Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość tan
to moje pierwsze tabletki, wzięłam dopiero 4 i nie mam żadnych skutków ubocznych czy to znaczy, ze już się nie pojawią? mam na myśli mdłości, ból piersi czy głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretDe
ona119 wydaje mi sie że jak weźmiesz jeszcze kilka tabletek by przesunąć okres po prostu Ci się to rozreguluje i tabletki już nie będą tak dobrze działać przeciwciążowo, wkońcu to hormony. Hm teraz już dokladnie nie wiem czy cyclonamine jest na recepte ale napewno wiem że ziołowe Hemorigen są bez recepty, też na zatrzymanie krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesquik
Hej dziewczyny! Sluchajcie polaczylam ostatnio 3 opakowania tabletek, a teraz wzielam jeszcze 3, zeby przesunac okres, czy moge teraz juz zrobic przerwe? Nie chodzi o zachowanie antykoncepcji, a raczej o mozliwe skutki uboczne dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesquik
Tzn. jeszcze 3 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona88
Witam:) w poniedziałek od 3 dnia okresu zaczęłam brać yasminelle, są to moje pierwsze tabletki i czytałam, że jeżeli nie bierze się od pierwszego dnia cyklu przez 7 dni należy się dodatkowo zabezpieczać, a czy po tym tygodniu jestem już chroniona przed ciążą i możemy kochać się bez gumki? I jeszcze jedna sprawa jak było u Was z bólem nóg? Ja wzięłam dopiero 2 tabletki i zaczęła mnie boleć noga z tyłu w okolicy uda:( boje się bo tyle naczytałam się o zakrzepicy i nie wiem co dalej:( jak to było z Wami? proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan
skończyłam opakowanie yasminelle - w piątek wzięłam ostatnią tabletkę z blistra, czy mogę wyjątkowo skrócić przerwę między opakowaniami z 7 dni do 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan
skończyłam opakowanie yasminelle - w piątek wzięłam ostatnią tabletkę z blistra, czy mogę wyjątkowo skrócić przerwę między opakowaniami z 7 dni do 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecek175
Witam, biorę chwilowo yasminelle i duomox jednocześnie. Z tym że, ostatni dzień brania Yasminelle jest pierwszym bez duomox'u. Czy wg was powinnam zrobić jak zawsze 7 dniową przerwę czy zacząć nowy blister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikująca
Kończę drugie opakowanie yasminelle, przy pierwszym nie miałam zadnych skutków ubocznych, poza złym nastrojem, teraz mam powiększone, bolące piersi (i to tak że biegać nie mogę, ani leżeć na brzuchu bo cierpię), trądzik na dekolcie, bóle brzucha i zaburzenia wydalania, zastanawiam się czy jest jakakolwiek mozliwosć zajścia w ciąze przy regularnym braniu tabletek i stosowaniu przy tym stosunku przerywanego. Mój chłopak nie chce wierzyć że mogą być aż takie skutki uboczne i coś sobie ubzdurał ze moze ciąża z preejakulatu, a tabletki słabo działają, ale według mnie to jest niemożliwe ! Choć przez niego zaczynam panikować. Czy może ja się mylę? Dodam że nie miałam ani razu plamienia (a widzę że to jest częstym skutkiem), mam 23 lata i piersi często pobolewały mnie przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudypotwór
@Panikująca: Jeżeli nie pominęłaś żadnej tabletki z tych dwóch opakowań, nie wymiotowałaś po mniej niż 4h od przyjęcia tabletki to nie ma mowy o ciąży. Każdy organizm na hormony reaguje inaczej, skutki uboczne są najbardziej nasilone w czasie przyjmowania 3 pierwszych opakowań, organizm musi się przyzwyczaić. Nie ma co się stresować, skutki uboczne są różne, każda kobieta reaguje inaczej. Jeżeli po skończeniu tego opakowania podczas 7dniowej przerwy wystąpi krwawienie, wszystko jest w porządku. Uspokój swojego faceta i każ mu poczytać o antykoncepcji hormonalnej, bo stwarza, a nie ma o tym pojęcia. Bóle piersi zdarzają się bardzo często, tak jak trądzik, wypadanie włosów, ospałość. Na problemy z wydalaniem (na zaparcia) proponuje jeść dużo błonnika (płatki owsiane, pełnoziarniste pieczywo, otręby) i pić dużo wody. Zrezygnuj też z napojów gazowanych. Przeczekaj te 3 opakowanie, jeżeli po nim będzie nadal tak źle - idź do ginekologa, zmieni tabletki na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 123
@Panikująca U mnie skutki uboczne o których piszesz ustąpiły po 4 opakowaniu. Biorę tabletki od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. No może poza tym, że moje libido podupadło... ale nie można mieć wszystkiego. Nie stresuj się a powinno się unormować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 88
dziewczyny nie bierzcie tego ja po yasminelle mialam zawal muzgu przez 3 miesiece nie potrafilam chodzic czytac mowic wszystkie kobiety wzbraniam nie bierzcie tego !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 88
oczywicie wygoda brania tego leku jest konfortowa ale konsekwencje moga byc straszne ja mialam 21 bralam te tabletki 2 lata na poczatku bylo ok wrecz swietnie ale to co sie stalo puzniej bylo koszmarem ja mialam wszystkie badania tego lekarze nie przewidzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komus
a yasminelle ma 1 listek tabletek tylko? cena jak patrze w internecie jest dosc wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowadziewczyna
