Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Witam \"IKA456\" ja miałam krwawienie chyba z 10 dni i potem jeszcze \"gratis\" plamienia:-) ale po pewnym czasie ustąpiło chociaż nauczyłam się chodzić z wkładkami w razie gdyby plamienie powróciło:-) podobno przez pierwsze 3 miesiące może tak byc zanim organizm sie przestawi:-) ja dzisiaj właśnie wziełam ostatnia pigułke i teraz 7 dni i zaczynamy nastepne opakowanie:-) narazie wszystko w normie..nie przytyłam i dobrze sie czuje. aha i dodam że nie rzuciłam palenia jak radziła pani doktor ... \"INOCZI\" miejmy nadzieje ze Twoja koleżanka pomineła pigułke albo w tym czasie chorowała i brała jakies antybiotyki któe osłabiły działanie pigułek lub miała biegunke lub piła ziele dziurawca...bo jeśli normalnie funkcjonowałą i zaszła w ciąże to nie wiem czy jest sens je brac... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \\\"IKA456\\\" ja miałam krwawienie chyba z 10 dni i potem jeszcze \\\"gratis\\\" plamienia:-) ale po pewnym czasie ustąpiło chociaż nauczyłam się chodzić z wkładkami w razie gdyby plamienie powróciło:-) podobno przez pierwsze 3 miesiące może tak byc zanim organizm sie przestawi:-) ja dzisiaj właśnie wziełam ostatnia pigułke i teraz 7 dni i zaczynamy nastepne opakowanie:-) narazie wszystko w normie..nie przytyłam i dobrze sie czuje. aha i dodam że nie rzuciłam palenia jak radziła pani doktor ... \\\"INOCZI\\\" miejmy nadzieje ze Twoja koleżanka pomineła pigułke albo w tym czasie chorowała i brała jakies antybiotyki któe osłabiły działanie pigułek lub miała biegunke lub piła ziele dziurawca...bo jeśli normalnie funkcjonowałą i zaszła w ciąże to nie wiem czy jest sens je brac... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \\\\\\\"IKA456\\\\\\\" ja miałam krwawienie chyba z 10 dni i potem jeszcze \\\\\\\"gratis\\\\\\\" plamienia:-) ale po pewnym czasie ustąpiło chociaż nauczyłam się chodzić z wkładkami w razie gdyby plamienie powróciło:-) podobno przez pierwsze 3 miesiące może tak byc zanim organizm sie przestawi:-) ja dzisiaj właśnie wziełam ostatnia pigułke i teraz 7 dni i zaczynamy nastepne opakowanie:-) narazie wszystko w normie..nie przytyłam i dobrze sie czuje. aha i dodam że nie rzuciłam palenia jak radziła pani doktor ... \\\\\\\"INOCZI\\\\\\\" miejmy nadzieje ze Twoja koleżanka pomineła pigułke albo w tym czasie chorowała i brała jakies antybiotyki któe osłabiły działanie pigułek lub miała biegunke lub piła ziele dziurawca...bo jeśli normalnie funkcjonowałą i zaszła w ciąże to nie wiem czy jest sens je brac... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \\\"IKA456\\\" ja miałam krwawienie chyba z 10 dni i potem jeszcze \\\"gratis\\\" plamienia:-) ale po pewnym czasie ustąpiło chociaż nauczyłam się chodzić z wkładkami w razie gdyby plamienie powróciło:-) podobno przez pierwsze 3 miesiące może tak byc zanim organizm sie przestawi:-) ja dzisiaj właśnie wziełam ostatnia pigułke i teraz 7 dni i zaczynamy nastepne opakowanie:-) narazie wszystko w normie..nie przytyłam i dobrze sie czuje. aha i dodam że nie rzuciłam palenia jak radziła pani doktor ... \\\"INOCZI\\\" miejmy nadzieje ze Twoja koleżanka pomineła pigułke albo w tym czasie chorowała i brała jakies antybiotyki któe osłabiły działanie pigułek lub miała biegunke lub piła ziele dziurawca...bo jeśli normalnie funkcjonowałą i zaszła w ciąże to nie wiem czy jest sens je brac... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy kazdych tabletkach mozna zajsc w ciaze.W ulotce tez jest napisane,ze nie zabezpieczaja w 100% ,prawda? Wiec zuplenie nie rozumiem, czemu maja sluzyc posty typu \'moja przyjacioka wpadla\'.Chyba tylko straszenu.pozatym na takie posty tzreba patrzec z przymruzeniem,bo kazdy mzoe sobie tutaj wejsc i cos takiego napisac.Wiadomo,ferie sie zaczely i niektorym sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saan
przestałam brac tabletki, , wiec zostały mi i mam do sprzedania 3 opakowania yasminelle prosto z apteki, 1 opakowanie - 32 zł, 3 opakowania -90 zł, kontakt - sssandra87@wp.pl / 698447037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saan
przestałam brac tabletki, , wiec zostały mi i mam do sprzedania 3 opakowania yasminelle prosto z apteki, 1 opakowanie - 32 zł, 3 opakowania -90 zł, kontakt - sssandra87@wp.pl / 698447037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilla S
