Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Gość lola u
Dziewczynki dziękuje za Wasze wsparcie i za to że stawiacie na mnie Kochane jesteście !! w sobote napisze - zresztą codziennie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Dziewczynki piszcie coś bo sama do siebie przecież nie będe !!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
KURCZE !!! Wodze że nie macie ochoty tu zaglądać tylko ja wchodze co godzine jak wściekła !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 007
Lola!!!Juz jestem:)A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ... widze ze się wszystkie mijamy :-p Co do pisnia to chyba ja tu ciągle sama do siebie pisze ;-) Miśka ja tez kiedys myslałam ze ciąża to nie problem ... a teraz :-( zmieniłam zdanie. Nawet nie myślałam ze tak dużo kobiet ma z tym problem - szok :-O Co do termometra to mi sie też jakos nie składa :-( ale cały czas nad tym mysle ;-) Mam zamiar już jutro zacząć rozkręcać mojego TŻ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ co i Wam proponuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 007
Tez bym chciala juz rozkrecac mojego mena ale tradycyjnie go nie ma.Mam go tylko w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj... no to przykre :-( Mój zazwyczaj jest zmęczony , wiec ciężko go rozkręcić :-p Jedyną rzeczą jaka na niego działa i zawsze może to jedzenie :-D ... wiec jutro i za 2 tyg.chyba sie obłoże kotletami ... hi hi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Miska ..... Matoda jesteście jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 007
Ja jestem.Myslalam ze juz ucieklas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ... tylko się czaje bo jak mój TŻ zobaczy co robie to .... :-p ......... hihi :-D a ja udaje ze jeszcze pracuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nic nie macie w opisie \"preferencji\" bo nie moge podglądnać zadnego opisu o was :-( a chciałabym chociaż conieco wiedzieć :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi znowu sama 😭 Po jakich wątkach tak skakacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż to ja już zmykam :-p ... życze Wam jutro MIŁEGO DNIA ❤️ [ serce] ❤️ pełnego miłości .... ;-) noi niech to będą wasze ostatnie walentynki bez dzidziusiów ... wiec je odpowiednio uczcijcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Matoda nie jesteś sama Ja jesetm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 007
Ja wlasnie rozmawialam z moim ukochanym ale juz jestem. Matoda zazdroszcze Ci mezusia w domu.Ja jeszcze nie jestem mezatka ale bede 10 marca.Obecnie koncze studia,jestem na piatym roku.Za kilka dni stuknie mi 24 lata.Szybko ten czas leci.Fajnie ze wreszcie udalo sie nam strysnac o tej samej porze. Dziewczyny napiszcie cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Jestem z okolic Rzeszowa !! Jestem młoda :p mam 18 lat !!! Mój M jest 20 lat starszy ode mnie nio i 7 miesięcy sie staramy !!! To chyba tyle !!! Tylko nie krytykować wieku !!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccaroline
jestem z wami :) u mnie już po zawodach - czekam na efekty - jeszcze tydzień :) jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
A i jeszcze dopisek :D Ucze sie jeszcze nio i też nie mieszkamy jeszcze razem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 007
Lola a robiliscie jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
cccaroline to czekam i tzrymam kciuki !!! Mi już zostało mniej niż tydzień oczekiwań ale ciągnie sie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccaroline
lola u - oh mną też trzęsie - chyba mam już jakieś schizy - u mnie staranka ciągną się już prawie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Miśka robiliśmy i wszystko ok tylko ginek mi powiedział że po poronieniu macica może chccieć odpocząć i możemy sie starać nawet 1,5 roku !!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccaroline
lola u - bardzo mi przykro ... będzie dobrze - przeraża mnie tylko to że mówią że ciąża nie przychodzi gdy się na nią oczekuje :( ale jak tu nie myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 007
Cze cccaroline.Mam nadzieje ze ,,zawody'' beda owocne i zostaniesz z nami.Tymczasem trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
ja kochane dziwczynki ide juz nyny Zaglądajcie tu cześciej bo sama do siebie nie bede pisała !!! Pozdrawiam Chodujcie swoje zdrowe fasoli :p Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccaroline
Miska 007 - oby mocno ;) dobranoc - lola u 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle melduje się pierwsza ;-) Noi tak jak myślałam jak juz poszłam to tu się reszta zjawiła :-( Jejku noi wychodzi na to ze jestem tu najstarsza 😭 😭 ... kiedy to zleciało ?! Miśka jejku no to moje GRATULACJE :-D 🌼 Kurde same okazje urodzinki ;-D , ślub 🌼 Koniecznie musisz powiedzieć kiedy ??? Czyli najwspanialszy dzień przed Tobą ;-) , pewno juz wszystko przygotowane ?! Ja z moim TŻ jestem od 8 lat , dzisiaj dokładnie mija półtora roku od ślubu :-D .... ale to był dzień :-D :-D :-D ... i Tobie życze zebyś tak samo miło wspominała ;-) Koniecznie muszisz juz po podesłac jakies zdjecie ;-) cccaroline - trzymam kciuki widze ze tak jak lola czekasz na efekty ;-) Najgorsze to czekanie coś na ten temat wiem :-( ... no ale trzeba być dobrej myśli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Witam !!! Madoda ja już jestem pewna że będe miała @ bo dziś mi tempka spadła a wiec samo mówi za siebie ..... :-( No cóż- uda sie innym razem (tak powtarzam sobie co miesiąć ) !!! Teraz wy przynoście dobre wieści żeby choć jednej sie w lutym udało !!! PRACUJCIE bo to jyż połowa miesiąca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
A tu znowu cisza !!! :-( Dziewczynki piszcie Trzeba rozruszać to forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Jak tak dalej pójdzie to ja w dzień spisze tu całe strony :-( a Wy będziecie tu wkraczać koło 22 jak ja już przełącze sie w tryb nocny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×