Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Początkująca Ania

Tipsy Zelowe!!Pomocy0

Polecane posty

Gość Początkująca Ania

MAm prosbe kupilam sobie lampe na allegro jest bardzo dobra ale mam problem z zelami poniewaz nie wiem ktory nakladac pierwszy ktory ostani i jak naklada sie warstwy zelu.MAm zele:French Gel- white to jest do frenchu, nastepnie Aufbau- Gel- rose to jest zel budujacy, Versieglungs- Gel ochornny, oraz Jednofazowy żel:)Prosze pomożcie mi:) z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
Dziewczyno puknij się w głowę. Chcesz sobie krzywdę zrobić. Nie wystarczy kupić lampę zeby robić pazurki. Jak nie masz o tym bladego pojęcia to mozesz sobie krzywdę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca Ania
Nie prosiłam o kometaz ttylko o pomoc, jesli nie chcesz mi jej udzielic to sie nie odzywaj, a tak na marginesie chciałabym zobaczyc twoje poczatki....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkujaca ania 2
ten sam problem mam zestaw przywieziony z angli i juz calkiem nie moge dojść co do czego jestem samoukiem zakladam tylko sobie wczesniej mialam jeden żel i był ok teraz nie mogę połapać sie z tymi buteleczkami została metoda prób i błęów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poczatkujacych
dziewczyny ja od pol roku robie tipsy i jakos mi idzie.Jestem samoukiem wiec fachowych porad nie udziele ,wiem tylko tyle co nauczylam sie na wlasnych bledach.Ja nie uzywam zelu rose.Pracuje na zelu przezroczystym ,jednofazowym.mysle,ze najlepiej jak poczytacie na forum tam jest ladnie i dokladnie opisane najlepiej pod tematem ,,instrukcja zeli i akryli ,,POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj moja imienniczko... zobacz sobie temat instrukcja jak nakładać żel i akryl tam jest wszystko opisane krok po kroku... masz opisane do czego są jakie żele.. jak pracować z pilnikiem, jak dobrze przykleić tipsa... przeczytaj wszystko... napewno będzie dla ciebie ułatwieniem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawodowa_stylistka ale żeś sobie pseudonim wymysliła... a nie lepiej wredna_stylistka ?? Po co tu zaglądałaś jeśli nie chciałaś pomóc dziewczynie?? Dobrze ci napisała Początkująca Ania.. Ja też chciałabym zobaczyć twoje początki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Witam :) Heh ja swoje pierwsze z życiu tipsy robiłam w święta Bożego Narodzenia (te, które były). Robiłam najpierw cioci, później jej córkom :) Wszystkie mi się udały :) Też mam zestaw z allegro. A jakiś czas temu robiłam tipsy 1 klientce, której też w tym tyg. uzupełniałam :D I powiem nieskromnie, że ładnie robię, sama się uczyłam. Kupiłam teraz duuużo ozdób, dobre żele, frezarkę :) I zamierzam się tym zajmować :) Jeśli chcecie to piszcie do mnie na e-maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Jej sorki ten e-mail jest poprawny :D Bo mam też na interii i odruchowo wpisuję interia :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca Ania
A jak dobrze pilowac tipsa zaraz po przyklejeniu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmolek
Witam oczywiscie jak w opisach wydaje sie to proste zaczynamy spoleruj płyteczke ale delikatnie aby nie naruszyc macierzy potem dopasuj sobie paznkietki ( tipsy) niemoga byc za duze bo beda Cie upijały ,bo bokach ,po przylkejeniu mozesz nieczuc ale jak nałozysz zel to sie rozleje i pogrubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmolek
bede pisac prostym jezykiemwiec bedzie Ci łatwiej wiec jak juz dopasujesz tipsy to musisz je przykleic w zaleznosci jakimasz klej ,nalekj go na kieszonke tipsa ,to taka ciensza i krutka czesc.i przyklejaj sprawdzony sposob przyklejaj od gory ciagnac do doły wtedy nie tworza sie pecherzyki powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmolek
jak juz tipsy sa przyklejone toje przycinasz gilotynka ,jesli takiej nie posiadasz to musisz to zrobic nozyczkami ale bardzo szybko bo w innym razie moga popekac piłujesz do kształtu jaki chcesz im nadac kwadrat czy migdałek ( zaokrąglone) i polerujesz tipsa rowniez delikatnie tak aby sie nie błyszczały, i zaczynamy nakładanie ale od primera ( płyn antygrzybiczny )i w dodatku zwieksza przyczepnosc masy .musisz go nałożyc tylko na paznokiec odkryty nie na tipsa a no i jakie tipsy zakładasz mleczne to musisz spiłowac a raczej wyrownac wolny brzeg łączacy sie z paznokciem jesli robisz to pierwszy raz ,bedzie to pracochłonne proponuje bardzo delikatny pilnik,240,i zacierasz slad łaczenia tipsa z paznokciem tak jagbys scierała nierowna powierzchnie ale nie naruszajac tipsa wprzypadku frenchu,raczej sie niestosuje tej metody ,ale jesli masz bardzo krutka płytke paznokcia tzn,krutka długosz od wzrostu do opuszka to mozesz delikatnie przyciac ale musisz zachowac krztałt pprogu. a ze szklanymi tzw.przezroczystymi to samo co w przypadku mlecznych i pamietaj o zmatowieniu aby tipsy sie niebłyszczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Aniu :) Ja osobiście po przyklejeniu najpierw reguluję długość tipsa gilotynką a później zabieram się za matowienie go i wyrównywanie go z płytką paznokcia lecz jeśli nie masz frezareczki tylko pilnik musisz bardzo uważać z siłą nacisku oraz tym by nie spiłować i nie uszkodzić paznokcia osoby, której robisz choć nie twierdzę, że frezarką nie można zniszczyć płytki bo jeśli wcześniej się nie ćwiczyło to nie ma się wyczucia kiedy trzeba przestać piłować i wtedy skutki tego są bolesne dla klientki nie mówiąc o tym, że będzie się mieć przechalapane :D OK jak będziesz mieć jakieś pytania to pisz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmolek
wiec jak to juz masz gotowe to do dzieła z zelami z opisu wnioskuje ze masz rozna zele nałuz ten jednofazowy bo bedzie Ci sie łatwiej nim obsługiwac nakładasz pierwsza warstwe ,niewielka ilosc na pedzelk i rozprowadzasz jak lakier do paznokci omijajac skorki aby na nie nie najechac pedzelkiem ,zostaw milimetrowy odstep od skorek.włoż do lampy na 3 minuty ,niekturzy robia to na 2 min,ale jedna dłuzej niezaszkodzi. potem przemyj pedzelek w acetonie UWAGA.... zeli ani pedzelka z nałozonym zelem nie trzymamy blisko lampy bo rownierz stwardnieja i po zabawe ,pracy i dodakowy wydatek ,najlepiej po kazdym nałozeniu przykryc słoiczek i odstawic na na boczek i pedzelek odsuna......... jakjuz masz pierwsza warstwe to idziemy dalej musisz nałozys druga ale nabierasz juz jej wiecej i rozkładasz tworzac ciut grupsza warstwe przy łaczeniu z tipsem nadasz wtedy łatwiej tzw krzywa ,c; i rowniesz musisz robic to delikatnie aby nie dotykał zel skorek,ale juz ciut blizej, i znnow do lampy na 2-3 min ,najlepiej zeby były to rowna minuty tym poczatkowym wyciagasz i znow powtarzamy czynnosc jak na poczatku nastepna warstwa ciensza ale nie za cieniutka i d lampy jak juz mamy zelik na pazurkach to teraz musimy przemyc mase zelowa zalezy co masz do tej czynnosci cleaner ,spirytus, nakładasz go na wacik i przemywsz w momencie przestaja byc lepkie i maja juz jakis wyglad ale zapewne jeszcze sa nierownosci wiec musisz to wszystko doprowadzic do gładkosci zrob to blokiem polerskim pocierajac i nadajac ,c' pewnie niektore zastanawiaja sie co to ta krzywa c paznokiec musi przy wzroscie bbyc nizrzszy ,i wznosic sie ku srodkowi a potem znow zjezdzac w doł poza wyjsciem za opuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmolek
ale rownierz to c musi byc zachowane w poprzek paznokcia,gdy niema bruzd ,polerujemy go polerka az nabierze błysku i szklistosci, do akrylu dajemy oliwke nic nie szkodzi na przeszkodzie aby sobie tez przy zelach pomoc .mala kropelka na pazurek i polerujemy, a jak juz skonczone to super sa ju z te wymazone paznokietki heh przepraszam ze taki m jezykiem ale nie lubie sie wypowiadac kssiazkowo i profejonalnie bo kazda z nas jest na innym poziomie tej wiedzy itp.bez urrazy oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmolek
a co do Twoich zeli to ochronny powinien isc pierwszy potem budujacy grupsza warstwa,i jeszcze raz ciensza masz tez do frenchu ale on jest do szablonow podejrzewam ,jesli chcesz na szablonie robic to troszke mocniejsz sztuczka i dokładniejsza.w tych opisach jest tez opisik jak krok po kroku robic to wszystko w zaleznosci czy na tipsie czy na szablonie .ale jesli jest tak jaknapisałas ze ten ostatni to jednofazowy tzn.cze wszytkie 3 fazy uzyskasz z tego jednego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca Ania
