Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......23.03...........wrzesień \'06(zawieszone w marcu\'07) frania23...23..........Oosterhout.........23.02......... ..luty \'07 Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.03............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
No więc, tak jak obiecałam melduję się w poniedziałek rano. Okresu nadal nie mam....testu nie powtarzałam. Czuję że jednak udało się! Piersi mnie bolą, są dokładnie takie jak opisuje Frania23 :)A teraz się zastanaiwam kiedy powinnam iść do lekarza? Co myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaa Kofaniutkie :) Wstałam wcześniej, już porobiłam porządki... na 11 idę do pracy także do 19 mnie tu napewno nie będzie. Dagusiu nerka baaardzo ulżyła, ale nie wiem, czy przez ta kapiel...na noc położyłam się na macie grzejącej heheh tak mi gorąco było ale bardzo ulżyło. Dalej boli jak pieron, ale to już nie to co było Tak cosik czuje, że @ nadchodzi.... albo ja juz hopla dostaje i mi sie wydaje... Mój mężuś ma dziś urodzinki :) Kurde ćwierć wieku mu stuknęło :) Lece dziewczyny..... życzę miłego dnia przy tak cudnym słoneczku....KAŻDA MARSZ NA SPACEREK !!!!!! OBOWIĄZKOWO!!!!!!! :p PAPAPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) U mnie dzisiaj przecudowna pogaoda, aby juz tak zostalo. Zadzwonilam rano do pani doktor no i mam wizyte o 10.40 mam nadzieje, ze wysle mnie na badania, na bete ( bo ja nadal nie moge uwierzyc) albo cokolwiek zrobi, bo jak juz mowilam badac mnie pewnie nie bedzie. Bede musiala czekac do 12 lub 10 tygodnia a wtedy do pani poloznej, ktora bedzie mnie prowadzic. Jeszcze tak dlugo czekac :( Iloneczek powodzenia w nowej pracy, napewno bedzie fajnie 🌻 Mnik idz moze pierw na bete:) a potem do lekarza :) Lola kochana czemu sie nie piszesz??? Pisz prosze jak samopoczucie i w ogle o wszystkim :) Zamelduje sie jak wroce od lekarza MIlego dnia zycze pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ............. Ja mam strasznie słabą @ ............ kacyk mnie troszke męczy bo z soboty na niedziele sioatra miała 18nastke i imprezka skończyła sie o 5 rano w niedziele ....... spałam tylko 2 godziny w niedziele a potem znowu powtórka i leczenie kaca całe niedzielne popołudnie a dziś znowu kac po tym leczeniu ............. mi jest nadaj \"zle\" i dalej mam doła więc dlatego nie pisze........... ale na imprezkach wypiłam takie ilości że wszystko pamietam i trzeżwa byłam cały czas (wychodziliśmy po każdych 5 kolejkach na dwór na spacerek i dlatego każdy sie trzymał i dlatego było aż do 5 rano) ale imprezka była super i ciesze sie że choc chwile nie myślałam o ciązach, @, owulacji i wogóle ........ myslełam tylko żeby sie dobrze bawić i tak było No i o was myslałam :p Do wieczorka ........... a propo to pogoda dziś super ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec bylam, jakos sie nie moge przyzwyczaic do tego systemu medycznego. Lekarka poinformowala mnie czego nie powinnam spozywac ( mniej wiecej oczywiscie) nic natomiast nie wspomniala o kwasie foliowym. Obliczyla mi date porodu na 1 grudnia co juz sama wiedzialam no jestem w 4,5 tc. Jutro jak chce moge przyniesc z rana mocz i zostanie wykonany jeszcze jeden test dla pewnosci. Potem jak test wyszedl pozytywny musze zadzwonic do poloznej i zrobic umowienie. Najwczesniej zostane przyjeta miedzy 8 a 10 tc, co mam wiec robic jak cos by sie wczesniej dzialo? Tam zostane zbadana chociaz pani nic nie wspomniala o toxo lub cmv. W czasie ciazy zostanie wykonane tylko jedno usg. Ja nie wiem jak ja to wszystko przezyje. No i nie mam zadnych objawow oprocz tego, ze @ nie ma no i czasem w brzuchu poboli, ale to przewaznie pod wieczor. Dziewyczyny w ktorym tc wystapily u Was jakies objawy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki. Mam chwilke wiec wpadlam:) Daga widze ze Ty tez jestes taka placzliwa jak ja.Ja jestem mieczak straszny.Czasami mam ochote sama sobie za to walnac.Fajnie ze jestes