Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość pytalska1
Do Mlodej Poloznej !!! Zaczal sie czas chorob i niestety grypa mnie rozklada,prosze powiedziec czy zazywajac gripex,aspiryne lub inny paracetamol 3x dziennie musze sie dodatkowo zabezpieczac??? Tabletki Y.biore od 1,5 roku o godz. 14. pozdrawiam i zdrowka zycze-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Mlodej Poloznej !!! Zaczal sie czas chorob i niestety grypa mnie rozklada,prosze powiedziec czy zazywajac gripex,aspiryne lub inny paracetamol 3x dziennie musze sie dodatkowo zabezpieczac??? Tabletki Y.biore od 1,5 roku o godz. 14. pozdrawiam i zdrowka zycze-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Mlodej Poloznej !!! Zaczal sie czas chorob i niestety grypa mnie rozklada,prosze powiedziec czy zazywajac gripex,aspiryne lub inny paracetamol 3x dziennie musze sie dodatkowo zabezpieczac??? Tabletki Y.biore od 1,5 roku o godz. 14. pozdrawiam i zdrowka zycze-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Mlodej Poloznej !!! Zaczal sie czas chorob i niestety grypa mnie rozklada,prosze powiedziec czy zazywajac gripex,aspiryne lub inny paracetamol 3x dziennie musze sie dodatkowo zabezpieczac??? Tabletki Y.biore od 1,5 roku o godz. 14. pozdrawiam i zdrowka zycze-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Mlodej Poloznej !!! Zaczal sie czas chorob i niestety grypa mnie rozklada,prosze powiedziec czy zazywajac gripex,aspiryne lub inny paracetamol 3x dziennie musze sie dodatkowo zabezpieczac??? Tabletki Y.biore od 1,5 roku o godz. 14. pozdrawiam i zdrowka zycze-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Mlodej Poloznej !!! Zaczal sie czas chorob i niestety grypa mnie rozklada,prosze powiedziec czy zazywajac gripex,aspiryne lub inny paracetamol 3x dziennie musze sie dodatkowo zabezpieczac??? Tabletki Y.biore od 1,5 roku o godz. 14. pozdrawiam i zdrowka zycze-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Mlodej Poloznej !!! Zaczal sie czas chorob i niestety grypa mnie rozklada,prosze powiedziec czy zazywajac gripex,aspiryne lub inny paracetamol 3x dziennie musze sie dodatkowo zabezpieczac??? Tabletki Y.biore od 1,5 roku o godz. 14. pozdrawiam i zdrowka zycze-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Mlodej Poloznej !!! Zaczal sie czas chorob i niestety grypa mnie rozklada,prosze powiedziec czy zazywajac gripex,aspiryne lub inny paracetamol 3x dziennie musze sie dodatkowo zabezpieczac??? Tabletki Y.biore od 1,5 roku o godz. 14. pozdrawiam i zdrowka zycze-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caate
Witajcie ostatnio nie robiłam przerwy miedzy opakowaniami, pod rząd czyli wziełam 10 i 11 opakowanie teraz jestem w ostatnim tygodniu opakowania i zostaly mi 3tabletki do końca blistra i mineło równo 12h od wzięcia ostatniej tabletki, dziś rano jak się obudziłam wziełam ją natychmiast, tym bardziej że wczoraj był stosunek.nigdy mi się nie zdażyło żebym zapomniała tabletki, to jest pierwszy raz. Przez cały miesiąc bolał mnie bardzo brzuch co 2-3dni. Wczoraj robiłam test ciążowy bo się martwiłam(mój błąd jest taki, że zaczynając opakowanie 11 przyjełam tabl o godz.19.30 nie pasowała mi ta godzina, więc z dnia na dzień przechodziłam na póżniejszą aż po nie całym tyg doszłam do 23)Wynik wyszedł negatywny. Na opakowaniu jest napisane albo przyjecię kolejnego opakowania bez przerwy lub przerwanie natychmiast i zrobienie 7dniowej przerwy. Dzis ją przyjelam, wiec już tej 7dniowej przerwy nie mogę zrobić? Biorąc 3 opakowanie pod rząd nie usmiecha mi się, skoro już ledwo znoszę te bóle brzucha, głowy, chciałabym troche odpocząć od nich, bo zawsze w tej przerwie przestawało mnie wszystko boleć i okres znosiłam dobrze. czy jest ryzyko ciążowy jeżeli wezmę teraz na czas ostatnie 2tabletki opakowania i zrobię 7dniowa