Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Gość upupupu
Lola nie atakuj wszystkich przez swoje niepowodzenia, ktoś radzi a Ty się wielce oburzasz, daj se spokój i odpocznij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj sobie na sloneczku posiedzialam, mowie Wam rewelacja!!! Wiosna pelna para, a co tu sie dzieje na topiku, jakies nieporozumienia. Lolus kochany, kazda z nas za pewne zyczy Ci jak najlepiej i to nie chodzi o to, ze starsze powinny szybciej zaciazyc chodzi o to, ze starsze maja mniej czasu na to jak my. Jakbym tylko mogla machnac rozczka juz bys byla w ciazy. Naprawde zycze Ci tego z calego serca. I nie gniewaj sie na mnie, ze tak pisze, mam nadzieje, ze nadal bedziesz do nas pisywac :) Ja dzisiaj nadal dobrze sie czuje, zadnych objawow az nie mam co pisac :p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie sie dogrzebalam do Was.W weekend niestety nie dalo rady.Mezus nie pozwalal a poza tym mielismy kupe roboty na placu. Lola widze ze znow masz dol.Ty juz jestes bardzo zmeczona tymi nieudanymi probami.To chyba dobry pomysl bys troche odpoczela i zajela sie czyms innym.Zaczniesz nowe staranka za jakis czas z nowym,innym nastawieniem.Dobrze ze Twoj M postanowil zrobic badania nasienia.Moze i Ty zdecydujesz sie na jakies badania.Lolu czy lekarz podal Ci przyczyne utraty ciazy?Robilas wtedy jakies badania po zabiegu? Pozdrawiam reszte kobitek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola da radę bo silna dziołcha jest a poza tym... ma wspaniałego M no i nas;) nie Lola- będzie dobrze :D słuchajcie... mam jakieś... upławy, czy plamienia... w takim beżowym odcieniu... a czuję się jakby @ miała przyjść w ciągu kilku godzin.... dziś dopiero 24 dc... coś mi się poprzesuwało ostatnio ale żeby się tak cykle skróciły to już przesada... ;) pzdr Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu bede z Wami pisała .......... Ciesze sie że sie dobrze czujesz .... Smutna lala może jesteś zaciażona i stąd te \"bezowe\" upławy ........ Miska przykro mi że M pojechał ale za to masz wiecej czasu dla nas :p Mnik jeśli uważasz że jas coś żle odebrałam to to jst nie prawda bo wiem że to co piszecie to racjaale chccaiłam tylko zaznaczyć że nie obsesja tylko silna chęc .. ja wiem że u Was moge szukaćv wsparcia i pocieszenia ....... Upupupu kim jesteś ? I kto ci powiedział ze ja kogoś atakuje ? Ja tylko chciałam zaznaczyć że coś nie jest tak jak dziewczyny mogły to odebrać ........ i na nikogo sie nie obraziłam bo nie mam za co ....... po to tu jestem żeby dziewczyny doradziły i krytykowały jak trzeba ale tez po to żeby im wyjaśnić że coś zle odebrały ....... A poza tym to nikt mi nie radził zebym zawiesiła stranka tylko sama poinformowałam babeczki że to robie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Byłam dzisiaj u dentysty i właśnie zaczął mnie lekko ząbek pykać...Jak ja nienawidze tego... Loluńka - nieprzejmuj się. Może faktycznie potrzebujesz odpoczynku od staranek... wiem jakie to frustrujące jest - tyle miesięcy starań... Myśmy w tym miesiącu ostro działali i też nic...Aż niechce się wierzyć Smutna_lala - może Twój organizma przyspieszył ;)...Żartowałam, a co do ciąży to kto wie...Miałam już kiedyś cykl, że zaraz po @ pojawiły mi się dni płodne ( a w połowie cyklu było drugie podejście - hehehehehhehe) więc niemożesz być pewna jak to z Tobą było...Ech co za czasy - mogłam powiedzieć kiedy i czy była owulejszon... Jakże za nimi tęsknie... Miska - fajnie, że jesteś z nami chociaż szkoda, że bez męża. Frania - oj jeszcze będziesz wspominać te czasy kiedy niemiałaś objawów z rozrzewnieniem... :P Ale rozumiem Cię - już chciałabyś czuć maleństwo w sobie. Ja też się niemogłam tego doczekać :D upupupupupupu - jak rozumiem na starym forum są straszne nudy, że próbujesz się wkręcić... Ale muszę przyznać, że sposób jest żałosny, na poziomie ucznia podstawówki...o czym świadczy choćby strach przed własnym nickiem Mnik - mój M tez był wniebowzięty jak mi się baloniki rozrosły do balonów (co jest z tymi