Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Miska i tak trzymaj ......... mama nie ma prawa obrazać twojego męza i nie pozwól na to ......... Choc tak jak pisałam staranka zawieszone do odwołania to nie zostawie was bo z wami mi dobrze......... bo jesteście jak przyjaciółki od serca a własciwie to jesteście nimi ............. Miłych snów życze wszystkim ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jest tam jeszcze kto??? Ale piekna pogoda dzisiaj byla, posiedzialam sobie troszke na slonku i bylam w miescie no i wyczyscilam moje kroliczki, bo mam dwa. Ja nadal wysmienicie sie czuje moze to dziwne, ale martwi mnie, ze nie mam zadnych objawow. Zafasolkowane jak bylo u was w 5 tyg ? Ide jakiegos owoca zdziumdziac, poogladam sobie telewizorek no i lulu, bo troche zmeczona jestem. Lola fajnie, ze z nami jestes i nie zamierzasz nasz zostawic bez Ciebie nie byloby to samo. Pomimo, ze zawiesilas staranka to ja zycze Ci jak najlepiej i zeby Ci sie udalo. Zasluzylas na to w 100%. Pozdrowienia dla wszystkim Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja nie miałam żadnych \"skutków ubocznych\" przez całą ciążę. Tylko rósł brzuszek, dzidzi kopało i pod koniec puchły mi ręce i nogi - że musiała chodzić bez obrączki. Nie martw się brakiem objawów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MoniaAnia- takim to dobrze:P oby reszta dziewcząt też nie cierpiała zbytnio:) z wrażenia zapomniałam się pochwalić radosną nowiną- moja dobra koleżanka wczoraj około godz. 18 urodziła swoją druga córeczkę (starsza w marcu skończyła 2 lata)- 55 cm i 4,1 kg:D- duuuuża dziewczynka;) bardzo się ucieszyłam, bo byłam drugą osobą na świecie, która się dowiedziała o tej ciąży :D ponawiam pytanie do Zaciążonych obecnie i kiedyś- od którego dc pierwsze objawy:> miłej i spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......23.03...........wrzesień \'06(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........03.04............marzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Niechce mi się wierzyć, że to fasola już jest. Mam \"ciężkawe\", niebolące piersi i dziwny jadłospis. Nawet mdłości i bóle brzusia się skończyły. co prawda wcięłam dziś tuńczyka w oleju ze śmietanką i cukrem (niestety truskawki i ogórki kiszone wyszły...heheheheheh...a brakowało mi do tego czegoś kwaśnego) to niemam objawów ciążowych. Energii mam pełno, spać niemogę...Dzisiaj nawet okna umyłam i wszystkie firanki i zasłonki poprałam. Co prawda jak wieszałam ostatnie to myślałam, że ze stołu spadnę bo w główce się zakręciło, ale same rorumiecie, że zmęczona byłam... Niewiem co to jest z tym żarciem. W czasie robienia zakupów nachodzi mnie ochota na tuńczyka ( ale niejest aż tak wielka). Dopiero w domu zaczynam myśleć z czym byłby dobry...i wychodzą z tego takie potrawy...Mój M nawet się nieprzejił tym, że tak jem. Dzisiaj spokojnie przywiózł mi truskawki i do tego pastę z tuńczyka...hehehehehhehehe...(niemoże tylko wąchać mojego jedzonka). Loluś - naewt niemyśl o porzucaniu nas! MoniaAnia - super miałaś :D Franiuś - pamiętaj, że każda ciąża jest inna i każda kobieta inaczej ją przechodzi...A żeby zarazić się toxo to musisz mieć kontakt z kocimi odchodami (zakładam, że niemiałaś :P) Miśka007- ależ mi Cię żal biedactwo. Mnie taka jazda czeka latem więc trzymam za Ciebie kciuki Smutna_lala - poprzednio miałam po tyg (zawroty głowy, uczucie braku powietrza, bóle brzusia jak na @ i biuścik mnie bolał, mdłości po kawuni)...Wpisałam w tabelkę przewidywany termin @. Basieńka - niewiem jak u Ciebie ale podobno w Częstochowie jest 1 miejsce gdzie robia badania \"ciężarówką\" za friko. Ja niestety robiłam u siebie w ośrodku (jak człowiek pracuje to niema czasu jeździć po mieście z rańca i szukać)...No to mężuś na porodówce leży...hehehehehehehehe...Może zamów od razu poród w sali z 2 łóżkami...heheheheehehheeh...Ale mój tez chyba niewytrzyma tego psychicznie i będzie się \"pokładał\"...hehehehehheheehhe... Wystarczy się przy nim zaciąć w palec a ten już się krzywi i krzyczy ała. Ech te chłopy.... Shenen - współczuję z powodu krwotoków. Polska służba zdrowia ma czasem dziwny stosunek do pacjenta ;)...Podobno w pierwszej ciąży się wypoczywa, a druga już niejest taka super ( z powodu starszego braciszka albo siostrzyczki fasolki). Mam nadzieję, że córa ulituje się nad mamcią i da jej jednak pospać. Mnik - ubieraj się ciepło babeczko bo przeiceż niechcesz się przeziębić...Ja jak wyjeżdżałam rao do pracy to jeszcze szron widziałam. Później słonko zaczęło przyświecać przez okienko, myślałam, że upał jest ale niestety niema tak dobrze :(. A coś słyszałam o pogorszeniu pogody na święta...