przerwę, tak jakby nic się nie stało? Wiem, ze najbezpieczniejszy jest 2tydzień i o tym najczęściej pisałyście, jeżeli było już takie pytanie to z góry przepraszam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Mlodej Poloznej !!! Zaczal sie czas chorob i niestety grypa mnie rozklada,prosze powiedziec czy zazywajac gripex,aspiryne lub inny paracetamol 3x dziennie musze sie dodatkowo zabezpieczac??? Tabletki Y.biore od 1,5 roku o godz. 14. pozdrawiam i zdrowka zycze-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Mlodej Poloznej !!! Zaczal sie czas chorob i niestety grypa mnie rozklada,prosze powiedziec czy zazywajac gripex,aspiryne lub inny paracetamol 3x dziennie musze sie dodatkowo zabezpieczac??? Tabletki Y.biore od 1,5 roku o godz. 14. pozdrawiam i zdrowka zycze-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam zrobic ? DZiewczyny biorę 7 miesiac tabletki ... i jakis czas temu nagle totalny brak ochoty na seks .. to samo mialam jakos w 1/2 miesiacu ale przeszlo ... ale po takim czasie znowu ??? cholera płace za tabsy a nawet nie moge pojsc z facetem do łozka bo nie mam na to ochoty mam odstawic tabletki zmienic na inne ? czy co ? sporbuje sie umowic z lekarzem jeszcze przed rozpoczeciem nowego opakowania ale boje sie ze terminu nie bedzie a totalnie niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam zrobic ? DZiewczyny biorę 7 miesiac tabletki ... i jakis czas temu nagle totalny brak ochoty na seks .. to samo mialam jakos w 1/2 miesiacu ale przeszlo ... ale po takim czasie znowu ??? cholera płace za tabsy a nawet nie moge pojsc z facetem do łozka bo nie mam na to ochoty mam odstawic tabletki zmienic na inne ? czy co ? sporbuje sie umowic z lekarzem jeszcze przed rozpoczeciem nowego opakowania ale boje sie ze terminu nie bedzie a totalnie niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_k
Witam Drogie Panie! Biorę Yasminelle od dwóch tygodni i po ok. 10 dniach zauważyłam, że mam jakieś dziwne krwawienie - a raczej śluz zabarwiony krwią. O czym to może świadczyć, spotkałyście się z tym? Jeżeli wzięłam już 15 tabletek i biorę je codziennie o tej samej porze (też nie wymiotuję, więc się przyjmują), więc jestem w pełni zabezpieczona, prawda? Martwię się tym zakrwawionym śluzem (to trwało ok.3 dni), a do tego wczoraj uprawiałam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
pytalska1 Nie mozesz przekroczyc 3g paracetamlu na dobe. caate Zrob normalan przerwe i poprostu zabezpieczaj sie wtedy dodatkowo. Isabelle_000 Najpierw zapisz sie do lekarza a potem gdybaj....Po co sie martiwc na zapas? panna_k Przeczytaj dokladnie ulotke.Wspominaja o plamieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
pytalska1 Nie mozesz przekroczyc 3g paracetamlu na dobe. caate Zrob normalan przerwe i poprostu zabezpieczaj sie wtedy dodatkowo. Isabelle_000 Najpierw zapisz sie do lekarza a potem gdybaj....Po co sie martiwc na zapas? panna_k Przeczytaj dokladnie ulotke.Wspominaja o plamieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Mam mały problemik.Od października (2008r) brałam Rigevidon,teraz zmieniłam na Yasminelle (jak polecił mi lekarz między blistrami po zmianie tabletek nie robiłam 7 dniowej przerwy tylko odrazu zaczełam brac Yasminelle) Niestety nie wystąpiło krwawienie.Jaka moze byc tego przyczyna?Czy to normalne ,ze w trakcie zmiany tabletek krwawienie moze nie wystąpić?Czekam na jakieś sugestie,może któraś z was miala podobny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Mam mały problemik.Od października (2008r) brałam Rigevidon,teraz zmieniłam na Yasminelle (jak polecił mi lekarz między blistrami po zmianie tabletek nie robiłam 7 dniowej przerwy tylko odrazu zaczełam brac Yasminelle) Niestety nie wystąpiło krwawienie.Jaka moze byc tego przyczyna?Czy to normalne ,ze w trakcie zmiany tabletek krwawienie moze nie wystąpić?Czekam na jakieś sugestie,może któraś z was miala podobny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
