Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość neandra
Mam problem... od 3 miesięcy biorę yasminelle i do tej pory wszystko było ok, ale teraz mój okres trwa już dłużej niż 2 tygodnie... Czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
młoda połozna,pisalam jakis czas temu i...ZNOW MAM problem:Od jakis dwoch opakowan przy koncu kiedy mialam tylko 1 lub 2 pigulki plamilam takim brazowym sluzem-dzis mam tez jedna do konca i mam jakby krwawienie jasna krwia? CO TO ZNACZY,ze nie jestem w pelni zabezpieczona,za slabe sa na mnie?Waze 57kg,wzrost 164cm.Poradz prosze znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
młoda połozna,pisalam jakis czas temu i...ZNOW MAM problem:Od jakis dwoch opakowan przy koncu kiedy mialam tylko 1 lub 2 pigulki plamilam takim brazowym sluzem-dzis mam tez jedna do konca i mam jakby krwawienie jasna krwia? CO TO ZNACZY,ze nie jestem w pelni zabezpieczona,za slabe sa na mnie?Waze 57kg,wzrost 164cm.Poradz prosze znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
młoda połozna,pisalam jakis czas temu i...ZNOW MAM problem:Od jakis dwoch opakowan przy koncu kiedy mialam tylko 1 lub 2 pigulki plamilam takim brazowym sluzem-dzis mam tez jedna do konca i mam jakby krwawienie jasna krwia? CO TO ZNACZY,ze nie jestem w pelni zabezpieczona,za slabe sa na mnie?Waze 57kg,wzrost 164cm.Poradz prosze znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazplm
"ile placicie" w poznaniu na gwarnej 29,9zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmh
Od niedawna biore tabletki Y i zastanawiam sie czy jak biore tabletke tego 8 dnia przerwy to lepeij wziac ja rano zeby na pewno owulacja sie nie odblokowala czy moze wziac ja 8 dnia ale dopiero ok 23 tak jak zazwyczaj biore? Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
czesc biore Y juz prawie rok, wlasnie jestem przy koncu opakowania ale od jakis 10 dni pobolewa mnie w dole brzucha, cos jakbym miala dostac okres, dzis szczegolnie, troszke sie martwie i nie wiem co to moze oznaczac, miala ktoras z Was cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
...a teraz nagle az trzy komentarze sie ukazaly a wczesniej ani jeden nie chcial...Po tamtym komentarzu moim zadzwonilam do lekarza,byl i...juz mam wykupiony Yasmin.Lekarz kazal mi jeszcze polknac dzis pigulke z Yasminelle przeznaczona na jutro i jak w czwartek przyjdzie to wlasciwe krwawienie-wziac pierwsza z nowego Yasmin.Mowil,ze zabezpieczonym sie jest tylko widocznie dla mnie tamte ciut za slabe i na moj temperament.Mam juz wykupiony Yasmin.Pisze to dlatego,ze moze komus to pomoze.Yasmin ma tylko o 0,01mg Ethinylestradiolum w skladzie wiecej od Yasminelle.Wg mojego lekarza ochota na seks nadal mnie nie odpusci :D MLODA POLOZNA moze jeszcze dodac cos na ten temat,czy zle pisze,czy dobrze.Pozdrawiam.I oby od razu ukazal sie ten koment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
...a teraz nagle az trzy komentarze sie ukazaly a wczesniej ani jeden nie chcial...Po tamtym komentarzu moim zadzwonilam do lekarza,byl i...juz mam wykupiony Yasmin.Lekarz kazal mi jeszcze polknac dzis pigulke z Yasminelle przeznaczona na jutro i jak w czwartek przyjdzie to wlasciwe krwawienie-wziac pierwsza z nowego Yasmin.Mowil,ze zabezpieczonym sie jest tylko widocznie dla mnie tamte ciut za slabe i na moj temperament.Mam juz wykupiony Yasmin.Pisze to dlatego,ze moze komus to pomoze.Yasmin ma tylko o 0,01mg Ethinylestradiolum w skladzie wiecej od Yasminelle.Wg mojego lekarza ochota na seks nadal mnie nie odpusci :D MLODA POLOZNA moze jeszcze dodac cos na ten temat,czy zle pisze,czy dobrze.Pozdrawiam.I oby od razu ukazal sie ten koment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
...a teraz nagle az trzy komentarze sie ukazaly a wczesniej ani jeden nie chcial...Po tamtym komentarzu moim zadzwonilam do lekarza,byl i...juz mam wykupiony Yasmin.Lekarz kazal mi jeszcze polknac dzis pigulke z Yasminelle przeznaczona na jutro i jak w czwartek przyjdzie to wlasciwe krwawienie-wziac pierwsza z nowego Yasmin.Mowil,ze zabezpieczonym sie jest tylko widocznie dla mnie tamte ciut za slabe i na moj temperament.Mam juz wykupiony Yasmin.Pisze to dlatego,ze moze komus to pomoze.Yasmin ma tylko o 0,01mg Ethinylestradiolum w skladzie wiecej od Yasminelle.Wg mojego lekarza ochota na seks nadal mnie nie odpusci :D MLODA POLOZNA moze jeszcze dodac cos na ten temat,czy zle pisze,czy dobrze.Pozdrawiam.I oby od razu ukazal sie ten koment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia281 ---- nie wiem ile czasu bierzesz tabletki,ale jezeli ponad 3 miesiace to zglos to lekarzowi.Byc moze dawka jest za mala zeby utrzymac Twoj cykl.Nie dotyczy to zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelkie
Taki mały problem mam ;) Wcześniej brałam Cilest przez dwa lata, teraz lekarz zmienił mi na Yasminelle. Biorę je 3 dzień i tu pojawia sie problem. Nie zaczęłam od tej strony co trzeba.. jakoś dziwnie spojrzałam, i zaczęłam je brac od końca. Czy to ma jakieś znaczenie? Czytałam, że wszystkie tabletki mają taki sam skład,taką samą dawkę hormonów. Ale wiadomo- wolałabym się upewnić. Proszę o komentarze- może którejś z Was się coś takiego zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelkie
Taki mały problem mam ;) Wcześniej brałam Cilest przez dwa lata, teraz lekarz zmienił mi na Yasminelle. Biorę je 3 dzień i tu pojawia sie problem. Nie zaczęłam od tej strony co trzeba.. jakoś dziwnie spojrzałam, i zaczęłam je brac od końca. Czy to ma jakieś znaczenie? Czytałam, że wszystkie tabletki mają taki sam skład,taką samą dawkę hormonów. Ale wiadomo- wolałabym się upewnić. Proszę o komentarze- może którejś z Was się coś takiego zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmh
Od niedawna biore tabletki Y i zastanawiam sie czy jak biore tabletke tego 8 dnia przerwy to lepeij wziac ja rano zeby na pewno owulacja sie nie odblokowala czy moze wziac ja 8 dnia ale dopiero ok 23 tak jak zazwyczaj biore? Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmh
Od niedawna biore tabletki Y i zastanawiam sie czy jak biore tabletke tego 8 dnia przerwy to lepeij wziac ja rano zeby na pewno owulacja sie nie odblokowala czy moze wziac ja 8 dnia ale dopiero ok 23 tak jak zazwyczaj biore? Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_z_pytaniem
do młodej położnej--- czy ból żołądka przy yasminelle jest normalny?? kończę 3 blister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaton
Hej kobiety ;) Zaczynam brac Y i szczerze mowiac po przeczytaniu wszystkich mozliwych zrodel info. nie wiem w koncu kiedy sie to bierze?! Z tego co rozumiem to pierwszego dnia krwawienia - si? Wstyd sie przyznac, ale naprawde juz nie wiem co znaczy pierwszy dzien cyklu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaton
Hej kobiety ;) Zaczynam brac Y i szczerze mowiac po przeczytaniu wszystkich mozliwych zrodel info. nie wiem w koncu kiedy sie to bierze?! Z tego co rozumiem to pierwszego dnia krwawienia - si? Wstyd sie przyznac, ale naprawde juz nie wiem co znaczy pierwszy dzien cyklu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
mloda polozna,dzieki,bylam u lekarza juz.Pisalam juz wyzej...Tak,tabsy juz bralam od niecalego roku (pisalam tu na stronach chyba 339 i 419).Juz wiem,ze byly zdziebko za slabe ale ochrona jest...Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
mloda polozna,dzieki,bylam u lekarza juz.Pisalam juz wyzej...Tak,tabsy juz bralam od niecalego roku (pisalam tu na stronach chyba 339 i 419).Juz wiem,ze byly zdziebko za slabe ale ochrona jest...Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollo
Mam do sprzedania receptę na 3 opakowania Yasminelle. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollo
Mam do sprzedania receptę na 3 opakowania Yasminelle. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noctua
NELKIE-nie ma znaczenia.Wszystkie tabletki mają ten sam skład.strzałki są po to,żeby się nie pogubić.weź ten blister do końca a potem po kolei z następnego blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia18pom
Witam, mam pytanie do kobiet, które biorą yasminelle długo. Mój lekarz przepisał mi te tabletki niedawno i jestem dopiero w połowie blisteru. Chodzi o skutki uboczne, trenuję lekkoatletyke i nie moge nabrać wagi, lekarz mówił, że nie przytyję, no ale komantarze są różne..., no i jeśli chodzi o stan cery, czy po dłuzszym czasie przyjmowania tych tabletek występują skutki uboczne u was takie jak tycie i trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noctua
Biorę Y.krótko (2 miesiąc).Wcześniej brałam Femoden i harmonet-razem coś około 2,5 roku. Nie przytyłam nic, z cerą też nie miałam problemów.Ale każdy organizm jest inny.Ja w ogółe nie mam tendencji do tycia.Zresztą jak tu ktoś już mądrze napisał tabletki nie są kaloryczne, jedynie mogą zwiększać apetyt i trzeba uważać wtedy ile się je i co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×