Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość zaciekawiona.......
Witam dziewczyny... mam pytanie to moje pierwsze tabletki, biorę już 3 opakowanie, ale dalej boję się trochę. Powiedzcie mi czy zawsze spokojnie kochacie się do końca? tzn. że chłopak kończy w Was? nie wychodzi? Bo wiem, że właśnie po to są te tabletki, żeby mieć pełną :P satysfakcję :P ale wolałabym żeby ktos mnie upewnił, że tak robi i wszystko jest ok :) Z gory dziekuje za odpowiedzi !!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona.......
MŁODA POŁOZNA i mam jeszcze pytanie do Ciebie. Mam nadobór magnezu i chciałabym brać jakieś tabletki uzupełniające go w organiźmie, tylko bardzo proszę powiedz mi czy mogę.... tzn. czy nie będą miały jakiś wpływ na działanie i skuteczność tabletek Yasminelle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona.......
albo np. zażywanie takich tabletek jak VIGOR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
Magnez mozesz brac, on Ci nawet bardzo w tym pomorze! :) a jesli chodzi o zabezpieczenie, to jestes zabezpieczona od pierwszej tabletki Y. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_87
tresc npytania kieruje glownie do mlodej poloznej.............................................................. tydzien temu przestalam brac yasminelle po osmej tabletce-nie moglam zniesc skutkow ubocznych...teraz zaluje bo bol piersi podobno po czasie mija, zle samopoczucie i nastroje rowniez...moze gdybym przeczekala ten szok to wszystko byloby ok??? co by bylo gdym wraz z nastepnym okresem wznowila branie tych tabletek? czy to nie za duzy szok dla organizmu? wiem ze to nie dropsy pozdrawiam i czekam na szczera odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_87
i mam jeszcze jedno pytanie, zauwazylam zre rosly mi piersi..czy po jakims czasie one wracaja do dawnych rozmiarow czy juz takie zostana??? natura wystarczajaco mnie obdarzyla i nie mam ochoty na wiecej...a niestety piersi juz w ciagu 8 dni sie powiekszyly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dementia22
Czy ktos moglby odpowiedziec na moja wiadomosc (wysylam raz jeszcze): Witam wszystkie Panie Rowniez zaczelam brac Yasminelle i sa to moje pierwsze tabletki. Do konca pierwszego blistra zostaly mi 4. Niestety od jakiegos czasu, mniej wiecej tygodnia, mam dosc mocne bole glowy. Nie wiem czy to na pewno przez tabletki, bo ogolnie dosc czesto pobolewa mnie glowa. Czasami towarzysza mi tez nudnosci, ale nie wymiotuje. Zastanawiam sie czy zmienic tabletki od razu czy wziac jeszcze drugie opakowanie i zobaczyc, jak bedzie, bo mozliwe, ze organizm musi sie przyzwyczaic, prawda? Ginekolog powiedzial, ze po dwoch opakowaniach mam przyjsc do kontroli. Tylko nie wiem, co robic, bo prawde mowiac, te bole sa dosc meczace. Czy ktos moglby cos mi poradzic? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dementia22
Wesola----- mnie rowniez piersi bola i sa dosc nabrzmiale :/ Z tego co wiem, wracaja do swoich rozmiarow stopniowo, ale po zakonczeniu brania tabletek. Co do reszty objawow nie wiem, a mam podobnie :/ Wytrzymam do konca i chyba zobacze co bedzie przy 2 opakowaniu. Jesli nadal bede sie zle czula, zmienie. Moze sprobuj podobnie? Albo idz do gina i popros o inne tabletki. Czasami zdarza sie, ze sa zle dobrane hormony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona.......
dementia22 nie przejmuj sie tym, to dopiero pierwsze opakowanie... Ja jestem przy 3 i już nie odczuwam skutków ubocznych, ale przez 2 pierwsze opakowania czasem nie do zniesienia bolała mnie głowa, miałam nudności a piersi bolały codziennie, ale szybko Ci zleci to następne opakowanie i napewno przejdzie wszystko :) nie mysl o tych skutkach ubocznych i bedzie ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona.......
dziekuje za odpowiedz KAMINKA... ale napewno, tak na 100% magnez nie zmniejszy skutecznosci tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez jest zalecany przy braniu tabletek, bo one go wypłukują, więc łykaj śmiało. Ja się wkurzam, bo kończę drugi tydzień pierwszego blistra i mam te okropne plamienia. Dzisiaj tak się nasiliły, że wkładka nie wystarczyła i użyłam małego tamponu :/ Niech to się już skończy! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yamayeczka- niestety wiem co czujesz, niestety ja plamilam do konca pierwszego opakowania, ale juz przy drugim nie mialam zadnych skutkow ubocznych, plamienia tez nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona.......
