Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość moniatattoo
To znowu ja.Wsztstkiego najlepszego w Nowym Roku.I znowu mam pytanie.Od 4 miesięcy biorę Yasminelle i mniej więcej po pierwszym blistrze,nawet niecałym,zaczeły bardzo wypadać mi włosy.Nie mogę brać dodatkowo cynku,bo od paru msc biorę Bodymax plus.Nie zdarzyło się to nigdy przy tabletkach wysokoskładnikowych,wręcz moje włosy się wzmacniały.W badaniach wszystkie pierwiastki mam w wysokiej normie.Młoda położno jak myślisz czy gdybym zmieniła z Yasminelle na Yasmin coś by to pomogło?Czy wypadanie włosów może być powiązane z niską ilością etynyloestradiolu w pig.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam pytanie, od pol roku biore Yasminelle, po 7 dniowej przerwie w 8 dniu o planowanej godzinie nie wzielam tabletki bo akurat nie mialam ich gdzie kupic, i wzielam je dopiero nastenego dnia ale minelo juz jakies 16 godzin, pozniej juz bralam je normalnie, w czasie 7dniowej przerwy nie kochalam sie ze swoim chlopakiem tylko 4 dniu po rozpoczeciu nowego opakowania, nie uzywalismy dodatkowego zabezpieczenia, i teraz nie wiem jak bardzo zmalała ochrona przed ciaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam pytanie, od pol roku biore Yasminelle, po 7 dniowej przerwie w 8 dniu o planowanej godzinie nie wzielam tabletki bo akurat nie mialam ich gdzie kupic, i wzielam je dopiero nastenego dnia ale minelo juz jakies 16 godzin, pozniej juz bralam je normalnie, w czasie 7dniowej przerwy nie kochalam sie ze swoim chlopakiem tylko 4 dniu po rozpoczeciu nowego opakowania, nie uzywalismy dodatkowego zabezpieczenia, i teraz nie wiem jak bardzo zmalała ochrona przed ciaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam pytanie, od pol roku biore Yasminelle, po 7 dniowej przerwie w 8 dniu o planowanej godzinie nie wzielam tabletki bo akurat nie mialam ich gdzie kupic, i wzielam je dopiero nastenego dnia ale minelo juz jakies 16 godzin, pozniej juz bralam je normalnie, w czasie 7dniowej przerwy nie kochalam sie ze swoim chlopakiem tylko 4 dniu po rozpoczeciu nowego opakowania, nie uzywalismy dodatkowego zabezpieczenia, i teraz nie wiem jak bardzo zmalała ochrona przed ciaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam pytanie, od pol roku biore Yasminelle, po 7 dniowej przerwie w 8 dniu o planowanej godzinie nie wzielam tabletki bo akurat nie mialam ich gdzie kupic, i wzielam je dopiero nastenego dnia ale minelo juz jakies 16 godzin, pozniej juz bralam je normalnie, w czasie 7dniowej przerwy nie kochalam sie ze swoim chlopakiem tylko 4 dniu po rozpoczeciu nowego opakowania, nie uzywalismy dodatkowego zabezpieczenia, i teraz nie wiem jak bardzo zmalała ochrona przed ciaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewietnachaaa
Kochana Młoda Położno i wszystkie Yasminellki! zdarzyla mi sie dosc nietypowa sytuacja i szczerze mowiąc nie wiem co począć! Biorę yasminelle od 10 miesięcy. Właśnie konczę ostatni tydzień mojego blistra, lecz kiedy w niedzielę chciałam wziąć tabletkę, zobaczylam, ze nie mam pigułki na niedziele! jakbym juz ją zabrala! lecz na pewno nie bralam jej w niedzielę. I tak sobie myslę, czy moze w poprzednich dniach kiedy bylam zakrecona swietami nie wzielam 2 tabletek jednego dnia?! ale naprawdę nie przypominam sobie czegoś takiego! to do mnie nie podobne. w tamtą niedzielę wzięłam więc tabletkę za poniedzialek i tak jadę o jeden dzien do przodu ;/. Zostaly mi jescze 3 tabsy i teraz nie wie, czy nie mam robić przerwy i zacząć kolejny blister? czy może zrobić ją i czekać na okres? ale kochalam się z chlopakiem wiec się niepokoję! jesli zabraknie mi ostatniego dnia tej tabletki, to czy stanie się coś złego? Bo nie mam zapasowego blistra (niestety jestem uzależniona finansowo od rodziców) i troche szkoda mi wydawac 43zł na tą jedną brakującą tabletkę... Czy bezpieczniej zacząć nowy blister w poniedzialek? proszę, pomóżcie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniatattoo --- a tarczyca i morfologia jest ok? mirabelka167 -- troche zmalala.. dziewietnachaaa ---- bierzesz blister do konca i postepujesz tak jak w przypadku pominiecia tabletki w ostatnim tygodniu.Wszystko jest w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka.
