Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Lola Ty się nie obrażaj... pamiętam co przeszłaś, nie mam pojęcia jak się czuje kobieta w takiej sytuacji ale... dasz radę... trochę wiary w siebie i w Los/ Boga/ czy w cokolwiek wierzysz:) powtarzam: BĘDZIE DOBRZE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam po ciężkim dniu a tu widzę, że Lola kombinuje już cosik. Lola - myślisz, że nierozumiem. Jak już zaczynasz wierzyć, że jednak dzidzia to przychodzi @. Znam to rozczarowanie i te myśli gdy zamiast 2 krech na teściku widzisz jedną...Pamiętasz co się ze mną w lutym działo. Myślałam, że zamęczę chłopa. Niby on nic niewinny ale jednak mu się dostawało za moje niespełnione nadzieje. Franiu jeszcze tylko 10 dni do testowania ale cośik mi się widzi, że z tego nic niebędzie. Smutna_lala - ja zauważyłam, że biust większy jak mi sie zaczął tak ze stanika wylewać, że wstyd było nawet bluzeczkę założyć (było widać)...heheheeheheh Iloniczek - pewnie niepowiem nic odkrywczego ale może idź na betę. Basieńka - wiem tylko tyle, że to lub luteinę często przepisują. Bierz je :D mnik - hejka i gratulejszyn. Jeśli kreska była choćby słabiutka to jest ok. A u mnie do mdłości dołączyły bóle podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga p , no własnie troche sobie poczytałam i to nic innego jak hormon syntetyczny podtrzymujący ciąże. Dużo kobiet go brało i nikt nie strwierdził żadnych późniejszych problemów ani z dzidziusiem , ani ze sobą, czyli można powiedziec ze jest bazpieczny i sprawdzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Daga, mam nadzieje, ze niedlugo bedziemy i Tobie gratulowac. Zycze Ci tego z calego serca. Lolus kochany nasz, gdzie jestes, nie daj sie!!!! Bedzie dobrze. Juz nie wiem co mam pisac, aby Ci pomoc :( Marny ze mnie pocieszyciel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zdaje się dziś owu... boli jak szlag:( a z Chopem- jak pisałam- widzieć się nie będę... może w kwietniu? a może jeszcze później... :) trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguskaoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Okresu dalej nie mam, ale coraz bardziej jestem przekonana, że to jednak dzidzia :) I teraz nie wiem co robic???? Od poniedziałku zaczynam pracę, która bardzo mi się podoba..... Chyba nic nikomu jeszcze nie będę mówiła :P Wieczorem zaczęła mnie boleć nerka, ale kurcze nie wiem dlaczego....w nocy stękałam z bólu. Pieruńsko mnie boli :( A teścik? hhehe wykonam w najbliższych godzinach :P Lola nie trać nadzieji!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczku!!!! Nie bądz zołza, podziel sie radosną nowiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Iloneczek jak tescik pisz szybciutko!!! Trzymam kciuki 🌻 Lola melduj sie i to natychmiast :p Ja dzisiaj mam delikatne mdlosci, narazie idze wytrzymac, mam nadzieje, ze wiekszych nie bedzie. Jak wczoraj wreczylam mezowi prezent, skarpeteczki i test to sie tak ucieszyl, a ja sie az poryczalam :) Mile doswiadczenie. Shene, Basienka, Cytrynka nie mozecie tez spac w nocy? Ja jak o 2 ide pisku pisku to juz nie spie do rana. Jak wasze samopoczucie??? Milego weekendu zycze i pozdrawiam ps.Ja nadal nie wierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dalej jajnik boli... zawsze tylko lewy... dziś ( i jutro pewnie też) nie widzę się z Chopem więc... spokojnie czekam na @... czy po dniach płodnych śluz zanika tak od razu? po prostu- koniec? Znacie się dziewczyny na tym- ja- nie bardzo;) Iloniczek- nie trzymaj nas w niepewności... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala ja o sluzie tez nie mam pojecia:( Moje objawy jakos zanikly juz sie znowu normalnie czuje, gdyby nie ten weekend to juz bym u lekarza byla. Kurde moze ten test sie mylil, a ja taka furore z tego zrobilam. Boje sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej się test w tą stroną (ciąża) nie powinien mylić:) zrób jeszcze jeden ale... ja myślę że Dzidziul będzie jak nic:) pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc dziewczyny....nie będę zołzą i powiem Wam: Test wyszedł negatywny :( A juz mojej mamuńce sie przyznałam, ze okresu nie mam, że niby objawy ciąży mam, a tu wielkie rozczarowanie!!! Trudno....ale gdzie ta @ ????????????? Pęcherz mnie boli...wcinam witamine C, żeby w razie czego wykopać z organizmu bakterie. Kochane...będę z Wami nadal pisała i bedę szczególnie trzymała kciuki za Ciebie Lolu....uwierz w siebie!!!!!!!!! Nie stresuj się i rozkoszuj się sexem ile sie tylko da :) Zobaczysz....niedługo dzidzia będzie w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczku 🌻 przykro mi ale w takim razie co jest? Biegaj do lekarza. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczku... przykro mi:( proponuje albo od razu do lekarza... albo dla pewności betę i do lekarza... ALE LEKARZ TO KONIECZNOŚĆ !!! u mnie taka pogoda że ziewam i ziewam... masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no dajecie czadu ostatnio na topiku.Jest co czytac. Iloniczku trzymam mocno kciuki za Ciebie.Wierze ze to jednak bedzie dzidzia.Z testami roznie bywa. Franiu ja caly czas strasznie ciesze sie ta Twoja ciaza.Super ze Wam sie udalo:) Jesli chodzi o moje staranka to jakos nie czuje by marzec byl ,,tym\'\'miesiacem.Przytulanka sa,po slubie moj M nawet bardziej sie stara ale cos mi mowi ze z tego dzidzi nie bedzie.Tak wiec czekam na kolejny cykl,czyli kwiecien. Lola nie lap dola.Jestes mloda,zdrowa i silna kobieta.Wszystko przed Toba.Cale zycie mozecie probowac.Ja mam czas na poczecie dzidzi do lipca.Potem szczepienia przestaja dzialac i znow musze czekac.Staram sie o tym nie myslec,chociaz czasami tez przechodze taka zalamke jak Ty.Nie martw sie kochana.Damy rade.Trzeba byc silnym.Moze juz w kwietniu cos nam w brzuchach ,,zakwitnie\'\':) Pozdrowka dla nowej ,,topowiczki\'\'i potencjalnej nowej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... franiu 23 powiem ci ze jakoś ostatnio tak czujnie spie i co dziwne nie mam problemu ze wstawaniem rano, a kiedyś był to dla mnie koszmar, a teraz na ogół pędze do kibelka, hehe ogólnie mam tylko mdłości jak sie najem tzn. nie jem wiecej niż zwykle ale nawet 2 kawałki chleba ledwo zjadam, a czasem czuje ze jak zrobie gryz wiecej to zwymiotuję... no i niektóre zapach mnie drażnią, poza tym jest oki, czasem czuje sie bardzo zmęczona... Lola pamiętasz jak na mnie krzyczałaś ze mam iść szybko do lekarza, to teraz ja Ci mówie ze Ty masz iść, to tylko dla twojego zdrowia... na pewno wszystko bedzie dobrze i głowa do góry Miska poopowiadaj troche jak tam w małżeństwie sie żyje, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... mam dzisiaj kiepski dzień... pogoda do d..., z Chopem się nie widzę, siedzę sama w domu, boli głowa i jakoś ryczeć mi się chce:( jajnik boli jak oszalały... żyć nie umierać... Mam nadzieję że w tym tygodniu dowiem się, czy będę nadal pracować tam, gdzie pracuję... czy mam szukać czegoś nowego:( piszcie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wychodzi na to, że tylko ja dziś siedzę na necie... no cóż... cały taki samotny ten dzisiejszy dzień był że nie mogło być inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Iloniczek w lutym @ spóźniała mi się 9 dni. Zrobiłam kilka testów. Każdy wychodził na nie ale niechciałam wierzyć (objawy ciązy były). W końcu wybrałam się do gina i niestety dostałam progesteron na wywołanie... Najgorsze jest to, że w tym miesiącu też niemiałam obajawów owulacji, a mam mdłości i bóle podbrzusza się zaczynają, więc pewnie znowu sytuacja się powtórzy. :(:(:(. Idź do lekarza. Wiem jak to męczy - brak @ i barak 2 kreseczek. Ja miałam takiego doła, że normalnie szoking... Frania - też chciałam juz być grubiutka i żeby dzidzia duża była i kopa mamie zasunęła. Narazie trudno jest uwierzyć. Jak zobaczysz fasolke na ekraniku to dopiero do Ciebie dotrze mamusiu :D...Dzięki też mam jednak nadzieję :D Smutana_lala - przykro mi, że samiutka jesteś słoneczko. Mnie sie też dzisiaj nic niechce. A co do ryku to mam na wierzchu. Dzisiaj się poryczałam bo mąż schował psu piłeczkę (tak się bawili). Psinka latała jak wściekła i szukała a on niedobry się