😭...A z herbatek lubię tylko Liptonki z owoców leśnych, truskawkową i miętowo - cynamonową... Jutro z rańca zasuwam na cytologię...Trzymajcie kciuki coby raczyska nieznaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
O rety ale naprodukowałyście postów przez wczorajszy dzionek. No cóż ja mam tylko chwilkę rano żeby zajrzeć i coś naskrobać, potem zaczyna się juz młyn, a jak wracam do domu to jakoś wcale nie chce mi się siadać do komputera. Cały dzień w pracy przy kompie stanowczo mi wystarcza. A ja dziś jestem tak strasznie śpiąca, że po prostu ja przymykam oczy, to od razu odpływam. Nie wiem jak przeżyję cały dzień..... Ps. pochwalę się Wam jeszcze, że dziś mam urodzinki :) Więc zapowiada się wesoły, choć na razie senny dzień :) Prezent już dostałam, dzidziuś w brzuszku i to mi w zupełności wystarczy. A powiedzcie mi kiedy poinformowałyście najbliższych???? Bo my z mężem jeszcze nikomu nic nie mówiliśmy....może w Święta ogłosimy wieści? Podrowienia dla wszystkich. Muszę się dpoisać do tableki, ale nie bardzo wiem jak, bo chyba nie trzeba tego przepisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ........ Melduje sie i lece ......... Mnik tableki nie musisz przepisywać ...... wystarczy że ją skopiujesz i wpiszesz sie pod zaciązonymi !!! Na dobry początek wpisze pod zaciążonymi twój nik a ty tylko skopiujesz i w twojej linijce uzupełnicz date @ i porodu ........... STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......23.03...........wrzesień \'06(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........03.04............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Mnik....... ............. ................ DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik wpisałam Teraz tylko skopiuj tabelke i tam gdzie jesteś pod zaciążonymi wstaw w puste miejsca daty i miejscowość ........ mam nadzieje że zrozumiałaś coś z moich tłumaczeń :p Lece dziewczyny .......... Do wieczora ....... miłego dnia zaciążonym i staraczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu, ale ja jestem do tyłu...nie wiem kiedy to wszystko przeczytam! Narazie zmykam sie szybkować, po za 3min musze wychodzic do pracy! Sciskam Was mocno!, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dzisiaj juz nie tak slonecznie, wiec i humorek zaraz inny :( Mnik mysmy juz niektorym powiedzieli, bo wytrzymac nie moglismy :p A co do tej tabelki to przepisywac nie musisz. Zaznacz, ktoras z naszych wypowiedzi z tabelka, jak juz zaznaczylas wcisnij ctr+c. Nastepnie wejdz na strone odpowiedz na temat, kliknij w tresci raz myszka no i wcisnij ctr+v. Jak dobrze pojdzie to otrzymasz cala skopiowana wypowiedz, potem tylko zmnieniasz. 🌻 🌻 🌻 Daga kontaktu z kocia kupa nie mialam, ale pomimo tego siedzialam tam ze stresowana jak nic. Wiem, ze przesadzam to moja cecha :p Trzymam kciuki za cytologie, ale i tak bedzie ok. 🌻 🌻 🌻 Shene biednas Ty z tym krwotokiem, mam nadzieje, ze jest juz lepiej. Powiedzieliscie juz Maji, ze bedzie miala siostrzyczke lub braciszka? 🌻 🌻 🌻 Miska tak trzymaj nie daj sie innym. Moze oni sa zazdrosni, ze Ty szczesliwa jestes? 🌻 🌻 🌻 Basienka jak samopoczucie? 🌻 🌻 🌻 Smutna lala z objawamy Ci nie pomoge, bo jeszcze ich nie mam oprocz piersi, ale to juz pisalam. 🌻 🌻 🌻 Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Już jestem po...Wyniki za tydzieńalbo dwa...Ciekawe czego się przez ten czas naczytam na necie na temat cytologii i na co wam będę umierać... Franiuś - jak widzisz ja też jestem panikarz. :D Mnik - mysmy powiedzieli od razu po wizycie...Poniewż stało się tak a nie inaczej to żałowaliśmy potem...Ale wiem jak trudno jest zachować coś takiego dla siebie :D:D:D STO LAT, ZDROWEJ DZIDZI ALBO DWÓCH, WSPANIAŁYCH PREZENTÓW, MILIONA W TOTKU I DUŻO SZCZĘŚCI 🌼 Loluś - my tu obie z szalejącymi hormonami jesteśmy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniczku, ale ze mnie gapa przepraszam. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK, DUZO ZDROWKA DLA CIEBIE I KOCHANEJ DZIDZI, SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE. Prezent rzeczywiscie masz niesamowity :) Ja dopiero sie obudzilam, polozylam sie tak po 11, strasznie zmeczona bylam. A teraz zajadam koktajl z owocow. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......23.03...........wrzesień '06(zawieszone od marca'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty '07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty '07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n'06 luty'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........03.04............ma rzec' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Mnik.....28........22.02.07.......01.12.07......W-wa DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
no to chyba się udało, ale po takiej instrukcji jak od was dostałam, nie mogło byc inaczej. Dziekuję za życzenia, kochane jesteście. A ja dziś po prostu śpię na jawie. Już nie mogę się doczekać kiedy będę w domu, bo od razu do wyrka wskoczę, przynajmniej na krtóką drzemkę. pozdrowionka i do jutra...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja juz mamusie odstawilam na dworzec i zostalam znow sama.Teskni mi sie bardzo za mezusiem.Cale szczescie ze juz jutro wraca do domciu.Juz nie moge sie doczekac. Mnik z okazji urodzinek zycze Ci duuuuzo zdrowka,szczescia,pomyslosci,pieniedzy wora,dobrego humora:)spokojnej ciazy i cudnej zdrowej dzidzi!!!🌻 Hm...patrze na ta nasza tabelke i bardzo mnie cieszy fakt ze zaciazonych przybywa.I jak tu nie miec nadziei...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej Mam dzisiaj podly dzień ale wpadłam złożyć serdecznie życzenia urodzinowe Mnik. Kochana, spelnienia wszystkich marzeń!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻 PS Ja też jestem Baranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik STO LAT :D życzę Ci posiadania marzeń oraz zdrowia, siły i pieniędzy aby je spełniać:) i Miłości... hmmm Ją to już zdaje się masz- nawet w zwiększonej ilości ale cóż- tego nigdy za wiele :) więc wsio wsio wsio naj :D straszny dziś dzień... ziewałam ziewaaaałam... codziennie dowiaduję się o czymś, co mam/ muszę zrobić w kwietniu... niebawem mi miesiąca zbraknie;) pzdr Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIK ja to jetsem du..a, STO LAT !!! zDROWEJ DZIDZI I SZYBKO ROSNĄCEGO BRZUSZKA, SPEŁNIENIA MARZEŃ NO I CZEGO TYLKO SAMA SOBIE ŻYCZYSZ................ Daga jutro na 99% ide na bhcg i będe wiedziała czy to hormony czy co .................. Miska ciesze sie że M wraca ........... Pozdrawiam wszystki ................. A ja dzis spiaca, zmeczona, bolą mnie piersi (szczegulnie lewa) i pojawiły mi sie na \"aureoli\" sutka takie małe guzki, sutki mam wrażliwe, brzuch twardy , duzo białego śluzu (jak w czasie dni płodnych a tak nigdy nie miałam zaraz po @) no i biegam często siku i inne takie ................ te hormony mnie wykończą ........... Pytania do zaciązonych !!!! Czy wy brzuszki macie miekkie jak przed ciażą czy takie twardsze ? Czekam na odpowiedz ............ Pytanie do Shenen ! Ty masz córe 3leynią o ile sie nie myle !!! Powiedz mi czy ona była planowana czy to \"wpadka\" ? Bo skoro o to dziecko starałas się 9 miesięcy to pytam czy tamtym razem udało sie odrazu ? Odpowiedz jeśli chcesz .............. Pytam bo jak wiesz w pierwszą ciaze zaszłam za 1razem a teraz nie moge więc jak było z toba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wprowadzamy zmiany do tabelki to właśnie specjalnie po to żeby to wpisać sobie policzyłam i zmieniam date ............... STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.04...........wrzesień \'06(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........03.04............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Mnik.........28.............22.02.07...........01.12.07......W-wa DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka bo znowu mi przeniosło do nastepnego wersa ........ STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.04......wrzesień(zawieszone od marca) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........03.04............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Mnik.........28.............22.02.07...........01.12.07. ............W-wa DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dziewczyny za ta tabelkę:) teraz już wiem że najpierw co i jak dowie się Daga, potem ewentualnie ja... najszybciej będzie wiedziała Lola... coś masz za dużo objawów jak na brak ciąży kochana... po badaniach napisz od razu kiedy wyniki i będziemy tu wszystkie czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jest niedobrze na samą myśl o jedzeniu...błeeeee...Od rańca tak mam, a włąściwie to dzisiaj niebyłam głodna. Lola - ty masz typowe objawy ciążowe :D...A ja się zaczęłam zastanawiać czy niemam raka sutka...Jaśniesze, takie białawe krostki...Reszta (z wyjątkiem bólu piersi) tez się zgadza... Już się zaczełam zastanawiać jak mam zrobić test z porannego moczu jeśli co 2 godz. w nocy latam do wc...To który \"lot\" jest poranny??????? Lolka sorki, że nieodpisałam, ale komóra zdechłą w hipermarkecie. Mój chłop dzisiaj orzekł, że wpierdzielam te \"świństwa\" żeby wywołać ciążę ...A ja mu na to wcięłam mus czekoladowy z pastą z kuczaka (kazał mi coś przegryść)...heheheehehheehh...Niestety później miałam zgagę :(:(:( Smutasku - zdróweczka. Shenen - mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :) Miska - i superowo. Taka wymiana dobrze robi :D Mnik - przyzwyczajaj się kochana do tego spania...heheheheh Dobranoc Wam. Niech wam się śnią duże brzuszki i małe dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, Daga... czytając Wasze objawy nie mam już żadnych złudzeń, że w marcu mogłam zaciążyć ! Daga- do Twojej @ tylko 5 dni i już masz tak, jak powinno być... do mojej 9- i nic... trudno- kwiecień tez ładny miesiąc;) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
Bardzo serdecznie dziękuję Wam wszystkim za życzenia i miłe słowa. Lola u wg mnie to koniecznie powinnas zrobić test, masz typowe objawy, ja też jak spoźniał mi się okres to miałam dużo śluzu! Coś mi się wydaje że coś u Ciebie zaskoczyło. Daga te twoje zachcianki to też są takie jakieś podejrzane. Ale do okresu masz jeszcze kilka dni, wiec i z testem bym sie wstrzymała. Ale tak coś czuję, że ta wiosna się rozszalała na całego i dużo dzieciaków nam przyniesie :) A ja standardowowledwo patrzę na oczy. Wczoraj mieliśmy z mężem świętować moje urodziny, ale ja byłam tak skonana ze po powrocie do domu wskoczyłam do łózka i odpłynęłam do krainy Morfeusza :) A mój mąż wlaczył cały wieczór z autem, bo coś tam się popsuło. I tak własnie wyglądało nasze świętowanie. No ale za to na kolację mąż zaserwowł mi przepyszne naleśniki z jabłuszkami...mniam mniam, jadłam za dwóch :) No to zmykam, może później uda mi się jeszcze zajrzeć a jeśli nie, to życzę wszystkim udanego weekendu, my po pracy zmykamy na wieć ?(zresztą jak zawsze). Pozrowienia dla wszyskich mamuś i oczekujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
oczywiście na wieś :) Ps. sorki że nie zwracam się do Was wszystkich imiennie, ale musiała bym post na cała stronę machnąć. Ale wiecie że mam na mysli WAS WSZYSTKIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) U mnie dzisiaj jakos mglisto, ach ta pogoda. Mniczku, ja wczoraj tez taka skonana bylam, ze sie w dzien na 3 godzinki walnelam do wyrka :p Masz jeszcze jakies objawy procz sennosci? Pytam, bo my w tym samym czasie i latwo mozna porownac. Ja oprocz bolacych piersi,sennosci (czasem) i rozwolnienia nic nie mam. Czy to normalne? Lola idzkaj idzkaj do tego lekarza moze w koncu bedziesz wiedziala co to moze byc. A co do brzucha to wedlug mni wcale mi sie nie zmienil, nie jest twardy. Miska dzisiaj mezusia masz z powrotem, pewnie czeka Cie niezapomniany weekend !? Smutna lala, Daga oj cos mi sie wydaje, ze bedziemy gratulowac :) Basienko, a co u Ciebie? Iloneczek jak w pracy, lepiej jak pierwszego dnia? Milego dnia zycze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×