ja teraz jestem w połowie 3 opakowania i od 4 dni mam brązowe plamienie :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
No to widzę,że nie jestem sama...dziś wzięłam 7 tabletkę i mam plamienie, jakiś czas temu brałam yasmin przez 2 miesiące i zrezygnowałam z nich bo całe 2 miechy miałam plamienie i tyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Chciałam się was o coś spytać...czy te tabsy trzeba brać z dokładnością co do godziny???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przytylam nic a nic :) i generalnie innych problemow nie mam, oprocz tego ze sie mnie jakas infekcja przypaletala. Ale podobno to rowniez jest normalne przy tabletkach ze czesciej mozna cos zlapac, albo ... albo z racji tego ze czesciej chodzimy do ginekologa jest to wykrywane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Dzięki za info;) słyszałam,że wyjątkowo przy tych tabsach należy zachować systematyczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_87
mam zamiar spróbowac ponownie z yasminelle...tylko bardzo sie boje o skutki uboczne, no i obawiam sie o calkowite bzachwianie gospodarki hormonalnej organizmu. wiem ze gdy zaczne brac tabletki moje piersi znow urosna...tylko moje pytanie dotyczy tego czy ten skutek uboczny mija z czasem czy tylko po opdstawieniu tabsow Dementia 22 dzieki za odp:) popzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearlybutton
biore juz miesiac sa ekstra,nic a nic ubocznych skutkow i hopsa,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
wesola_87!!!!!!! Ja myślę,że te tabsy mają najmniejsza dawkę hormonów i sądzę,że nie powinny Tobie rosnąć piersi...mnie tez natura obdarzyła sporym biustem(75E)i na razie biorę yasminelle 7 dzień i nie zauważyłam,żeby mi coś urosło:) jak nie spróbujesz to się nie przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Od jakiś 6 miesięcy biorę \"Y\", i niby wszystko jest ok, ale czasami zdarza się że krwawienie z odstawienia występuje w dniu ostatniej a nawet przedostatniej tabletki. A dwa blistry pod rząd bez przerwy to już wogóle nic nie daje bo krwawienia dostałam i tak. Mało tego jak skończyła drugi blister to nie dostałam krwawienia tylko jakichś plamień a nowy blister zaczynam w środę. Tak właśnie zakończyła się moja próba przesunięcia krwawienia. Jutro idę do lekarza i zastanawiam się czy nie poprosić o zmianę. Młoda położna - może ty mi coś poradzisz? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wesola_87 ----- piersi wracaja do swoich rozmairow po odstawieniu tabletek.To,ze tabletki maja male dawke hormonow nic nie znaczy.Piersi moga sie 'powiekszyc', ale nie musza.Skutki uboczne miaja do 2 miesiecy,chyba,ze sa zle dobrane to wtedy lepiej nie jest i trzeba zmienic.Ale nawet dobrze dobrane tabletki beda dawaly objawy nieporzadane dlatego,ze organimz musi sie przyzwyczaic do nich.Trzeba sie troche pomeczyc,niestety. Mozesz sporbowac zaczac od nastepnego cyklu. marsta --- obgadaj sprawe z ginekologiem bo byc moze te tabletki sa za slabe dla Ciebie.Po pol roku plamienia ani krwawienia nie powinny wystepowac jeszcze w trakcie blista. zaciekawiona.......-- magnez jak najbardziej jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------> młoda położna Dzięki, napewno tak zrobię jutro. Tak wogóle to Pani doktor od razu chciała mi zapisać Yasmin ale ja " głupia baba" najpierw naczytałam się o skutkach ubocznych i sama poprosiła aby spóbować od Yasminelle. No ale teraz przynajmniej wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
marsta --- jezeli to ma Cie pocieszyc to powiem,ze po yasmin czulam sie rewelacyjnie,w przeciwienstwie do yasmienlle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..paulisia21..
yamayeczka-----> ja skoczyłam własnie 2 blister i tez mam jeszcze te plamienia..i tez mnie denerwuja, masz je brazowe czy czerwone?:) mam nadzieje ze po 3 blistrze nie bedzie juz po nich ani sladu bo tez meczy mnie chodzenie z wkładka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------> młoda położna no to mnie rzeczywiście lekko uspokaja, jednak wiem również że na każdą z nas tabletki działają inaczej. Yasmine i Yaminelle to w sumie te same chormony tylko jednego jest troszkę więcej więc nie powinno być problemów z przyswojeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------> młoda położna Mam jeszce jedno pytanie ? Czy przytyłaś po Yasmine albo urósł ci biust - bo ani jednego ani drugiego bym nie chciała. Ja po Yasminelle czegoś takiego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_21
a dziewczyny mam pytanie do was i wypowiedzcie sie prosze:) Czy w kazdym miesiacu dostajecie krwawienie w tym samym dniu co w poprzednim nawet z dokladnoscia co do godziny czy bywa tak ze róznie sie dzieje? dzieki z gory wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×