Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość xxczekoladka145xx
Jak bym miala ulotke to bym nie pisala ale ja zgubilam i nie wiem co mam zrobic czy pominac ta jedna tabletke i ja wyrzucic czy co? i zastanawia mnie to czy potem bede dalej bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxczekoladka145xx
Jak bym miala ulotke to bym nie pisala ale ja zgubilam i nie wiem co mam zrobic czy pominac ta jedna tabletke i ja wyrzucic czy co? i zastanawia mnie to czy potem bede dalej bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 21
Ja mam ulotke czekoladko i już pisze : trzeci tydzień stosowania zazyc pominieta tabletkę oraz dokończyć przyjmowanie tabletek z bilstra i zamiast tygodnia przerwy zacząć przyjmować tabletki znastępnego blistra lub odstawic tabletki i zaczać tydzień przerwy nie dłuższy niż siedem dni wliczając tą tabletkę , która zapomiałaś i dalej przyjmować a jak sie nadal niepokoisz to zawsze dla pweności prezerwatywa - ale ja tez miałam taką sytację i wszysstko bylo ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique57
A więc mam postępować tak jakby minęło ponad 12 godz.? Czyli nie robić teraz siedmiodniowej przerwy? Ja spóźniłam się dokładnie 11godz. i 10min., a to jest mniej niż 12. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique57
A więc mam postępować tak jakby minęło ponad 12 godz.? Czyli nie robić teraz siedmiodniowej przerwy? Ja spóźniłam się dokładnie 11godz. i 10min., a to jest mniej niż 12. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 21
To tak na dwa sposoby: bierzesz tą tabletke, i tydzień przerwy albo nie bierzesz i tydzień przerwy - ten dzień kiedy nie wzielaś czyli zamias na 8 dzień bierzesz na 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique57
Karola 21---dzięki za odp.;) , ale żeby była jasnosc: wczoraj to była 4 tabletka w 3 tygodniu, wzięłam ją z 11 godzinnym opóźnieniem, dzisiaj wzięłam o stałej porze (9.30) i zostały mi 2 do końca blistra. Nie chciałabym robic przerwy tylko brac normalnie do końca, czyli do niedzieli, później 7 dni przerwy i dalej normalnie, czy tak mogę i czy dzisiaj koniecznie muszę się dodatkowo zabezpieczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nantii
Hej mam do Was pytanie:) Piszecie że urosły Wam piersi czy można wiedzieć po jakim mniej więcej czasie? Bo ja biorę Yasminelle od 9 miesięcy i dopiero teraz z moimi piersiami coś zaczyna się dziać bolą mnie i urosły. Zastanawiam się czy to normalne że ten objaw pojawił się dopiero po tak długim czasie? Jak brałam Diane to rewelacje piersiowe zaczęły się chyba po miesiącu.... Z góry dzięki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 21
Czekoladko myśle ,że lepiej użyć prezerwatywę w tej sytuacji to jednak trzeci tydzien brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyśka 2291
..Hey laski ;) Ja biore yasminelle juz 9 dzien ..Pierwsze dwa dni miałam nudnosci i bol głowy ..ale jak narazie jest ok nie narzekam ;) Tylko czy ja juz jestem zabezpieczona ,moge sie kochac bez zabezpieczenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyśka 2291
Ja biore yasminelle juz 8dzien .. Pierwsze dwa odczuwałam nudnosci i bol głowy ale jak narazie jest ok:) tylko czy ja juz moge kochac sie bez zabezpieczenia .. Odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylw84
@młoda połozna: witam, wybacz, że nie przeczytam wstecz tych prawie 700 str :) ale czytałam ten wątek wcześniej dość regularnie i kojarzy mi się, że mówiłaś, że stosujesz aquafemin. może mi się coś pomyliło, nie wiem. w każdym bądź razie chciałam zapytać cię, jak oceniasz skuteczność aquafemin, bo nie ważne, jakie tabletki stosuję, ciągle tylko puchnę i puchnę i puchnę :( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylw84
@młoda połozna: witam, wybacz, że nie przeczytam wstecz tych prawie 700 str :) ale czytałam ten wątek wcześniej dość regularnie i kojarzy mi się, że mówiłaś, że stosujesz aquafemin. może mi się coś pomyliło, nie wiem. w każdym bądź razie chciałam zapytać cię, jak oceniasz skuteczność aquafemin, bo nie ważne, jakie tabletki stosuję, ciągle tylko puchnę i puchnę i puchnę :( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
odstawilam tabletki ok miesiaca temu. czekam na okres bo podejrzewam ze taki regularny jak za czau brania tabletek on nie bedzie. wczoraj i dzisiaj pojawily mi nie drobne plamienia. nie wiem co to oznacza. prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko wazne
biore yasminelle ale musialam przesunac okres, wiec wzielam drugi blister bez zadnego dnia przerwy, jest osmy dzien a ja plamie??? dlugo jeszcze??? moze ktos wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylw84 ---- na mnie dzialal rewelacyjnie, niestety po dwoch latach moj organizm juz sie do nich przyzwyczail i musialam przejsc na leki na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka177
Mam do sprzedania opakowanie Yasminelle...sprzedam tanio...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka177
Mam do sprzedania opakowanie Yasminelle...sprzedam tanio...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Karrrrrrrrrolcia.
