Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość zmieszanaaa
no coz zapytalam tylko o skutecznosc. zdaje sobie sprawe z tego ze to nie jest dobre ale pytajac kogos kto ma o tym wieksze pojecie oczekiwalam odpowiedzi nie nagany dziekuje^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam. Chcialam powiedziec ze zaczelam 6 opakowanie Y i jak nigdy nie miewalam zadnych humorkow przed braniem tabletek i teraz w trakcie tak ostatnio jest strasznie, moge plakac bez powodu, oprocz tego nie mam zadnych skutkow ubocznych i ogolnie polecam dla tyhch ktore nie moga sie zdecydowac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zmieszanaaa --- nie jestem przekonana,czy jestes w tej sytuacji zabezpieczona.Wybralas sobie kiepski tydzien na zmiane tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieszanaaa
ale lepiej jest teraz dokonczyc czy zaprzestac przyjmowania. wiem ze to nieodpowiedzialne i głupie, bo o swoje zdrowie trzeba dbac,ale po prostu nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zmieszanaaa --- jezeli teraz przestaniesz to juz w ogole Twoj organizm dostanie 'kręćka'...Dokoncz blister i wtedy ze spokojnym sumieniem moge poiwedziec,ze bedziesz zabezpieczona.Teraz tego nie moge zrobic,ale byc moze lekarz bedzie mial inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieszanaaa
dziekuje za rade, tak tez zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
Mam takie pytanie czy taki lek przeciw grypie jak Maxflu(bez recepty) może wpływać na skuteczność tabletek? dodam tylko, że w jego składzie jest paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
Skład tego Maxflu jest dokładnie taki : 60 mg witamina C 30 mg chlorowodorek pseudoefedryny 500 mg paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalloraaa
hm paracetamol hm......ja bym nie ryzykowala i chocby mi tu ktos doradzil ze mozna to i tak bym sie zabezpieczala bo na paracetamolu juz pare moich znajomych sie przejechalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
czy wy tez tak macie ze jak wezmiecie rutinoskorbin lub wit c czasie lub tuz przed przerwa to macie skapy okres i ciemno brunatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
PARACETAMOL MOZNA BRAC !!!!!!!! Nie mozna tylko przekroczyc 3g na dobe,dlatego moze dojsc do uszkodzenia watroby.Wtedy zadne leki nie dzialaja tak jak powinny.A konsekwencja dla tabletek antykoncepcyjnych jest WZMOZENIE dzialania.Czyli oragnizm dostaje podwoja dawke homornow.Wiec mowienie,ze ktos 'wpadl' na paracetamolu jest kompletna BZDURA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olii
Hej! Ja biorę yasminelle od 6 miesięcy. Do tej pory wszystko było ok, żadnych skutków ubocznych, żadnych plamień ale ostatnio strasznie siada mi nastrój:/ Mój chłopak na szczęście ma do mnie dużo cierpliwości. Nie mam żadnych stresów, problemów więc jedyne podejrzenie pada na tabletki. Nigdy nie miałam takich wahań nastoju jak teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
no to i ja zapomnialam zazyc tabletki spoznienie 24h i lekko sie zestresowalam:/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kiedys tu
kiedys podawał linka do lekow, ktore koliduja z antykonceptami, moge prosic o wklejenie go?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kiedys tu
kiedys podawał linka do lekow, ktore koliduja z antykonceptami, moge prosic o wklejenie go?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii skad ja to znam... raz łzy, raz smiech. Równiez mam cudownego mężczyznę z którym poważnie porazmawialiśmy na ten temat, aby nie czuł się urażony i zdezorientowany o co chodzi...Ogólnie biore Y od ponad roku, dla mnie są super, poza tymi wahaniami nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii skad ja to znam... raz łzy, raz smiech. Równiez mam cudownego mężczyznę z którym poważnie porazmawialiśmy na ten temat, aby nie czuł się urażony i zdezorientowany o co chodzi...Ogólnie biore Y od ponad roku, dla mnie są super, poza tymi wahaniami nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam Yasminelle rok, schudłam 8 kg, nie zatrzymują wody w organizmie, niestety musialam odstawiac, poniewaz mdlalam po nich, mialam zawroty glowy, problemy ze wzrokiem, hustawki nastrojow i