Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Anittttte_
hej dziewczyny, mam do was pytanie...ponieważ biore tabsy od okolo roku i teraz nie zrobilam sobie 7dniowej przerwy i zaczelan nastepne opakowanie. i wszystko byloby ok gdyby nie to ze ostatnio przy wyjmowaniu tabletki ona mi upadła!!!!!! i już jej nie znalazłam:(:( to bylo w ostatnim dniu drugiego tyg - musialam zazyc tabletke przypadajacą na nastepny dzien. Dlatego powiedzcie mi prosze czy moge zrobic normalnie przerwe po skonczeniu opakowania? Czy brak tej jedenj tabletki bedzie oznaczal mniejsze zabespieczenie?Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anittttte_
hej dziewczyny, mam do was pytanie...ponieważ biore tabsy od okolo roku i teraz nie zrobilam sobie 7dniowej przerwy i zaczelan nastepne opakowanie. i wszystko byloby ok gdyby nie to ze ostatnio przy wyjmowaniu tabletki ona mi upadła!!!!!! i już jej nie znalazłam:(:( to bylo w ostatnim dniu drugiego tyg - musialam zazyc tabletke przypadajacą na nastepny dzien. Dlatego powiedzcie mi prosze czy moge zrobic normalnie przerwe po skonczeniu opakowania? Czy brak tej jedenj tabletki bedzie oznaczal mniejsze zabespieczenie?Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anittttte_88
hej dziewczyny, mam do was pytanie...ponieważ biore tabsy od okolo roku i teraz nie zrobilam sobie 7dniowej przerwy i zaczelan nastepne opakowanie. i wszystko byloby ok gdyby nie to ze ostatnio przy wyjmowaniu tabletki ona mi upadła!!!!!! i już jej nie znalazłam:(:( to bylo w ostatnim dniu drugiego tyg - musialam zazyc tabletke przypadajacą na nastepny dzien. Dlatego powiedzcie mi prosze czy moge zrobic normalnie przerwe po skonczeniu opakowania? Czy brak tej jedenj tabletki bedzie oznaczal mniejsze zabespieczenie?Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anittttte_88
hej dziewczyny, mam do was pytanie...ponieważ biore tabsy od okolo roku i teraz nie zrobilam sobie 7dniowej przerwy i zaczelan nastepne opakowanie. i wszystko byloby ok gdyby nie to ze ostatnio przy wyjmowaniu tabletki ona mi upadła!!!!!! i już jej nie znalazłam:(:( to bylo w ostatnim dniu drugiego tyg - musialam zazyc tabletke przypadajacą na nastepny dzien. Dlatego powiedzcie mi prosze czy moge zrobic normalnie przerwe po skonczeniu opakowania? Czy brak tej jedenj tabletki bedzie oznaczal mniejsze zabespieczenie?Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
CZY MOZECIE PRZESTAC WYSYLAC WIADOMOSCI PO TYSIAC RAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE WIDZICIE CO TU SIE DZIEJE!!!!!!!!!!!! SERWER JEST ZAPCHANY A ,NIEKTORZY Z WAS JESZCZE BARDZIEJ GO ZAPYCHAJA.WYSTARCZY WYSYLAC JEDEN RAZ, POST I TAK SIE POJAWI.NIE OD RAZU ALE SIE POJAWI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka198469
Witam. Mam pytanie kończe wlasnie 3 opakowanie Y i po raz kolejny dostałam krwawienie przy ok 15 tabletce. Czy to oznacza ze musze je zmienic jednak na silniejsze? Dziekuje za odpowiedz i Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anittttte_88
hej dziewczyny, mam do was pytanie...ponieważ biore tabsy od okolo roku i teraz nie zrobilam sobie 7dniowej przerwy i zaczelan nastepne opakowanie. i wszystko byloby ok gdyby nie to ze ostatnio przy wyjmowaniu tabletki ona mi upadła!!!!!! i już jej nie znalazłam:(:( to bylo w ostatnim dniu drugiego tyg - musialam zazyc tabletke przypadajacą na nastepny dzien. Dlatego powiedzcie mi prosze czy moge zrobic normalnie przerwe po skonczeniu opakowania? Czy brak tej jedenj tabletki bedzie oznaczal mniejsze zabespieczenie?Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartaaak
