Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Z dylematem
Witajcie, mam pytanie odnosnie ryzyka zajscia w ciaze. Jezeli moja dziewczyna dostala okresu w piatek i wtedy przyjela pierwsza tabletke i zrobilismy to po przyjeciu 4 tabletek to jak duze jest ryzyko zajscia w ciaze a moze w ogole go nie ma? Chcialbym rozwiac moje wszelkie watpliwosci. Czytalem troche o tym i sa rozne teorie odnosnie tego, ze sie powinno czekac tydzien itp. Ulotka zas mowi, ze juz nawet po 1 dniu jest sie zabezpieczonym. A i dodam jeszcze, ze okres bardzo szybko sie skonczyl czy to normalne? (Tabletki yasminelle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dylematem
Witajcie, mam pytanie odnosnie ryzyka zajscia w ciaze. Jezeli moja dziewczyna dostala okresu w piatek i wtedy przyjela pierwsza tabletke i zrobilismy to po przyjeciu 4 tabletek to jak duze jest ryzyko zajscia w ciaze a moze w ogole go nie ma? Chcialbym rozwiac moje wszelkie watpliwosci. Czytalem troche o tym i sa rozne teorie odnosnie tego, ze sie powinno czekac tydzien itp. Ulotka zas mowi, ze juz nawet po 1 dniu jest sie zabezpieczonym. A i dodam jeszcze, ze okres bardzo szybko sie skonczyl czy to normalne? (Tabletki yasminelle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy moglby ktos napisac jaka dawka paracetamolu w przeliczeniu na dobe wplywa negatywnie na tabletki? Pytam poniewaz znalazlam kilka rozbieznych informacji raz 1g/24h a raz 3g/24h a moze przestrzegac dawki podanej na opakowaniu - pytam w odniesieniu do tabletek na przeziebienie w koncu taka pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madmuasellll --- to nie sa tabletki na odchudznie,nie spalaja tkanki tluszczowej.Moga obnizyc apetyt i nie gromadzic zbednej wody.Tylko tyle.A moze stac sie i na odwrot... Z dylematem ---- ulotka prawde Ci powie. mlodadama ---- trzymac sie dawkowania w ulotce.Bo jak przedawkujesz to watroba Ci siadzie i wtedy zadne tabletki nie dzialaja tak jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dylematem
Witajcie, mam pytanie odnosnie ryzyka zajscia w ciaze. Jezeli moja dziewczyna dostala okresu w piatek i wtedy przyjela pierwsza tabletke i zrobilismy to po przyjeciu 4 tabletek to jak duze jest ryzyko zajscia w ciaze a moze w ogole go nie ma? Chcialbym rozwiac moje wszelkie watpliwosci. Czytalem troche o tym i sa rozne teorie odnosnie tego, ze sie powinno czekac tydzien itp. Ulotka zas mowi, ze juz nawet po 1 dniu jest sie zabezpieczonym. A i dodam jeszcze, ze okres bardzo szybko sie skonczyl czy to normalne? (Tabletki yasminelle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminkaaa
witam was dziewczyny!mam pytanie dotyczace śluzu,czy każda z was obserwuje jaki ma śluz?czy jest inny niż przed przyjmowaniem tabletek i czy tabletki mają jakiś wpływ na śluz?ostatnio zauwazylam,ze mój jest bardziej obity niz zwykle-szczególnie rano,zaraz po wstaniu z łózka,nie wiem czy to ma jakiś związek z tabletkami,ale biore je juz dlugo a nigdy wczesniej tego nie zauwazylam.Z góry dziekuje za wszytkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminkaaa
witam was dziewczyny!mam pytanie dotyczace śluzu,czy każda z was obserwuje jaki ma śluz?czy jest inny niż przed przyjmowaniem tabletek i czy tabletki mają jakiś wpływ na śluz?ostatnio zauwazylam,ze mój jest bardziej obity niz zwykle-szczególnie rano,zaraz po wstaniu z łózka,nie wiem czy to ma jakiś związek z tabletkami,ale biore je juz dlugo a nigdy wczesniej tego nie zauwazylam.Z góry dziekuje za wszytkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminkaaa
witam was dziewczyny!mam pytanie dotyczace śluzu,czy każda z was obserwuje jaki ma śluz?czy jest inny niż przed przyjmowaniem tabletek i czy tabletki mają jakiś wpływ na śluz?ostatnio zauwazylam,ze mój jest bardziej obity niz zwykle-szczególnie rano,zaraz po wstaniu z łózka,nie wiem czy to ma jakiś związek z tabletkami,ale biore je juz dlugo a nigdy wczesniej tego nie zauwazylam.Z góry dziekuje za wszytkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli informacje o granicznej ilosc stosowania paracetamolu 1g/24h lub 3g/24h zapomniec i stosowac wedlug informacji, bo np. Coldrex MaxGrip ma 1000mg w jednej dawce a mozna stosowac 3-4 nawet jak nas przeziebienie rozklada na łopatki a nie ma potrzeby stosowania antybiotyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odp. mloda polożna.. a chhce zrezygnowac bo ogolnie jestem taka ze boje sie i nie chce ingerowac w moj organizm.. po wywolanym tabletkami krwawieniu mam nadzieje ze za ok. 30 dni bede miec swoja miesiaczke... mysle ze nie zdązyla sie juz zrobic \"burza\" w mojej gosp. hormonalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odp. mloda polożna.. a chhce zrezygnowac bo ogolnie jestem taka ze boje sie i nie chce ingerowac w moj organizm.. po wywolanym tabletkami krwawieniu mam nadzieje ze za ok. 30 dni bede miec swoja miesiaczke... mysle ze nie zdązyla sie juz zrobic \\\"burza\\\" w mojej gosp. hormonalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanulka
witam Was drogie Panie. Mam pytanko, zaczelam brac yasminelle 9 dni temu, to moje 1 pigulki w zyciu. Nic mnie nie boli i ogolnie czuje sie bardzo dobrze pozatym ze piersi mnie bolą... 1 tabletke wzielam 1 dnia orkesu, ktory zazwyczaj trwal 6 dni a teraz przeciagnal sie do 8 z czego w ciagu ostatnich 2 dni mialam tylko takie brazowe plamienie. Pojawila sie tez drobna wysypka. Zastanawiam sie co to mzoe znaczyc i czy wszystko jest ok? To moje 1 opakowanie wiec troche sie jeszcze stresuje. Z góry dziekuje za dpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1337
witam moje drogi Panie. 9 dni temu zaczelam brac yasminelle, to moje 1 pigulki w zyciu. Bardzo dobrze sie czuje, jak dotad nic nadzwyczajnego poza tym, ze bola mnie piersi, co ejst dziwne bo zawsze mnie bola przed orkesem a nie po... 1 tabletke wzielam 1 dnia okresu. Zazwyczaj trwa on 6 dni a tym razem trwal 8 gdzie w ciagu ostatnich 2 dni wystepowalo tylko hmm takie brazowe plamienie, dodam ejszcze ze pojawila sie drobna wysypka. Moze niepotrzebnie histeryzuje, ale poki co nie jestem jeszcze przekonana do nich i martwie sie troche. Dzieki z gory za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirli
Witam, chcialabym prosic kogos bardzies doswiadczonego w przyjmowaniu yasminelle o radę. Wczoraj myslslam, ze nie wzielam tabletki, bo powinam brac wtorkową z 3 tyg, a mialam nie wziętą poniedzialkową. jednak dawalam glowe, ze nie pominelam żadnej tabletki.mam ostatnio problemy natury psychicznej, wiec sadzilam, ze moze to mozliwe, ze pominelam, tylko nie moglam sobie przypomniec kiedy, jesli juz to w drugim tygodniu.czytalam te ulotke, ale nic do mnie nie docieralo. wizelam wczoraj dwie tabletki na razi postanowilam dokończyc opakowanie i zrobic przerwę. Dzis jednak cos mnie tknelo, zajrzalam do opakowania i chyba problem polega na tym, ze zaczynając brac opakowanie, zamiast zaczać od tabl wtorkowej zaczelam od poniedzialkowej i stad to przesunięcie.bo tabletkę poniedzialkową powinnam konczyc, a konczy mi sie teraz blister na niedzieli. mam wziac dodatkowa tabl z drugiego opakw poniedz, czy skonczyc na niedzieli?troche chyba zakręcilam. generalnie chyba jest tak, ze niepotrzebnie zazylam wczoraj dwie tabletki na raz, bo nic nie pominelam , tylko od zlego dnia zaczelam blister. co w takiej sytuacji? czy jestem chroniona? i czynaoge skonczyc branie dzien wczesniej? bardzo prosz,e o pomoc. z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirli
Witam, chcialabym prosic kogos bardzies doswiadczonego w przyjmowaniu yasminelle o radę. Wczoraj myslslam, ze nie wzielam tabletki, bo powinam brac wtorkową z 3 tyg, a mialam nie wziętą poniedzialkową. jednak dawalam glowe, ze nie pominelam żadnej tabletki.mam ostatnio problemy natury psychicznej, wiec sadzilam, ze moze to mozliwe, ze pominelam, tylko nie moglam sobie przypomniec kiedy, jesli juz to w drugim tygodniu.czytalam te ulotke, ale nic do mnie nie docieralo. wizelam wczoraj dwie tabletki na razi postanowilam dokończyc opakowanie i zrobic przerwę. Dzis jednak cos mnie tknelo, zajrzalam do opakowania i chyba problem polega na tym, ze zaczynając brac opakowanie, zamiast zaczać od tabl wtorkowej zaczelam od poniedzialkowej i stad to przesunięcie.bo tabletkę poniedzialkową powinnam konczyc, a konczy mi sie teraz blister na niedzieli. mam wziac dodatkowa tabl z drugiego opakw poniedz, czy skonczyc na niedzieli?troche chyba zakręcilam. generalnie chyba jest tak, ze niepotrzebnie zazylam wczoraj dwie tabletki na raz, bo nic nie pominelam , tylko od zlego dnia zaczelam blister. co w takiej sytuacji? czy jestem chroniona? i czynaoge skonczyc branie dzien wczesniej? bardzo prosz,e o pomoc. z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie mam pewien problem:( biore tabletki ok pol roku i w zeszlym miesiacy zapomnialam jednej z pierwszego tygodniu. minelo 12 h ale postanowilam wziac ta zapomniana nastepnego dnia i myslalam ze bedzie dobrze. okres dostalam na wszelki wypadek zrobilam test wyszedl negatywny. teraz okres mam dostac za 2 tygodnie. a juz od tygodnia bola mnie strasznie piersi po bokach po zewnetrznej stronie i troche sutki. od kiedy biore tabletki nigdy nic mnie nie bolalo. nawet nie czulam ze dostaje okres zawsze byl regularny i nawet o dziwno humorków nie bylo. nie wiem co sie moglo stac.w ciazy chyba nie jestem?pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie mam pewien problem:( biore tabletki ok pol roku i w zeszlym miesiacy zapomnialam jednej z pierwszego tygodniu. minelo 12 h ale postanowilam wziac ta zapomniana nastepnego dnia i myslalam ze bedzie dobrze. okres dostalam na wszelki wypadek zrobilam test wyszedl negatywny. teraz okres mam dostac za 2 tygodnie. a juz od tygodnia bola mnie strasznie piersi po bokach po zewnetrznej stronie i troche sutki. od kiedy biore tabletki nigdy nic mnie nie bolalo. nawet nie czulam ze dostaje okres zawsze byl regularny i nawet o dziwno humorków nie bylo. nie wiem co sie moglo stac.w ciazy chyba nie jestem?pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, bo widzicie dzisiaj rano o 6 wzięłam tabletkę,to była 7 tabletka z tego opakowania, i 20 min później dostałam biegunki, myślę że raczej tabletka nie zdążyła się wchłonąć, nie bardzo wiedziałam co mam robić, więc po namyśle i po ok. niecałych 10 godzinach wzięłam kolejną. Czy muszę się w takim razie dodatkowo zabezpieczać??? proszę o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun trzepnął w rabarbar
Witam! Ja biorę tabletki Yasminelle od 6 dni. Okres miałam co 24 dni ;p i trwał zawsze 3-4 dni max. Teraz się przedłużył do 5 i jest brązowe plamienie tak jak pisały dziewczyny wcześniej. Zaczęły mnie boleć piersi może to znak, że rosną :D oby ^^ nie miałabym nic przeciwko jedyne co mi się nie podoba to trądzik;/ dużo więcej krostek mam i to nie tylko na twarzy ale i na plecach ;| a nigdy nie miałam :( mam nadzieje, że przejdzie. Przejdzie???? Wiecie coś na ten temat? Bardzo mi to przeszkadza ;/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun trzepnął w rabarbar
zapomniałam dodać, że to moje pierwsze tabletki ^^ proszę o odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka236
MLODA POLOZNO moze ty bedziesz umiala mi pomoc. Otoz uprawiam sex z partnerem od ok 3 miesiecy, stosuje yasminelle i nie uzywamy prezerwatyw. Tydzien temu uprawialismy sex a po dwoch dniach nagle zachela swedziec i piec mnie pochwa zaczelam sie "drapac" ale juz nie moglam wytrzymac, wrocilam do domu i polecialam pod prysznic by schlodzic woda,patrze a moja prawa warga sromowa jest 4krotnie powiekszona!jak to zobaczylam zdebialam,bylA wielka i czerwona! Lewa wygladala normalnie.Nastepnie schlodzilam to lodem i poszlam spac,rano juz wrocila prawie do swoich rozmiarow. Dzis myslalam ze wszystko juz ok wiec z moim chlopakiem nie upraiwalismy seksu tylko "Wkladal mi palce w pochwe" po chwili zaczelo mnie strasznie piec polecialam do toalety i znowu warga sromowa powiekszona ale nie tak jak ost razem,troche mniej. Nie mam pojecia co to moze byc? Moze podczas skesu zatarlismy sie? Gdyz moj chlopak tez narzekal ze go ost swedzial penis. Uzywalismy zelu nawilazajego ale byc moze za malo... poradz cos prosze Mloda Polozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominooooo
Hej :* Mam pytanko...Biorę YASMINELLE już gdzies około roku. W niedzielę skończyłam ostatnie opakowanie i od poniedziłku czekam na okres z tym , że minęły już 3 dni i nie mam jego żadnych objawów :( Co prawda wcześniej równo z tabletkami brałam inne antybiotyki, ale wtedy zabezpieczałam się jeszcze prezerwatywą. W przyszły poniedziałek powinnam rozpocząć następne opakowanie. Czy powinnam się denerwować tym , że okresu jeszcze nie ma? Czy mogę w poniedziałek normalnie wziąść tabletkę? Co zrobic jeśli okresu nie będzie do poniedziałku?? Proszę pomóżcie! :( Pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominooooo
Hej :* Mam pytanko...Biorę YASMINELLE już gdzies około roku. W niedzielę skończyłam ostatnie opakowanie i od poniedziłku czekam na okres z tym , że minęły już 3 dni i nie mam jego żadnych objawów :( Co prawda wcześniej równo z tabletkami brałam inne antybiotyki, ale wtedy zabezpieczałam się jeszcze prezerwatywą. W przyszły poniedziałek powinnam rozpocząć następne opakowanie. Czy powinnam się denerwować tym , że okresu jeszcze nie ma? Czy mogę w poniedziałek normalnie wziąść tabletkę? Co zrobic jeśli okresu nie będzie do poniedziałku?? Proszę pomóżcie! :( Pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminkaaa
witam was dziewczyny!mam pytanie dotyczace śluzu,czy każda z was obserwuje jaki ma śluz?czy jest inny niż przed przyjmowaniem tabletek i czy tabletki mają jakiś wpływ na śluz?ostatnio zauwazylam,ze mój jest bardziej obity niz zwykle-szczególnie rano,zaraz po wstaniu z łózka,nie wiem czy to ma jakiś związek z tabletkami,ale biore je juz okolo roku a nigdy wczesniej tego nie zauwazylam.Z góry dziekuje za wszytkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminkaaa
witam was dziewczyny!mam pytanie dotyczace śluzu,czy każda z was obserwuje jaki ma śluz?czy jest inny niż przed przyjmowaniem tabletek i czy tabletki mają jakiś wpływ na śluz?ostatnio zauwazylam,ze mój jest bardziej obity niz zwykle-szczególnie rano,zaraz po wstaniu z łózka,nie wiem czy to ma jakiś związek z tabletkami,ale biore je juz okolo roku a nigdy wczesniej tego nie zauwazylam.Z góry dziekuje za wszytkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka_20
Ja właśnie przestałam brac diane35 i chcialabym zaczac brac yasminelle przytylam troche po dianie z 10 kg:( urodzilam dziecko juz czy moge brac yasminelle? boje sie ze przytyje, a drugiej wpadki nie chcem zaliczyc...i cere mam ladna, nie chcem zeby jej stan sie pogorszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka_
Ja właśnie przestałam brac diane35 i chcialabym zaczac brac yasminelle przytylam troche po dianie z 10 kg:( urodzilam dziecko juz czy moge brac yasminelle? boje sie ze przytyje, a drugiej wpadki nie chcem zaliczyc...i cere mam ladna, nie chcem zeby jej stan sie pogorszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Yasminelle. Wykupiłam receptę a po przeczytaniu ulotki dowiedziałam się że zawierają laktozę której nie toleruje wiec nie mogę ich przyjmować. Szkoda że lekarz się mnie o to nie spytał:/ Mam dwa opakowania z tym ze jedno jest otwarte (do przeczytania ulotki) ale ma komplet tabletek. Kupiłam 1 opakowanie za 42zl ale sprzedam za 35zl kazde. proszę o kontakt na maila mikka004@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Yasminelle. Wykupiłam receptę a po przeczytaniu ulotki dowiedziałam się że zawierają laktozę której nie toleruje wiec nie mogę ich przyjmować. Szkoda że lekarz się mnie o to nie spytał:/ Mam dwa opakowania z tym ze jedno jest otwarte (do przeczytania ulotki) ale ma komplet tabletek. Kupiłam 1 opakowanie za 42zl ale sprzedam za 35zl kazde. proszę o kontakt na maila mikka004@tlen.pl Możliwosc odbioru osobiście w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×