Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Www1991
lucia_6 masz racje, że tak to wychodzi, ale spójrz ze strony gdy nie brałas tabletek, okres co 28 dni i tez się liczy to od 1 dnia dostania okres, a jak liczylibyśmy tak jak liczysz to byś mówiła ze okres masz co 21 dni odejmujac ten tydzień przez który ten okres u Ciebie trwa. Aczkolwiek nikt tak nie liczy. Wiec jezeli normalnie co 28 dni powinien być a przy tabletkach co 21 to i tak i tak różnica jest tylko tygodniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszust
Fleczer1 to oszust !! Nie kupujcie nic od niego ;/ !!!! ja do dzis nie mam przesylki za którą zapłaciłam !!!!! juz kiedys sie ogłaszał !!! ostrzegam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaa_333
Sprzedam yasminelle . ostatnie opakowania!! anqua_1234@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, mam pytanie od miesiąca zażywam yasmienelle. pierwszą tabletkę zjadłam w środę, automatycznie ostatnią również w środę. więc kiedy powinnam rozpocząć kolejny blister? po 7 dniowej przerwie, ale w srodę czy w czwartek? proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1982
..oszust? Po Twoim tonie i stylu wypowiedzi wnioskuje, że to Ty jesteś jednym z tych co mnie oszukał, a u tego Pana kupiłam już coś chyba ze 4 razy i zawsze spotykałam się z pełnym profesjonalizmem z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretde
tolaola123 jeżeli pierwszy raz zażyłaś tabletkę e środę, skończysz blister we wtorek :) 21 dni bierzesz. więc następny blister rozpoczynasz tak jak pierwszy, w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka1234
od roku zażywałam Yasminelle. gdy powtórzyłam badania wyszło mi, że mam podwyższony alt 60. Lekarz zalecił mi miesięczna przerwę i po miesiącu zrobić badania. Czy jak wyjdą,że mam zmniejszony alt to znow bedzie mogl przepisac mi tabletki tylko np jakieś inne, czy powinnam się pożegnać z antykoncepcją hormonalną.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ! Brałam tabletki Yasminelle przez miesiąc ( to byl chyba wrzesień) w pazdzierniku dostalam @ z odstawienia , bo wtedy skonczylam blister nie zaczynajac nowego ... w listopadzie dostalam okres 10 dni przed spodziewanym terminem . Kiedy pryszedł grudzień a okresu nie bylo az do świąt postanowiłam sie wybra do ginka. Przepisal mi wowczas luteine na wywołanie okresu ( wczesniej zrobił usg dopochwowe na wykluczenie ciazy ) teraz jest styczen okres powinnam dostac jakos ok 24. w ciazy nie jestem i znowu dostalam dzis luteinę. Moja ginekolog mowi ,ze mam ją brac na rozruszanie moich hormonow. Czy myslicie ,ze taki stan rzeczy moze miec miejsce po braniu tabletek przez ten jeden miesiąc? Dodam ,ze wczesniej nie mialam regularnych miesiączek jednak opozienia zdarzaly sie maksymalnie do 10 dni , a nie bylo tak ,ze w ogole nie mialam @. Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasu
Dziewczyny, pilnie potrzebuje zakupic paczuszke Yasminelle.... Prosze o szybki kontakt! keia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowiankaaaa
witam, sprzedam yasminelle. nowe! slowiankaaa1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elysiah
Dziewczyny ostrzegam przed mega nieuczciwa osoba o adresie mailowym anna.strycha80@o2.pl Niestety w takim wypadku pozostaje tylko osobista realizacja transakcji. Wiec gdyby ktoras miala Yasminelle niepotrzebne w Poznaniu to chetnie zrealizuje - od dzis zadnych wysylek na konto, a nieuczciwym osobom zycze zgnicia narządów rodnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala0099
Hej Mam pytanie od ponad 2 lat biorę Yasminelle wcześniej brałam inne tabletki po których bardzo przytyłam. Chciała bym zrobić przerwę 3 miesięczna bo lekarz mnie namawia. Ale boje się ze przytyje znowu a do małych nie należne. Czy któraś z was już robiła przerwę? Jak tak to proszę o informacje czy były jakieś zmiany przy odstawieniu i ponownym rozpoczęciu tabletek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Yasmin Yasminelle Yaz SPRZEDAM !!! fleczer1@o2.pl p.s Do nadgorliwej konkurencji: z oszustem nie mam nic wspólnego, o czym świadczy rzesza zadowolonych klientek :) pozdrawiam zawistnych, zaściankowych, wiejskich "byznesmanów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sspprrzz