Dziewczyny pomozcie prosze... Jak koncze blister po 18 tabletce to przerwa moze byc 7 dniowa czy musi byc krotsza? Dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia..2
Czesc!chcialam sie zapytac czy zdażyla sie któryms z was wpadka podczas branie yasminelli!i czy sądzicie ze podczas brania hormonow mozna w ogóle zajsc w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha90
Witam!Sluchajcie czy biorąc yasminelle moge bez problemy pic herbatki ziolowe?chodzi mi tu glownie o melise....co o tym sądzicei?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovrusia
kasiunia srunia. A ty po co tu piszesz jak o nic nie pytasz, tu sie zadaje pytania a nie zapycha sie serwer swoimi bujnymi wywodami i tak cie nikt nie poslucha tym bardziej ja, i sama sie bujaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka198469
Może mi Ktoś odpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
dovrusia ale po co te złośliwości? dostałaś odpowiedź na swoje pytanie, wiec rowniez nie zapychaj serwera nudnymi wywyodami. Mycha90 możesz agacia..2 zdarzył się i to nie jedna. Skuteczność tabletek zalezy w dużej mierze od systematycznosci i skrupulatnosci w ich przyjmowaniu. maaaartaaak jak to kończysz blister po 18 tabletce? _anittttte_88 1 tabletka zapomniana w trzecim tygodniu stosowania Istnieją dwie możliwości bez potrzeby stosowania dodatkowej metody antykoncepcyjnej: Należy jak najszybciej przyjąć zapomnianą tabletkę (nawet jeżeli oznacza to przyjęcie dwóch tabletek jednocześnie) a kolejne tak jak zazwyczaj. Po przyjęciu ostatniej tabletki z opakowania, nastepnego dnia należy rozpocząć przyjmowanie tabletek z nowego opakowania nie robiąc przerwy. Krwawienie miesiączkowe może wystąpić dopiero po zakończeniu przyjmowania tabletek z drugiego opakowania. Jednakże w trakcie przyjmowania tabletek może wystapić plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe. lub Można zaprzestać przyjmowania pozostałych tabletek z opakowania, zrobić 7 dniową lub krótszą przerwę (licząc również dzień w którym zapomniano przyjąć tabletkę) i rozpocząć przyjmowanie tabletek z następnego opakowania. Stosując tę metodę można rozpoczynać kolejne opakowanie tego samego dnia tygodnia jak zazwyczaj. Lilianka198469 jak konczysz 3 opakowanie to poczekaj. jezeli przy 4 i 5 bedzie się działo tak samo, zgłos sie do ginekologa bo silniejsze tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiata
Witam Mam pewien problem i z góry przepraszam jeśli ten temat został już poruszony, ale jestem tu nowa i nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich postów. Biorę tabletki antykoncepcyjne, z czystym sumieniem przyznaję że nie zawsze łykam je co do godziny...W każdym bądź razie jestem w połowie opakowania, a czuję się jakbym właśnie miała dostać okres, mam dziwne ciemne plamienia i nabrzmiały brzuch. Czasem budzę się w nocy gdyż boli mnie podbrzusze. Zażywam Mercilon i dotąd nie miałam takiego problemu. Współżyję regularnie, czy któraś z Was miała kiedyś podobny problem???? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszynka
Witam Mam pewien problem i z góry przepraszam jeśli ten temat został już poruszony, ale jestem tu nowa i nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich postów. Biorę tabletki antykoncepcyjne, z czystym sumieniem przyznaję że nie zawsze łykam je co do godziny...W każdym bądź razie jestem w połowie opakowania, a czuję się jakbym właśnie miała dostać okres, mam dziwne ciemne plamienia i nabrzmiały brzuch. Czasem budzę się w nocy gdyż boli mnie podbrzusze. Zażywam Mercilon i dotąd nie miałam takiego problemu. Współżyję regularnie, czy któraś z Was miała kiedyś podobny problem???? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
