Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

kitty1234 - a moze wlasnie Y maja za malo hormonow dla Ciebie? he? naprawde maja najmniej, młoda połozna nie jednokrotnie o tym mowila. A teraz zamiast marudzic, poczekaj spokojnie na wyniki, dostaniesz pojdziesz do lekarza, i wtedy Pani lekarz zdecyduje czy zmieniac czy nie :) w koncu ona bedzie wiedziala lepiej :) Pozdrawiam. M-O-N-A - za wczesnie by mowic ze tabletki nie sa dla ciebie, niech organizm sie z nimi pozna. To dopiero 2 dni. A89 - plamienia trwaja roznie, nie ma na to jednej reguly wiec nikt ci tego nie powie. Taki okres na poczatku tabletek jest czyms normalnym. A ten lek z tego co wiem nie oslabia tabletek, tak mowil moj lekarz. Ale moze dla swietego spokoju lepiej sie dodatkowo zabezpieczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A89
WyjdźStąd, dziękuję za odpowiedź. Mam jednak jeszcze jedno pytanie. Jeśli dodatkowe zabezpieczenie to jak długo? Do końca przyjmowania tabletek przeciwgrzybicznych czy dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A89 - do konca plus 7 dni... troche dlugo, ale pozniej przynajmniej bedziesz spokojna :) a chyba warto prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A89
Oczywiście, że warto. Jeszcze raz wielkie dzięki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
zapominalska Dziękuję za informację;)pocieszyłaś mnie-dzięki,bo miałam pewne wątpliwości...moje koleżanki zawsze biorą tabletki wieczorem,albo późnym popołudniem,a ja zawsze rano.Ale dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
zapominalska Dziękuję za informację;)pocieszyłaś mnie-dzięki,bo miałam pewne wątpliwości...moje koleżanki zawsze biorą tabletki wieczorem,albo późnym popołudniem,a ja zawsze rano.Ale dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
zapominalska Dziękuję za informację;)pocieszyłaś mnie-dzięki,bo miałam pewne wątpliwości...moje koleżanki zawsze biorą tabletki wieczorem,albo późnym popołudniem,a ja zawsze rano.Ale dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
WyjdźStąd Dzięki za odpowiedź dot. mojego nastawienia do seksu...a raczej do mojego panikowania,że zaciążę...No i wczoraj nie ustąpiłam,kochaliśmy się z gumką...problem tkwi we mnie,w mojej psychice,że uważam,że nie ma 100% metody zapobiegającej ciąży...ale z drugiej strony, tak bardzo chce kochać się bez gumki i czuć sie bezpiecznie:)jestem w trakcie 2 blistra:)jeśli chodzi o skutki uboczne-nie mam żadnych:)-wreszcie!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda23---Rany ale Ci zazdroszczę że nie masz żadnych skutków ubocznych też tak chce nie mówie już o tym że czasami mam mdłości zmienne nastroje i że czasamin opadam z sił najgorzej martwia mnie jednak te bóle nóg no i rąk nie jest to bol nie do wytrzymania ale jednak jest dokuczliwy i jeszcze te zyly na wierzchu pod kolanami. Wogole juz bym chciala zobaczyc wyniki badan. Zastanawia mnie czy wogole ten ból przejdzie czy konieczna jest zmiana tabletek. Bo ja juz sama nie wiem moze Wy dziewczyny mi podpowiecie moze mialyscie podobne doswiadczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
kitty1234 a może idź do lekarza?Ja 1 blister źle znosiłam,byłam ospała,miałam plamienie,mdliło mnie czasem.głowa mnie bolała...co do humorków...nadal je miewam,tyle tylko,że ja poprostu mam taki charakter.Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza.A który to blister???Może te tabsy nie sa dla Ciebie, zrób badanie poziomu hormonów. Trzymam kciuki za ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kitty1234 ----- jezeli wyniki beda ok,to po konsultacji z lekarzem mozesz zaryzykowac wziecie 2 blistra i zobaczyc czy bole mina.Wychodzace zyly nie sa niczym niezwyklym przy tabletkach bo one zageszczaja krew.Ale jak towarzyszy temu bol to na pewno warto zbadac aptt i fibrynogen.Ja mialam podobne doswiadczenia,bole nog minely jak reka odjal po zmianie tabletek.Zaluje,nie zdecydowalam sie na to wczesniej.Bralam yasminelle 5 miesiecy,i o te 5 miesiecy za dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
młoda położna a jeśli to nie jest tajemnicą-to jakie teraz tabsy łykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mloda_23 -- niedlugo wracam do mercilonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
mloda_23----od pierwszego blistra kocham sie z moim chłopakiem bez zadnych dodatkowych zabezpieczeń i zawsze do końca...tabletki biore regularnie i w ciaze nie zaszłam takze chyba dzialają ;p....spróbuj sie przełamac i zaufac tabletkom bo według mnie bez prezerwatywy jest duuuuużo lepiej...powinnaś spróbować bo w końcu bierzesz te tabletki po coś poza tym pamiętaj,ze tabletki są dużo skuteczniejsze niz prezerwatywy jesli chodzi o zabezpieczenie przed ciąża...także wieksze ryzko podejmowałaś kochając sie kiedy zabezpieczeniem byla tylko prezerwatywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyk
dziewczyny, ja mam takie pytanie, czy kazda z pigułek ma taka sama zawartosc hormonów?chodzi oto ze ja z tej trzeciej ostatniej linijki tabletek zaczelema brac,a nie od góry tak normalnie,od strony wyluskiwania popatrzylam i dlatego. czy to nie ma znaczenia?odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda tabletka Y ma taki sam skład dlatego nie istotne z którego rzędu zaczynasz brać, wszystkie działają tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna-- Jeszcze jednego maila napisalam.Ostatniego.I już nie truję.Dziekuję z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda poloznaa-- Napisalam ostatniego maila.Mam jeszcze pytanie.Zerknij prosze i odpisz i już nie truję.Dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anggg
Hej:) jestem w trakcie brania 3 blistra i zawsze na początku brania tabsów (przez ok.tydzień) mam mdłości,biegunkę każdego dnia(do południa) i ból brzucha(wątroby,żołądka). Tabletki biorę o godzinie20. Mam pytanie czy w takim wypadku ich skuteczność jest mniejsza?? Moja gin. zaproponowała mi przejście na krążek NuvaRing,ale naczytałam się o skutkach ubocznych i zaczynam mieć wątpliwości... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anggg ---- a yasminelle nie maja skutkow ubocznych?Nuvaring Cie odstrasza a nie odstraszaja Cie mdlosci,biegunka,bole watroby i zoladka?...Skutecznosc nie jest przez to zmniejszona,pytanie tylko ile czasu Twoj oragnizm bedzie to wszystko znosil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anggg
młoda położna - te skutki uboczne to jedyne jakie mam(dodam,że mam problemy z żylakami),dlatego chciałabym spróbować innej metody anty,o tamtym krążku przeczytałam,że ileś tam osób zostało sparaliżowanych... i to mnie przeraża,zresztą wydaje mi się że biegunka i inne dolegliwości nie są wywołane hormonami a samym przyjmowaniem tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia15
hej jestem tu nowa i mam pytanie do młodej położnej,z gory dziękuję za odpowiedz Biorę tabletki yasminelle od kilku miesięcy,nic mi nie jest,ale teraz chciałam je odstawić, i w ile dni po stosunku mogę to zrobić,tak żeby ochrona przed ciąża była zacowana pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anggg
Oczywiście,że mają ale odczuwam tylko te które wymieniłam wcześniej(no i jeszcze powiększające się "żylaki")i właśnie dlatego myślę nad zmianą metody anty. A co do krążków to naczytałam się o ich skutkach ubocznych(paraliż itp.),zresztą wydaje mi się,że moje dolegliwości nie są skutkiem hormonów tylko obciążenie przewodu pokarmowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia15
hej jestem tu nowa,mam pytanie do młodej położnej, z góry dziękuję za odpowiedz Biorę tabletki yasminelle od kilku miesięcy i teraz chciałam je odstawić, w ile dni po stosunku mogę to zrobić,tak żeby ochrona przed ciąża była zachowana pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda xD
Mi też lekarz przepisał Yasminelle, to będą moje pierwsze tabletki. Mam nadzieję, że skutki uboczne nie będą tak uporczywe i że moj organizm zaakceptuje tabletki. Jaką wy wybrałyście godzinę na branie tabletek ?? Hmm ja myślę, że może pod wieczór ;] Jak już był taki temat to sorry ;) Pozdrawiam was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda xD
Mi też lekarz przepisał Yasminelle, to będą moje pierwsze tabletki. Mam nadzieję, że skutki uboczne nie będą tak uporczywe i że moj organizm zaakceptuje tabletki. Jaką wy wybrałyście godzinę na branie tabletek ?? Hmm ja myślę, że może pod wieczór ;] Jak już był taki temat to sorry ;) Pozdrawiam was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anggg ---- nie ma zadnych badan naukowych powterdzajacych te doniesienia.Tabletki moga byc tak samo szkoldiwe jak pierscien. Ja niedlugo wracam do antykoncepcji hormonalnej i tez sie zastanawiam miedzy mercilonem a nuvaring. Jezeli masz sklonnosci do zykalow to 4 generacja tabletek nie jest dla Ciebie.Ja osobiscie,zadnych tabletek z drospirenonem do ust nie wezme.Przejechalam sie po nim po calosci. zosia15 ---- po skoczeniu blistra.W 7 dniowej przerwie juz nie bedziesz zabepzieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda xD
Mi też lekarz przepisał Yasminelle, to będą moje pierwsze tabletki. Mam nadzieję, że skutki uboczne nie będą tak uporczywe i że moj organizm zaakceptuje tabletki. Jaką wy wybrałyście godzinę na branie tabletek ?? Hmm ja myślę, że może pod wieczór ;] Jak już był taki temat to sorry ;) Pozdrawiam was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×