Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Lola milo, ze pytasz. U mnie dzisiaj pieknie, sloneczko swieci wysoko i czuc wiosne w powietrzu :) Wczoraj za to caly dzien padalo. Moj M pracuje dzisiaj, wiec ja krece sie po domu , to wypiore to posprzatam, itp... Dzisiaj znowu obiad u tesciow, wiec nie musze gotowac. Lola, mam pytanko do Ciebie. O ile pamietasz spodziewasz sie @ mniej wiecej jak ja i na ten cykl zawiesilas staranka, wiec rozumiem, ze wznowisz w nastepnym cyklu? Jakby udaloby Ci sie w przyszlym cyklu, termin mialabys mniej wiecej w Boze Narodzenie, czyli koniec grudnia. Teraz moje pytanie: Nie przeszkadzaloby Tobie, ze dzidza rocznikowo w styczniu bedzie juz o rok starasza? Pytam z ciekawosci jak Ty o tym myslisz, bo mi byloby troche szkoda, wiec nie wiem czy mam zaprzestac starania jakby sie teraz nie udalo czy tez nie? Ale babole od rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu nie przeszkadzało by mi to napewno bo mi po pierwsze chodzi o dziecko a nie o dzień i miesiąc jego urodzenia bo równie dobrze może sie urodzic 31grudniao godzinie 23.45 i dziecko które urodzi sie 01stycznia następnego roku o 00.05 tez bedzie już rok starsze od mojego !!! Data urodzenia nie ma dla mnie znaczemnia ! A poza tym miałam bym prezent na urodziny bo sama jestez z 20 grudnia :D A dlaczego pytasz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam sprzątać !!! :-( Będe potem :D 3majcie sie ciepło !!! Franiu jeszcze pogadamy na ten temat !!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Cytrynko:) 🌻 Miśka życzę Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo ja mam podobnie jak Ty @, wiec u mnie wyszedlby podobny termin porodu i chcialam wiedziec co Ty o tym myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu jak by nam sie udało w tym samym czasie i termin bysmy miały w tym samym czasie to miały byśmy o czym pisać, dzielić sie wrażeniami i wzrostem brzuszka !!! :p Kiedy ci wypada @ ? Mi 21.03 !!! Licze że ty nie dostaniesz ale też na to ze moja jednak przyjdzie chociaż przytulanko było.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spodziewam sie na 22.03 i mam nadzieje tez, ze nie przyjdzie. A moze jednak Wam sie udalo, wiesz jak to jest jak sie nie chce. Nie martw sie napewno nic dzidziusiowi by nie zaszkodzilo :) Mnie cos gardelko zaczyna bolec, obym sie nie rozchorowala, bo nie chce brac zadnych lekow. Wiesz moze, czy septolette mozna w ciazy brac, bo nie mam nic innego, a na ulotce nie ma slowa o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że już nikogo nie ma :-0 Jest godzina 13 więc nasza Miska pewnie siedzi już w pięknej sukni, możejeszcze jest u kosmetyczki lub u fryzjera a może właśnie......własnie była juz u kosmetyczki, u fryzjera, może juz ubrała sukni i stoi juz przed ołtarzem .....:D TRZYMAJ SIE KOCHANA.....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu nie mam pojęcia.......ale myśle że tak bo to chyba nie ma żadnego wpływu.....może poszukaj w internecie..... Tylko sie nam nie rozchoruj bo wiesz że już fasolka może mieszkać w tobie :D A masz już jakieś objawy @ alebo czegoś innego ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten linka który teraz podała ta dziweckopl padł już na naszym forum 2 raz !!!! Ja nie mam zamiaru zostawać wampirem i nie bede tam wchodzić........prosze tego linku tu więcej nie podawać!!! Jak ktos chce u nas pisać to prosze na temat czyli o starankach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obajway to mam, ale czego to jeszcze nie wiem. Boli mnie w dole brzucha od 2 dni. Podejrzewam, ze to owulacja bardziej odczuwalna jak zazwyczaj, ale mowia, ze po tabsach moze byc bardziej odczuwalna, wiec mysle, ze to to. Ja nie odczekalam polecanych trzech cykli, poniewaz bralam tylko przez trzy(cykle nie lata) :) No i strasznie glodna ciagle jestem. Bol piersi brak, no i senna tez nie bardzo jestem. Zobaczymy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teznie mam jeszcze żadnych objawów ale zobaczymy jak to będzie .......... mam nadzieje że @ przyjdzie !!!! Gdzie są nasze cięzarne i reszta oleżanek ? Iloniczek mam nadzieje że mimo tego ze odkładacie staranka zostaniesz z nami .... Jak wszystkie kiedyś zaciązą to zostaniemy my dwie i będzie fajnie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu zaglądam co chwilke a was nie ma :-) ide sobie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem,posprzatalam,zjadlam objadek i troche posiedze na kafe. Chyba dzisiaj juz mialam pierwsza zachcianke a mianowicie sledzie,kiedys sie nimi zajadalam pozniej mialam dluga przerwe a dzisiaj pierwszy raz od x czasu mialam na nie ochote,musialam leciec do sklepu i je sobie kupic. A tak z moich obserwacji wynika,ze duzo lasek w poczatkowym okresie ciąży a wlasciwie zaraz po zaplodnieniu zaczyna chorowac,ja tez mialam