Witam :) Jutro biore 8 tab. Yasminelle. Pierwszego dnia dostalam menstruacji po 1:3o w nocy, tabletke wzielam o13:15. Czy to ok? Na ulotce jest napisane, by brac ja od 1szego dnia miesiaczki, wiec teoretycznie jestem zabiezpieczona. Ale nie jestem pewna ^^ Z ulotki wynika takze,ze od 1szej jestem zabezpieczona przed intruzami, takze moge sobie teraz hulac,czy lepiej uwazac i stosowac np.prezerwatywy? prosze o pomoc i radę ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka.
Witam :) Jutro biore 8 tab. Yasminelle. Pierwszego dnia dostalam menstruacji po 1:3o w nocy, tabletke wzielam o13:15. Czy to ok? Na ulotce jest napisane, by brac ja od 1szego dnia miesiaczki, wiec teoretycznie jestem zabiezpieczona. Ale nie jestem pewna ^^ Z ulotki wynika takze,ze od 1szej jestem zabezpieczona przed intruzami, takze moge sobie teraz hulac,czy lepiej uwazac i stosowac np.prezerwatywy? prosze o pomoc i radę ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniatattoo
Do młoda położna:morfologia sprzed 2 msc.wzorowa,tarczyca to TSH? jeśli tak to w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położno, mogłabyś mi też poradzić, pisałam już wcześniej i kopiuje post:) Zapomniałam wziąc 7 tabletki z blistra i wziełam ja razem z 8. Następnego dnia współżyłam i pękła nam prezerwatywa. Nie było wytrysku, jedynie preejakulat. Czarna seria. Jestem kłębkiem nerwów. Poki co, pytam Was, jak bardzo jest źle, czy nie-źle. Z góry wielkie dzięki za szybkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada.
tabletki po raz pierwszy zaczęłam brać dopiero w tym miesiacu. dziś biorę ostatnią , 21. Problem w tym, ze przes zały ten czas mam okres;/ Przez pierwsze 9 dni był ledwo widoczny, takie po prostu plamienie lekkie, od 10 dnia jest już normalny. Czy to jest normalne? Czy w takim razie moge mieć pewność ze po zrobieniu 7 dniowej przerwy i wzięciu kolejnych tabletek, beda one skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada.
Tabletki zaczęłam brać w grudni, dziś powinnam wziać ostatnią, 21. problem w tym, ze pzrez cały ten czas mam okres! Na początku, pzrez 9 dni był słaby, ledwo widoczny, teraz juz jest w normie. Czy to normalne? czy jeśli zrobię 7 dniową pzrerwę i wezmę kolejne 21 tabletki , będa suyteczne? A co jeśli krwawieie bedzie nadal, nie brać kolejnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra2112
cześć dziewczyny. Słuchajcie mam problem ostatnio zaczęłam stosować yasminelle i teraz mam przerwę 7dniową, dziś jest 3 dzień a ja jeszcze nie dostałam okresu i mam obawy?? czy któraś z was miała może podobny przypadek? proszę napiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra2112
cześć dziewczyny. Słuchajcie mam problem ostatnio zaczęłam stosować yasminelle i teraz mam przerwę 7dniową, dziś jest 3 dzień a ja jeszcze nie dostałam okresu i mam obawy?? czy któraś z was miała może podobny przypadek? proszę napiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnienka
ja mam taka sama sytuacje z tym ze ja wspolzylam z chlopakiem i sie troszke boje, ale robilam tescik i jest w porzadku wiec raczej nie masz sie czego obawiac, ale moze mloda polozna nam doradzi?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrrnienka
ja mam taka sama sytuacje i nie wiem co robic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuuuusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela76