Jeśli popiję pigułkę malutką ilością herbaty z cytryną, czy może to obniżyć działanie pigułki lub jakoś źle wpłynąć na tą antykoncepcję? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camlle S
I jeszcze jedno pytanie: jeśli mam problem z połknięciem tabletki i przez jakiś czas (ileś tam sekund) mam ją na języku, czy wiąże się to z nieodpowiednim braniem pigułki, czy nic się z nią nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka1989
hej dziewczyny. planuję zacząć brać tabletki, za 2 tygodnie idę do ginekologa, jednak chciałabym wcześniej trochę się dowiedzieć. wiem, ze yasminelle ma bardzo małą dawkę hormonów, ale czy ktos moze mnie uświadomic, dlaczego jest to dobre? czemu to zapobiega? poza tym, mam problem z trądzikiem, zarowno na twarzy jak i na plecach, troche tez na klatce piersiowej. czy po yasminelle ten trądzik mi sie chociaz troche zredukuje, czy wręcz przeciwnie? czytalam tutaj, ze przez te tabsy jednak wywala pryszcze, a tego bym nie chciala :/ kwestia wagi - czy uda mi sie schudnąc po yasminelle ? mam ok 168 cm wzrostu, waze 70 kg.. duzo, wiem.. chcialabym schudnac i mam nadzieje, ze tabletki mi w tym pomoga.. i nie chce zeby urosly mi piersi, bo i tak mam duze ;/ dzieki za wszelkie odp, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka123456
hej dziewczyny. planuję zacząć brać tabletki, za 2 tygodnie idę do ginekologa, jednak chciałabym wcześniej trochę się dowiedzieć. wiem, ze yasminelle ma bardzo małą dawkę hormonów, ale czy ktos moze mnie uświadomic, dlaczego jest to dobre? czemu to zapobiega? poza tym, mam problem z trądzikiem, zarowno na twarzy jak i na plecach, troche tez na klatce piersiowej. czy po yasminelle ten trądzik mi sie chociaz troche zredukuje, czy wręcz przeciwnie? czytalam tutaj, ze przez te tabsy jednak wywala pryszcze, a tego bym nie chciala :/ kwestia wagi - czy uda mi sie schudnąc po yasminelle ? mam ok 168 cm wzrostu, waze 70 kg.. duzo, wiem.. chcialabym schudnac i mam nadzieje, ze tabletki mi w tym pomoga.. i nie chce zeby urosly mi piersi, bo i tak mam duze ;/ dzieki za wszelkie odp, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka123456
hej dziewczyny. planuję zacząć brać tabletki, za 2 tygodnie idę do ginekologa, jednak chciałabym wcześniej trochę się dowiedzieć. wiem, ze yasminelle ma bardzo małą dawkę hormonów, ale czy ktos moze mnie uświadomic, dlaczego jest to dobre? czemu to zapobiega? poza tym, mam problem z trądzikiem, zarowno na twarzy jak i na plecach, troche tez na klatce piersiowej. czy po yasminelle ten trądzik mi sie chociaz troche zredukuje, czy wręcz przeciwnie? czytalam tutaj, ze przez te tabsy jednak wywala pryszcze, a tego bym nie chciala :/ kwestia wagi - czy uda mi sie schudnąc po yasminelle ? mam ok 168 cm wzrostu, waze 70 kg.. duzo, wiem.. chcialabym schudnac i mam nadzieje, ze tabletki mi w tym pomoga.. i nie chce zeby urosly mi piersi, bo i tak mam duze ;/ dzieki za wszelkie odp, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
lalka1989 =========czemu ma sluzyc mala dawka hormonow?Miedzy innymi temu aby zmniejszyc ilosc skutkow ubocznych, dla mlodych kobiet najlepse sa tabletki z mala iloscia hormonow(chociaz zdarza sie,ze i te powoduja s.uboczne).Ja nie odczuwam w ogole tego,ze je biore, nie mam skutkow ubocznych,nie przytylam.Jesli chodzi o tradzik to ja nie mialam takiego problemu ale moja ginekolog mowila mi,ze yasminelle pomaga go redukowac.Dla mnie sa to swietne tabletki i polecam je jak najbardziej ale oczywiscie to kwestia idywidualna-zrob sobie wczesniej badania zanim pojdziesz do ginekologa(krew,mocz,proby watrobowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl123
Witam !! zaczelam brac tabletki 17 dni temu i od 1 dnia mam krawienie jak przy zwykłym okresie poradzcie co robic?? mialyście takie przypadki prosz o odpowiedz!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl123
Witam !! zaczelam brac tabletki 17 dni temu i od 1 dnia mam krawienie jak przy zwykłym okresie poradzcie co robic?? mialyście takie przypadki prosz o odpowiedz!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl123
Witam !! zaczelam brac tabletki 17 dni temu i od 1 dnia mam krawienie jak przy zwykłym okresie poradzcie co robic?? mialyście takie przypadki prosz o odpowiedz!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl123
Witam !! zaczelam brac tabletki 17 dni temu i od 1 dnia mam krawienie jak przy zwykłym okresie poradzcie co robic?? mialyście takie przypadki prosz o odpowiedz!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl123