chłopami???)hehehehehe A ja dalej mam mdłości...A dla cięarnych mam przepis na kanapeczkę (dzisiaj wypróbowany...hehehehehe) - drożdżówka z serem przekrojona do tego w środek szyneczka, sosik curry - niestety pasta z tuńczyka się skończyła, a brakowało mi jej...Ech i ja sie dziwię, że mnie mdli... Dobranoc babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, kurcze nie uwierzycie, ale wczoraj nie dostałam się do gina, zadzwonili do mnie godzinę przed żeby poinformować że pani doktor jest chora......i idę dopiero w środę. No trudno... Trochę sięm martwię, że to już trochę późno, ale nic nie mogę zrobić. Oj dziewczynki jakieś złe fluidy nam się wdarły na topik, musimy je przepędzić..... a kysz!!!!! Pozdraiwam Was wszystkie.........coś mało ostatnio piszecie, ale to zapewne ładna pogoda powyganiała Was na świeże powietrze? Ja niestety wracam do pracy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) A u mnie juz dzis nie tak ladnie jak wczoraj, bo tylko 12 stopni, a wczoraj sie opalalam :( Lola dziekuje, ze sie cieszysz, ze mi nic nie dolego, ale ten brak objawow nie daje mi spokoju, a tutaj nie dostane sie tak latwo do poloznej, a ginka to nie zobacze przez cala ciaze jak wszystko bedzie przebiegac prawidlowo. Tylko skad oni wiedza, ze wszystko jest prawidlowo jak tu nikt nie bada. Mnik to chyba nie jest za pozno, bo ja mam dopiero na 18 kwietnia umowienie z polozna. Bylam wczesniej u lekarza, ale on nic nie zrobil tylko powiedzial \"gratulacje\" Daga wlasnie o to mi chodzi chce czuc to malenstwo. Podobno kazda kobieta odczuwa cos, czy zachcianki, czy zapachy juz niekoniecznie mdlosci a ja nie mam doslownie nic, a to juz 6 tydzien i jak sie tu nie martwic????????? Czuje sie niesamowicie dobrze, lepiej jak przed ciaza!!!!!!!!! smutna lala jak ja czekalam na termin @ w marcu to tez jednego dnia z rana wstalam z silnym bolem brzucha jak na @. Jeszcze wtedy powiedzialam do chopa chyba wczesniej w tym miesiacu dostane @, ale ona naszczescie nie przyszla do dzisiaj. Milego dnia zycze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
Nie próbuję się nigdzie wkręcić...nie mam swojego zaczernionego nika bo staram się nie wypowiadać na forum a poza tym nie mam czasu na ciągłe siedzenie na necie, jestem od czasu do czasu więc to nie dla mnie...jestem kobietką która również się stara o dzidzię więc często podczytuję wypowiedzi innych i szukam jakiś wskazówek dla siebie...u Was na topiku panuje fajna atmosfera ale ostatnia wypowiedź Loli mnie wyprowadziła z równowagi, jak można...teraz już napiszę: bez komentarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania 23 to tylko pogratulowac twojego dobrego samopoczucia, może to ze czujesz sie lepiej niż przed ciążą to jest własnie oznaka ciąże, hehe. ja mam w kratke takie dni, raz czuje sie taka ciężka , jednym slowem do niczego , nic mi sie nie chce, bym tylko leżała w fotelu i oglądała tv... innym razem budze sie rano i jestem gotowa do wszystkiego... Zrobiłam juz wszystkie badania i wyszły dobrze tylko za mało mam chyba czerwonych ciałek 3,8 mln a powienno byc powyżej 4, zobaczymy co powie pan doktor( ine za tydzien w środe) poza tym czasem pojawia się jeszcze ten beżowy śluz mimo iż biore duphaston... czekam na wizyte i mam nadzieje ze dostane skierowanie na usg... juz nie moge sie doczekać... to bedzie 10 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upupupu nie chce sie kłócić z toba bo nie mam o co ..... tylko nie mam pojecia o czym ty mówisz ! Jaka wypowiedz cie wyprowadziła z równowagi ? Przeciez napisałam tylko że sie już niestaram i że chęć bycia w ciązy to nie obsesja ! co w tym złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upupupu Jeśli chidzi Ci o tę wypowiedz 02.04] 09:35 lola u Witam !!! Czytam sobie co wy do mnie pisdzecie i nie zgadzam sie że ja miałam obsesje na punkcie ciazy .... bardzo chcieć dziecka a mieć obsesje to jeszcze różnica ..... i dlatego skończyłam tes tarania, własnie dlatego żeby nie mieć obsesji .... Basieńka, Mnik ciesze sie że u Was