwawnienie zawsze w tym samym dniu .one sa naprawde skuteczne jesli bedziecie braly regularnie i bedziecie uwarzaly na inne leki to nie bawcie sie w jakies inne zabezpieczenia po co? one naprawde ja nas chronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
wiecie co, jak tak niekotre z Was pisza tez bym tak chciala zeby yasminelki byly dobre dla mnie, zero problemow...plamienia mialam owszem przez cale 1 opakowanie ale przeszlo to i tak bym przezyla...gorsze sa zachwiania psychiczne i to bardzo mnie boli ;( lekarz ne skierowal mnie na zadne badania, bylam w srode i nawet o tym nie pomyslalam a zapisal mi jeanine i sprobuje te ale nie wiem wlasnie jak to jest jesli one maja wieksza dawke hormonu to beda na mnie jeszcze gorzej dzialac ??? i no wlasnie co wynika z tych badan hormonalnych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katja20
czesc dziewczyny na poczatku pozdrawiam was wszystkie:) ja zazywam juz drugie opakowanie yasminelle i jak narazie w pierwszym miesiacu towarzyszyly mi plamienia ktore przeszly i ktore jakos przezylam:P bol piersi tzn moze nie bol ale przy dotykaniu troszke mnie bolaly jak przed okresem:) oprocz tego leciutko glowa czasami pobolewala i narazie jest ok ale wlasnie mam pytanko:) bo podczas pierwszego opakowania nie czulam zadnego sluzu w pochwie takie cos wiecie wilgotno mi nie bylo hehe a teraz jestem na poczatku drugiego opakowania i czuje ze ten sluz z czasem zaczyna powracac..to dobrze czy zle?:) bo juz sama nie wiem juz z gory bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×