Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

dzieki indys! ale ja okad biore tabsy zawsze mialam jak wzgareczku a teraz szczerze mowiac mam powody do obaw bo bralam antybiotyki i dzialanie tabsow jest wieksze wiem ze mam do soboty(bo wtedy zaczynam nowy blister) czas ale to jest i tak silniejsze... dzieki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki indys! ale ja okad biore tabsy zawsze mialam jak wzgareczku a teraz szczerze mowiac mam powody do obaw bo bralam antybiotyki i dzialanie tabsow jest wieksze wiem ze mam do soboty(bo wtedy zaczynam nowy blister) czas ale to jest i tak silniejsze... dzieki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODA POŁOŻNO CZY
to normalne,że przy 5 opakowaniu znowu zaczęł boleć mnie piersi i mam nudności i bół żołądka i wzdęcia?? boje się ,że to ciąża ale robiłam test i wyszedł negatywnie ale jakoś dalej się boje ... Porszę o odpopwiedź !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msloneczkoo
Droga polozna jesli jestemw polowie 4 opakowania i pojawily mi sie nudnosci ale nei wymiotuje i mam zmniejszony apetyt oraz delikatne bole brzucha to co to moze oznaczac? nie robilam testu bo mam jednak nadzieje ze nie jestem w ciazy...tym bardziej ze tabletki zazywam regularnie...prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msloneczkoo
Droga polozna jesli jestemw polowie 4 opakowania i pojawily mi sie nudnosci ale nei wymiotuje i mam zmniejszony apetyt oraz delikatne bole brzucha to co to moze oznaczac? nie robilam testu bo mam jednak nadzieje ze nie jestem w ciazy...tym bardziej ze tabletki zazywam regularnie...prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msloneczkoo
Droga polozna jesli jestemw polowie 4 opakowania i pojawily mi sie nudnosci ale nei wymiotuje i mam zmniejszony apetyt oraz delikatne bole brzucha to co to moze oznaczac? nie robilam testu bo mam jednak nadzieje ze nie jestem w ciazy...tym bardziej ze tabletki zazywam regularnie...prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Czy Wy wszystkie dolegliwosci musicie przypisywac ciazy? Czy tylko w ciazy wystepuja takie dolegliowsci? Jak cos Was niepokoi to wybierzcie sie do lekarza...Przez net nikt diagonozy nie postawi.W na koncu ulotki sa wymienine skutki uboczne,ktore moga sie pojawic w czasie stosowania yasminelle.Moze warto przeczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekpdpdp
młoda położno lub inna doświadczona kobieto,prosze o pomoc. o 22 wzięlam tabletke (ok.polowa blistra) o doslownie 5 min po tym zaczal bolec mnie brzuch i polecialam do kibla, mialam rozwolnienie, narazie nie zapowiada sie na powtorke. ciezka biegunka to o ile sie nie myle utrzymujaca sie kilka dni.. ktorej towarzysza wymioty,oslabienie,goracza. jednak obawiam sie,ze moglam jakos wydalic te tabletke .. dzisiaj wzielam tez pierwszą tabletke Furaginum (na uklad moczowy-bakterie) i podczac calej kuracji jak i 7 dni po mam zamiar zabezpieczac sie dodatkowo. Czy to wystarczy ? Przypomnialo mi sie,ze wczoraj lub przedwczoraj tez mialam jednorazowe rozwolnienie, czy ono moglo jakos wplynac? prosze o odpowiedz. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatekpdpdp---> Twoje rozwolnienie nie miało wpływu na tabletkę. Spokojnie, byłaś i jestes zabezpieczona. Ciężka biegunka, to to na pewno nie była, to choroba utrzymująca sie bardzo długo , której towarzyszy ciągłośc w przebywaniu w ubikacji Przez kurację Furaginum--> zabezpieczaj się podczas brania leków oraz 7 dni dodatkowo. Więcej nie ma potrzeby Więc korzystaj z życia i uroków Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmina26
