Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słonecznik*.*.*

Dobry ginekolog LUBLIN

Polecane posty

Gość gość
a ja chodzę do plusmedic.pl i bardzo sobie chwalę, nowocześnie i czysto bo to nowa przychodnia, ponadto lekarze bardzo mili i widać, że troszczą się o pacjentki, wizyta to przyjemność i nie mam żadnych zlych skojarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she_30
Mam pytanie dot. dobrego lekarza ginekologa w Lublinie, a w szczególności chodzi mi o przychodnię na ul. Topolowej 7. Od początku chodziłam do dr. J. Sawy, ale powiem szczerze, że czasem mnie irytuje. Wypytuje o to, kiedy będę mieć w koncu dziecko itp. Mam znamiona na skórze i jest chętny od razu do ich usuwania np. Nie byłam u niego już jakiś czas. Chcę zapisać się na wizytę do poradni ginekologicznej i nie wiem jaki inny lekarz jest warty zaufania? Czytałam opinie o dr Annę Torres, podobno jest bardzo dobra. Proszę o wszelkie rady. Jak np podchodzi ta dr do pacjenta, czy można śmiało z nią rozmawiać na intymne problemy, czy szybko można do niej dostać (chodzi mi o zapisy na tygodniu i bez wyprzedenia tygodniowego). Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarola
Polecam w Plus Medic na Czubach niedaleko Armii Krajowej - bardzo dobry lekarz i można umówić się online przez ich stronę internetową. Wiesz, u nich jest nowocześnie, mają sprzęt nie trzeba gdzieś jeździć na dodatkowo badania - to się ceni i widać, że facet z pojęciem i niejedno widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dr Konrada Futyme przyjmuje m.in w top medical na ul Zana i operuje w szitalu na Jaczewskiego. Chodze do niego od jakis 2 lat, operowal mnie i leczy w kierunku nieplodnosci. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she_30
Pani Dr Anna Torres przyjmuje w Poradni Ginekologicznej przy ul. Topolowej 7. Byłam dzisiaj tam, i podobno jest na urlopie do końca tygodnia. Zdziwiłam się, bo żadnej informacji na ten temat nie ma - ani na rozpisce lekarzy (półpiętro), ani koło rejestracji (1 piętro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she_30
Widziałam, że przyjmuje też w szpitalu na Jaczewskiego. A o innych punktach nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka9994
dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
A kto i dlaczego poleca dr Piotra olcha cos więcej na jego temat bo mam umowiona wizytę u niego i niewiem czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she_30
Witam! Uprzedzam, że możliwa wizyta u dr Anny Torres to 11 marca 2016r. Dzwoniłam dzisiaj do przychodni na Topolową 7. Zapisałam się do dr Magdaleny Tucewicz-Pasikowskiej na wtorek i chciałabym jakichś informacji na temat tego lekarza. Opinie jakieś itd. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram się do dr Kamińskiej prywatnie.Warto? Ciekawe ile kosztuje wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja mama chodzimy do Plus Medic na Matki Teresy z Kalkuty - to na czubach i bardzo sobie chwalimy. Pan dr widać, że ma wiedzę i dobrze leczy zarówno mnie jak i mamę, bardzo polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Annę Torres, przyjmuje w Top Medicalu i w Terpie. Wiem, że w Top Medicalu wizyta kosztuje 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr joanne tkaczuk-wlach.mila delikatna poswieca na wizyte tyle czasu ile potrzeba. Zleca konkretne badania. Zna sie na leczeniu nieplodnosci.. przyjmuje na nfz w szpitalu wojskowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma jakieś informację/opinie na temat lekarza Ernesta Lisa, przyjmuje w Top Medical na Zana? Wybieram się do niego na pierwszą wizytę i nie wiem czego mogę się spodziewać a internet milczy na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_maria
ja polecam dr Tomasza Mazurka z donnavita, przyjmuje na ul kawaleryjskiej adres www http://donnavita.pl/ dziękuję za uratowanie mojej ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Przychodnię Plus Medic: plusmedic.p l - bardzo fajne podejście do pacjenta i nie ma kolejek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na trzech wątkach nachalna, prymitywna reklama Plus Medic z podawaniem adresu.... czyli nikt tam nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkaB
Czy dr Anna Torres przyjmuje w przychodni na Topolowej na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam PlusMedic - widzę, że mają dużo pozytywnych komentarzy i ja również polecam z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena_d
