Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość anulka1986
Dzięki za odpowiedź dziewczyny. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1986
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny!!! Chyba zainwestuję w Niqorette;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1986
Mam jeszcze jedno pytanko: w tej chwili biorę Luteinę na wywołanie okresu, czy po jej odstawieniu tabletki nie będą miały zmniejszonego działanie??? Please ratujcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbn
Witam Mam pewien problem. Stosuje Yasminelle od 8 miesiecy i pierwszy raz zdazylo mi sie zapomniec wziecia tabletki dluzej niz 12 godz. W ulotce informacyjnej przeczytalam, iz jesli jest to w 3 tyg.(a tak bylo) mozna po skonczeniu blistra zaczac nastepny bez tygodnia przerwy,tak tez zrobilam, jednak po 6 dniach brania tabletek wystapilo u mnie krwawienie. Czy to normalne?czy powinnam sie zglosic z tym do lekarza?nie wiem co mam z tym zrobic.czy przerwac przyjmowanie, czy tez je kontynuowac?z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbn
Witam Mam pewien problem. Stosuje Yasminelle od 8 miesiecy i pierwszy raz zdazylo mi sie zapomniec wziecia tabletki dluzej niz 12 godz. W ulotce informacyjnej przeczytalam, iz jesli jest to w 3 tyg.(a tak bylo) mozna po skonczeniu blistra zaczac nastepny bez tygodnia przerwy,tak tez zrobilam, jednak po 6 dniach brania tabletek wystapilo u mnie krwawienie. Czy to normalne?czy powinnam sie zglosic z tym do lekarza?nie wiem co mam z tym zrobic.czy przerwac przyjmowanie, czy tez je kontynuowac?z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbn
Witam Mam pewien problem. Stosuje Yasminelle od 8 miesiecy i pierwszy raz zdazylo mi sie zapomniec wziecia tabletki dluzej niz 12 godz. W ulotce informacyjnej przeczytalam, iz jesli jest to w 3 tyg.(a tak bylo) mozna po skonczeniu blistra zaczac nastepny bez tygodnia przerwy,tak tez zrobilam, jednak po 6 dniach brania tabletek wystapilo u mnie krwawienie. Czy to normalne?czy powinnam sie zglosic z tym do lekarza?nie wiem co mam z tym zrobic.czy przerwac przyjmowanie, czy tez je kontynuowac?z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Witam, Biorę Y już 14 miesięcy. Ostatnio byłam u lekarza, zlecił mi badanie na próby wątrobowe i jak na razie czekam na wyniki. Martwi mnie jednak fakt ze dopadają mnie duszności i czasem zalewa mnie zimny pot. Dodatkowo od czasu do czasu odczuwam ból w udzie nad kolanem i zastanawiam sie czy moze to miec związek z tabletkami. I jeszcze jedno pytanko wiem że tabletki wypłukują magnez i potas i gdy tylko odstawię Asparagin to łapią mnie straszne kurcze łydek, czy będę musiała ciągle brać ten zestaw witamin? Dzieki za odpowiedz z góry, pozdrawiam Yasminellki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bnbnbn -- w ulotce jest napisane,ze biorac dwa blistry pod rzad moze poajwic sie krwawienie badz plamienie. stokrocia --- idz szybko to lekarza rodzinnego, niech Cie zbada,oslucha serce,zobaczy ta noge i zbada uklad krzepniecia.Co do asparginu to jezeli dwu mmiesieczna suplementacja nie pomaga,to trzeba sie zastanowic nad zmiana tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
a co moze mi sie dziac? co do badania ukladu krzepniecia to ginekolog powiedzial ze zleca je sie tylko gdy w rodzinie wystapil zawał u osoby w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrocia -- to radze zmien ginekologa,bo glupoty gada.W mojej rodzinie nikt nie ma problemow naczyniowo-krazeniowych a moja siostra biorac yasminelle nabawila sie zakrzepicy..Biorac tabletki obowiazkowo nalezy sprawdzac proby watrobowe, uklad krzepniecia i badac piersi.A osobom,ktore maja obciazony wywiad w ogole nie poleca sie stosowania tabletek anty,a jezeli juz to powinny byc pod scisla kontrola.Twoje objawy mozna podciagnac pod zaburzenia pracy serca,problemy z tarczyca, z zatorem.A moze sie okazac ,ze to tylko nerwy....Ale musisz to sparwdzic.Bol w nodze i dusznosc to juz jest niepokojacy objaw.Nie chce Cie starszyc,bo moze to nic takiego,ale musisz to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