Dziewczyny pomóżcie!Od około pół roku systematycznie zażywam Yasmin.Kochamy się z mężęm często,ale ostatnio zauważyłam niepokojące objawy.Mianowice strasznie nadęty brzuch,jasnobrązowe i żółtawe plamienia i trudności w oddychaniu.Dodam,że jestem w połowie opakowania i pierwszy raz mam takie dolegliwości.Co to może znaczyć?Oby nie ciąża!!!Czy któraś z Was miała podobnie?Proszę o odp.Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelka123
dzięki Kati18,też słyszałam,że jestem zabezpieczona w czasie 7dniowej przerwy ale chcialam się upewnić tymbardziej,że od tygodnia odczuwam codziennie dziwny ból w dole brzucha i zaczełam podejrzewać,że to może ciąza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmin26
Dziewczyny potrzebuję porady.Od około pół roku biorę Yasmin,i teraz dopadły mnie jakieś dolegliwości.Mam strasznie nadęty brzuch,kłucie w dolnej części brzucha,ciężko mi oddychać i mam dziwne plamienia jasno brązowe.Dodam,że jestem w połowie opakowania.Co to może być?Oby nie ciąża!!!Proszę o odpowiedź.Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekpbpb
greeneyegirl- dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODA POŁOŻNO CZY
to normalne,że przy 5 opakowaniu znowu zaczęł boleć mnie piersi i mam nudności i bół żołądka i wzdęcia?? boje się ,że to ciąża ale robiłam test i wyszedł negatywnie ale jakoś dalej się boje ... Porszę o odpopwiedź !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co Ja mam zrobic? Tarota postawic,zeby sie dowiedziec czy jestes w ciazy? Genie ma racje.Na koncu ulotki sa wymienione dolegliwosci,ktore moga wystapic w czasie stosowania tabletekJezeli sa dokuczliwe to wystarczy skontaktowac sie z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
PROSZE O ODPOWIEDZ:)Kupilam sobie wczoraj tabletki z witaminami i zawieraja one LUTEINE- czy moge je brac razem z yasminelle?Szukalam w necie i przeczytalam,ze nie powinno sie łączyc tabletek anty. z luteina-czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
sluchajcie, biore yasminelle juz bardzo dlugo i mam dylemat, jakis tydzien temu moze wiecej wzielam z trzy dni dzien po dniu prawie tabletki na przemiane materii "Linea" to takie niby na odcchudzanie, i teraz przed okresem mdlosci, mam okres jestem piaty dzien przerwy i mdlosci, zawroty glowy... sluchajcie czy to mozliwe zeby "linea" jakos niekorzystnie wplynela na tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
sluchajcie, biore yasminelle juz bardzo dlugo i mam dylemat, jakis tydzien temu moze wiecej wzielam z trzy dni dzien po dniu prawie tabletki na przemiane materii "Linea" to takie niby na odcchudzanie, i teraz przed okresem mdlosci, mam okres jestem piaty dzien przerwy i mdlosci, zawroty glowy... sluchajcie czy to mozliwe zeby "linea" jakos niekorzystnie wplynela na tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
sluchajcie, jestem piaty dzien przerwy po tabletkach anty, mam okres, ale przed okresem straszne mdlosci, teraz okres i to samo + zawroty glowy jak bralam tabletki wzielam chyba z 3 moze 4 razy tabletki "linea" wieczoram to sa takie tabletki na przemiane materiii, odchudzanie, czy one mogly wplynac na tabletki anty? a tabletki anty biore rano o 7 czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka123
dziewczyny czy to normalne,że od tygodnia odczuwam codziennie bol w dole brzucha jak do okresu zostało mi jeszcze 2tyg.???wcześniej kochalam się w czasie 7dniowej przerwy czy to może być ciaża?proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka123