Witam !! zaczelam brac tabletki 17 dni temu i od 1 dnia mam krawienie jak przy zwykłym okresie poradzcie co robic?? mialyście takie przypadki prosz o odpowiedz!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl123
Witam !! zaczelam brac tabletki 17 dni temu i od 1 dnia mam krawienie jak przy zwykłym okresie poradzcie co robic?? mialyście takie przypadki prosz o odpowiedz!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl123
Witam !! zaczelam brac tabletki 17 dni temu i od 1 dnia mam krawienie jak przy zwykłym okresie poradzcie co robic?? mialyście takie przypadki prosz o odpowiedz!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynszylica
Witam wszystkich, mam takie pytania, wiadomo tabletk Yasminelle nie dają 100% skuteczności, był przypadek na innym formu ze dziewczyna przy 3 blistrze zaszła w ciąże... czy większa jest skutecznośc gdy partner nie konćzy w środku???Pewien lekarz do którego kiedyś chodziłam uświadomił mnie ze w płynie (koloru przezroczystego) który uwalnia sie podczas stosunku także są plemniki, czy to prawda?? i jeszcze jedno Yasminelle mają jakąś granice kilogramową?? Pytam bo niektóre tabletki są z wieksza dawką hormownów dla puszysciejszych kobiet..większy organizm więcej potrzebuje??.... z Góry dziękuje za odpowiedz.. pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynszylica
Witam wszystkich, mam takie pytania, wiadomo tabletk Yasminelle nie dają 100% skuteczności, był przypadek na innym formu ze dziewczyna przy 3 blistrze zaszła w ciąże... czy większa jest skutecznośc gdy partner nie konćzy w środku???Pewien lekarz do którego kiedyś chodziłam uświadomił mnie ze w płynie (koloru przezroczystego) który uwalnia sie podczas stosunku także są plemniki, czy to prawda?? i jeszcze jedno Yasminelle mają jakąś granice kilogramową?? Pytam bo niektóre tabletki są z wieksza dawką hormownów dla puszysciejszych kobiet..większy organizm więcej potrzebuje??.... z Góry dziękuje za odpowiedz.. pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
szynszylica ====== tak najlepiej jak facet nie konczy w srodku i najlepiej jeszcze dodatkowo uzywac prezerwatywe.Kobieto jesli nie jestes gotowa na seks i najbezpieczniejsze zabezpiecznie jakim sa tabletki to najlepiej z tego zrezygnuj.Juz nie moge czytac takich postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille S
1) Jeśli popiję pigułkę malutką ilością herbaty z cytryną, czy może to obniżyć działanie pigułki lub jakoś źle wpłynąć na tą antykoncepcję? 2) I jeszcze jedno pytanie: jeśli mam problem z połknięciem tabletki i przez jakiś czas (ileś tam sekund) mam ją na języku albo czuję ją w gardle i dopiero po jakimś czasie dostaje się dalej, czy wiąże się to z nieodpowiednim braniem pigułki, czy nic się z nią nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASTRIA
Witam, Czy w przypadku wymiotowania po 7 godzinach od zażycia tabletki (yasminelle) istnieje ryzyko, że się ona nie wchłonęła ? Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASTRIA
Witam, Czy w przypadku wymiotowania po 7 godzinach od zażycia tabletki (yasminelle) istnieje ryzyko, że się ona nie wchłonęła ? Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....x
Witajcie, Odstawiam tabletki YASMINELLE PO 4 miesiacach, facet wyjezdza na pol roku> ale na pożegnanie kochalismy juz sie po zakonczenie brania blistra teoretycznie juz nie jestem zabezpieczona ale to dni niepłodne, okres dostałam w 25 dniu Jest mozliwosc zajscia w ciąze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....x
Witajcie, Odstawiam tabletki Yasminelle po 4 miesiacach bo moj facet wyjechał na pol roku ale na pożegnanie kochalismy juz sie po zakonczenie brania blistra teoretycznie juz nie jestem zabezpieczona ale to dni niepłodne kiedy sie kochalismy 22,24,27 dzien cyklu, okres dostałam w 25 dniu Jest mozliwosc zajscia w ciąze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille S -- litosci... ASTRIA ---- po 7 h to jej nawet juz w jelicie nie bylo... ....x --- uprawiajac sex bez zabezpieczenia zawsze istnieje ryzyko ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille S -- litosci... ASTRIA ---- po 7 h to jej nawet juz w jelicie nie bylo... ....x --- uprawiajac sex bez zabezpieczenia zawsze istnieje ryzyko ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×