Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słonecznik*.*.*

Dobry ginekolog LUBLIN

Polecane posty

Gość gość
Witam , czy ktoś może się orientuje ile kosztuje wizyta u p.dr Anna Torres w Top Medical i czy długo trzeba na nią czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgniechaLUB
Witam. Ostatnio byłam u dr Aleksandry Stupak. Śmiało mogę polecić wszystkim dziewczynom. Przyjmuje na NFZ lub prywatnie. Miła, delikatna i ma spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów uprzejmie informujemy, iż w naszej klinice możecie skorzystać z usług z dziedziny ginekologii. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę specjalistów z Warszawy i Lublina wykonujących szeroką gamę zabiegów. Między innymi: badanie ultrasonograficzne USG, płynna cytologia z pobraniem, usuwanie nadżerek, polipów. Lata praktyk i doświadczenia w prowadzeniu ciąży. Zapewniamy Państwu całkowicie BEZKOLEJKOWY system przyjęć przez naszych lekarzy ginekologów. Zapisy na wizyty i zabiegi przyjmujemy pod numerem (81) 477-57-96 Ginekolog Lublin Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku 8:00 – 20:00 Oraz w Weekendy 10:00 – 20:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181 http://pc-ginekolog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam , www.pc-ginekolog.pl Ginekolog Lublin Lubelscy Specjaliści w Ginekologii Pure Clinic: dr n. med. Gustaw Chołubek –Starszy asystent w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Praktyka prywatna od 1999 roku. Prekursor badań USG 3D i 4D w Polsce. Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, ISUOG. dr n. med. Maciej Kwiatek – Ginekolog Ultrasonografista. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 na Sztaszica w Lublinie. lek. Andrzej Mirosław – Ginekolog Ultrasonografista. lek. Magdalena Tucewicz Pasikowska – Ginekolog Położnik Cytolog . Pracuje w NZOZ Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. w Lublinie lek. Hanna Caban – Seksuolog Ginekolog Położnik Cytolog Rejestracja online Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 8:00 – 21:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+ GINEKOLOGIA | USG | POŁOŻNICTWO | PROWADZENIE CIĄŻY | PŁYNNA CYTOLOGIA | ZABIEGI + Specjaliści: dr n. med. Gustaw Chołubek –Starszy asystent w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Praktyka prywatna od 1999 roku. Prekursor badań USG 3D i 4D w Polsce. Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, ISUOG. dr n. med. Maciej Kwiatek – Ginekolog Ultrasonografista. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 na Sztaszica w Lublinie. lek. Magdalena Tucewicz Pasikowska – Ginekolog Położnik Cytolog . Pracuje w NZOZ Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. w Lublinie lek. Hanna Caban – Seksuolog Ginekolog Położnik Cytolog lek. Andrzej Mirosław – Ginekolog Ultrasonografista. Multidyscyplinarne podejście do leczenia powoduje, że nasi pacjenci zostają objęci kompleksowym poradnictwem oraz ekskluzywną opieką. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznanie się z ofertą. Rejestracja online Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 8:00 – 21:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, w przychodni "Imedica" na Leszczyńskiego za darmo wykonują badania prenatalne. Byłam u dr Stupak tam. Może komuś się przyda ta informacja. Teraz nie musimy płacić za nie w Luxmedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekologia Położnictwo USG Usuwanie zmian ze sromu (kłykciny, guzki, polipy) Marsupializacja (nacięcie i zaopatrzenie) ropnia gruczołu Bartholina Wycięcie fałdu błony dziewiczej Badanie cytologiczne – płynna cytologia Kolposkopia Biopsja celowana szyjki macicy Usuwanie polipa szyjkowego (z łyżeczkowaniem kanału szyjki macicy) Usuwanie nadżerki szyjki macicy Założenie/Usunięcie wkładki wewnątrz macicznej Badanie ultrasonograficzne narządu rodnego (USG) Badanie ultrasonograficzne ciąży Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 8:00 – 21:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181 http://pc-ginekolog.pl/usg-ginekolog-lublin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Dziewczyny czy któraś z was moglaby mi polecić dobrego Ginekologa -,onkologa w Lublinie ?Była bym bardzo wdzięczna. Dr.Wdowiak godny polecenia właśnie dzięki jego szybkiej reakcji z powodu Cytologi Ascus stan po jonizacji szyjki macicy z powodu raka przed inwazyjnego znowu czeka mnie pobieranie wycinków do histopagologii na Lubartowskiej a chciałabym to skonsultować z innym lekarzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamam
chyba do tej pureclinic lepiej nie iść, skoro tak na siłę reklamują. Co do d Stupak, to mam mieszane uczucia...Ale miałam kontakt tylko raz na badaniach prenat.,więc nie będę się wypowiadać...Drugi raz nie poszłabym. Poza tym te badania prenat.to jakaś pomyłka. Wyszły mi żle, wielu znajomym też wyszły źle, a mamy zdrowe dzieci. Jeśli chodzi o ciążę zagrożoną, to tylko prof.Leszczyńska-Gorzelak. To genialna kobieta z ogromną intuicją. Dzięki niej tulę swój skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprawdzie ginekolog Waldemar Dziki nie przyjmuje w Lublinie, ale znowu nie tak daleko bo w Zamościu. Wykonuje zabiegi z zakresy ginekologii estetycznej i laserowej. Więcej informacji znajdziecie na www.medycynakobieca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniada
Czy możecie polecić ginekologa, który poprowadzi ciąże u kobiety 45+ która dotychczas nie rodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota121
Bardzo polecam Anne Torres ja akurat chodzę na Topolową,ale wiem że przyjmuje też w innych instytucjach byłam u kilku lekarzy i P.Ania jest najlepsza,Miła,sympatyczna,delikatna,profesjonalne podejście,skromna,nie ma problemu ze skierowaniem na badania.jak bym miała ocenić dałabym 11 na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pure Clinic w Lublinie świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ginekologii. Konsultacje ginekologiczne wykonujemy w ramach wizyt prywatnych. Nowoczesne metody leczenia łączymy z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów, którzy są znanymi i polecanymi lekarzami. W trosce o nasze pacjentki mamy w swojej ofercie szeroki zakres usług. Nasza poradnia ginekologiczna wyposażona jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, a same konsultacje przeprowadzane są przez wyjątkowo doświadczonego ginekologa i położnika. Bazujemy na doświadczeniu i profesjonalizmie aby zapewnić Pacjentkom wysoki i komfortowy poziom opieki. • Usuwanie zmian ze sromu (kłykciny, guzki, polipy) • Marsupializacja (nacięcie i zaopatrzenie) ropnia gruczołu Bartholina • Wycięcie fałdu błony dziewiczej • Badanie cytologiczne – płynna cytologia • Kolposkopia • Biopsja celowana szyjki macicy • Usuwanie polipa szyjkowego (z łyżeczkowaniem kanału szyjki macicy) • Usuwanie nadżerki szyjki macicy • Założenie/Usunięcie wkładki wewnątrz macicznej • Badanie ultrasonograficzne narządu rodnego (USG) • Badanie ultrasonograficzne ciąży Nie zwlekaj ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 8:00 – 21:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181 http://pc-ginekolog.pl/usg-ginekolog-lublin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

kogo teraz polecacie ?szukam kobiety ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×