wszystko ok i trzymam kcikui zeby dzidzia dała wam porządnie popalić i żebyście już nie zastanawiały sie czy ona tam naprawde jest tak jak to robi FRANIA- zakazuje i mam nadzieje że dzidzia was wymeczy Daga wpisuj date następnej @ w tabeli Iloniczek co u Ciebie ? Idz na bete ...... ja byłam (choc mam lęk przeg igłą, strzykawką i krwią przede wszystkim- tak mi po poronieniu zostało) i ciesze sie z tego że poszłam..... może ty tez powinnaś bo albo jesteś zaciążona albo jesteś w taiej sytuacji jak Daga w lutym choć tego nie zycze ..... Dziewczyny zauwazyłam jeszcze jedno ... wy tu myślicie ze skoro ja jestem młoda to moge sie starać długo bo mam na to czas a te starsze juz nie mają czasu więc to im ma sie udac za pierwszym razem ...... a to jest nie sprawiedliwe U mnie ładniutka pogoda była od rana a teraz coś zaczyna sie chmurzyć Miłego dnia i ładnej pogody ..... ......... to nie mam pojęcia o co chodzi bo zaznaczyłam w niej swoje spostrzeżenia a dziewczyny napisały ze nie o to chodziło ....... żle ich odebrałam i tyle ......... one napisały jaśniej i jest ok !!! Przecież nikogo nie obrażałam........... Dziewczyny czy wy tez myłślicie że coś nie tak napisałam albo obraziłam kogoś ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pamiętacie mnie (z początkowych stron?):)) Miałam sporo pracy i stresów z powodu choroby mojego taty, zrezygnowaliśmy z internetu w domu (piszę z pracy;) no i jakoś zaniedbałam kafe.... Dzisiaj zrobiłam test ciążowy- wczoraj powinnam dostać okres- i wiecie co...CHYBA jestem w ciąży!:) No 2 kreski mi się ukazały ale jeszcze w to nie wierzę!Po świętach idę do ginekologa. Wiecie co bardzo się cieszę!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelikan - gratualcję!!!!! Jestem pewna że ta wiosna przyniesie jeszcze więcej bobasków :) Lola - ja nie widzę nic złego w Towich wypowiedziach, nie rozumiem specjalnie o co chodzi. Nie przejmuj się, po prostu uznajmy temat za skończony. A ja mam dziś straszliwy ból głowy, masakra, na niczym się skupić nie mogę. Muszę sobie chyba zrobić jaką przerwę od komputera, bo nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelikan no to wielkie gratulacje, liczba zafasolkowanych niesamowicie wzrasta, ten topik przynosi szczescie. Jak sie czujesz, jakies objawy? Wybacz to moje standardowe pytanie ;) Basienka no to tylko pogratulowac wynikow, jeszcze kilka tygodni i poczujesz swoja dzidzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelikan - GRATULUJ E :D kurcze... dużo na topiku już zaciążonych od lutego... i oby dalej szło jak burza;) U mnie już dzisiaj nie ma żadnych plamień czy co to było... brzuch boli jak na @, trzyma chwile i potem jest lepiej, w piersiach czasami zakłuje ale... nadal twierdzę, że nie urosły (sutki się... łuszczą)... ja na prawdę dziewczyny mam baaaardzo nikłe szanse na ciążę w tym miesiącu... czekam na @ między 5 a 9 kwietnia więc jeszcze sporo dni:) wieczorem basen a potem Magda M. :D wreszcie... ... dziś są urodziny mojego Taty... 57... ale na cmentarz już nie zdążyłam... (Tata zmarł 16 lat temu) pzdr Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pisałam już że mam stan lekko uqrwienny- dużo mi dziś nie trza żeby mnie szlag trafiał... bez kija nie podchodź... wrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Króliczki wy moje. upupupupupu - piszesz, że na topiku fajnie jest. No cóż my tu się nieoceniamy i nieatakujemy siebie nawzajem. Chcesz do nas dołączyć - zapraszamy. Co do jej wypowiedzi - no cóż ponownie próbuje zostac mamą od 9 miesięcy. I powiem szczerze, że uważam iż ma prawo byc sfrustrowana. My stramy się od miesiąca i też byłam rozczarowana @... A co do netu i siedzenia - każdy ma czas na to co lubi...Większość z nas albo pracuje albo się uczy a tu spotykamy się na \"kafie\" i pogaduchach o tym co nas trapi. Mieszkamy w różnych zakątkach kraju albo i Europy i mamy \"małe\" szanse na codzienna kawkę w realu. Basieńka - ja będąc w ciąży padałam jak kawka. Mogłam przespać cały dzień z pobudką na papu i wc...Kiedyś zasnęłam