Witam Jestem przy pierwszym opakowaniu Yasminelle i sa to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Wzielam pierwsza tabletke 1 dnia okresu. Moj okres zazwyczaj trwal 5-7 dni przy czym ten 6 i 7 to raczej plamienie. Na poczatku przy stosowaniu tabletek bylo podobnie ale okres sie nie konczyl wrecz zaczal sie coraz bardziej nasilac. Teraz mam duzo skrzepow :/. Wiem ze w ultoce jest napisane ze moja wystapic plamienia ale nie spodziewalam sie ze im dalej tym gorzej. Co do skutkow ubocznych odczuwam bole brzucha jak przy okresie. I mam bardziej pelne piersi. A tak wszytsko jest ok. Czy ktos mial podobnie jak ja? I czy przy drugim opakowaniu moze wygladac podobnie czy raczej powinno sie bardziej unormowac? Jeszcze zostalo mi kilka tabletek zeby zrobic 7 dniowa przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
jakie mieliscie skutki uboczne po yasminelle za ile je kupiliscie i jak z waszym biustem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowadziewczyna
Ja kupilam za ponad 41 zl w promocji bo tak u mnie kosztuja ok 46zl. Biust mnie boli jak przed okresem. Jest taki jakby pelniejszy ale nie urusol jakos specjalnie :). A skutki uboczne narazie jestem przy 1 opakowaniu. To niekonczaca sie miesiaczka, bol brzucha kilku minutowy co jakis czas podobny jak do tego z 1 dnia okresu, zmiany nastroju (ale to niekoniecznie zwizane z tab mam ciezki okres w zyciu), kurcze miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię 2 opakowania Yasminelle. Odbiór osobisty w Warszawie. Kontakt: paulinad91(małpa)interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Yasminelle od ponad 3 lat. Miałam w tym czasie 3 miesięczną przerwę. Do tego czasu wszystko było okay. Oczywiście poza lekkimi zmianami nastroju na początku stosowania:)) Zaś po powrocie do stosowania Yasminelle spadło mi totalnie libido. Ale w tego co czytałam w innych wątkach po każdych tabletkach prędzej czy później tak się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia92
ile placicie za te tabl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alosia
hej, ja ostanio płaciłam 47 zł za yasminelle, troche dużo no ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didonai
Niestety u mnie te tabsy się nie sprawdziły. Jestem drobnej budowy ciała, wiec lekarz uznał ,ze będą w sam raz dla mnie, oraz ,ze jest to tabletka nowej generacji. Na początku bylo ok,poza bólami głowy, które minęły. Zaczęły się: -plamienia w trakcie brania -straciłam strasznie dużo włosów -puchniecie brzucha, kostek u nóg -spadek nastroju[wręcz depresja] i libido Brzuch był tak spuchnięty,ze musiałam kupić spodnie 2 rozmiary większe,a waga pozostała bz. Lekarz endo-gin zapewniał,ze nic mi nie będzie- bo na początku musi organizm się przyzwyczaić. Po niecałym roku zaczęłam odczuwać kłucia w prawym podżebrzu -sygnał , ze wątroba cierpi. Zrobiłam USG j. brzusznej i wyszło czarno na białym , ze mam stłuszczenie wątroby. Zmieniłam lekarza i od razu Pani doktor kazała odstawić tabletki i porobić badania krwi. Natychmiastowo brzuch zrobił się miękki i jakbym byla lżejsza o parę kilo-czyli jednak woda się zatrzymywała w organizmie-mimo zawartego drospirenonu. Ew. wchodzą w grę plastry-choć tez nie chronią w 100% wątroby. Poza tym znalazłam artykuł na necie ,w którym jasno pisze, ze ten specyfik został wycofany z obrotu w USA. Co daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zaczelam wczoraj drugie opakowanie, mam pare skutkow ubocznych: tradzik, powiekszone i bolesne piersi...martwie sie poniewaz czuje delikatne bole nog, dokladnie goleni i kostek...czy powinnam odstawic tabletki?Nie wiem co robic...doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonsine19
Witam, mój problem polega na tym, że pierwszy miesiąc brałam Yasminelle, przez około 10 dni przed tygodniową przerwą miałam codziennie brązowe plamienia, w tygodniu przerwy wystąpiły plamienia połączone z ciemnymi skrzepami, 4 dnia w tygodniu przerwy dostałam normalnego krwawienia nieco mniej obfitego od miesiączki, połączone było ze skrzepami w kolorze czerwonym, brzuch trochę mnie bolał, dzień wcześniej głowa również bolała jak zwykle przed okresem i oczywiście cała twarz w pryszczach- jak co miesiąc. Problem jest jednak taki, że okres trwał zaledwie jeden dzień! następnego dnia tylko lekkie plamienie, a dzisiaj nic. Co to może znaczyć? Czy powinnam się denerwować, czy to normalne? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindord
a jak tam u was z pajaczkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia30
Witam. ja mam takie pytanie czy któras z was wie moze w której aptece w Bydgoszczy mozna kupic najtaniej tabletki yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia123456
Hej dziewczynki! Nie biorę już tabletek, jednak bardzo zależałoby mi, aby w tym miesiącu przesunąć okres, czy jeśli wezmę ich kilka to go przesunę, czy krwawienie wystąpi normalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia123456
Pomoże ktoś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia123456
Czy ktos tu jeszcze bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonsine19
nie wydaje mi się, abyś mogła w ten sposób przesunąć okres... Dlaczego tak bardzo Ci na tym zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×