masakryczne depresje... Jak odstawilam wysypalo mnie syfami, ale czuje sie lepiej... Skoro przez rok je stosowalam i nie zaszlam w ciaze, a kochalam sie codzinnie minimum raz, wiec raczej sa skuteczne:) Tylko teraz co robic, jak ich nie moge brac, obawiam sie ze tabsow w ogole nie bede mogla stosowac bo skoro one mialy najnizsza dawke hormonow z dostepnych srodkow anty na rynku to kazde inne beda jeszcze silniej na mnie dzialac, nie wiem co robicm jestem zdesperowana, pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zielona bezbarwnosc --- a nie pomyslalas,ze Twoj organizm wlasnie tak reagowal bo dawka hormonow byla za mala?Albo sklad tabletek byl zupelnie nie dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zielona bezbarwnosc --- i jeszcze jedno.Piszesz,ze schudlas 8 kg.Wiec to tez moglo byc przyczyna Twojego nastroju.Malo jadlas,malo pilas...A organizm odwodniony i mozg niedozywiony takie dokladnie takie objawy jak opisujesz.A to znaczy,ze skladnik drospirenonum kompletnie sie dla Ciebie nie nadaje.Wiem co pisze,bo sama tego doswiadczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że właśnie ja dużo jadłam i piłam... Mam ogólnie bardzo słabe ciśnienie, a od momentu brania tabsów zaczęłam miec problemy z krazeniem, stad te moje omdlenia. W srode przejde sie do mojej ginekolog, zobaczymy co ona stwierdzi. A mam takie pytanie jeszcze, bo ja nie mam woreczka zolciowego, wiec cala chemia leci mi od razu na watrobe... Mowilam o tym mojej ginekolog, ale ona stwierdzila, ze jesli nie mam poki co rpoblemow z watroba to moge przyjmowac tabletki anty... Jakos nie chce mi sie w to do konca wierzyc, bo jak wychodzilam ze szpitala to lekarz mnie przestrzegal, ze mam dbac o watrobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zielona bezbarwnosc ----- jezeli masz dobre proby watrobowe to nie widze p/wskazan.Musisz poprostu regularnie je wykonywac.Jezeli masz problemy z krazeniem to Tym bardziej yasmienelle nie sa dla Ciebie.4 generacja lekow slynie z tego,ze jest najbardziej niebezpieczna dla ukladu krazenia.U mnie tak naprawde probelmy z krazeniem nasilily sie wlasnie po yasminelle.Potem przeszlam na mercilon i jak reka odjal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zielona bezbarwnosc --- na pewno o innym skladzie niz yasminelle i innym stosunkiem hormonow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, raczej calkowicie innym, zreszta lekarzem nie jestem, w koncu ginekolog bedzie wiedzial w czym problem... W srode dam znac jakie tabsy mi przepisal, a co myslicie o Jeanine... podobno sobie dziewczyny chwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zielona bezbarwnosc ----- przede wszystkim nie sugeruj sie opiniami innych kobiet dot.tabletek.Tabletki dobiera sie pod wzgledem typu hormonalnego danej kobiety.I jezeli sa dobrze dobrane to kobieta bedzie je sobie chwalila.Na pewno nie dobiera sie tabletek na podstawie 'danych statystycznych',czyli np. 15% kobiet chwali sobie jeanine to moze dla mnie tez beda dobre. Dlatego ginekolog powiniem przeprowadzic dokladny wywiad zeby tabletki dobrac wlasnie dla Twojego typu hormonalnego.A jezeli lepiej jakby do tego zrobil badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja tylko taka sugestie stwierdzam, jak znam siebie to zapewne minie jeszcze sporo czasu zanim trafie na wlasciwe tabletki, ciezko mi zawsze co kolwiek dobrac... Tylko tak sie ludze, ze beda dla mnie moze dobre... Zapytam sie o nie lekarki, chce jakies tabsy niezatrzymujace wody i tyle, a niestety u nas na rynku jest ich niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zielona bezbarwnosc --- skladnik odwadniajacy maja tylko yasmin i yasmienelle.Ale ten sklad jak juz sie moglas przekonac jest nie dla Ciebie.U mnie sprawe z zatrzymywaniem wody rozwiazal aqua femin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antossia
czesc dziewczyny. Pewnie już kiedys pojawiło sie moje pytanie ale nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich 400 stron. Więc ginekolog przepisał mi Yasminelle, dzisiaj dostałam okres i zaczne je brać ale chciałabym sie dowiedzieć czy oprócz krwawienia w tygodniu przerwy bedzie jeszcze normalnie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×