Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kamila12121213468008654
w piątek dostałam silny zastzyk przciwbólowy, wczoraj wtorek dostałam plamienia, lekkie krwawienie, domyślam się że skuteczność została obniżona? matwie sie tym krawieniem, tabl biore już długo. nie wiem co teraz powinnam robić.. zostało mi jeszcze 8 tabletek.. proszę napiszczcie co o tym sądzicie? co powinna zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! ja niedawno zaczelam brac Yasminelle, dzisiaj dopiero czwarta tabletka. Pierwszą tabletke wziełam o 16.30 i potem nie spałam prawie całą noc, serce biło szybciej.. Ale moze to byla reakcja organzmu na dużą dawke hormonów... Teraz biore o 12 na wszelki wypadek zeby nie bylo niespodzianek w nocy ;) Ale nie odczuwam juz zadnych skutkow ubocznych poza tym ze mam większe pragnienia, ale tez mi się wydaje ze to stopniowo ustępuje. Buzka jakby ładniejsza, nastroj w porządku, napadów wilczego głodu nie mam i piersi jakby ciut pełniejsze chociaz moze to za wczesnie na takie wnioski ;) A jesli chodzi o okres to podobnie jak przed braniem tabletek. Libido nie spadło na razie ;) to moje wszystkie dotychczasowe obserwacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1873298503980345
Indys ale jak wspomniałam wcześniej nie zaczęłam brać tabletek z pierwszym dniem miesiączki tylko tydzien przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieka
Sprzedam Yasminelle Zafoliowane, Data ważn. 01.2015r, cena 40zł/op. new.york@vp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina288
Mam 3 opakowania Yasminelle z datą ważności 04.2015r. Ktoś nie wykupił recepty, a mam znajomą farmaceutkę i dała mi znać :) Cena 55zł/op. katrina2886@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1873298503980345 --- przede wszystkim zmien lekarza. Bo tylko idiota pozwala pacjentce na takie rzeczy. Okres mozna przesunac,ale jezeli chcemy zrobic to w trakcie cyklu to przepisuje sie sam progesteron. Zapewniam Cie,ze wlasnej corce nie pozwolila by zaczac brac tabletki anty w polowie cyklu. Bo dochodzi do zaburzen hormonalnych i zwieksza sie ryzyko skutkow ubocznych. Nie mowiac juz o zabezpieczniu. Nie jestes zabezpieczona w najmniejszym stopniu. Nawet w ulotce jest napisane,ze najpozniej do 5 d.c mozna zaczac brac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1873298503980345
młoda położna ------- Jednak nie mam żadnych skutków ubocznych nic, a nic zero plamienia zero złego samopoczucia piersi nie bolą ani brzuch, głowa też się ma dobrze itd a już właśnie zażywam tabletki drugi tydzień. Lekarz powiedział, że nic się nie stanie jak tak zrobię. Chciał przepisać mi inne żebym przesunęła miesiączkę (potrzebowałam tego bardzo pilnie), ale powiedziałam ze chcę też od razu antykoncepcyjne to dał yasminelle i że od razu mam te tabletki zażywać żeby nie mieszać rożnych tabletek, że raz te, a potem przerzucać się na inne. Nie wiem najwyżej umrę od tego. Chodzi mi głównie o to czy jest ryzyko, że mogę być w ciąży po wcześniejszym opisanym przypadku. a przy okazji mogę oddać honorowo krew zażywając tabletki anty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1873298503980345
A tak w ogóle to co w takim razie powinnam zrobić? Przerwać zażywanie tabletek? Nie ma żadnej ochrony nic a nic? Skoro uważasz, że nawet po dwóch tygodniach zażywania nie mam żadnej ochrony to powinnam przerwać? bo nie wiem już czy nie biorę na darmo tych tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelle-pierwszy-blister
