Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Hej Kobitki! Nie wiem po co, ale zrobiłam ten test...jak sie domyslacie - negatywny :( Prawidłowo w niedziele mam dostac okres...niby czuje jak nadchodzi, ale mimo szystko chciałam sie upewnic. Trudno :(Jeszcze w tym miesiącu będa kolejne starania.... Przed chwilką dostałam od teścia kwiatuszki :) Takie żółte cudeńka, nawet nie wiem jak sie nazywają. Od męża oczywiscie spodziewam sie tulipanów i czegoś tam jeszcze....:) Wczoraj juz jechał do kwiaciarni złożyc zamówienie, bo dzis to chyba ze 2 godziny musiałby stać. Życze wszystkiego dobrego w Dniu Kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz mialam wielka nadzieje, ze grono oczekujacych na dzidzie sie powiekszy, ale jednak jeszcze nic straconego. Ja dalej trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że nic straconego, ale gdzieś tam w duchu jest mi cholernie żal. Wczoraj jak byłam na spacerze z koleżanką...chwile prowadziłam wózek i tak sobie pomyślałam: przecież to mogłoby być moje dzidzi...nawet w miesiącach sie zgadzało :( Lece na obiadek...dziś mężus sefruje :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki!!! Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET!!!🌻 Franiu widze ze masz podobnie jak ja... bystrego partnera:)Tez nie licze na cwietka;)Ale dzis tatus pamietal i skladal mi zyczenia.Bylo mi bardzo milo... Iloniczku nie martw sie na zapas.Ja na Twoim miejscu zrobilabym test jeszcze raz,w dzien spodziewanej @,czyli w niedziele. Dobra lece.Mam jeszcze troche sprzatania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki meldujcie sie i jak Wam Dzien Kobiet sie udal? Ja tak jak juz pisalam na kwiatka nie liczylam i tak sie tez stalo M zapomnial, ale niewazne, bo i tak jest kochany.🌻 Milego wieczoru Kobiet zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ponownie !!!! Ja też wam zycze wszystkiego co w świecie najpiękniejsze i najcudowniejsze ale przede wszystkim dużo miłości no i dzidziusia za 9 miesięcy !!! Ja naszeczeście nie musze przypominać swojemu M o dzisiejszej WAŻNEJ dacie- dostałam OGROMNIASTE PIĘKNE CZERWONE RÓŻE (cały bukiet) :D i do tego śliczny srebrny pierścionek z łańcuszkiem i przywieszką (pierścionek i przywieszka z perełką) :D Do tego kolacyjak :p Wiecie jak sie ciesze Iloniczku ja mysle że test wyszedł negatywnie bo jest za wcześnie ! Na dzień kobiet zycze Ci tej dzidzi i żeyś po tej nieszczesnej stracie nie musiała starać sie tak jak ja 8 cykli !! Czekamy na dobrą nowine w niedziele !! Miska i Frania mam nadzieje że wasi M jednak pamietali !!! Miska zycze owocnych i nie wyczerpujących przygotowań !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie, że jednak za wcześnie????? Kurde...zas mam dylemat! Jutro ide na szkolenie do firmy Zepter...... Nie wiem ile potrwaja moje starania, więc zgodziłam sie na to.... Jak mi sie spodoba to tam zostane.... Do jutra, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki... ja dzis dostałam kwiatki od męża i od brata, bardzo miło mi było. Jutro idę do gina i bardzo sie boje... mam nadzieje że wszystko będzie ok, mam też nadzieje ze wogóle sie do niej dostane... to mnie najbardziej wkurza , ze wystoje sie kilka godzin i moge się nie dostać... a tak bym chciała, zeby lekarz porwierdził że będę miała dzidziusia... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzxień dobry !!! Ja grzecznie jak co dzień przyszłam sie przywitać i znowu musze sobie isć i wróce dopiero o 19.30 a za oknem pada deszczyk !!!:-( Basieńko pisze nam szybko co Ci ginek a właściwie ginka powiedziała !!! Mam nadziej ze jak cie już nie przyjmnie to zrobisz to o co Cie na gg prosiłam podczas naszej oststniej wieczornej rozmowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich o poranku, mezusia wyprawilam do pracy, wiec troszke z Wami popisze. :) Basienka, szkoda, ze tak dlugo musisz w kolejce czekac, ja na miejscu tego lekaza zrobilabym umowienie na konkretna godzinke, takim sposobem kazdy uniknie czekania w kolejce. Nie musialabys sie martwic, czy zostaniesz przyjeta czy nie, ale niestety Ty nie mozesz nic na to poradzic, wiec trzymam kciuki, abys sie dostala. Dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! JESTEM W CIĄŻY !!!!!!! Zrobilam test i wyszly dwie krechy,az nie moge w to uwierzyc cholernie sie ciesze :D :D :D robilam test tez w srode ale druga kreska byla niewyrazna,prawie jej nie bylo widac a dzisiaj druga krecha jak nic :D :D az nieprawdopodobne pierwszy cykl staran i masz...jaki udany Dziewczynki wam rowniez zycze jak najszybciej dzidzi w brzuszku,moja recepta to seksik codziennie we wszystkie dni plodne a nawet 2 razy dziennie,co prawda mezus po koniec tego maratonu powoli wymiekal ale nie ma co, spisal sie dzielnie. Zastanawiam sie kiedy isc do gina w tym tygodniu czy w nastepnym, jak radzicie? ale sie ciesze :D,mam nadzieje,ze dalej wszystko bedzie o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryneczko, jezusiczku....... ściskam Cie, czujesz? heheh ale sie ciesze, że Wam sie udało ;-) Ja wczoraj przeprowadziłam z mężem rozmowe, a właściwie to on więcej gadał. Wychodzi na to, że będdziemy musieli odłoyc nsze starania na jakieś 3 lata! Aż mi ciężko pisać o tym, nie umialam w nocy spać, bo po prostu nie umie się z tym pogodzić :( Mój mąż tylko pracuje, fakt, że zarobi te 1800-2000zł, ale jeśli chcemy wziąc kredyt (100tyś) to niestety muszę iśc do pracy, a wiecie jak to z dzisiejszymi pracodawcami jest..... Narazie zakończyła się romowa na 3 latach! Teraz mieszkamy z męza rodzicami w domu jednorodzinnym, ale wiecie jak to jest.... Chcemy sie jak najszybciej wybudować, żeby mieć ten swój kąt. A tak pragnę tego dzieciątka!!!!!! ;( Ciężko mi.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka, WIELKIE GRATULACJE!!!! To wspaniala widomosc, ciesze sie bardzo razem z Wami. :D Coraz wiecej kobitek z fasolkami na naszym topiku, to niesamowite 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Zycze Tobie i fasolce duuuuuuuuuuuuuuuzo zdrowka :) Iloneczek, ja rozumiem co czujesz, jest ciezko sie pogodzic , tymbardziej jak niemozna o niczym innym myslec. 3 lata to nie malo, ale napewno oplaca sie czekac. A jak Ty o tym myslisz, bo to jest przyciez tez bardzo wazne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania,Iloniczek dziekuje za zyczonka :) Iloniczku nie wiem co powiedziec,bo wiem co to znaczy baaaardzo chciec miec dzidzisia ale nie bede ukrywala,ze warunki materialne i bytowe tez sa bardzo wazne,sama chcialam miec dzidziusia 5 lat temu ale dzieki trzezwosci umyslu mojego meza,wtedy jeszcze chlopaka, odczekalismy i to sporo czasu,on ciagle powtarzal,ze nie zrobi mi dziecka dopoki nie bedziemy mieli swojego mieszkania i pracy,no i musialam czekac,nie mialam innego wyjscia,no w sumie bylo wyjscie, moglam sobie dziecko zrobic np. z sasiadem :D nio ale sie nie wyglupialam (zart) takze teraz to byla przemyslana decyzja,ciąża zaplanowana az za bardzo ale to wasza decyzja chociaz kolezanki,ktore urodzily jeszcze na studiach,nie majac ani pracy ani mieszkania calkiem