Witam. Mam dosyć krępujące pytanie.. Lekarz zapisał mi Yasminelle. To moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Wg zaleceń chciałam wziąć pierwszą tabletkę w pierwszy dzień okresu. Nastąpiło krwawienie, które mnie zmyliło - myślałam, że to już miesiączka (był to 18sty dzień od ostatniej) i wzięłam tabletkę.. Czy teraz muszę kupić następne opakowanie Yasminelle aby zażyć w pierwszy dzień już tego właściwego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Karrrrrrrrrolcia.
Witam. Mam dosyć krępujące pytanie.. Lekarz zapisał mi Yasminelle. To moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Wg zaleceń chciałam wziąć pierwszą tabletkę w pierwszy dzień okresu. Nastąpiło krwawienie, które mnie zmyliło - myślałam, że to już miesiączka (był to 18sty dzień od ostatniej) i wzięłam tabletkę.. Czy teraz muszę kupić następne opakowanie Yasminelle aby zażyć w pierwszy dzień już tego właściwego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEh widze ze moje pytanie chyba sie zapodziało:P Kurcze moze jednak ktos bedzie w stanie rozwiazac moj problem i poweidizec czy ten mial lub zna taki przypadek kiedy z peirsiami po tabletkach anty dzieje sie cos nie tak ale dopiero po 8-9 miesiacach?Bo boje sie ze moge miec jakies problemy przez to :( bylam u ginekologa i kazal odstawic na miesiac i \"zobaczyc\" ale nie chce rezygnowac z yasminelle ba sa bardzo dobre i poza tym ze teraz mi te piersi szaleje wszystko inne bylo ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrrrrrrrrolcia -- skontaktuj sie z lekarzem. Nantii -- problemy z piersiami moga pojawic sie w kazdej chwili.NIe wiem na czym polgaja Twoje problemy...Natomiast zrobienie miesiecznej przerwy jest bardzo niedobre dla gospodarki hormonalnej i dla organizmu.Nie mozna w jednym miesiacu brac tabletek a w drugim juz nie.Dochodzi do zachwiania gospodarki hormonalnej.Bierzesz tabletki ,raptem juz nie, oragnizm zaczyna sie wracac do rownowagi ,a Ty za chwile znowu zaczynasz brac...I od nowa...Przerwa musi trwac min 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meri5
czy yasminelle mają dzialanie antyandrogenne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meri5
czy yasminelle mają dzialanie antyandrogenne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca sie kaskaaaaaaa
Witam! Biorę yasminelle od tygodnia - pierwsze opakowanie i wogole moje pierwsze tabletki i okres mi sie cos nie chce skonczyc:( przeczytalam ulotke ale wole tez miec kilka informacji od innych dziewczyn... Dlugo to jeszcze moze trwac? Krew nie leci taka jak przy miesiaczce tylko taka normalna czysta krew ....Ile to jeszcze moze trwac? Chcialabym zeby to sie juz skonczylo bo nie chce sie kochac jak mam swiadomosc ze zaraz cos moze poleciec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajjajajjaj
no ja tez mam podobny problem, biore tabletki juz dluzszy czas ale chcialam przesunac okres sobie bo wypada w bardzo moj wany dzien i zaczelam nowy blister tabletek bez przerwy 7dniowej, teraz biore juz tabletki z drugiego blistra, dokladnie dziesiaty dzien i ciagle plamie, na poczatku normalnie mialam okres jakbym miala ta 7dniowa przerwe a pozniej plamienia do 10 dnia juz brania tabletek!!! oszaleje 😡 czytalam na ulotce ze moga wystapic plamienia ale non stop??? teraz nie wiem moze ktoras z was wie czy te plamienia moga byc az do drugiej miesiaczki??? czy ja moglabym teraz kiedy biore drugi blister bez przerwy 7dniowej, to czy moglabym teraz przy np. 12 tabletce przestac brac tabletki i zrobic ta przerwe 7dniowa??? czy az tak rozregulowalam sobie cykl??? czy te plaminia w koncu ustapia???? bo nie za bardzo teraz chcialabym jednak przerywac brac tabletki, wolalabym poczekac do konca blistra i wtedy zrobic przerwe... jestem tym strasznie zdenerwowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaja
no ja tez mam podobny problem, biore tabletki juz dluzszy czas ale chcialam przesunac okres sobie bo wypada w bardzo moj wany dzien i zaczelam nowy blister tabletek bez przerwy 7dniowej, teraz biore juz tabletki z drugiego blistra, dokladnie dziesiaty dzien i ciagle plamie, na poczatku normalnie mialam okres jakbym miala ta 7dniowa przerwe a pozniej plamienia do 10 dnia juz brania tabletek!!! oszaleje 😡 czytalam na ulotce ze moga wystapic plamienia ale non stop??? teraz nie wiem moze ktoras z was wie czy te plamienia moga byc az do drugiej miesiaczki??? czy ja moglabym teraz kiedy biore drugi blister bez przerwy 7dniowej, to czy moglabym teraz przy np. 12 tabletce przestac brac tabletki i zrobic ta przerwe 7dniowa??? czy az tak rozregulowalam sobie cykl??? czy te plaminia w koncu ustapia???? bo nie za bardzo teraz chcialabym jednak przerywac brac tabletki, wolalabym poczekac do konca blistra i wtedy zrobic przerwe... jestem tym strasznie zdenerwowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuunia8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaja
no ja tez mam podobny problem, biore tabletki juz dluzszy czas ale chcialam przesunac okres sobie bo wypada w bardzo moj wany dzien i zaczelam nowy blister tabletek bez przerwy 7dniowej, teraz biore juz tabletki z drugiego blistra, dokladnie dziesiaty dzien i ciagle plamie, na poczatku normalnie mialam okres jakbym miala ta 7dniowa przerwe a pozniej plamienia do 10 dnia juz brania tabletek!!! oszaleje 😡 czytalam na ulotce ze moga wystapic plamienia ale non stop??? teraz nie wiem moze ktoras z was wie czy te plamienia moga byc az do drugiej miesiaczki??? czy ja moglabym teraz kiedy biore drugi blister bez przerwy 7dniowej, to czy moglabym teraz przy np. 12 tabletce przestac brac tabletki i zrobic ta przerwe 7dniowa??? czy az tak rozregulowalam sobie cykl??? czy te plaminia w koncu ustapia???? bo nie za bardzo teraz chcialabym jednak przerywac brac tabletki, wolalabym poczekac do konca blistra i wtedy zrobic przerwe... jestem tym strasznie zdenerwowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam podobny problem, biore tabletki juz dluzszy czas ale chcialam przesunac okres sobie bo wypada w bardzo moj wany dzien i zaczelam nowy blister tabletek bez przerwy 7dniowej, teraz biore juz tabletki z drugiego blistra, dokladnie dziesiaty dzien i ciagle plamie, na poczatku normalnie mialam okres jakbym miala ta 7dniowa przerwe a pozniej plamienia do 10 dnia juz brania tabletek!!! oszaleje 😡 czytalam na ulotce ze moga wystapic plamienia ale non stop??? teraz nie wiem moze ktoras z was wie czy te plamienia moga byc az do drugiej miesiaczki??? czy ja moglabym teraz kiedy biore drugi blister bez przerwy 7dniowej, to czy moglabym teraz przy np. 12 tabletce przestac brac tabletki i zrobic ta przerwe 7dniowa??? czy az tak rozregulowalam sobie cykl??? czy te plaminia w koncu ustapia???? bo nie za bardzo teraz chcialabym jednak przerywac brac tabletki, wolalabym poczekac do konca blistra i wtedy zrobic przerwe... jestem tym strasznie zdenerwowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×