Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość a mogą sie niektore
a mi się cera w 3 pierwszych dniach popsuła a teraz jest jesczze lepsza niż dawniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola87
---->cherish ja tez biore tabletki od 2-och tyg. od soboty mam goraczke 38 stponi i lamie mnie w kosciach, ale nie wydaje mi sie zeby to byl skutek uboczny, moze poprostu dopadlo nas przeziebienie... bo do tej pory wszystko bylo ok. nie mialam zadnych skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
a nie wiecie moze gdzie mozna tanio kupic yasminelle w Toruniu? bo ja kupuje za 38 zl a widze ze niektore z was kupuja jeszcze taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
Dziobus---->dziekuje za informację:) tak mi sie wydawalo ze 1,5 godziny nie powinno zrobic róznicy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przejmujcie sie z tym okresem,moja kumpela tez przestala krwawic drugiego dnia brania tabletek i gin jej powiedziala ze to normalne i zeby brala dalej.A ja mam na odwrot,ciocia trwa juz 10 dzien...Ladnie co?Tak to jescze nie mialam,ale luzik,bede plakac jak za kilka miesiecy to sie nie unormuje(to dopiero moj pierwszy miesiac brania).Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioleczek
hej ja tez zmieniam z yasmin na yasminelle i w wawie w centrum zaplacilam 45zl to jest troche za duzo jak na moja kieszen wiec mam pyt gdzie w wawie mozna je taniej kupic..pozdrawiam i buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talia i pas to nie to samo
tez mam to samo pytanie - gdzie w warszawie tanio kupic yasminele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteraa
w Łodzi na rogu Kościuszki i Struga apteka "kwiaty polskie" 32zł Dzis pierwszy dzien... zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to Wam powiem, że wybrałam własnie cała pudełko tych Yasminelle i praktycznie po 3 dniach miałam koniec okresu ( normalnie trwa 7 dni) a potem zie zaczelo.. Krwawie co 2-3 dni :/ Mam nadzieje, że z II pudełkiem sie to jakoś unormuje bo mnie to irytuje :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuje Esteraa za wiadomość ( pewnie się tam wybiore) hie hie hie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidonka
Dzieki dziewczyny za Wasze opinie, trochę mnie uspokoiłyscie, dzis wezmę 4 tabletke i ciągle nic, ale wczoraj po południu myslałam że wykorkuje, mdłosci i okropnie podły humor, cały wieczór do nikogo nie odezwałam sie słowem, chciało mi sie strasznie płakać i musiałam sie powstrzymywać żeby nie wyć, z niepokojem myślę co bedzie dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
A w TORUNIU? znacie jakies tanie apteki?? ja kupuje tabletki za 38 zl:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaxyz
hey dziewczynki:) biore 2 opakowanie yasminelle i jestem bardzo zadowolona z nich:) zadnych problemow z cera i skutkow ubocznych, nawet schudlam juz 2kg a nie stosuje zadnej diety:P w Bydgoszczy w aptece Alba na Jurasza sa tabletki po 37,33 zł. Pozdrawiam p.s. pamietajcie, ze kazdy organizm jest inny... Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantik
Yasminelle to jakieś tabletki antyandrogenowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eti_86 --------------------> To całkowicie normalne moze sie utrzymac do 3 pierwszych opakowań, ale zazwyczaj juz przy drugim mija :) fioleczek -------------> w Wawie na Dickensa po prawej stronie jak wysiadasz jadąc z centrum jest apteka w której kosztują 33 złote A co do wagi to ja nie schudlam a nawet nei wiem czy nie przytyłam odrobine, zapewne mi sie tylko wydaje, czyli waga sie po prostu trzyma caly czas na tym samym poziomie. Problemow z cera nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivain
Hej! Ja jestem po 1 opakowaniu tabletek i powinnam dostać okres z odstawienia, a pojawiło się tylko lekkie krwawienie, a nawet trudno to tak nazwać, w jeden dzień i zniknęło. Czy któraś z Was miała może podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Mam pytanko...W niedziele skonczylam brac pierwszy blister tebaletek Yasminelle,dzisiaj dostalam miesiaczke i kiedy mam wziac drugi blister tabletek?W poniedzialek?Pomocy.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassiaa
pierwszą tabletkę kazdego blistra zaczynasz zawsze tego smaego dnia jesli w niedziele wzielas ostatnia ... to robisz 7 dni przerwy ... czyli kolejna bierzesz w poniedzialek ... nawet jesli krawwienie jeszcze bedzie trwalo ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
oj, niestety mnie tez dopadło plamienie:/ mam nadzieje że minie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Powiedzcie mi cos o tych piogulkach interesuje mnie to czy sa takie same jak inne pigulki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