chore zatoki,obeszlam sie bez lekow,takze dziewuszki,wasze przeziebionka moga cos znaczyc...:) zycze jednym slowem dwoch kreseczek:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Hej dziewczyny:) weszlam na ten topic bo pamietam jak 14 lutego okazalo sie ze bede mamusia termin mialam na 8 pazdziuernika urodzilam 13 oreczke. Basienko piszesz ze nie masz zadnych objawow ciazy pewnie juz tak zostanie ja rowniez nie mialam przez cala ciaze zadnych dolegliuwosci oprócz sennosci i zgagi w 7 miesiacu ale mleko pomaga. To ze pilas alkohol na poczatku napewno nie uszkodzilo kruszynki a jedna slaba kawe dziennie z mleczkiem pilam i dzidzia zdrowa. Staralam sie z mezem o dziedzie az 3 lata. Zycze powodzenia w staraniach trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agaw... juz dzwoniłam do innego gina i przez tel to bardzo miły pan. okazało sie ze na moim osiedlu powstał prywatyny szpital u którym on przyjmuje, tylko niestety drogo za wizyte bo aż 90zł, ale może od razu z usg. Pójde raz i zobacze a jak nie to on prywtanie przyjmuje w swoim gabinecie i 70zł bierze ale na pewno bez usg. Troche poprawił mi sie humor... Za chwile przyjdzie do mnie moja koleżanka z taką małą niunią 10 miesięcy ma... juz nie mogę sie doczekać pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 MISIU ... Bądźcie dla siebie ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, tym co cieszy, i tym co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie. Zycze Ci tak jak ogień gorącej miłości, co dotrwa do późnej starości , wyjścia z każdej sytuacji i pozytywnych wibracji. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Czekam na wieści juz\" po\" mam nadzieje ze wszystko wspaniale wypadnie ;-) ;-) ;-) Pozdrawiam Wszystkie Kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłaam a Was dalej nie ma !! Czy wszyscy są na romantycznych kloacjach tylko ja siedze w domu przed komputerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda ciesze sie że jesteś!!!! Odświeżałam a nic nie pokazywało !!! Basienko jeśli pójdziesz i powiesz że jesteś w ciąży i że chcesz to potwierdzić to napewno wszędzie ci zrobią usg !!! Cytrynko pisz więcej o tym jak sie czujecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważylam ze u nas są takie tendencje ze idziesz do ginekologa i on dopiero ci daje skierowanie na usg. Pójde teraz do nowego prywatnego szpitala i na pewno jest tam ugs, ale czy w ramach mojej wizyty zrobią mi tego nie jestem pewna a raczej w to wątpie. Nie wiecie jak to jest chodzi o kase. za usg dodatkowo 50zł... u najlepszego u nas nawet 90zł. ale co zrobić trzeba żyć i płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko ja chodziłam wcześniej do prywatnego ginka (teraz choidze do państwowych) i płaciłam za wizyte 50zł (ten lekarz to ordynator ginekologi i bardzo dobry lekarz) i przy kazdej wizycie miałam w cenie robione usg !!! To było jakieś połtora roku temu- może teraz sie zmieniło ale znam tego lekarza i watpie żeby tak \"ściągał\" z cięzarnych !!! Życze Wszystkim udanej nocki :D Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to niedzielne przedpoludnie. Nasza Miska pewnie jeszcze odsypia po wczorajszych emocjach :) Miska jak znajdziesz troszeczke czasu napisz pare slow do nas jak sie bawiliscie:) Zycze milej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! przyszłam z kościółka i pisze do was !!! Widze że tu i tak nie ma nikogo !!! No nic............bede wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak tam Misia ;-) Lolu cały czas czekam na pozytywne wieści ;-) U mnie dużo pracy, interes torebkowy rozkwita :-D czekam jeszcze na odzew jednej osoby ... bo od niej dużo zalezy ... :-p Pozdrawiam Was goraco , jak tylko znajde wiecej czasu to wpadne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ale widze że nie ma nikogo .......no trudno Będe na Was czekała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Matoda....pownie już sobie poszłaś ........... Na jakie wieśći czekasz ? Jeśli chodzi o dzidzie to w tym miesiącu mam nadzieje że sie nie udało .....ale liczymy na Ciebie :p Pisz do nas cześciej bo sie zniedbujesz :p Martwiłyśmy sie .... Ja też ciekawa jestem co u Miski ale ona tu chyba jeszcze dziś nie zaglądnie .... Kopiuje tabelke żebyście o niej nie zapomniały !!! STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......21.02...........wrzesień \'06(zawieszone w marcu\'07) frania23...23..........Oosterhout.........23.02......... ..luty \'07 Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka ....Matoda......i reszta nie wpisanych WPISYWAĆ SIE !!!!! A swoją drogą.....zostało mi 9 dni do @ i potem staranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iloniczek ty miałaś dziś dostać @chyba tak ? Pisz czy przyszła !!!Oby nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×