Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość to ja3245
Cześć dziewczyny, Mam problem, ponieważ po 3 tygodniu stosowania tych tabletek zaczęłam czuć ból lub drętwienie w lewej pachwinie oraz straciłam czucie w łechtaczce i przez to nie czuję przyjemności z seksu oralnego. Możecie mi coś poradzić? Mam się z tym wybrać do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauulina1
Czesc, jakies 2 lata temu przestalam brac yasminelle. Opisze wam najpierw co sie dzialo podczas brania tabletek. Pierwsza miesiaczka twala 28 dni. Nastepnie juz tak jak powinny. Po 6 miesiacach przestalam odczuwac satysfakcje podczas zblizenia. I coraz bardziej sie to poglebialo. Utylam ok. 11kg (przy aktywnym trybie zycia). Wkoncu libido osiagnelo poziom -1, nawet mysl o seksie mnie odrzucala, czesto mialam zly humor i bylam nerwowa. Doszlo do drastycznego momentu ze moj narzeczony mal tego dosc, mielismy kryzys. Gdy zdalam sobie sprawe ze to "zasługa" tabletek Yasminelle, odstawilam je na amen. Trwalo to ok 2 lat. Myslalam ze po dostawieniu od razu wruci libido i wroce do poprzedniej wagi... libido wrocilo po ok. 10 miesiącach a wage do tej pory zrzucam. Byc moze to zle dobrane tabletki, byc moze moj organizm na nie tak zareagowal, aleprzestrzegam przed braniem jakichkolwiek tabletek bo zmieniaja one czlowieka o 180º.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazajcie na yaz yasmin i yasminelle. walcza podobbo z firma bayer o wycofanie tych tabletek poniewaz jak przy diane35 stwierdzaja zgony. wuadomo ze kaxdy lek jakos dziala na nas a skoro o tyn trabia wszedzie w necie, wiec po co ryzykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Yasminelle już 4 lata. Na początku było super, nawet ładnie schudłam przez pierwsze miesiące. Ale w ciągu ostatnich trzech lat systematycznie troszkę tyłam. Niby powoli, ale rocznie tyłam ok. 5 kg i tak dziś ważę 15 kg więcej niż przed braniem tabletek. Przestraszyła mnie moja waga i zaczęłam się odchudzać- nie jakoś drastycznie ale mniej jem, dużo zdrowiej i dużo ćwiczę. Niestety nie przynosi to żadnych skutków! Nie schudłam ani kilograma, obwody również nie spadają. Załamałam się i dopiero teraz skojarzyłam że to może być wina Yasminelle. Za 1,5 tygodnia idę do ginekologa, ciekawe co mi poradzi...Miała któraś z Was taką sytuację?? Nie wiem czy słusznie zwalam wszystko na tabletki. Dodam że porobiłam dokładne badania krwi i po za lekkim brakiem żelaza wszystko jest OK. Może powinnam zrobić badania hormonalne?? Poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek28
Witajcie, też zabiorę głos - może komuś to pomoże podjąć decyzję. Brałam niegdyś Cilest, Harmonet oraz Logest - po wszystkich się czułam kiepsko, tj. duszności, zawroty głowy, mdłości, zwiększony apetyt. Po kilku latach przerwy zaczęłam brać Yasminelle, biorę 5 dzień, czuję się średnio, tj. jestem jakaś słabsza i znów mam takie uczucie, że kiedy robię się głodna zaczyna mnie mdlić i przez to pewnie znów przytyję. No ale dam sobie 3 miesiące na próbę, jeśli wytrzymam, jeśli nie wytrzymam to zobaczymy co dalej. Macie jakieś pomysły na zwiekszone łaknienie przy tabletkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co mam z nim zrobić, oddać do szpitala do apteki?czy wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose77
Pilnie poszukuje opakowania yasminelle. Proszę o kontakt .gabczaj@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie poszukuje dwoch opakowan yasminelle lub naraya. netek88@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupienia yasminelle. To mój mail mazu24@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie odkupię jedno opakowanie yasminelle. Mój mail mechowska2b@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraumalgorzata
sprzedam 2 opakowania fraumalgorzata@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię yasminelle lub yasmin. nikitka_nikitka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opakowania yasminelle, waznosc do 2016 roku, ofoliowane nieotwierane - Warszawa Kontakt na mail: marina-ramez@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania dwa opakowania yasminelle. Kontakt: anna.nawrocka78@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 4 yasminelle po 27zl za 1 christy198586@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 2 opakowania yasminelle, moj mail: martusia509@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam yasminelle, wrocław najlepiej dzisiaj: bulana140@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mam 3 opakowania Yasminelle (2 nietknięte i jedno rozfoliowane, ważne do 09.2019). W ostatniej chwili zmieniłam zdanie - nie będę brała tabletek, zostaniemy z chłopakiem przy prezerwatywach. Ktoś ma pomysł co mogę z tymi tabletkami zrobić? Warszawa tonia36@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie opakowanie Yasminelle, najlepiej z odbiorem osobistym w Warszawie. luk_9@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 6 opakowań Yasminelle, oddam tanio, ważność 2017 i 2019. Kaminska.bozka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 3 opakowania Yasminelle - 30 zł za jedno opakowanie plus koszt transportu. Termin ważności 2020r. misiucha@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja akurat zamieniłam teraz na tabletki Belara. Mój ginekolog tak mi polecił i czuje sie po nich naprawde dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak miałam ze 3 razy podchodziłam do zmiany tabletek, bo tak naprawde nie wszystkie mi odpowiadały. Az własnie też poczytałam o tabletkach Belara i teraz własnie je przyjmuje. Odpukać , czuje sie po nich dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie pilnie Yasminelle.Warszawa. Kontakt maja.123mg@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, kazda z nas tak naprawde decyduje jaka antykoncepcje wybrać, i które z tabletek będą dla nas najlepsze. Ja jestem zadowolona z działania Belary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam jedno opakowanie Yasminelle, zafoliowane, ważność do 12.2019. kontakt: anecia-por@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula675
Witam Czy któraś z was miała problemy z napadowym nadciśnieniem i tachykardią (nie stałym) podczas brania tych tabletek lub po odstawieniu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do sprzedania jedno opakowanie tabletek jasminella.Zostaly mi odbior na terenie Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest oczywiste ze kazdej z nas własnie odpowiadają inne tabletki. No mnie akurat najlepiej pasuje Belara. Wszystko jest dobrze, dobrze się czuję i co wazne dla mnie nie tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urlika
Hej ja biore yasminelle przez dobre 5 lat I Jestem super zadowolona I w ciaze nie zaszlam To super tabletki polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×