biorę yasminelle ponad tydzień (dopiero pierwsze opakowanie) - tj. od zeszłego poniedziałku - okres mi się opóźniał i już się nie mogłam doczekać; widziałam tylko takie maleńkie plamienie, ale uznałam to za 1 dzień cyklu i baaaardzo późnym wieczorem wzięłam pierwszą tabletkę; no i teraz okres nie chce mi się skończyć :( jest raczej skąpy, ale trwa już dobre 8 dni :( tabsy dalej łykam; no i nie wiem: 1) czy powinnam je odstawić? 2) czy, jakby doszło do sexu, to jestem bezpieczna? a może zaczęłam za wcześnie, tzn. trzeba było chociaż do rana z wzięciem tej tabletki poczekać, czy co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1873298503980345 ---- to,ze nie odczuwasz dolegliwosci,to nie znaczy ,ze problemu nie ma. W oragnizmie za sprawa pani doktor sobie namieszalas.Nie bylas i nie jestes zabezpieczona. Poczytaj sobie o cyklu kobiety i o dzialaniu tabletek anty.Tabletki trzeba zaczac brac na dlugo przed owulacja.Bo to nie jest tak ,ze im dluzej bierzesz tabletki tym bardziej jestes zabezpieczona. Czy bierzesz tabletki bez sensu ? Tak,zupelnie bez sensu. Ale hormony to nie cukierki i trzeba je brac zgodnie z ulotka. A nie wg uznania. Mniejszym zlem bedzie w tym momencie,jezeli dokonczysz blister i zaczniesz na nowo w pierwszym dniu krwawienia. Yasminelle-pierwszy-blister ---- Przeczytaj ulotke. Tam wszystko jest napisane, rozniez to, ze okres moze sie wydluzyc. Moj trwal caly miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelle-pierwszy-blister
uffff... młoda - dzięki :) przeczytać ulotkę to co innego, dopiero głos drugiej osoby jakoś człowieka uspokaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123568986432111
młoda położno - tak jak wyżej pisałam 5 dni po przyjęciu silnego zastrzyku przeciwbólowego dostałam plamienia.. zastrzyk dostałam w drugim tygodniu przyjmowania tabletek, teraz zostało mi 7tabletek. co oznaczają te plamienia? czy skuteczność antykoncepcujna w dniach przed przyjeciem zastrzyku tez została obniżona?:( 4dni przed zastrzykiem współżyłam.. potem już nie.. prosze odpisz co powinnam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1873298503980345
Dziękuję za troskę młoda położno, jednak chciała bym się zapytać: 1. Czyli teraz jak skończę w następną środę tabletki z blistra to powinnam odstawić yasminelle, aż do pojawienia się okresu (nawet jakby się pojawił na drugi dzień) i zacząć kolejny blister? Wówczas ochrona zacznie działać? Czy już lekarz mi kompletnie namieszał, że już nie nadaję się do niczego? (zależy mi na tej antykoncepcji)... Aha, bo miałam następny blister przyjąć od razu po zakończeniu poprzedniego czyli nie robiąc przerwy. (tylko te dwa opakowania pod rząd, a później już normalnie że 21 tabletek i 7 dni przerwy 21 tabletek itd) 2. Czy mogę oddać honorowo krew zażywając tabletki yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga31
lekarz dzis mi wypisal yasminelle boje sie ze przytyje mam 65 kg przy 167cm wzrostu... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajKkkkKkaka4
Mi tez lekarz przepisał Yasminelle i wazylam wtedy 65 kg przy 167, po 6 miesiacach brania tych tabletek schudlam 8 kg, teraz wlasnie mam przerwe nie biore juz 2 miesiac ale w styczniu ide zeby znowu mi je przepisal innych nie chce bo wiem ze po tych mi nic nie bylo, tylko tyle ze chudlam ale to mi nie przeszkadzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejla90
Dziewczyny czy jesli na koldrze jest zaschnieta sperma i ja spie pod ta koldre i dotkne tej spermy po kilku godzinach a potem dotkne majtek to jest mozliwosc zajscia w ciaze? prosze odpowiedzcie bo strasznie sie denerwuje nie moge spac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejla90
Dziewczyny czy jesli na koldrze jest zaschnieta sperma i ja spie pod ta koldre i dotkne tej spermy po kilku godzinach a potem dotkne majtek to jest mozliwosc zajscia w ciaze? prosze odpowiedzcie bo strasznie sie denerwuje nie moge spac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebebebeebe
hmm... wypierz kołdrę? plemniki nie przeżywają w wodzie. Koniec zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejla90