dziewczyny czy to normalne,że od tygodnia odczuwam codziennie bol w dole brzucha jak do okresu zostało mi jeszcze 2tyg.???wcześniej kochalam się w czasie 7dniowej przerwy czy to może być ciaża?proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indys ---- to nie jest TA luteina.Lutenina - progesteron sprzedawana jest tylko na recepte. ajajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ----- nie ma wplywu. yasminka123 ---- a w ciazy jajniki bola? Temat byl walkowany milion razy.... W czasie brania tabl.jajniki moga bolec,jezeli bardzo dokuczaja trzeba zglosic to lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniatattoo
Młoda położno,właśnie lekarz zmienił mi tabletki z Yasminelle na YasminPowiedział żebym normalnie dokończyła Yasminelle i po 7 dniowej przerwie zaczeła stosować Yasmin.Nie jestem pewna czy go dobrze zrozumiaz tą przerwą.Nie muszę zaczynać pierwszego dnia krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobodygirl
Witam! Od tygodnia biorę Yasminelle i czuję się bardzo dobrze- tak samo zanim zaczęłam je przyjmować. Odczuwam tylko lekki ból piersi i ich nabrzmiałość, ale to nie jest dokuczliwe. Mam pytanie do tych Pań, które już dłuższy czas przyjmują Yasminelle- CZY OD POCZĄTKU CZUŁYŚCIE SIĘ DOBRZE PRZY PRZYJMOWANIU TABLETEK CZY DOLEGLIWOŚCI PRZYSZŁY Z CZASEM? Po prostu zastanawiam się, czy mój organizm przyjął pozytywne te tabletki czy może jeszcze wszystko przede mną, bo puki co nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latkaaa
Witam! Od tygodnia biorę Yasminelle i czuję się bardzo dobrze- tak samo zanim zaczęłam je przyjmować. Odczuwam tylko lekki ból piersi i ich nabrzmiałość, ale to nie jest dokuczliwe. Mam pytanie do tych Pań, które już dłuższy czas przyjmują Yasminelle- CZY OD POCZĄTKU CZUŁYŚCIE SIĘ DOBRZE PRZY PRZYJMOWANIU TABLETEK CZY DOLEGLIWOŚCI PRZYSZŁY Z CZASEM? Po prostu zastanawiam się, czy mój organizm przyjął pozytywne te tabletki czy może jeszcze wszystko przede mną, bo puki co nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latkaaa
Witam! Od tygodnia biorę Yasminelle i czuję się bardzo dobrze- tak samo zanim zaczęłam je przyjmować. Odczuwam tylko lekki ból piersi i ich nabrzmiałość, ale to nie jest dokuczliwe. Mam pytanie do tych Pań, które już dłuższy czas przyjmują Yasminelle- CZY OD POCZĄTKU CZUŁYŚCIE SIĘ DOBRZE PRZY PRZYJMOWANIU TABLETEK CZY DOLEGLIWOŚCI PRZYSZŁY Z CZASEM? Po prostu zastanawiam się, czy mój organizm przyjął pozytywne te tabletki czy może jeszcze wszystko przede mną, bo puki co nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_24
ja biore już 1.5 roku tabletki i od samego poczatku czulam sie dobrze i czuje sie nadal. nie mialam i nie mam zadnych dolegliwosci fizycznych. Moze z czasem branie tych tabletek zrobilo sie dla mnie coraz bardziej uciazliwe to pilnowanie czasu i wogole systematycznosc. Ale oglnie jestem na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajaja
ja na poczatku przyjmowałam strasznie, ale wszystkie dolegliwości ustapiły po ok 2 blistrach;) a mam takie pytanie czy herbata czerwona albo inna wspomagająca odchudzanie wplywa na tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalisssssu
ja biore yasminelle juz od roku czuje sie dobrze nie mm zadnych dolegliwosci moze jedynie ze przez pierwsze opakowanie miałam krwawienie co było uciażliwe ale pozniej ustapilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×