kaszynka wzdęcia brzucha i uczucie jakby się było przed okresem może występować po połowie opakowania. wiem, bo sama tego doświadczam. pomaga czasami agua femin, brany 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eehaa
głupie problem, głupia sprawa, ale chciałam się z wami podzielić chyba uzalezniłam sie od tabletek antykoncepcyjnych, biore je już 1,5 roku i teraz nie współżyje regularnie, mogłabym zrobić przerwe i dac organizmowi odpoczać od hormonów, ale nie mogę. Przeraża mnie znowu wizja nieregularnych okresów, czekania aż krwawienie się pojawi. te nerwy, czy aby nie jestem w ciązy, czy coś ze mną nie tak dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betatricze
Dziewczyny ratujcie! Bralam antybiotyk przez 5 dni, skonczylam brac w sobote. Wczoraj czyli we wtorek kochalam sie z moim facetem, ale mielismy gumke bo wolalam nie ryzykowac, na koniec zobaczylismy \w kochalismy sie z peknieta gumka, nawet nie wiemy kiedy to sie stalo! Czy powinnam isc do apteki po ta tabletke po stosunku, czy moze jednak tabletki choc troche mnie chronily? Jak dlugo antybiotyk utrzymuje sie w organizmie, po skonczeniu jego brania? POomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelaaaaaaa
beatrycze, na twoim miejscu chyba bym wzieła tą tabletke "po", pęknięta gumka to tak jak by jej wogóle nie było, a antybiotyki osłabiają działanie antykoncepcyjne.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolunia
hej mam pytanie odnośnie siedmiodniowej przerwy. np. jeśli wzęiłam ostatnia tabletkę we wtorek to kiedy powinnam rozpocząć nowe opakowanie we WTOREK czy ŚRODE?? po tych 7 dniach przerwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolunia
hej mam pytanie odnośnie siedmiodniowej przerwy. np. jeśli wzęiłam ostatnia tabletkę we wtorek to kiedy powinnam rozpocząć nowe opakowanie we WTOREK czy ŚRODE?? po tych 7 dniach przerwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molenkaa
Fiolunia--- w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhhg
na 100 % we środe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhhg
na 100 % we środe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhhg
na 100 % we środe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betatricze
A czy ktoras z was byla w takiej samej sytuacji? Moze mloda polozna bedzie wiedziala co zrobic, bo z tego co widze ma bardzo duza wiedze. Wiec ile dni po skonczeniu brania antybiotyk utrzymuje sie w organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
betatricze Nie wszystkie antybiotyki oslabiaja dzialanie tabletek anty.Nie napisalas, jaki antybiotyk bralas.A najlepiej zrobisz jak zadzownisz do lekarza,on Ci najepiej doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e2w6a
kurcze chyba przerasta mnie branie tych tabletek. 1 tabletke pod wplywem % zwymiotowałam po 3 godzinach i nie wiem co robiec poronilam 2 razy i chyba bym sie zabila dybym zaszla w ciaze. ( a test w moim przypadku moze wyjsc pozytywny po zasniadzie) teraz jest 4 dzien przerwy i mam jakies plamienia (takie jak na poczatki brania tabletek), brzuch mnie boli jak bym miała dostac okres ale tez mnie muli. co dziwne okres mam nie regularny(miałam) i jeszcze 10 dni do okrsy powinny byc. nie wiem czy nie poczekac az okres dostane. KOBITY TO MUJA PRZEKITRANE ja napewno. prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betatricze
Genie antybiotyk nazywal sie roymacine czy jakos tak, ale w ulotce nie napisali nic o tym ze maja wplyw na dzialanie srodkow hormonalnych, ale mimo wszystko boje sie bo chyba kazdy antybiotyk wplywa jakos na sr. hormonalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×