Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Początkująca Ania

Tipsy Zelowe!!Pomocy0

Polecane posty

oburzona wez nie gadaj bzdur, bo az sie wymiotowac chce od tego co piszesz. Jak cos Ci nie pasuje to sie nie odzywaj, bo piszesz nie na temat:-) Ja mam kurs a i tak jeszcze musialam sie douczyc, i to dzieki kafeteri wiem wiecej i duzo mi pomogla. A dziewczyny, jak chca to niech sie ucza bez kursu, n akursie i tak nauczysz sie podstaw a cwiczyc trzeba samemu... NAwet osoba bo kursie potrafi zniszczyc paznokci, no ale NIKT IM NIE \"ZROBI OGROMNEGO PROBLEMU\" bo w koncu maja kurs:-) (smiechu warte to co piszesz) A moze Ty jestes taka pseudo stylistka, ktora sie oburza bo ktos bedzie lepszy od niej i na dodatek bez kursu......... Daruj sobie, jak chcesz sie madrzyc idz na inne forum, gdzie znajduja sie TAKIE JAK TY!!a tu kazdy dostanie odpowiedz obojetnie czy z kursem czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz oburzona niktalis w porownaiu do Ciebie chce pomagac innym i nie wywyzsza sie jaki to ona ma kurs. OBURZONA JESTES ZALOSNA:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oburzona! wiesz co to jest beznadzejne co piszesz. nie wiem jak można tak uogólniać. ja nie mam żadnego kursu a robie tipsy juz 2 lata, a co lepsze mam więcej klientek niż zakład kosmetyczny u mnie w mieście. ( nieformalny przekaz ustny to się nazywa). do dzisiaj nie zdarzyło mi się zeby ktos przyszedl do mnie z chorobą paznokci po tipsach!!! widocznie twoja byla \"kosmetyczka\" miała nie zdezynfekowane przyżądy. ja z tym nie mam problemu bo dla każdej klientki mam nowe narzędzia. Więc prosze cie zastanów się zanim zaczniejsz wszystkich kreślić przez jedną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mówmy o niej nie ma sensu jaka tam z niej kosmetyczka, jest o kazdego zazdrosna, podejrzewam, ze ona dupom na zycie zarabia i dlatego jest nieszczesliwa:) do oburzona, biedactwo tuy moje nie złosc sie ze wygadałam twoja tajemnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nikita..... :) poprosze filmik IBD na email ewa20-20@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *oburzona*
Wiecie co to Wy wszystkie jesteście żałosne. Moja to właśnie nie była kosmetyczka tylko taka jedna z Was . Ichciałabym tylko uczulić i ostrzec inne biedne dziewczyny które do Was kiedyś trafią. Może niektórym z Was i to wychodzi ale i są także takie antytalenty które tego nie umią pomimo takich rad jakie udzielacie im na forum. I nie dziwcie mi się że jestem wkurzona bo na moim miejscu miałybyście napewno wszystkie takie samo zdanie. Róbcie sobie co chcecie ja i tak już nie cofnę czasu i nie wróci mi to zdrowych pazórków przynajmniej na przez jakiś czas. A takich samouków będę się wystrzegać. Bawcie się dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oburzona. Buahahahahahahaha!!!!! ubawiłam sie świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *oburzona*
Jeszcze tylko dodam do Waszej wiadomości że nie jestem żadną kosmetyczką gdydym nią była to zrobiłabym sobie tipsy sama...to chyba by było jasne nie? A Ty nikitanails jesteś chyba na tyle mało ineligentna że na to nie wpadłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *oburzona*
a d.... to chyba Ty zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eja, kurde nie moge wysłac, nie da sie jak moj maz wstanie to mi pomoże... oburzona a co to znaczy ze nie jestes jedna z nas chodzi ci o to ze my dupą na zycie nie zarabiamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaaaaaaaaaaaaaaaaD
Mam pytanko jak juz przykleicie tipsa to go ucinacie a nastepnie trzeba go spilowac zeby wygladal naturalnie ale mam pytanie jak Wy to pilujecie lekko czy mocno?:P Bo jak ja robie tipsy to mi wszystko ok wychodzilo a ostatnio musze troche dociskac i nie wiem czy nie zniszcze plytki klijetce.a Jesli chodzi o ten caly kurs to moja kolezanka poszla na kurs i robi o wiele gorzej niz przed kursem:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aniaaaaaaaaaa----------> staraj sie pilowac tylko tipsa, piluj jak najmniej plytke.nie piluj zbyt mocno ale tez nie za slabo musisz to pilowac tak z wyczuciem. Ja zawsze mowie ze jak choc troche poczuja to maja mowic, ja piluje to na wyczucie, jak ta granica jest juz ciensza t wtedy musisz delikatniej to robic bo jest wieksze ryzyko ze bedziesz pilowca plytke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita tej oburzonej chodzi o to, że jest klientką i była u jakiejś dziewczyny (bez kursu) co jej paznokcie robiła i zniszczyła płytkę dlatego przestrzega inne. Ale oburzuna ja byłam u Pani kosmetyczki i miała na ścianach jakieś certyfikaty myślałby kto... A zniszczyła mi płytkę i co na to powiesz...?! A dodam, że baba od lat pracuje w tym zawodzie i co mi konował zrobił?! Także czy z kursem czy bez jak ktoś nie potrafi robić i nie zdaje sobie sprawy co może się stać jak źle zrobi bo np. spiłuje tak paznokcia (jak u mnie) że prawie jest goły - miękki i boli przy dotyku to i tak może zrobić krzywdę!!! Do tej pory qźwa muszę sobie żel nakładać bo mam miękkie!!! A ta frania zapłaci za to kiedyś, że zniszczyła mnie i pewnie nie tylko mnie paznokcie! Stylistka dyplomowana od siedmiu boleści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska26