z Czestochowy.Bardzo lubie to miasto,zwlaszcza JASNA GORE.Zawsze jak mialam problemy to lecialam tam na skarge:)Nie pisalam tego wczesniej ale studia zaczynalam wlasnie w Czestochowie.Na drugim roku przenioslam sie na Uniwerek do Opola. Basiu pytalas jak mi sie zyje w malzenstwie.No wiec tak:z mezem uklada mi sie super,chcialabym by tak juz bylo zawsze,natomiast problemem jest nasza rodzina.Wszyscy wszystko wiedza lepiej od nas.Trudno mi teraz wszystko opisac dokladnie tak zebyscie zrozumialy.Moze kiedys... Tymczasem ubolewam nad tym,ze meza mam tylko w weekendy.One tak szybko mijaja.Nienawidze poniedzialkow!Do tego doszlo nam ostatnio troche stresow(kasy brakuje,sami ,,zyczliwi\'\'wokol,moja praca magisterska,moj M ma juz dosc swojej pracy,jeszcze mam roznice programowe do nadrobienia,praktycznie mieszkamy osobno,dzidzi niet...)Nie sypiamy ostatnio zbyt dobrze.Ja budze sie o 2-3.00 i nie spie juz do rana.Moj M ma podobnie.Wypijamy litry kawy i jedziemy dalej.Pocieszam sie ,ze przeciez musi przyjsc ten czas ,kiedy bedzie lepiej.Oboje czekamy na niego.Razem damy sobie rade ze wszystkim. Kurde ale Wam smuce...Koniec z uzalaniem sie.Basiu napisz lepiej co u Ciebie.Jak sie czujesz?Wszystko oki?:) Franiu powiem Ci szczerze,ze mnie tez strasznie dziwi ten nasz system medyczny ale nic nie zrobisz.Na wszelki wypadek moze poszukaj sobie jakiegos drugiego gina prywatnego. Iloniczek napisz koniecznie jak Ci minal pierwszy dzien w pracy. Mnik ja bym zaraz pedzila do gina.Ciesze sie bardzo ze zaciazylas i dolaczylas do nas:) Spadam,musze przekopac ogrodek.Dobrze ,ze pogoda dopisuje:) PS.Gdzie jestes matoda?Podczytujesz nas chociaz czasami? Pozdrowka dla wszystkich babek😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miska ja tez jestem bardzo placzliwa, a na dodatek straszna pesimistka, nie wiem jak moj ze mna wytrzmuje, bo ja czasami sama ze soba nie moge wytrzymac. Zobaczysz wszystko sie ulozy, poczatki zawsze sa trudne ja np. mialam problem z tesciami, ale przezwyciezylismy to razem. Wam sie tez uda. Najwazniejsze, ze jestescie razem i sie kochacie, mozecie na siebie liczyc to naprawde najwazniejsze. 🌻 🌻 🌻 🌻 Iloneczek napisz szybko jak minal pierwszy dzien w pracy :) 🌻 🌻 🌻 🌻 Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......23.03...........wrzesień \'06(zawieszone w marcu\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.03............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nic nie zrobilam w ogrodzie.Dopadl mnie jakis len i odechcialo mi sie:PDo tego czuje ze lape dola,jak zawsze w poniedzialek.Znow zostalam sama.Jezu jak ja tego nie lubie.Jutro juz bedzie lepiej ale poniedzialek zawsze jest tragiczny. Jutro przyjedzie do mnie mama.Z jednej strony ciesze sie bo nie bede sama ale z drugiej niezbyt tego chce.Znow pewnie sie posprzeczamy... Franiu ja tez jestem pesymistka ale ucze sie od mojego meza optymizmu i juz nawet duzo umiem ale to jeszcze i tak za mallo:) Postaram sie wpasc ok21.30.Moze bedzie nas wiecej;0🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej mam doła i chyba wybiore sie do gina prywatnie ............ słuchajcie przyzwyczaiłam sie że @ bedzie teraz co 31 a nie 28 dni ale ........ ale dostałam @ w piątek, dzis jest poniedziałek (3 dzień @) a ona sie już skończyła........... i była bezbolesna .... jak dostawałam @ to zawsze w pierwszy dzień nie mogłam z łózka wstać a teraz nie boli (to mnie cieszy) ale zawsze @ trwała minimum 5 dni a teraz co ??? Poza tym .......... nadal bola mnie piersi (szczególnie sutki), pobolewa brzuch, mam wrazenie powiększenia piersi i brzucha (brzuch jest twardszy niż zwykle miałam) no i mdłości mam ........ cały czas jem ......... i nie wiem co sie dzieje .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska- dasz rade:) a Lola- do lekarza- KONIECZNIE ! Ja też łapię doły... od piątku co 2 dni ryczę o ... pierdołę... nadźwigałam się dziś dzieci w pracy i teraz bolą mnie cycki... w podbrzuszu czuje taką... jakby to nazwać... przestrzeń... a do tego mój chory żołądek daje się we znaki- po prostu żyć nie umierać;( do @ jeszcze 12 dni... a ja się czuje jakbym miała go dostać jutro;) pocieszające jest to że w ciągu 2 tygodnie schudłam 2 kg:> moja niezawodna dieta jest R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A :D pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem tyle ze chyba sama:( Lola tez uwazam ze powinnas isc do lekarza i opowiedziec mu o swoich dolegliwosciach. Smutna lala wspominalas cos o diecie:)Zdradzisz cos wiecej?Przydalo by sie zrzucic pare kilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki. Widzę, że \"sprzedałam\" wam płaczliwość...Szykować się bo chodzę wku.. i się łatwo irytuję :P Miśka - moja starsza - masakra...Jak byśmy mieli z nią mieszkać to pewnie byśmy albo się rozwiedli albo wywalili ją z naszego życia...Współczuję serdecznie. Mamy ja zawsze na miesiąc wakacji po którym jesteśmy wykończeni psychicznie. Ja niesłucham tego co ona mówi (1 uczem wpuszczam, 2 wypuszczam) ale mój mąż... Frania - niestety obawiam się, że to niebędzie specjalna opieka...i muszę zgodzić się z dziewczynami, że prywatny lekarz to jest to. Na wjazd dostajesz receptę na kwasik foliowy i nr komóry na którą możesz dzwonić. Lolus - jery u mnie to samo...Chyba niedojdę z \"podwoziem\" do ładu... Smutna_lala - mam objawy od jakiegoś tyg. Albo będzie dzidzia albo @ albo zastrzyk ;) hehehhehehe...Babeczki katarek mi się zaczyna. JUPIIII!!!! Pewnie się zastanawiacie z czego się cieszę. Otóż od kilku miechów chodzę \"wyrozbierana\" do króciutkich rękawków, okna otwieram bo mi gorąco i niechoruję (kiedyś leżałabym z gorączą połamana). Ten katarek dla mnie oznacza, że zaczyna wszystko powolutku wracać do normy :D:D:D:D. Kto by pomyslał, że z katarku można się cieszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , nie mam zbyt wiele czasu , ale chciałam chociaż was pozdrowić... jutro wybieram sie na badanie grupy krwi... Buziaczki dla Was i trzymajcie sie dziewczyny,,, mnie coraz bardziej mdli, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga ja mam identycznie.Mamusia w domu,rozwod lub morderstwo murowane.Jutro musze sie uzbroic w cierpliwosc. Jest tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... już podaję link do strony- ja Wam powiem tak: na mnie ta dieta podziałała cudownie ! w 3 miesiące schudłam 12 kg i ta waga utrzymuje się już od 1,5 roku... Z początku wszystko wydaje się skomplikowane ale po około 2-3 tygodniach- wszystko jest już jasne:) ja uwielbiam mięcho, nie przepadam za słodyczami więc to dieta idealna dla mnie ! Trzeba zupełnie wykluczyć ze swojego jadłospisu: ziemniaki, marchewkę gotowaną, kukurydze i buraki, trzymać się kilku zasad i ... chudnąć w oczach :) zanim zaczęłam stosować przez 2 tygodnie czytałam forum... można tam wpisać swoje menu a laski sprawdzą, czy jest w porządku:) i co ważne... dieta jak najbardziej nadaje się dla kobiet w ciąży:) pzdr Was ciepło:) http://www.montignac.com.pl/CMS/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Zaciążone... kiedy (który dc) miałyście pierwsze sygnały? albo inaczej... w ile dni po zapłodnieniu:> miłej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
Witam porannie, ja chyba pierwsza z rana sie melduję :)Do lekarza jestem umówiona dopiero na poniedziałek...wcześniej nie było terminu wieczorem, a tylko wtedy mogę iść, bo cały dzień w pracy..... A co do tych objawów, to ja nie miałam zupełnie żadnych, piersi jedynie ale to zawsze przed okresem. Jedynym objawem był brak okresu :) Póki co czuję się dobrze i jakoś nadal nie moge uwierzyć że w brzuszku już rośnie nasz bobas :) Czuję się dobrze, żadnych mdłoście hmmmmm.... Dziewczynki a czemu wWy takie dołki łapiecie, taka piękna pogoda za oknem, jak spojrze przez okno, to sam uśmiech na usta wskakuje. nie dajcie się smutkom, w końcu wiosna to czas najlepszy na przytulanki i w efekcie ciąże :) trzyma kciuki za te starające i pozdrawiam te którrym się już udało. Ps. Franiu my chyba w jednym terminie będziemy rodzić, tak mi jakoś wychodzi z wyliczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wiosennie 🌻 Witam nowa kolezanke Marylou, zostan z nami ten topik przynosi szczescie. Trzymam kciuki za Ciebie. 