na okienku w pracy...Ale miły babki w pokoju ubaw... heheheheheeheh Frania - trzymam kciuki żeby tak było całą ciążę... :D Pelikan - GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super ekstra i JUPI!!!!!!!!! Smutna_lala - ja jestem tak nieprzyjemna dla uczniów, że szoking... Na szczęście nauczyli się już jak przetrwać... ehehehehehehehhe Loluńka - sorki, że tak brutalnie Cię potraktowałam ale dzieciaki tylko patrzyły co za sesemesa dostałam... Nic się niemartw i nieprzejmuj :D Wczoraj u dentysty przyszła babka w ciąży i zaczęła wyzywać, że gruba, że w ciąży itd... Aż miałam na końcu jęzorka opiernicz dla niej... Qrde tak mi się tego przykro słuchało. Oczywiście \"świeczki w oczach\" bo ja bym wszystko dała za tą \"grubość\" i maleństwo... Dobra już niesmucę. Ale dalej mam ryka na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelikan - wpisz daty jeśli chcesz Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.04...........wrzesie ń(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesien\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........01.04............marzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Pelikan...... DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny Pelikan wielkie gratulacje... Daga P to pięknie Cię na spanie brało, mi jakoś nie chce sie ostatnio , ale wieczorami zauważyłam ze szybciej chodze spac juz o 22 leże w łóżeczku... Lola nie przejmuj sie gadaniem innych, Ty sama wiesz co jest teraz dla Ciebie najważniejsze i myślę ze tak jak masz w opisie na gg troche spokoju sie przyda... bedzie dobrze zobaczysz Franiu też sie ciesze ze wyniki dobre, tylko z tymi czerwonymi ciałkami musze cos zrobić , chyba czeka mnie kuracja buraczana, hehe... Trzymajcie sie dziewuszki...ja jutro ostatni dzien do pracy i święta odpoczne od dzieciaków, bo czasem juz nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ciesze sie że mnie rozumiecie i nie odebrałyscie zle mojej \"tamtej\" wypowiedzi bo nie miałam nic złego na myśli ..... Pelikan pamiętamy i starsznie sie ciesze że zafasolkowałaś ...... wpisuj sie do tabelki i moimo ograniczonych mozliwości pisz czasem o tym co u ciebie i bobaska :p ....... i przykro mi z powodu choroby twojego taty .... ale będzie dobrze ........ Basienka Frania Shenen odpoczywajcie dużo i czytajcie dużo o tym co sie w was teraz dzeje :p nie spijcie cały czas i piszcie do nas ..... Matoda a ty gdzie się podziewasz ? Miska ty zawsze jestes jak mnie nie ma ....... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapię jakiegoś doła.. a równocześnie jestem... wybitnie spokojna jeśli chodzi o sprawę przyjścia tudzież nie @... dziś miałam nastrój wybitnie przed@... zabić każdego kto mi się w jakikolwiek sposób narazi... ale godzina na basenie robi swoje;) ciekawe, kiedy @ przyjdzie... po 26, 28 a może 30 dniach... eh... dobrej nocki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze laseczki! Pewnie juz w wyrkach lezycie:) Ja dzis mialam ciezki dzien na uczelni.Wiecie,zagubily sie pliki z wykresami z mojej pracy magisterskiej.Ale jaja!!!:)Prawdopodobnie bede jeszcze raz powtarzac badania ale to jeszcze nie jest pewne.Moj promotor bedzie do mnie dzwonil [po swietach. Poza tym wszystko mnie boli.Postanowilam troche schudnac i od wczoraj biegam i pociskam brzuszki.Dzis mam straszne zakwasy.Do tego jeszcze ten zapierdziel na placu... Teskni mi sie juz za mezusiem:( Smutna lala widze ze mamy podobne terminy @.Kurcze moja juz by mogla przyjsc.Chce jak najszybciej zaczac nowe staranka.Moze kwiecien bedzie juz laskawy... Lola masz racje.Jakos nie mozemy sie strysnac:) PELIKAN FAJNIE ZE O NAS NIE ZAPOMNIALAS.MYSLALAM ZE TO JA CIE TAK WTEDY WYSTRASZYLAM I JUZ NIE CHCESZ PRZEZ TO DO NAS ZAGLADAC.GRATULUJE CI FASOLKI!!!CIESZE SIE BARDZO I ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO! Pozdrowka dla wszystkich babek(dla upupupup tez:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaaaa
jest tu jeszcze ktos...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×