śmiał. Wogóle mam ryk na wierchu od kilkunastu dni...W markiecie się poryczałam bo mój podszedł niedość entuzjastycznie do zakupu śmietany...Najgorzej jest w pracy...Obciach się poryczeć na lekcji albo rozmawiając z matką ucznia... Mam nadzieję, że zostaniesz w Swojej starej pracy. Tego życzę z całego serca :) Basieńka - maluch daje znać o sobie :P . Loluś - będzie dobrze. . Zobaczysz zaciążymy razem. :D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś ryczałam... na jakimś programie w TV:P powaliło mnie już kompletnie... ale to z powodu pohajania się z Chopem:( taki dół przenoszący się na wszytistkie inne sfery:( Daga- czego uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga.... no coś Ty? Kurcze .... tylko ze ja mam wizytę dopiero 13 kwietnia!!! Dzis chciałam jechac do szpitala z moją nerką, bo nawet na drugi bok sie nie umie przewrócic, cały czas na plecach, ale troszke mi ulżyło...wcinam furagin, czy cos takiego i No-spe. Jutro 1 dzien do pracy :) ale się cieszę....! Napewno jest to wiele emocji i duże wyzanie, bo musze poznać każde stanowisko. Będzie dobrze. Dzis rano byłam z mamą, teściową i mężem w Czechach na zakupach. hehe od razu na allegro poszły mi 2 pary butów :) Kurcze, ale BIZNES :) Miłej niedzieli Wam życzę...ide sie położyć :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) u mnie dziś trochę lepiej... byłam u siostrzeńców i od razu humor jak złoto;) pzdr Was ciepło bo i za oknem coraz piękniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) u mnie dziś trochę lepiej... byłam u siostrzeńców i od razu humor jak złoto;) pzdr Was ciepło bo i za oknem coraz piękniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Iloniczek - włąż do gorącej kąpieli. Z doświadczenia wiem, że to pomaga. Co do bólu możesz na pogotowie jechać. Dostaniesz zastrzyk z Tolarginu (działa rozluźniająco) i może czopki przepiszą. Jeśli masz zapalenie pęcherza kup Urosept. Jest bez recepty. Pij ok 2 butli mineralki dziennie. (mam kamicę nerkową i częste zapalenia pęcherza). Co do @ - to niemartw się, nieumrzesz nam tu. Ja panikara jestem więc poleciałam szybciutko. Pozatym brzusio mnie bolał cały czas. Smutna_lala - mata, infa i technika w podstawówce :D. Wiecie co może ja w ciąży jestem? Chociaż na objawy to za wcześnie.. Ale po coli mi niedobrze i zachcianki mam...Znowu zaczynam napał, a później rozczarowanie będzie...Ech już bym najchętniej teściorka zrobiła...Ale po pierwsze za wcześnie jest, a po drugie biust mnie nieboli...Nic z tego niebędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Dzisiaj mam kiepski dzien, bo wczoraj mialam bardzo delikatne objawy, a mianowicie slina mi sie ciagle zbierala a dzisiaj juz nic tylko troche podbrzusze czasami zaboli. Martwie sie jak cholera, jutro dzwonie do doktora, aby sie umowic na wizyte, ale jak nie bedzie mogl stwierdzic ciazy, bo tu nie badaja ginekologicznie jak nie ma potrzeby? Moze jeszcze za wczesnie na objawy? Padnieta jestem dzisiaj jak kon po westernie, nielubie niepewnosci. Sorry za moje smuty dziewczyny moze jutro bedzie lepszy dzien!!!!!! Wszystkim Wam kochane zycze slicznych, zdrowych fasolek. Daga trzymam kciuki!!! Pozdrawiam i zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, dziekuję za radę! Niedługo wskakuję w wanne i posiedze sobie sjakies pół godzinki :) A zapalenia pęcherza nie mam...nie szczypie, ani nie boli mnie przy oddawaniu moczu. Biore ten furagin, niby jest na zapalenie pęcherze, ale i tez na nerki. Tylko kurcze troche sie boje, bo nie jest zalecany w 1 trymestrze ciąży, a ja nie mam jeszcze pewności.... :( Smutna laleczko :) ciesze się, ze poprawił Ci się humorek. Dzieci to jednak potrafia nas podnieśc na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie:) byle do przodu co:) słuchajcie... może odświeżymy tabelkę... bo ja np. nie wiem co to znaczy jak Daga_p_11 pisze że za wcześnie na objawy... kiedy masz mieć @? Ja mam jeszcze 2 tygodnie ale jestem... zupełnie pewna że będzie:) miłego wieczoru- ja dopiero weszłam do domu- uff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×