dobrze teraz sobie radza dziesiaj slonce wydaje mi sie jeszcze jasniejsze i weselsze :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka GRATULACJE.... Iloniczek, czas wszystko pokaże, nie ma sie co nastawiac tak pesymistycznie, wierze ze wszystko uda się dużo szybciej, głowa do góry... frania23z tą ginką to jest tak ze ona a raczej jej prywatna recepcjonistka umawia na konkretne godziny, ale najczęściej sie wszytsko przedłuża. Wyobraźcie sobie że jak tam poszłam to kart pacjentek mieli chyba więcej niż w przychodni miejskiej. Otworzyła zeszyt i nawet nie było miejsca żeby mnie dopisać. Recepcjonistaka kazała mi przyjść dziś , ale nie gwarantuje ze mnie pani doktor przyjmie bo nie jestem zapisana. Powiedziała ze może zrobi wyjątek bo taka a nie inna sytuacja (niby często przyjmuje kobietki które się spodziewają) wiec może mnie też przyjmie, licze na to , bo ile można żyć w niepewności.Przyjścia są od 16 do 21 a kobitki już czekają od 15, wiec nie wiem o której mam iść i czekac na dworzu nie uśmiecha mi się . Może być tak ze wyczekam sie do 21 i mnie nie przyjmie, wtedy oszaleje chyba. a jak będzie tyle ludzi to zapisze sie na pierwszy wolny teramin a teraz pójde do kogoś innego i już. Lola napisze jak mi poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia79
Witam :) Nie było mnie jakiś czas bo leżałam w domku chora. Dzisiaj musiałam przyjść do pracy bo mam do załatwienia ważną sprawę. Mój mąż pamiętał o Dniu Kobiet, wręczył mi ślicznego kwiatuszka w doniczce i trochę słodkości. Nie poszliśmy nigdzie na obiad ani na kolację bo wolałam poleżeć jeszcze w łóżeczku, żeby dzisiaj czuć się na siłach i móc przyjść do pracy. Cytrynka 79 - GRATULUJĘ!!!!!!!!! Cieszę się razem z Tobą :) Iloniczek - proponuję Ci zrobić test jeszcze raz, w dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli chodzi o odłożenie staranek to przykro mi ale wszystko jakoś samo się potoczy ... Basieńka - mam nadzieję, że dostaniesz się do lekarza i usłyszysz tą najszczęśliwszą wiadomość :) Dziewczyny, życzę Wam miłego dnia i udanego weekendu :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA TO JUŻ 500 WYPOWIEDZ NA NASZYM TOPIKU... chciałam być 500, hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu nadal cisza!!! :( Kobitki meldujcie sie, bo nam frekfencja spada i jeszcze nas niedaj Boze wykasuja :( Chyba, ze zaczelyscie wspanialy weekend z mezami, to nie przeszkadzam wtedy ;) Miska trzymam kciuki za Ciebie!!! Dziewczyny pozdrawiam i milego wieczorku zycze Wam kohane :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag by to trafił... wyczekałam sie tyle godzin i co i nic.... JAK MAM SIE DOWIEDZIEĆ CZY JESTEM W CIĄŻY JAK NAWET DOSTAĆ SIĘ DO LEKARZA NIE MOGĘ.... w poniedziałek ide do innego... mam nadzieje ze sie uda ... dzis mam doła i jak przyszłam to ryczałam , w sumie niedawno mi przeszło, ale potwornie sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiscie nienormalne, zeby nawet do lekarza nie moc sie dostac. Masz racje ze zmiana lekarza, bo co z tego, ze on taki dobry jak nawet nie przyjmie. Jak tak za kazda Twoja wizyta musialoby byc, to ja dziekuje. Teraz postaraj sie nie denerwowac i na spokojnie poszukaj innego dobrego lekarza. Nie martw sie bedzie dobrze 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadac dół na całego i jeszcze mój mąż nie rozumie że mam teraz burze hormonów i wszystko mnie wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge spac juz od 3.00:(wiec postanowilam zagladnac tutaj ostatni raz jako panna:P.Kurde