Sprzedam yasminelle . 3 opakowania. jkl280@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiilma26
hej czy ktoś kupował już tabletki u osoby,która podaje mail "fleczer1@o2.pl"? Proszę o informacje, chciałabym wiedzieć czy to uczciwa osoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do willma
Fleczer1 to oszut !!! oglasza sie na roznych portalach , bierze kase i nie wysyla towaru ;/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiilma26
Dzięki za ostrzeżenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplop
brałam yasminelle przez dwa lata, odkad zaczelam ja brac w przeciagu trzech miesiecy schudlam 5 kilo, natomiast teraz gdy je odstawilam przytylam 8. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam dwa opakowania yasminelle. cena 39zł plus koszt wysyłki 5zł. możliwy odbior osobisty na terenie sopotu. wiecej na mail: ani.dabr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam dwa opakowania yasminelle. cena 39zł plus koszt wysyłki 5zł. możliwy odbior osobisty na terenie sopotu. wiecej na mail: ani.dabr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bardzo chętnię kupię 3 opakowania tabletek Yasminelle. Proszę o wiadomości na adres polypolina@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bardzo chętnię kupię 3 opakowania tabletek Yasminelle. Proszę o wiadomości na adres polypolina@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauulina1
Biorę Yasminelle od ponad dwóch lat. Przytyłam ok 12 kg. Miałam szczęście, ze przed braniem tabletek byłam bardzo chuda i że mam 181 cm wzrostu bo nie odbiło się to na mnie aż tak. Ale mimo to żałuje, że zaczęłam brać tabletki. Libido znikło praktycznie, tylko okres jest ok. Oczywiście nie bierzcie sobie do serca mojej wypowiedzi bo każdy organizm jest inny i reaguje inaczej. Aha, cera wcale się nie poprawiła-a rzekomo miała. Wszystko jest na odwrót. I niewiem czy je odstawic czy nie. Kazdy pisze cos innego, ze po odstawieniu utył że włosy wypadają....sama nieiwem w co wierzyc, najlepiej chyba sprawdzic samemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauulina1
Biorę Yasminelle od ponad dwóch lat. Przytyłam ok 12 kg. Miałam szczęście, ze przed braniem tabletek byłam bardzo chuda i że mam 181 cm wzrostu bo nie odbiło się to na mnie aż tak. Ale mimo to żałuje, że zaczęłam brać tabletki. Libido znikło praktycznie, tylko okres jest ok. Oczywiście nie bierzcie sobie do serca mojej wypowiedzi bo każdy organizm jest inny i reaguje inaczej. Aha, cera wcale się nie poprawiła-a rzekomo miała. Wszystko jest na odwrót. I niewiem czy je odstawic czy nie. Kazdy pisze cos innego, ze po odstawieniu utył że włosy wypadają....sama nieiwem w co wierzyc, najlepiej chyba sprawdzic samemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochi5
sprzedam dwa opakowania yasminelle data waznosci sierpień i pazdziernik 2015 r cena za opakowanie 45 zł...mozliwy odbiór osobisty warszawa,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochi5
moje ogłoszenie jest juz nieaktualne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elementumtour
słuchajcie dziewczyny, schudłam kilka kg przez yasminelle (a biorę już 5 miesięcy je) to nic.. ale najgorzej , że piersi zmalały mi o dwa rozmiary.. co jest nie tak, czytam , ze wszystkim rosną a mi odwrotnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond18
Brałam yasminelle przez 4 miesiace jakie swoje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, żadnego nieporządanego krwawienia, libido w normie, waga w normie, piersi również bez zmina, poprostu NIC się nie zmieniło ;-)) jedynym skutkiem ubocznym było to, że zawsze miałam gładką cerę na twarzy, niestety po tych tabletkach zaczeły wyskakiwać mi pryszcze, chociaż mój ginekolog powiedział, że to dziwne, ponieważ te tabletki działają dobrze na cere. Niestety nie na moją. Dlatego zmienił mi na harmonet, jestem ciekawa efektów. Boję się troche, ponieważ te tabletki nie mają za dobrej opinii śród kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalola6
mam do odstąpienia (za drobna opłata) jedno opakowanie tabletek yasminelle. info pod adresem karolina6663@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×