ladybird26 Skoro nie zrobilas 7 dniowej przerwy,tylko rozpoczelas nast. blister nowych tablerek to jakim cudem mialabys dostac krwawienia z odstawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANOTFELEK
Jestem chora tzn katar kaszel te sprawy w środę wzięłam fervex a później już brałam scorbolamid i krople do nosa, wczoraj jednak wypiłam dwa piwa ale później i dzisiaj już tabletek nie brałam. Dzisiaj będę musiała wziąć acatar zatoki lub ibuprom atoki w środę zaczynam przerwe czy te tabletki osłabiły działanie Yasminelle?? bo przyjeżdza mój chłopak no i wiecie xD bez gumki ... PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
PANOTFELEK Wszystkie substancje,ktore oslabiaja yasminelle sa wymienione w ulotce.Wystarczy przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikusnaa
czy duza dawka alkoholu tuz po przyjeciu tabletki ma wplyw na jej skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelaaaa
kilkusna-alkohol nie oobniza dzialanie Y, tylko jeżeli po tym alkoholu zwymiotujesz, ale zrób przerwe miedzy tabletką a alkoholem tak z godzinke bo bedziesz sie strasznie czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeloo
Mam pytanie. Biorę Yasminelle od prawie roku, od tygodnia jestem na diecie kopenhadzkiej i dziś bardzo boli mnie brzuch i pojawiaj ą się plamienia. Czy to jest przejaw stosowania tak rygorystycznej diety, czy może po roku coś mi w tych tabletkach przestało pasować? Do końca opakowania został mi jeszcze tydzień... Czy ktoś z Was miał kiedyś podobny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeloo
Od prawie roku biorę Yasminelle, a od tygodnia jestem na diecie kopenhadzkiej i powstał dziś pewien problem. Otóż dziś boli mnie brzuch i pojawiły się małe plamienia. Czy może być to spowodowane stosowaniem tak rygorystycznej diety, czy może po roku tabletki przestały mi odpowiadać? Czy ktoś z Was miał porobny problem, czy powinnam zgłosić się do lekarza, czy przeczekać, bo dietę kończę w sobotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evka1111
witam mam pewien problem postanowilam brac tabletki anty. lekarz przepisal yasminelle tyle ze wieszcie lub nie moja kolezanka po 4 miesiacach brania tych tabletek zaszla w ciaze dowiedziala sie o tym bedac w 5 tygodniu. ale niestety poronila:( prawdopodobnie skutecznosc lekow oslabily wymioty ale czy na pewno? czy sa moze jakies skuteczniejsze tabletki albo cos? niewiem ... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaaWitam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
witam nie wiem czy przypadkiem nie wypadla mi jedna tabletka (pechowo ostatnia tabletka ze środy) a że ostatnio skracalam przerwe to zmienil mi sie dzien robienia przerwy i teraz myśle i mysle i za nic nie moge sobie przypomniec czy powinnam wziac ostatnia w srode czy moze we wtorek... proszę o pomoc bo nie wiem czy wziac dodatkowa tabletke w środę (gdyz mam zapasowy blister) czy nie brac i w srode zrobic pierwszy dzien przerwy licze na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
witam nie wiem czy przypadkiem nie wypadla mi jedna tabletka (pechowo ostatnia tabletka ze środy) a że ostatnio skracalam przerwe to zmienil mi sie dzien robienia przerwy i teraz myśle i mysle i za nic nie moge sobie przypomniec czy powinnam wziac ostatnia w srode czy moze we wtorek... proszę o pomoc bo nie wiem czy wziac dodatkowa tabletke w środę (gdyz mam zapasowy blister) czy nie brac i w srode zrobic pierwszy dzien przerwy licze na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, biore Yasminelle od 6 miesiecy caly czas bola mnie piersi... czy powinnam zmienic tabletki na inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×