Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość new girl
andzelaaaa nie moge sie z Toba zgodzic.... Davercin 250 zmniejsza dzialanie tabletek... przynajmniej tak mi powiedzial ginekolog... wiec ostroznie z ta lista... sadzicie dziewczyny ze jak 3 godziny po wzieciu tabletki tak troche mnir przeczyscilo to powinnam sie martwic? tzn. wziac kolejna?? Prosze o odpwoiedz.... Moze Młoda Położna tez sie wypowie? z gory dziekuje... ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
andzelaaaa nie moge sie z Toba zgodzic.... Davercin 250 zmniejsza dzialanie tabletek... przynajmniej tak mi powiedzial ginekolog... wiec ostroznie z ta lista... sadzicie dziewczyny ze jak 3 godziny po wzieciu tabletki tak troche mnir przeczyscilo to powinnam sie martwic? tzn. wziac kolejna?? Prosze o odpwoiedz.... Moze Młoda Położna tez sie wypowie? z gory dziekuje... ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o przepisywaniu antytabsów przez ginekologów na podstawie \"mody\" albo jakichś premii od producentów..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
andzelaaaa nie moge sie z Toba zgodzic.... Davercin 250 zmniejsza dzialanie tabletek... przynajmniej tak mi powiedzial ginekolog... wiec ostroznie z ta lista... sadzicie dziewczyny ze jak 3 godziny po wzieciu tabletki tak troche mnir przeczyscilo to powinnam sie martwic? tzn. wziac kolejna?? Prosze o odpwoiedz.... Moze Młoda Położna tez sie wypowie? z gory dziekuje... ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
andzelaaaa nie moge sie z Toba zgodzic.... Davercin 250 zmniejsza dzialanie tabletek... przynajmniej tak mi powiedzial ginekolog... wiec ostroznie z ta lista... sadzicie dziewczyny ze jak 3 godziny po wzieciu tabletki tak troche mnir przeczyscilo to powinnam sie martwic? tzn. wziac kolejna?? Prosze o odpwoiedz.... Moze Młoda Położna tez sie wypowie? z gory dziekuje... ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
andzelaaaa nie moge sie z Toba zgodzic.... Davercin 250 zmniejsza dzialanie tabletek... przynajmniej tak mi powiedzial ginekolog... wiec ostroznie z ta lista... sadzicie dziewczyny ze jak 3 godziny po wzieciu tabletki tak troche mnir przeczyscilo to powinnam sie martwic? tzn. wziac kolejna?? Prosze o odpwoiedz.... Moze Młoda Położna tez sie wypowie? z gory dziekuje... ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acia88
Hej dziewczyny, ja musialam odstawić yasminelki, bo miałam po nich ostry trądzik. Niestety zostało mi jeszcze jedno, nowiutkie opakowanie, jeśli któraś jest chętna to odsprzedam je. Proszę o kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
new girl nie musisz w żadnym wypadku brać drugiej tabletki. i uprzedzając Twoje pytania - jestes normalnie zabezpieczona. bciaaa wyniki radzę Ci odebrać i skonsultować je z lekarzem. jak poprzednio, w zadnym wypadku nie musisz brac drugiej tabletki, zabezpieczac sie dodatkowo ani nic z tych rzeczy. niepokojaca moglaby byc ciezka biegunka, tzn trwajaca wiecej niz 12 godzin, niekiedy prowadzaca do odwodnienia. luźny stolec w niczym nie przeszkadza i nie musisz sie przejmować, zazwyczaj kobiety podczas brania tabletek skarza sie na zaparcia ( ja sama tego doswiadczam) i bez xenny ich zycie to porazka, takze mozesz siebie uznac za szczesciare pod tym względem ;) a dieta, jasne ze dieta mozna wiele zdziałac, ale w tej kwestii moznaby napisac esej, takze wpisz sobie w google zdowe odzywianie w włala! a wyniki jak mowie koneicznie odbierz szczegolnie aptt, jezeli masz tendencje do zylakow, tzn ja osobiscie ani yasmin ani yasminelle dziewczyna z problemami z naczynkami bym nie radziła, ale skoro juz bierzesz, to systematyczna kontrola krzepliwosci jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelaaaa
new girl..zapomnialam dodać że nie jestem lekarzem i nie jestem tej listy w 100% pewna, ale pewnie sie przyda wielu dziewczynom :) nie musisz wysyłać kilka razy tego samego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaanulkaanu
dziewczynki moje drogie czy ktoras orientuje sie,a moze miala okres w czasie ciazy.interesuje mnie to bo podejrzewam cos, mam krwawienie z odstawienia ale jest inne niz zwykle-mam jakies skurcze i okres nie jest tak obfity jak zwykle.trwa 2-gi dzien i jest naprawde malutki. nie wiem co myslec.czym rozni sie okres od plamien?glupie pyt.ale nigdy ich nie mialam.a slyszalam ze w ciazy takowe wyst.a test robilam i byl neg.czy po 7tyg,test wykrylby ciaze? dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
anulkaanulkaanu po 7 tygodniach?? jak ostatni raz wspolzylas 7 tyg temu i zrobilas test i wyszedł negatywny, to na pewno w ciazy nie jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitek8919
witam wszystkich :) ja również mam pytanie gdyz zażywam tabletki yasminelle od 2 tygodniu zazwyczaj o godzinie 22 i zastanawiam się czy coś może się stać jeśli wezmę je jednorazowo o 19 a póżniej wrócę do godziny 22 ??? wybieram się na małą imprezę i chciałabym aby jak najszybciej się wchłonęła... bardzo proszę o odpowiedz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz przepisal mi nie dawno te tabsy i otoz to wzielam pierwszego dnia okresu ( ale czy dobrze bo ja zawsze na poczatek mam slabo bardzo a kilka godzin puzniej jest pelna para ... no ja zawsze uwazalam ze to pierwszy dzien wiec wzielam pierwsza w niedziel ) dokladnie 30 112008 8 dawka leku - moj maz namowil mnie na sexik bez zabezpieczenia i teraz pytanie ... bo dzis jestem po 11 dawce czy one mnie chronily ? juz czy mam sie bac i robic pod siebie ze tak powiem ? jesli tak zapierdz..... lekarza powiedzcie powiedzial ze od pierwszej tabsy dzialaja .... blagam o odpowiedz nie mialam biegunek wymiotow i takich tam tabsy rewelacja ogolnie ... a okres skonczyl sie jak zwykle dodam ze jest to moje pierwsze doswiadczenie z tabletkami pozdrawiam i prosze o wypowiedzi na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
jagodka230 bez paniki kochana! wzielam w pierwszym dniu cyklu, jestes zabezpieczona od pierwszej tabletki. kitek8919 nic sie wielkiego nie stanie, jak to bedzie jednorazowe. a skoro duzo imprezujesz, moze warto przesunac godzine przyjmowania tabletek od nastepnego blistra? chociaz mowi sie ze najlepiej brac wieczorem, ja zawsze biore rano: raz nigdy nie zapominam, wstaje i biore, dwa nie musze sie martwic jak cos pije wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmura85
8 dzień brania leku i się martwisz? Ja kochałam się z mężem po 1tabletce i się nie bałam. Te tabletki są bardzo dobre i skuteczne,chronią od 1tabletki,po tygodniu to już na maxa ,a po 8 ...kochana nie stresuj się po to masz tabletki ,żeby żyć spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaaaaaaa
jagoda odpowiedz na twoje pytanie jest w ulotce, polecam ta lekture...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluśka
Hej drogie Yasminellki! Ja biorę już 4 opakowanie Yasminelle, zawsze miałam problemy z cerą, i muszę przyznać, że nie poprawiła mi się ona wogóle, a czy jest gorzej... hm... bo ja wiem... raczej nie... Jeśli chodzi o odpowiednie zabezpieczenie - to rzeczywiście działają od 1 tabletki, ale radziłabym przy 1 zarzywaniu tych tabletek jednak wstrzymać się do 4-5 dni albo dodatkowo sie zabezpieczać... Od następnego rozpoczęcia opakowania działają już po 1 ;) zapewniam! ;) jeśli chodzi o zmianę wagi... hm... cóż.. jak kazde środki anty zatrzymują część wody w organiźmie-nawet taka mał dawka.. oczywiscie na zimę zazwyczaj i tak kilka kg wchodzi mi tu i ówdzie, więc nie żalę się zbytnio.. Apetyt?? raczej stały, zależny od pory roku, a nie od tych środków ;) Serdecznie pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaa455
tabletki biore zawsze o 21, chcialabym zmienic je na stale na godzine 18. czy moge tak poprostu ktoregos dnia przejsc z godziny 21 na 18? czy moze powinnam zmieniac godzine stoponiowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaania
hej mam akie pytanie, jeżeli kohalam sie z hlopakiem pod konie okresu bez prezerwatywy ae po pierwszej tabletce yasminelle (to nie móje pierwsze opakowanie) to zy jest możiwe zebym byla w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska455 tak po prostu nie powinnaś przecvhodzić bo to zaburza działanie tabletek. Po prostu jak bedziesz miała zacząć nowy nastepny blister to wtedy zacznij brać o godz. 18 i tak juz bierz caly czas :) Aaaaania Czekaj bo nie rozumiem... To nie jest twoje pierwsze opakowanie yasminelle czy w ogole? bo ogólnie kiedy bierzesz tabl jestes zabezpieczona nawet podczas 7-mio dniowej przerwy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska455 tak po prostu nie powinnaś przecvhodzić bo to zaburza działanie tabletek. Po prostu jak bedziesz miała zacząć nowy nastepny blister to wtedy zacznij brać o godz. 18 i tak juz bierz caly czas :) Aaaaania Czekaj bo nie rozumiem... To nie jest twoje pierwsze opakowanie yasminelle czy w ogole? bo ogólnie kiedy bierzesz tabl jestes zabezpieczona nawet podczas 7-mio dniowej przerwy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yulka300
cześc dziewczyny..czy któras wie może czym sie mozna wzmocnic przy braniu Yasminelle?chodzi mi o jakies Centrum czu tez skrzypowite..bo 3 blistrze strasznie wypadaja mi włosy i mam dosc spory tradzik..coz mam robic zmienic tabsy..pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska89
Mam pewne pytanko do Młodej Położnej jak i innych obecnych dziewczyn na tym forum, wzięłam już 8 opakowań przy 7 wystapiło plamienie, jednak podejrzewam , że mogło być spowodowane stanem zapalnym , bo po globulkach dopiero ustępiło... Dzis rano pojawił się paseczek krwi i nic wiecej. I teraz zastawiam się bo jutro mam iść po kolejną recepte czy nie zmienić tych tabletek? Tylko jedyna akceptowalna zmiana była by na Yasmin. Mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli okaze sie , ze tabletki nie podtrzymuja mi cyklu to moge zajsc w ciaze?? Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
hej, jestem po pierwszym blistrze; sa to moje pierwsze tabletki anty; jest dzis 3 dzien przerwy i teoretycznie powinnam dostac okres. troszke sie martwie, bo nigdy nie przyjmowalam hormonow i nie chcialabym przez te tabsy miec problemy...kiedy powinnam zaczac sie obawiac niedostaniem okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxOlimpka
czesc!skonczylam brać pierwszy blister i mam teraz przerwe.od niedzieli zaczynam drugi.i mam pytanie.Ostatnio bralam tabletki o 18. to teraz tez o tej godzinie musze przyjmować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaxxx
czy z powodu stresu okres,mimo ze wczesniej obfity i trwajacy 4-5dni moze sie skrocic nawet do 2 i byc baaardzo skapy?kiedy zaczelam brac tabl.zawsze byl taki sam.podejrzewalam ciaze,ale robilam test i nie wykryl nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Yulka300 na włosy polecam cynk w tabletkach, do kupienia w kazdej aptece za pare groszy. poza tym mniej stresu i zdrowe odzywianie. a cynk tez zbawiennie dziala na cere. Iska89 skoro "paseczek krwi" to chyba nie ma się czym zamartwiac. jakby sie to powtarzało to wtedy leć do lekarza. to, ze tabletki moga nie trzymać cyklu, nie oznacza, że nie zabezpieczają martys po 7 dniach możesz sie niepokoic, czyli masz jeszcze AZ 4 dni, wiecj wrzuc na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChibiChibi
Cześć dziewzynki. Najpierws chciałam Was wszystkich pozdrowić i zyczyć miłego wieczoru.... Mam poważny problem :/ Otóż podczas wizyty w ubikacji... podczas typowej higienicznej ^^ czynności zauważyłam niewielką plamke krwi na papierze toaletowym..... Chcąc się upewnić ... wsadziłam `` papierek`` trochę głębiej w pochwe ...... papierek się `` trochę `` zabarwił, ale z doświadczenia wiem, że `` pełną`` mesiączkę dostanę dopiero w nocy... Gin przepisał mi Yasminelle i powiedziała mi, że pierwszą tabletkę mam wziąść w 1 dniu miesiączki, oczywiście przeczytałam całą instrukcję :] ale nie jestem pewna czy w mojej sytuacji mam ją wziąść dziś czy dopiero jutro rano ... Bardzo proszę o odpowiedż. To są moje pierwsze Tabsy... : D Tak na marginesie .... wpatruje się w obraz Johnnego Deepa :] Czemu w Polsce nie ma takich ciach XD ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×