no tak, ale skoro juz tak sie stalo przed wypraniem koldry ze dotknelam tej zaschnietej spermy po ok.12 godzinach a potem okolice majtek to moglam zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Dziewczynko a ile masz lat,ze zadajesz takie pytania....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stickie
Sprzedam receptę na yasminelle stickie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecsie
hej dziewczęta! mam do sprzedania nowiuśkie 2 opakowania Yasminelle (ważność 04.2015). 40zł /1 opak. Można odebrać osobiście w Bielsku-Białej. zainteresowane zapraszam na maila: krecsie@gmail.com pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ponawiam swoje pytanie i prośbę, bardzo proszę o jakiś komentarz.. tak się stało, że wzięłam dziś tabletkę w trzecim tygodniu tego blistra po 16 h. Wg zaleceń mogę kończyć ten blister i od razu zacząć brać kolejny. Tak też zrobię, ale chciałam się zapytać czy któraś z was też tak miała? Jak się wtedy zachowała i czy krwawienie wystąpiło w czasie brania tego kolejnego blistra czy normalnie po? Troszkę się obawiam, zdarzyło mi się to pierwszy raz i wolałabym się zorientować jak to wygląda. W ogóle uważacie, ze mam spory problem d zmartwień? Ostatni raz współżyłam 5 dni temu. Będę wdzięczna. Pozdrawiam cieplutko w tą zimną zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binladen
Witam wszystkie Panie, mam 19 lat i na dniach wezmę pierwszą tabletkę antykoncepcyjną jaką będzie Yasminelle. Za miesiąc mam Studniówkę i boję się o efekty uboczne tzn tycie i nasilenie trądziku, z jakim od dłuższego czasu mam problem. Na forum było napisane, że powyższe objawy wystepują na początku zażywania tabletek, a po ok. tygodniu zmniejszają się bądź znikają całkowicie. Moje pytanie brzmi: Czy pójdę na zabawę z trądzikiem i spuchnięta jak prosiak czy zdąży mi się to wszystko unormowac? Proszę o odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Binladen ---organizm na przystosowanie sie do tabletek ma 3 miesiace, po 3 miesiacach skutki uboczne powinny ustapic, ale ja np nie mialam zadnych skutkow ubocznych.Nprzytyjesz 10 kilo w tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binladen
Mam nadzieje, że i mi się tak poszczęści ;-) Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam takie małe pytanie :) miałam zacząc brac tabletki od 1-go dnia cyklu no i wczoraj pojawiło sie plamienie wiec wziełam jedna tabletkę.. z tym ze dzisiaj juz nie ma nawet teo plamnienia;/ czy powinnam przerwac brac tabletki czy juz kontynuowac dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka256
mam bardzo ważne pytanie otóż biorę tabletki już od 4 lat i nigdy nie zdarzyło mi się zapomnieć ale w sobote (3 tydzien brania tabletek 3 do końca blistra) zapomniałam ją wziąść jednak zoorientowałam się o tym dopiero dzisiaj bo wczoraj przyjęłam tablętkę normalnie o 21. Dzisiaj nie zwracając uwagi na to że to w sobote zapomniałam tabletki wzięłam z rana ostatnią tabletkę ponieważ 12 godzin jak myślałam nie przekroczyłam (sądziłam że zapomniałam wziąśc tabletki w niedziele). Czy ochronaantykoncepcyjna została zachwiana? Wiem że to zagmatwane ale może ktoś coś powie na ten temat ponieważ w ulotce jest napisane że trzeba przerwać albo brać drugie opakowanie od razu jednak nie wiem czy to się odnosi do mojego błędu? Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schiz
Milka, zrob teraz 7dniową przerwę. Powinno byc ok. Mam pytanko. Dostałam ginoxin w globulce od lekarza i na noc sobie wlożyłam a rano kochałam się z narzeczonym, czy to ma wpływ na skuteczność tabletek(yasminelle)? Bo coś tam bylo ze one zagęszczają sluz a ten ginoxin jak sie rozpuści to jest jak woda przecież i czy plemnikom łatwiej było się przedostać? Bylam akurat w 14 dniu cyklu... Moze mnie ktos uspokoic? Bo schizuje strasznie, całą noc nie spalam... :((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×