Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość machta000
mam pytanie..musze sie zaszczepic przeciw wzw B i nie wiem czy szczepienia ma wplyw na antykoncepcje..biore yasminelle i chcialabym wiedziec czy bede zabezpieczona..prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta0000000
mam pytanie..musze sie zaszczepic przeciw wzw B i nie wiem czy szczepienia ma wplyw na antykoncepcje..biore yasminelle i chcialabym wiedziec czy bede zabezpieczona..prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcddfv
mam pytanie..musze sie zaszczepic przeciw wzw B i nie wiem czy szczepienia ma wplyw na antykoncepcje..biore yasminelle i chcialabym wiedziec czy bede zabezpieczona..prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ws
te forum jest od odpowiadania na pytania czy do tego zeby kogos opieprzac??nikt nie kaze Ci odpowiadac!dobrze ze ty jestes wszechwiedząca.....powodzenia!i dzienx za pomoc..i nie widze problemu w tych trzech miesiacach przerwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta000
mam pytanie..musze sie zaszczepic przeciw wzw B i nie wiem czy szczepienia ma wplyw na antykoncepcje..biore yasminelle i chcialabym wiedziec czy bede zabezpieczona..prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta0000
mam pytanie..musze sie zaszczepic przeciw wzw B i nie wiem czy szczepienia ma wplyw na antykoncepcje..biore yasminelle i chcialabym wiedziec czy bede zabezpieczona..prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta000
a i jeszcze jedno w lutym wyjezdzam do ecuadoru i bede musiala brac tabletki na malarie co w tedy z antykoncepcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta000
A i jeszcze jedno w lutym lece do ecuadoru i bede musiala brac tabletki na malarie..co wtedu z antykoncepcja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta000
A i jeszcze jedno w lutym lece do ecuadoru i bede musiala brac tabletki na malarie..co wtedu z antykoncepcja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
ja tylko czekam na pytanie czy woda może obnizyć działanie tabletek. bo chyba wszystkie możliwe interakcje zostały na tym forum wymienione... LAJTOWA20 masz w rodzinie problemy naczyniowe? Twoja mama, babcia ma skłonności do zylaków? Masz tendencje do pajączków? jak tak to ja na Twoim miejscu nie brałabym tabletek 4 generacji. poza tym google i profilaktyka naczynkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta000
A i jeszcze jedno w lutym lece do ecuadoru i bede musiala brac tabletki na malarie..co wtedu z antykoncepcja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta000
A i jeszcze jedno w lutym lece do ecuadoru i bede musiala brac tabletki na malarie..co wtedu z antykoncepcja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
machta000 Wiecej razy sie nie dalo wyslac?Post wystarczy wyslac tylko jeden raz.Serwer jest zapchany i nie reaguje o czasie.Nie musisz go jeszcze bardziej zapychac!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubioonaa b_
Mloda polozno stad pomysl, iz czyatalam w internecie i dowiadywalam sie od moich kolezanek ze boli pierwszy i ewentualnie drugi raz. Wiec co porponujesz bym zrobila, jakas przerwe? ile czasu? a czy kwestia moze byc rowniez to ze, jestem bardzo szczupla i ze tak powiem "ciasna" a moj chlopak ma dosc sporego penisa....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
W końcu zdecydowałam sie i zadzwoniłam do mojej p. doktor zleciła mi badanie układu krzepliwości ma któraś pojęcie co to jest albo miała która podobny przypadek??co to badanie moze wykryć i czy bede musiała przerwac stosowanie tab??teraz mam akurat 7dniową przerwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubioonaa b_ --- tez to moze miec wplyw.Odczekaj jakies 2 tygodnie,a potem jeden plauszek,drugi paluszek,niech Cie facet porzadnie \'wypiesci\' zeby sie miesnie rozluznily i probujcie.Mozesz sobie pod posaldki podlozyc poduszke,pozycja na \'jezdzca\',w ktorej Ty kontrolujesz sytuacje. lajtowa20 --- gratuluje lekarza,ktory fachowo zainteresowal sie sprawa.Badanie sprawdzi Twoja krzepliwosc krwi,czas krzepniecia, fibrynogen,ktory jest pomocny przy diagnozowaniu zmian zakrzepowych.Na czas badania nie musisz przerywac brania tabletek,ale na pewno beda mialy wplyw na wynik badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