są łagodniejsze w działaniu niż inne dostępne na rynku bo maja mnie hormonów. ale działanie antykoncepcyjne oczywiscie identyczne. dobre jesli to sa twoje pierwsze w życiu tabletki albo jetes młoda. teoretycznie jest po nich mniej skutków ubocznych niz po innych tabletkach ale to juz inywidualna sprawa. ja biore od ponad tygodnia i poki co mam troche wrażliwsze piersi, czasem czuje się zmeczona(ale naprawde czasem;) i dzisiaj pojawilo sie plamienie:/sama musisz sprawdzic jak na ciebie zadzialaja. ale wiele dziewczyn które je bierze jest zadowolonych(zobacz posty na forum) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelekumkum
cera sie pogroszyla ... jak tylko odstawilam wrocila do normy... poza tym bole zoladka . stany depresyjne ... i ostre plamienia ... jak dla mnie niebardzo ... tylko zastanaiwam sie czy jakieklowiek beda mi sluzyly no bos koro te podobno sa najlpesze bo wywoluja najmniej objawow ubocznych no to już nie wiem ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittykittykitty
cześć dziewczyny! tabletki biorę już od 3 lat. najpierw był to Mercilon, ale potwornie bolały mnie piersi (choć były uroczo krąglutkie :) ), więc zmieniłam na Jeanine - trochę przytyłam (cellulit - fuj!!), piersi po Mercilonie zmalały, no i pojawiły sie problemy z bólami głowy (już i tak miałam migreny) i troszkę uwydatniły się żyły... Wiem, że to są przeciwwskazania do stosowania tabletek, ale chcemy z Panią doktor zrobić jeszcze jedną próbę. Teraz będę zaczynała Yasminelle, przypadkiem trafiłam na to forum i chciałam spytać, czy może któraś z Was przeszła podobną drogę i jakoś poradziła sobie ze skutkami ubocznymi albo znalazła "cudowną pigułkę" :). Nie ukrywam, że odrobinę większy biust (oczywiście nie kosztem bólu) bardzo by mnie ucieszył, tak samo jak poprawa stanu skóry, która po 5-cio mies. przerwie w stosowaniu tabletek, cosik się pogorszyła... Dzięki za uwagę :) Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi_lkaaa
hej! ja juz od tygodnia biore yasminelle i jest wszystko ok oprucz tego ze okres ciagle mam , cera sie troche poprawila, piersi zaczynaja rosnac ale to pewnie na chwilke tylko i mam mniejszy apetyt:) oprocz tego wszystko ok:) wie ktos moze gdzie mozna tanio kupic yasminelle w zabrzu bo ja zaplacilam za niego 45,26 w centrum kolo mc donalda w okraglaku? I WESOLYCH SWIAT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
A ile mniej wiecej kosztuja ??trzeba isc najpierw do ginegologa zeby je przepisal nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivain
Do Kittykittykitty Ja brałam wcześniej Diane i przez pół roku miałam straszne bóle głowy, stany depresyjne i ogólnie bardzo złe samopoczucie, a jedyny plus że piersi były większe i ładniejsze, ale tak jak stwierdziłaś jakim kosztem. Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie Yasminelle i przez pierwszy tydz było kiepsko mdłości, migreny, trądzik i huśtawka, ale teraz jest już ok zostały mi tylko lekkie bóle głowy i senność ale może to też wiosna. Mój gin stwierdził że dla organizmu to jest rewolucja więc trzeba przeczekać i jak skutki uboczne nie ustąpią to odstawić, sztandarowe hasło na forum każdy organizm jest inny. Spróbuj i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassiaa
mam nadzieje, że u meni też ten tradzik niedlugo minie bo chyba zwariuje... no i że te plamienia miną... bo to te znie jest fajne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassiaa
mam jeszcze pytanie.. jezeli skutki uboczne nie ustapia to odstawić... ale mniej wiecej po jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1234
@Sierpienka: Jeśli kupujesz w Toruniu po 38 zł, to wierz mi - jest to TANIO. Ja zrobiłam wycieczkę po 10 aptekach i ceny były 40-50, a nwet gdzieś po 53 były O_O Więc może napisz mi, gdzie ty trafiłaś po 38 :-) Ja jutro zacznę 2 opakowanie. Przy okresie wystąpiła u mnie pierwsza w życiu migrena. Co prawda ginka uczuliła mnie na bóle głowy szczególnie, ale ponieważ czuję się teraz o niebo lepiej niż po Diane, to będę kontynuować przyzwyczajanie organizmu :-) Aha, i co mnie bardzo ucieszyło: nic a nic nie bolał mnie brzuch ani plecy podczas okresu, a na to właśnie się leczę, więc cel osiągnięty. Bo niektóre z was mówiły, że mają przy tych pigułkach nadal bóle, więc trochę się obawiałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivain
Właśnie z tym przyzwyczajaniem to nie wiem, bo do Diane przyzwyczajałam się pół roku i jakoś nic z tego nie było bo migreny nie przeszły i szkoda było się męczyć. Tylko że Diane to zupełnie inny rodzaj tabletek niż Yasminelle, nowsza generacja i ponoć lepsza. A co do trądziku to jest masakra i mam nadzieję ze minie, bo już jest lekka poprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×