Mam jeszcze pytanie jak sie nakleja tipsa bo tam jest taki specjalny koniec i cale to trzeba naklejiic bo jak Ktos na krotka plytke to jak mam to zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta końcówka pod spodem tipsa to tzw. rant inaczej kieszonka :) Nie naklejasz tipsa na cały paznokieć tą końcówką powinnaś zahaczyć o brzeg paznokcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca Ania
Dziekuje za pomoc:)=***nie wiem co bym bez was zrobila.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *oburzona*
Dziewczyny nie udzielajcie rad niedoświadczonym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. To nie jest zabawa.!!!!!!! Ja już robiłam u takiej jednej i teraz mam ogromne problemy. Chroby paznokci i okropnie zniszczoną płytkę. Jak tak można!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Początkujaca Aniu idz lepiej na kurs albo do jakiejś szkoły a nie idziesz na łatwiznę. Ta dziewczyna co mi robiła już ma problemy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *oburzona*
Czy Ty też Aniu chcesz później nieprzyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatus
Witam! Ja też ostatnio kupiłam sobie zestawik na allegro, powoli zabieram się do pracy. Jak narazie żelki nie wychodzą mi za dobrze ale sądze, że najlepiej uczyć się na własnych błędach (parę razy moje paznokcie wycierpiały ale dzięki temy nabrałam wychucia i już wiem co robiłam źle). Moim głównym problemem jest to, że na drugi dzień od nałożenia żelu, zaczyna on odchodzić od paznokcia, nie wiem może to z powodu zbyt grubej warstwy. Nie podzielam opini, że lepiej nie uczyc się samamu tylko isć na kurs, ponieważ nie każdego na taki kurs stać, a przecież każda z nas chce mieć piękne pazurki. PS. a osobą która ne jest pewna w 100%, że potrafi zrobić za każdym razem (sobie) perfekcyjnych paznokci nie powinna proponować swoich usług nawet przyjaciółką czy koleżanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *oburzona*
Dziewczyno jak Ty możesz tak pisać że jak nie stać Was na kursy to uczycie się same. To tak jak ja bym chciała być lekarzem lub kosmetyczką a nie stać by mnie było na studia to uczyłabym się sama żeby później leczyć ludzi. Trzeba mieć chociaż troszkę pojęcia żeby się zabrać za TIPSY chociażby pojęcia z zakresu medycyny,i oczywiście higieny bo to jest bardzo delikatna sprawa. Ale oczywiście co Was to obchodzi to nie później cierpicie tylko ta co do Was trafiła. Raz drugi się uda ale na trzeci ktoś może już mieć do Was pretensje bo coś możecie spieprzyć nawet o tym nie wiedząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmujcie sie oburzoną. podam wam pare stronek i jak poda mi ktos maila to wysle film IBD co prawda po angilesku ale zawsze... i wszystko ładnie pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://activeshop.pl/sklep/info_pages2.php?pages_id=13 I KLIKNIJCIE NP. zatapianie kwiatków suszonych w żelu I BEDZIE OPIS Z RYSUNECZKIEM... A OBURZONA PORZADZ SOBIE WŁASNYM PALCEM W SWOJEJ D... I NIE GADAJ BZDUR, MAM KURS ZA 1.000 TYLKO ZEBY MIEC PAPIEREK... A JAK CHCA SIE UCZYC DZIEWCZYNY TO NIECH SIE UCZA JAK BEDA MIAŁY OCHOTE TO PUJDA NA KURS A JAK NIE TO NIC CI DO TEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *oburzona*
ale Wy jesteście nieodpowiedzialne i życzę Wam tylko jednego żeby ktoś kiedyś za to wszystko zrobił Wam ogromne problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kwiatus-------->jesli odchodzi Ci zel to albo zalewaz skorki, albo nie dokladnie nakladasz ze czyli na gorze paznokcia nie mialas dokladnie na lozonego zelu i zaczyna odchodzic.Takze musisz uwazac na skory, nie wolno ich zalewac. Aha i nie mozesz wycinac skorek, tylko porzadnie odsunac patyczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *oburzona*
do nikitanails Widzisz jaka ty jesteś g.....a. Zapłaciłaś za kurs 1000 zł a teraz sprzedajesz swoją wiedzę niedoświadczonym za darmo:):):):):) HA!!!!!HA!!!!!HA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×