ja bylam modelem na taki kursie tipsow z tego co wiem to kupe kasy kosztowal a zeczy ktore uczyli to nic trudnego nie rozumiem czemu sa takie drogie nie mowiwac o tym ze wpychaja swoje zeczy na taki mkursie zele pilniki i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia707
Witam.Również jestem początkująca.Kupiłam zestaw z allegro.Założyłam już sobie tipsy(nawet mi wyszły).Mam pytanie:jeżeli po pewnym czasie paznokcie odrosną,to jak zdjąć stary żel,żeby je póżniej uzupełnić?(chodzi mi o french,ozdoby itd)czym go zdjąć?a może mam go spiłować?Prosze pomóżcie.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS SERDECZNIE DZIEWCZYNY! No może z wyjątkiem tej całej oburzonej i nie jakiej \"psełdo\" stylistki. Tak sobie siedze i czytam Wasze posty i postanowiłam do Was się dołączyć. Do-------> zuzia 707. Tak więc nie musisz ściągać żelu żeby uzupęłnić odrosty. Wystarczy że go spiłujesz. Przy odrostach trzeba to zrobić delikatnie żeby nie \"porysować\" sobie naturalnej płytki. Jeśli ozdoby są zatopione w żelu a zdecydowałabyś się je zostawić to też delikatnie piłujesz cały żel tak aby się nigdzie nie błyszczał. Następnie nakładasz \"świeży\". Mam nadzieję że w miare jasno opisałam:) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rzeczy kupowanych na allegro to różnie bywa. Też kupuję ale nie wszystko. Tzn. wiadomo trzeba uważać na żele bo z tym mogą być problemy. Nie raz zawiodłam sie na tipsach. Tzn. z allegro te tipsy wydają się być takie \"lipne\". Bardo gorąco polecam tipsy firmy Active! Są po prostu boskie. Fakt że nie należą do najtańszych ale to chyba świadczy o ich jakości. Idealnie niemal same \"dopasowują\" się do płytki Sa po prostu super. Jak się już raz zacznie na nich pracować to te z allegro wydają się bardo lipne. (Oczywiście nie wiem czy wszytkie) Niżej załączam linka. http://activeshop.pl/sklep/-c-101_15.html?osCsid=53314ddaa08247e67895eff5cb48b493 Jeszcze raz pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o allegro to tipsy sa bardzo dobre od andrew35,dziewczyny bardzo je zachwalaly, a wiec je kupilam i dolanczam do ich grona:)szybko sie piluje sa naprawde super. A zele...trzeba uwazac ja mialam zele z allegro raz od emii-nail byly one w zestawie ktory kupilam no i nie powiem jestem zadowolona, ale takze polecam zele sun flowe.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) żele z allegro no coż pozostawiają wiele do życzenia też miałam od tego emmi nail i poprostu niemiłosiernie się leją :o pomimo,że trzymam je w lodówce. Ale zestaw czyli lampa i akcesoria ok. A żele Sun Flower są super pracuję na nich i nie mam zarzutów dobre też są żele SPN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam mały problem. Do tej pory pracowalam na tipsach mlecznych. Ostatnio postanowilam zakupic sobie tipsy clear, przezroczyste. I ciekawi mnie jak je się obrabia? Tzn. czy podczas zatracania różnicy między naturalną płytką a tipsem nie zrobią się \"porysowane\". Nie wiem dokładnie jak to ująć. Czy nie przestaną być szklane. lśniące tylko takie porysowane. Nie wiem czy mnie odbrze zrozumiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
tipsy clear obrabiasz tak jak mleczne bez obaw ale mam nadzieje ze masz dobrej jakosci te tipsy bo kiepskie potrafia pekac tak w pajeczynke przy obrobce ale jak bedziesz bardzo delikatna to nic złego sie nie stanie do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a tipsy mam od andrew35 także się okaże czy są dobrej jakości jak sie za nie wezmę :) Jak Wy robicie te ikonki kwiatuszki i serduszka na stronie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he tak 🌻 czyli [kwiat i tak samo zamykasz i ❤️ [serce i też tym samym nawiasem kwadratowym zamykasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mam pytanie jak przyklejacie tipsa cala kieszanka czy kawelkieM?bo jak Ktos ma małą plytke to sie nie da calej kieszonki przykleic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyklejasz tak aby kieszonka zajmowała mniej niż 60% naturalnego paznokcia jeśli kieszonka wiecej zajmuje to skracasz ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakasielekk
wszystko bylo ok ale od peewnego czasu jak zrobie komus tipsy to widac jakby to byl prawdziwy paznokiec poniewaz jest czerwony to znaczy tylko jak sie zel nalozy a nie wczesniej,a przed tem tak nie mialam.nie wiem co sie dzieje;/:(troche niejasno napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×