Cześć dziewczyny jak wam idzie? Ja już chyba podziękuję antykoncepcji hormonalnej to nie jest dla mnie. Apetyt nie do opanowanie zwłaszcza na słodycze ,ciągle jestem śpiąca nic mi się nie chce . Znacznie lepiej czuję się jak nie biorę tego,nawet odchudzanie jest możliwe,niestety ,ale nie jest prawdą,że po tych tabletkach się nie tyje;(aha i ochota na seks jest żadna!!!! więc po co to brać skoro w ogóle nie mam na to ochoty.Przechodzimy z mężem na prezerwatywy!może nie ma takiej skuteczności jak tabletki,ale nie wyrządzają tyle szkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Dziekuje młoda połozna, bede musiala udac sie do innego lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo służą;) i jestem strasznie zadowolona. schudłam z 5 kg;) i przede wszystkim im zaufałam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
No to masz fajnie można tylko pozazdrościć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolałaaaa
mam pytanie: biorę od kilku miesięcy yasminelle, niestety przy poprzednim opakowaniu zapomniałam na czas 5 tabletki od końca - wzięłam ją z 13-to godzinnym opóźnieniem więc, jak polecono w ulotce, zaraz po tym opakowaniu zaczęłam kolejne, bez tygodnia przerwy. Niestety to sprawiło, że mam mocno napuchnięte piersi a wieczorami bolą mnie i mam spuchnięte łydki. Dziś jednak ból się nasilił i boli mnie zwłaszcza prawa łydka, tuż nad kostką - taki dziwny ból, jakby mi ktoś za zyły ciągnął.. czytałam troche o ryzyku zakrzepicy przy tabletkach i boję się, żeby to nie było właśnie to :( o tej porze lekarza już nie uraczę więc może ktoś, kto się zna lub miał podobnie podpowie mi co powinnam zrobić...????? Powinnam przestać brać tabletki???? Przestanę, jeśli to kniecczne ale boję się o ciążę bo nie dość że raz zapomniałam tabletki to jeszcze wczoraj i przedwczoraj kochałam się z facetem więc wpadka jest możliwa. Znacie może jakieś sposoby na ten ból i radzenie ewentuanym zakrzepom w żyłach??? Słyszałam o aspirynie, która podobno rozrzedza krew ale czy to bierze się profilaktycznie czy jak boli??? Proszę o pomoc i rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm naprawde nie wiem co to może być. Ale myśle ze wpadki sie bac nie powinnaś. Ja biore tabletki od lipca i zawsze brałam je reguralnie. Ale ostatnio sie zdarzyło tak, zapomniałam wziąc trzeciej, a wczesniej kochalam się z chłopakiem. na następny dzień wziełam od razu dwie;) i okres dostałam. Moim zdaniem to jest nie możliwe , że jak ktoś bierze tabletki, a bierze je reguralnie..nie jest przez to zabepieczony i może zajść w ciąże. jakos wydaje mi sie to mało prawdopodobmne. a na ten ból nie wiem co Ci poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm naprawde nie wiem co to może być. Ale myśle ze wpadki sie bac nie powinnaś. Ja biore tabletki od lipca i zawsze brałam je reguralnie. Ale ostatnio sie zdarzyło tak, zapomniałam wziąc trzeciej, a wczesniej kochalam się z chłopakiem. na następny dzień wziełam od razu dwie;) i okres dostałam. Moim zdaniem to jest nie możliwe , że jak ktoś bierze tabletki, a bierze je reguralnie..nie jest przez to zabepieczony i może zajść w ciąże. jakos wydaje mi sie to mało prawdopodobmne. a na ten ból nie wiem co Ci poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia-okularnica
do mlynkowej;) a może po prostu tylko te tabletki Ci nie służą- są źle dobrane może spróbujesz innych np. Cerazette są jeszcze łagodniejsze. pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolałaaaa
hellogoodbay dziękuję za Twój wpis, nawet jeśli nie wiesz, co poradzić na ten ból mam nadzieję, że ktoś kto zna odpowiedź podpowie mi co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka23
uważajcie na yasmin i yasminelle - one odwadniają, a co za tym idzie - wypłukują z organizmu mikroelementy, głownie magnez i potas, jeśli poczujecie dziwne odczucia w łydkach, wysuszoną skórę, łamliwość włosów.... to nie są to tabletki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milencia02
Hey dziewczynki !!mam pytanko czy tabletki Furagin(um) i Urosept maja wpływ na działanie yasminelle ???!!prosze o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia- okularnica
Hej dziewczyny- mam problem. W tym miesiącu okres spóźniał mi się dwa tygodnie, więc na polecenie lekarza brałam luteinę 3 razy dziennie. Po trzecim dniu okres dostałam. Dzień wcześniej jednak kochałam się ze swoim facetem. Zabezpieczyliśmy się pod koniec, ale wcześniej trochę się '' poprzytulaliśmy'' się bez zabezpieczenia. Dzień poźniej dostałam okres i zaczęłam brać pierwszy raz Yasminelle. Czy jest możliwość, że mimo wszystko zaszłam w ciążę? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maysia1990
a co mam zrobic jak wezme tabletki kilka dni pozniej niz powinnam??nie ma mojej ginekolozki a do innej nie moge sie dostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
Nie dodałam jeszcze ,że przez 2lata stosowałam plastry evra -jeszcze gorzej.Natomisat po tych tabletkach koleżanka ,która napisała,że wypłukują magnez potas itd. ma niestety rację ja odżywiam się dobrze tzn.jem dużo owoców warzyw pije naturalne soki wyciskane a i tak ciągle jestem zmęczona ,wypadają mi bardzo włosy a skóre mam fatalną tzn.suchą jak wiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wybieram sie do lekarza , taka wizyta kontrolna i lekarz pewnie zleci mi badania , otoz przed braniem tabletek mialam robiona probe watroby , poziom testosteronu (problem z nadmiernym owłosieniem ale po wynikach okazalo sie ze wszystko jest w normie i chyba taka moja natura )Dziewczyny jakie padania powinnam sobie jeszcze zrobic oprócz tej proby watroby , poziomu testosteronu ? jakie badanie robi sie na ta zarzepice ? moze jeszcze na jakis chormon ?. Chce sie poprostu upewnić ze wszytsko jest zemna ok bo juz tabletki biore od hmm 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia- okularnica --- co to znaczy, ze zabezpieczyliscie sie na koniec? Przytulaliscie sie? Od samego przytulania w ciaze sie nie zachodzi... maysia1990 ---- a moze tak konkretniej? Ktora tableka, tydzien itp? styska88 ---- uklad krzepniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja zaczęłam stosować tydzie ń temu, fatalnie się czuję, na wszystko się wściekam i generalnie to codziennie budzę się w środku nocy żeby wymiotować.. ciągle chce mi się spać i pić i w ogóle jakoś nie mam nawet ochoty nawet na zwykłe przytulanie... nie wiem czy będę kontynuuować branie tych tabletek, moze to tylko tak na początku ... I MAM PYTANKO :) odnośnie alkoholu. zdarzyło mi się wypić piwko pół godziny po wzięciu tabletki. czy macie jakieś informacje na temat, czy to jakoś szkodzi ? bo w ulotce niczego nie ma :) Pozdrowionka Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja zaczęłam stosować tydzie ń temu, fatalnie się czuję, na wszystko się wściekam i generalnie to codziennie budzę się w środku nocy żeby wymiotować.. ciągle chce mi się spać i pić i w ogóle jakoś nie mam nawet ochoty nawet na zwykłe przytulanie... nie wiem czy będę kontynuuować branie tych tabletek, moze to tylko tak na początku ... I MAM PYTANKO :) odnośnie alkoholu. zdarzyło mi się wypić piwko pół godziny po wzięciu tabletki. czy macie jakieś informacje na temat, czy to jakoś szkodzi ? bo w ulotce niczego nie ma :) Pozdrowionka Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×