to chyba stres.Juz bym chciala zeby bylo po wszystkim. Cytrynko gratuluje fasolki:)Super nowina!Bardzo sie ciesze. Iloniczku nie martw sie.Plany dzis szybko sie zmieniaja i nic do konca nie jest pewne.A moze fasolka zrobi Wam niespodzianke i wszystko jeszcze wywroci do gory nogami:) Basiu widze ze masz nerwowke.Tez bym sie wsciekla jesli chodzi o gina.Ale pomysl,fasolka rosnie i w poniedzialek juz ja zobaczysz:)A zle nastroje trzeba przeczekac. Lolu gratuluje Ci faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje jeszcze raz za gratulacje :) Basienka ja bym chyba poszla do innego lekarza,jak przez cala ciaze masz sie zastanawiac czy sie dostaniesz czy nie,to nie warto. Ja tez jestem w trakcie wybierania lekarza,ciagle sie zastanawiam do kogo chodzic ale chyba juz wiem,napewno bedzie to gin,ktory pracuje w szpitalu,w ktorym chce rodzic. jestem tak rano bo nie moge od 6.30 spac,chyba jeszcze nie ochlonelam po tej wczorajszej wiadomosci.czuje sie narazie o.k a jedynym objawem ciazy sa powiekszone piersi,ktore praktycznie mam od chwili zaplodnienia. Milej soboty dziewczyny zycze i owocnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska zycze udanej zabawy, powodzenia i jak najmniej stresu no i wszystkiego naj... na nowej drodze zycia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Miska trzymaj sie na pewno wszystko będzie super, a mały stresik nie zaszkodzi, w koncu za mąż wychodzisz, hehe... cytrynka , ja już zdecydowałam że to tej ginki juz nie pójde, strata czasu i nerów. w poniedziałek ide do innego , on też pracuje w szpitalu , jest ordynatorem patologii ciąży, podobno też jest bardzo dobry. Mam nadzieje że tym razem sie uda... lola a gdzie Ty sie podziałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miska nie dziwie sie, ze nie moglas spac w koncu wielki dzien przed Toba. Bedziesz wspaniala panna mloda :) i wszystko sie uda :) Zycze wszystkiego naj, naj, najlepszego na nowej drodze zycia i oczywiscie owocu Waszej milosci 🌻 🌻 🌻 . Bawcie sie dobrze i do bialego rana. A ja czekam z ciekawoscia na recenzje ze slubu i wesela :) , ale ciekawska jestem nie? Lola, no wlasnie gdzie jestes, ze Cie tu nie ma :) Kobitki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczynki że sie tu o mnie martwicie !!!Ciesze sie :D Cytrynko 🌻 ❤️ 🌻 no GRATULUJE z całego serducha !!! Pisz nam jak sie czujesz ! Dbaj o siebie i maleństwo ! Iloniczek powiem Ci tyle- dziecko przychodzi najszybciej jak sie go nie oczekuje i w danym momencie \"nie chce\" Ja bym chyba zwariowała jak bym musiała odłożyć staranka na 3 lata! Staram sie 8 cylk ( choć w marcu zawiesiłam te staranka) i to dla mnie wieczność a dla Ciebie 3 lata to wieki !!! Ale będzie dobrze- nie chce być złośliwa ale życze \"wpadki\" :p Basieńko przykro mi że sie nie dostałaś do lekarza ale tak jak Ci już pisałam ja wiedząc że są takie kolejki odrazu bym szła gdzie indziej !!! Mój M by nie wytrzymał tyle czasu przed gabinetem a napewno by szedł bo na pierwszym USG w poprzedniej ciąży też był ze mną w środku :D (zresztą na każdym był) :D na tym ostatnim na któreym sie doiedziałam że dzidzia.........też był ze mną !!!! Miśka jak to przeczytasz to już pewnie będzie po wszystkim no i już nie bedziesz wtedy panną ŻYCZE WAM NA TĄ NOWĄ DROGE ŻYCIA SZCZEŚCIA MIŁOŚCI I DZIECI MNUSTWO :p !!! nO I SPEŁNIENIA WASZYCH MARZEŃ :D Franiu co u Ciebie ? u mnie dziś pada deszcz bo chyba za bardzo pochwaliłam to słoneczko i od wczoraj od rana tylko pada pada pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×