witam.nie wiem skąd pomysł na to ze tabsy odchudzają.Yasmin lub Yasminelle nie powodują zatrzymywania wody w organizmie.stad uczucie chudniecia i róznca w wadze 2-3 kilogramy faktycznie spadają kiedy sie je stosuje.Nie wchodzą w reakcję z suplementami diety typu Clarinol czy Therm Line.anawet Meridią .Wiem bo stosowałam i rozmawiałam na ten temat z ginekologiem i lekarzem rodzinnym.Jak kazdy lek na początku stosowania może dawać skutki uboczne.Trzeba dać czas organizmowi na przyzwyczajenie się do ich obecności w organizmie.Ale jeśli przez 3 miesiące z rzędu dzieje się coś niedobrego a skutki uboczne wyłaczają nas z zycia to zmieniamy tabsy niestety.Ja tych swoich które by mi odpowiadały szukałam długo-kilka miesiecy.Ale na siłe nie ma co się męczyć.Najwazniejsze to o wszystko pytać swojego ginekologa.Nie ma głupich pytań.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel86
mloda polozno mam pytanie. niedlugo zaczynam brac tabletki czekam tylko na menstruacje, od jakiegos miesiaca biore centrum z luteina czy ma ono jakis wplyw na yasminelle? czy jak bede przyjmowac je naraz obnizy skutecznosc antykoncepcji? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel86
mloda polozno mam pytanie. niedlugo zaczynam brac tabletki czekam tylko na menstruacje, od jakiegos miesiaca biore centrum z luteina czy ma ono jakis wplyw na yasminelle? czy jak bede przyjmowac je naraz obnizy skutecznosc antykoncepcji? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania820
czesć dziewczyny! mam taki pytanie-czytałam ulotkę i już teraz dobrze się czuję po yasminelkach ale nie można ich stosować z niektórymi ziołami bo obniżają skuteczność. a czy zielona herbata też ma jakiś wpływ - w końcu jest trochę moczopędna. z góru dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczka20buziaczek.pl
Witam, Sprzedam jedno opakowanie Yasminelle. Tabletki w folii ochronnej, nigdy nie rozpakowane. Sprzedaje ponieważ nie są to dla mojego organizmu tabletki odpowiednie, a niestety wykupiłam kilka opakowań. Termin ważności 04. 2013r. kontakt e-mail: justyneczka20@buziaczek.pl Oferta oczywiście skierowana dla tych kobiet, które już zażywają Yasminelle. Cena 43zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionakatarinka
młoda polodno proszę CIe o pomoc biorę yasminelle od 8 miesięcy. Od jakiegoś miesiąca do dwóch mam częste bole lewego jajnika. nie potrafię wskazac,kiedy się nasilają./ jednak nie jest to tepy ból tylko jakby bóle co przypuścmy 10 sekund. OD tamtej pory nie było dnia,by mnie tak nie bolało. Nie jest to straszny ból,ale przyjemny też nie. Słyszałam,ze bole jajnika podczas brania tabletek anty są normalne i jeśli są uciązliwe można isc do ginekologa poprosic o zmiane tabletek. jednak czuję się poza tym super.. lepiej niż przed braniem tabletek i nie chciałabym ich zmieniac. możliwe,że jajnik się otorbiela? wskutek "nie pęknięcia" pęcherzyka grafa? Jeszcze jedno pytanie... zauważyłam,że ostatnio boli bardziej z tyłu (tzn nie tam gdzie jajnik tylko na plecach) i może to nerka? wiesz moze jak ona moze bolec i czy tak podobnie do jajnika? pamietam,ze jajnik podczas owulacji bolal mnie 1 dzien i np. kiedy siadalam,biegalam,po prostu ruszalam sie. OStatnio mam obawy,ze moze to byc nerka..i w sumie wolalabym zeby tak bylo/ Aha, czy bol jajnika taki jak opisuje moze byc przyczyna ciazy? niby u niektorych tak(wyczytalam na jednym z forow) i sie martwie,chociaz wszystko robie zgodnie z ulotka./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Ja mam ten sam problem...to juz 3 dni odkąd przyjęłam ostatnią tabletkę i nadal czekam....a po jakim czasie lepiej zrobic test i byc spokojną?Bo takie czekanie w nerwach to udręka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo23
Witajcie. mam takie pytanie... Biorę yasmnelle od 3 miesiecy mniej wiecej i mam zespół policystycznych jajników. Powiedzcie mi, przedwczoraj kochałamsie z chłopakiem bez zabezpieczenia i był to moj ostatni dzień brania tabletek i poszaleliśmy troche, w sensie został we mnie do konca. Czy to moze cos oznaczac czy raczej nie powinnam sie martwic ciążą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×