Najlepiej właśnie wybrać kogoś z polecenia. Poczytać opinie, popytać wśród przyjaciół czy znajomych. Ja szczerze mówiąc, niechętnie chodzą do ginekologa ale badać się niestety trzeba. Ostatnio też wyczytałam, że w powiacie lubelskim http://lubelskie.medmiasto.pl/aktualnosc/powiat-lubelski-bezplatna-mammografia-w-listopadzie-4-lokalizacje od 4 listopada będzie możliwość, wykonania bezpłatnej mammografii piersi. Warto się wybrać na takie badanie i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Andrzeja Mirosława dr przyjmuje w Pure Clinic Droga Męczenników Majdanka 181 .Bardzo miła i przyjemna atmosfera ,jestem zadowolona z przebiegu wizyty na pewno wrócę i polecę to miejsce koleżankom . Poniżej link do strony kliniki w której przyjmuje Pan doktor http://pc-ginekolog.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GINEKOLOGIA POŁOŻNICTWO USG Usuwanie zmian ze sromu (kłykciny, guzki, polipy) Marsupializacja (nacięcie i zaopatrzenie) ropnia gruczołu Bartholina Wycięcie fałdu błony dziewiczej Badanie cytologiczne – płynna cytologia Kolposkopia Biopsja celowana szyjki macicy Usuwanie polipa szyjkowego (z łyżeczkowaniem kanału szyjki macicy) Usuwanie nadżerki szyjki macicy Założenie/Usunięcie wkładki wewnątrz macicznej Badanie ultrasonograficzne narządu rodnego (USG) Badanie ultrasonograficzne ciąży (I, II, III trymestr) Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku 8:00 – 20:00 Oraz w Weekendy 10:00 – 20:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181 http://pc-ginekolog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Andrzeja Mirosława przyjmuje w Pure Clinic .Zajmuje się między innymi : Usuwanie zmian ze sromu (kłykciny, guzki, polipy) Marsupializacja (nacięcie i zaopatrzenie) ropnia gruczołu Bartholina Wycięcie fałdu błony dziewiczej Badanie cytologiczne – płynna cytologia Kolposkopia Biopsja celowana szyjki macicy Usuwanie polipa szyjkowego (z łyżeczkowaniem kanału szyjki macicy) Usuwanie nadżerki szyjki macicy Założenie/Usunięcie wkładki wewnątrz macicznej Badanie ultrasonograficzne narządu rodnego (USG) Badanie ultrasonograficzne ciąży http://pc-ginekolog.pl/ginekolog-lublin/ ginekolog Lublin Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 8:00 – 21:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur Wdowiak specjalista od nieplodnosci.Czyli jest bardzo dobrym profesjonalista☺Polecam.Wizyta 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy specjalista ginekolog jaki pojawił się w Lublinie to Dr Andrzej Mirosław przyjeżdża z Warszawy drogie mamy dlatego pomyślałam , że warto abyście sie dowiedziały przyjmuje w Pure Clinic Na Felinie bardzo dobry dojazd z parkingiem Polecam Wam !!! i przesyłam stronę internetową z ofertą http://pc-ginekolog.pl/ Droga Męczenników Majdanka 181, Lublin, Poland Telefon: 697 614 301 81 477 57 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pure Clinic w Lublinie świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ginekologii. Konsultacje ginekologiczne wykonujemy w ramach wizyt prywatnych. Nowoczesne metody leczenia łączymy z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów, którzy są znanymi i polecanymi lekarzami. W trosce o nasze pacjentki mamy w swojej ofercie szeroki zakres usług. Nasza poradnia ginekologiczna wyposażona jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, a same konsultacje przeprowadzane są przez wyjątkowo doświadczonego ginekologa i położnika. Bazujemy na doświadczeniu i profesjonalizmie aby zapewnić Pacjentkom wysoki i komfortowy poziom opieki. • Usuwanie zmian ze sromu (kłykciny, guzki, polipy) • Marsupializacja (nacięcie i zaopatrzenie) ropnia gruczołu Bartholina • Wycięcie fałdu błony dziewiczej • Badanie cytologiczne – płynna cytologia • Kolposkopia • Biopsja celowana szyjki macicy • Usuwanie polipa szyjkowego (z łyżeczkowaniem kanału szyjki macicy) • Usuwanie nadżerki szyjki macicy • Założenie/Usunięcie wkładki wewnątrz macicznej • Badanie ultrasonograficzne narządu rodnego (USG) • Badanie ultrasonograficzne ciąży Nie zwlekaj ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 8:00 – 21:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181 http://pc-ginekolog.pl/usg-ginekolog-lublin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dr Andrzeja Mirosława ,świetny ginekolog który przyjeżdża z Warszawy , do Pure Clinic,wykonuje również USG i zajmuje się chirurgią ginekologiczną Lublin Droga Męczenników Majdanka 181 tel. 81 477 57 96 http://pc-ginekolog.pl/kontakt-lublin-ginekolog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×