Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słonecznik*.*.*

Dobry ginekolog LUBLIN

Polecane posty

Gość nsjdsu
Jeśli chodzi o dr. Kaczmarczyk, czy ona przyjmuje prywatnie czy na NFZ? I mam takie pytanie odnośnie Luxmedu, czy tam tylko przyjmuja prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggss
Moim Zdaniem najlepszy jest Irosław Szymański. Jest to genialny lekarz z powołania. Chciałabym natrafiać na takich ludzi jak on w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juletta s
Natalia, strona ktora polecasz od dawna cenuruje wpisy. Choruje przewlekle, moja rodzina tez. Jednak nasze opinie ciagle zostaja odrzucane. Identycznie twierdza nasi znajomi.Szkoda. Szukam ginekologa endokrynologa. Czy musze wybierac miedzy doktor Kaminska. a Tomaszewskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość33
a może ktoś mógłby polecić ginekologa w sanitasie? Zapisałąm się na pierwszą wizytę w życiu do dra Tomasza Grzywny. Nie mogę znaleźć o nim zbyt wielu opinii w internecie a strasznie się boję... POMÓŻCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze chodze do Putowskiego, przyjmuje mnie zawsze w Ab Ovo, gdzie udalo mi się podjąc leczenie niepłodnosc******kuracji hormonalnej w koncu doczekałam się tego upragnionego wyniku testu ciążowego. Od tamtej pory na regularne wizyty chodze właśnie do doktora, który prowadził moje leczenie, a potem ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka12
Witam Czy ktoś może polecić dobrego ginekologa/połoznika w Lublinie specjalizującego się w planowaniu poczęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja „przygotowywałam się” do ciąży u Artura Wdowiaka, prywatnie. Zlecił wykonanie badań, stan zdrowia był świetny na szczęście, wiec jakiś szczególnych zalecen od niego nie dostałam. Ale jego prowadzenia ciąży jestem zadowolona, nie musiałam się dopominac o badania czy wizyty, no i zawsze mogłam się z nim skontaktować telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, planuje wybrać się na pierwszą wizytę jak najszybciej, ale nie wiem gdzie Do innych lekarzy chodzę na langiewicza i są tam 2 panie ginekolog jednak nie wiem czy warto...? Czy był ktoś u Dr Dawidowicz lub Komorowskiej? Ewentualnie proszę o podanie kogoś do kogo można iść na nfz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka311
Wdowiak jest spoko, tez do niego chodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Potrzeboje kontaktu do dobrego ginekologa jestem po dwuch poronieniach i szukam lekarza ktoremu mogła bym za ufać i ktory specjalizuje sie w takich problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wciąż jest nadzieja, wciąż walcze…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca i szczerze polecam dr Andrzeja Wróbla. To ginekolog- położnik. Podobno radzi sobie z różnymi niełatwymi przypadkami. Mogę to potwierdzić na swoim przykładzie... mam córeczke. I powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie Artur Wdowiak jest dobry, wciąż do niego chodze prywatnie. Kiedyś myślałam, ze lepiej jest chodzic do ginekolożki, ale w sumie to bez różnicy – ważne, żeby lekarz był po prostu dobry, wykształcony, płeć nie ma dla mnie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaninkaTa
Ja również gorąco polecam dr Wróbla. Ginekolog z krwi i kości. Opiekuje się mna jak żaden ginekolog przed nim. A do tego jest przesympatyczny. To że jest facetem przestało mi przeszkadzać już na pierwszej wizycie. Polecam kobietom które chcą się czuć zaopiekowane przez profesjonaliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamadziamadziuniamagdalena
Pierwszy lekarz który okazuje zrozumienie. W sprawach ciąży wie chyba wszystko. Odpowiada na każde pytanie z pełnym profesjonalizmem. Dobry jest, naprawde dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Wróbel i Wdowiak mają calkiem dobre opinie, ine wiem tylko, czy biorą tyle samo za wizyte xD a jakieś kobitki ginekolożki dla odmiany ktoś by polecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilchica
Tylko NIE do dr Marleny Kaczmarczyk (chociaż ja ja znam z nazwiska Brzęk). w 2010 roku mało dziecka nie straciłam, bo nie rozpoznała odrywającego się czopa. Przyszłam do niej z plamieniem to powiedziała, że mam nadżerkę (później się okazało, że wcale nic takiego nie mialam!). Na dodatek wmówiła mi popuszczanie moczu,a wkrótce okazało się, że to wody płodowe mi się sączyły. Po 5 dniach urodziłam wcześniaka- na szczęście zdrowego...NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienieńka
Niestety nie wiem czy biorą tyle samo. Ale Wróbel przyjmuje też na Jaczewskiego na nfz w poliklinice. Ja byłam u niego w zeszłym tygodniu i jestem bardzo zadowolona z wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdowiak moim zdaniem nie ma wygórowanych cen, u Wróbla nie byłam, więc nie wiem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam Dr Annę Torres. Przyjmuje na Jaczewskiego, Pogodnej (Terpa)oraz w przychodni akademickiej na Langiewicza 6A. Delikatna w czasie badań, wykonuje usg, wszystko wytłumaczy, jest stosunkowo młodą doktor przed 40-stką. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcentka
Wdowiak rzeczywiście jest dobry, przypomina o badaniach, wszystko skrupulatnie zapamiętuje, wprowadza do karty, podczas wizyty pełna kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wdowiak umie sobie poradzić w sytuacji chorej tarczycy i endometriozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już musisz spytać jego :P mysle, ze bez problemu bo już iles lat w zawodzie zobowiązuje. U mnie poradził sobie z mięśniakami macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ciężko jest teraz trafic na dobrego ginekologa, albo się jakis okazuje niemily i niedouczony albo ma pacjenta gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena W
JA bardzo zadowolona jestem z dr Barbary Kułak, chodziłam do niej na Szczerbowskiego w Lublinie poza tym doktor przyjmuje na NFZ na Spokojnej.Prowadziła mi ciąże i robiła operacje ginekologiczną mięśniaków,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.ovea.com.pl/ - jesli juz mowa o Wdowiaku, to owszem, mysle, ze bez problemu sobie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ginem jest dr Grzegorz Polak , na Bocianiej przyjmuje w Ab Ovo. Polecam bo to człowiek, który angazuje się w swoją prace, nie spławia pacjentek byle receptą tylko bada dokladnie, żeby poznać przyczyne dolegliwości. Dopiero on zlecił i zrobił szczegółowe badania żeby dobrac mi odpowiednia antykoncepcje, wczesniej lekarze przepisywali tabsy na chybił-trafił i po nich pojawiały się skutki uboczne. Teraz wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim ginekologiem jest lek. med. Krzysztof Kułak - przyjmuje w CENTERMED na ulicy Weteranów 46 - jestem bardzo zadowolon,a bo jestem młodą kobietką a to mężczyzna, który jest delikatny i wizyty przebiegają zawsze w miłej atmosferze!!! Gdy będę planowała ciążę - pozwolę ją prowadzić również u dr Kułaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Piotr olcha na bocianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×