lajtowa20 czas krzepnięcia jest jednym z podstawowych badan, ktore powinno sie robic przed rozpoczeciem brania tabletek, jak również co 6 miesiecy w czasie ich brania. to, czy będziesz mogła brać dalej tabletki zależeć będzie tylko i wyłącznie od wyniki. A jak już Cie bede kłuć to może warto przy okazji zrobić morfologie i proby wątrobowe? zagubioonaa b_ kwestia dotacia z partnerem moze zając Ci dłuzej niż przypuszczasz. Ja radziłabym Ci wstrzymać się przynajmniej tydzien ze wspołżyciem, aby wszystko sie dobrze zagoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsef
a czy oprocz aptt na krzepliwośc trzeba robic jeszcze jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubioonaa b_
tylko ja nie jestem pewna czy to kwestia zagojenia sie. poniewaz jedyna pozycja w ktorej bol nie niewielki to na lyzeczke, najbardziej boli od tylu, wiec juz nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaaaaaaa
biore 3 opakowanie Y. pod kolanami zauwazylam widoczne zyly, czy to poczatek zylakow?? nie mam rpzy sobie ulotki wiec nie moge spr skutkow ubocznych... ale czy to moze byc od Y? czy powinnam zmienic je na inne? co sadzicie o logescie? czy bylaby to dobra zamiana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treotralwiak
młoda polożno czy używanie kropli do oczu z antybiotykiem moze miec jakis wplyw na tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubioonaa b_ ---- nikt nie powiedzial,ze to jest tylko kwestia zagojenia.Ale tez to moze byc przyczyna,ktora tez moze byc uzalezniona od pozycji.Co Ci szkodzi troche odczekac?A jak bardzo Cie to niepokoi to idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroniś
Mam pytankie, odstwilma tabletki juz miesieac temu, ale okres jeszcze nie ywstpail. Ile moge na niego czekac, czy to prawda ze nawet2 miesiace? Musze dodac ze zbiera mi sie strsznie woda w organizmie, bola mnie piersi i na tym sie koncy, ze wygladam jak kulka i nic poza tym. pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulucia
Biore 4 opakowanie tabletek, pierwszy miesiac nawet ok - tylko wysyp pryszczy z ktorymi nie moge sobie do dzis poradzic, w drugim zaczely sie schody-zmiany nastrojow i okropne bole glowy, 3 to samo plus wzrost wagi, przytylam strasznie na udach i brzuchu, teraz dokucza mi zoladek, codziennie mdlosci, albo zaparcia albo biegunki. Myslalam, ze z czasem bedzie lepiej a tu z opakowania na opakowanie jeszcze gorzej. U Was tez tak bylo? i te mdlosci i problemy zoladkowe to normalne czy isc do jakiegos specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulucia
Biore 4 opakowanie tabletek, pierwszy miesiac nawet ok - tylko wysyp pryszczy z ktorymi nie moge sobie do dzis poradzic, w drugim zaczely sie schody-zmiany nastrojow i okropne bole glowy, 3 to samo plus wzrost wagi, przytylam strasznie na udach i brzuchu, teraz dokucza mi zoladek, codziennie mdlosci, albo zaparcia albo biegunki. Myslalam, ze z czasem bedzie lepiej a tu z opakowania na opakowanie jeszcze gorzej. U Was tez tak bylo? i te mdlosci i problemy zoladkowe to normalne czy isc do jakiegos specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do młodej poloznejxxx
tak czytam powyższe wypowiedzi i mam pytanie....dlaczego po braniu tabletek antykonce.trzeba zrobic 3 miesiące przerwy??nie mozna wiecej albo mniej??prosze o odp.bo zastanawiam sie odstawic yasminelle.pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiva2407
Hmm... a mam pytanie. Czy ból piersi podczas brania Yasminelle w końcu ustąpi? I czy te plamienia mogą czy muszą wystąpić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) mam pytanko mianowicie własnie skończyłam stosować 1 opakowanie yasminelle a tabletki zażywałam około godziny 20 czy następne opakowanie tzn tabletki:P mogę np zacząć brac o innej godzinie np o 7 rano czy teraz to juz cały czas powinnam brac je o 20??:) prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×