🌻 🌻 🌻 🌻 Smutna_lal, ja zaczelam podejrzewac po tygodniu od zaplodnienia przez te cyndorki, bo tuci za szybko dopadl mnie ich bol, a potem zrobily sie jakies inne jak zawsze. Nastepny byl brak okresu. Teraz poza sennoscia i to jeszcze nie zawsze nie mam zadnych objawow. Te mdlosci mysle, ze pozniej dopiero przyjda. 🌻 🌻 🌻 🌻 Mnik, ja tez wciaz nie moge uwierzyc, wczoraj zrobilam nastepny test i pomimo, ze byl pozytywny nadal nie moge uwierzyc. Tez masz termin na 1 grudnia? Fajnie bedziemy sie telepatycznie wspierac. 🌻 🌻 🌻 🌻 Lola idz lepiej do lekarza z ta Twoja @, bo to jest meczace kazdego miesiaca to samo przechodzic. 🌻 🌻 🌻 🌻 Pozdrowienia dla wszystkich Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie .......... mi juz dół przechodzi ........ pogoda piekna za oknem ............. tabliczka czekolady zjedzona (zawsze dużo czekolady jem jak mam doła) @ juz nie ma ................... Mnik ciesze sie że sie dobrze czujesz ........ Marylou witam ....... ciesze sie że do nas napisałaś pisz czesciej.............. Tobie tez powodzonka życze ......... i WITAMY........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki.Ale piekna pogode mamy.Kurde a ja za godzine jade na dworzec po chmure gradowa,czyli mamuske.Hi hi hi:) Lola to dobrze ze juz Ci dolek mija🌻 Marylou wcale nie jestes stara.Uwazam ze w pelni teraz dojrzalas do bycia mama.Jedni dojrzewaja wczesniej,drudzy pozniej.Poza tym zycie jest dzis ciezkie i nie zawsze jest w nim miejsce na taka delikatna istotke jak dziecko.Wczesniej tego nie czulas i nie bylas gotowa na dzidzie.Teraz swiadomie pragniesz malenstwa a to jest bardzo wazne.Zobaczysz jak Ci sie uda bedziesz przezywac to cala soba a mezus zakocha sie w Tobie drugi raz.Spokojnie ,nie od razu Rzym zbudowano.My tutaj wszystkie caly czas walczymy.Mam nadzieje ze nie znikniesz bez sladu i zostaniesz z nami.Zapraszam Cie serdecznie. Smutna lala dziekuje za linka z dieta🖐️ Milego dnia zycze.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... witam też nowe koleżanki... miałam iść dzis na badania a le nie chciało mi sie wstać, ech, jutro pójdę na pewno. pogoda piękna aż chce sie żyć, a ja mam dzis zaległą hospitację , o ile dyro znów nie zapomni... i wcale do pracy nie chce mi sie iść... wczoraj byłam na zakupach z moim mężem w realu i pierwszy raz miałam takie odczucia , ze całe to jedzienie na półkach przyprawia mnie o mdłości, najchętniej nic bym nie kupiła , bo na cokolwiek spojrzałam to chciało mi sie wymiotoawać, ech straszne to ze nawet zakupów normalnie nie można robić, hehe pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) I ja sie przywitam. Od soboty spędzam czas głównie na podwórku (nie ma to jak domek jednorodzinny, zimą koszmar, wiosną i latem raj :)) Maja szczęśliwa, ja ....też! :D Dbajcie o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu 23 spokojnie , mi tez na początku tylko chiało sie spać, a teraz jeść nie moge i patrzeć na jedzienie też nie, wiec wszystko przed tobą, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen ja tez mam domek.Mieszkam pod lasem.Kocham kazdy kawalek ziemi.To jest takie moje miejsce na ZIEMI.Zima ciezko sie wydostac ale latem...bajka.Tak na marginesie to o ile dobrze pamietam to Twoja dzidzia ma juz 7miesiecy i to wlasnie teraz ma 2cm dlugosci i wyglada jak przyslowiowa fasolka:)Ale masz fajnie.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Basienka, a ja myslalam, ze mnie to ominie :) Zadzwonilam do poloznych i mam umowienie na 18 kwietnia dopiero, ale to tutaj normalne tylko, ze ja nie wiem jak ja przezyje te 3 tyg. Wczoraj powiedzielismy rodzicom sa szczesliwi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×