Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Początkująca Ania

Tipsy Zelowe!!Pomocy0

Polecane posty

Gość edyta23
pomocy nie potrafię wtapiać ozdób w żel ile warstw żelu trzeba nałożyć np. na folie czy brokat aby nie odwstawały i żeby potem ich nie przepiłować no i żeby paznokieć nie był gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta23
dziewczyny jak wtapiać ozdoby w żel np. folie ile warstw na to nałożyć żeby puzniej nie przepiłować i żeby paznokieć nie był gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozdoby nakładam na pierwszą nieutwardzoną warstwę i do lampy. Na to nakładam jeszcze jedną warstwę, grubszą, formuje krzywą C i do lampy. Zazwyczaj teraz wyrównuje nierówności na kładam żel nabłyszczający, no chyba że jeszcze coś mi sie nie zatopiło to nakładam jeszcze jedną cieńszą warstwę i dopiero wtedy szlifuje nierówności i nabłyszczam. A co do folii to dla ułatwienia możesz ja sobie przykleić na klej do opracowanego tipsa i dopiero nakladać żel. pozdrawiam przede wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> do boże chroń mnie od takich fakt! Niewiedza może boleć (kilientke) ;) Już pare razy widziałam paznokcie potraktowane przez pseudo stylistke... u jednej skończyło sie na chrurgicznym usuwaniu paznokcia - tak ją jakaś panna załatwiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta23
czyli na krzywą c nakładamy grubszą warstwę żelu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
dziewczyny tu nie chodzi o to ze nie chce pomóc. poprostu uważam ze takie robienie paznokci samemu i uczenie się na błedach to głupota głupota i jeszcze raz głupota. a co z przepiłowaniem płytki, uszkodzeniem łozyska??? wiecie cokolwiek na ten temat??????? Moje poczatki rozpoczęłam w www.crystlnails.pl gdzie zrobiłam kurs, i nie załowałam pieniedzy na szkolenie i produkty. Mam nadzieję ze zadne naiwne panie do was nie przyjdą na paznokcie. ja bynajmniej bym się bała. Wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1111
a ty się pdbrze czujesz ? kto dał ci prawo do wyzwisk i krytyki nie masz pojęcia jak pracujemy i na kim ja np.ukończyłam profesjonalny kurs i nie wiem wszystkiego uczę się na sobie i nigdy nie narażę klijętki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukończ jeszcze
kurs języka polskiego! (k-l-I-E-N-t-k-i)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
monia1111 super ze zrobiłaś kurs - gratuluje, ale tutaj dziewczyny kupiły zestawy na allegro i chca robić pazurki. dla mnie głupota totalna. a ty jako osoba która ukończyła porzadne szkolenie nie powinnas obrazac mnie tylko wytłumaczyć im jakie zagrozenia niosą takie eksperymenty. ty moze nie narazisz klientek, ale takie pseudo stylistki kupią zestaw na allegro+ płytę dvd za 8,99 (napisaną przez następną super stylistkę0 i juz uważają się za mistrzynie. mnie dużo pracy kosztowało aby mieć taką pozycje i robic to co lubie, a przede wszystkim nie narazać na niepotrzebe ryzyko innych. ale ty chyba też ukończyłaś kurs allegro skoro nie wiesz takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1111
ja jestem z zawodu kosmetologiem i stylizacja paznokci jest tylko dodatkiem w mojej pracy uważam że te dziewczyny zabierając się do pracy wiedzą wszystko o dezynfekcji narzędzi , swoich rąk i klientki nie możesz oceniać ich pracy każdy musi od czegos zacząć może przepiłują te płytki ale sobie a zanim zdobędą odwage żeby zrobić paznokcie obcej klientce nabiorą doświadczenia nawet na kursie za 100 zł uczą podstaw niezbędnych do tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1111 nie kompromituj sie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
monia1111 - dziewczyno co ty piszesz!!!!!!!!!!!!!! moze przepiłuja płytki??????????? ale sobie z tym poradzą??????? i takie rzeczy mówi i pisze zawodowy kosmetolog??????????????????? ty chyba korespondencyjnie zdobyłaś zawód.ja osobiscie chciałabym mieć ładnie przedłuzone pazurki, a nie przepiłowane płytki. juz widzę te ogłoszenie: tipsy żelowe+zdobienie 40 zł (przepiłownie płytki gratis ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1111 ręce opadają
........... głupota ludzka nie zna granic...... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1111
naucz się poprawnie odczytywać wiadomości napisałam że każdy uczy się na sobie a nie na klientkach nie dramatyzuj dziewczyno ty też zapewne zaczynałaś od zera daj innym oddychać jeśli jesteś taką wybitną stylistką to pomóż tym dziewczynom dobrą radą albo chciaż nie utrudniaj nic nie zmienisz swoim zachowaniem te które będą chciały zrobią te paznokcie a ty je tylko obrażasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
głupia to ty chyba jesteś, no cóz nie wszyscy mogą być inteligentni. nie obrażam ich tylko nie chcę aby komuś pazurki uszkodziły po tych waszych dobrych radach internetowych. Podstawą jest tutaj kurs, a jezeli cię nie stać na niego to przykro mi bardzo. ja swoje poczatki miałam u PANI DOROTKI ZAWISZY, zapłaciłam majątek za kurs ale i bardzo dużo się nauczyłam na nim. pracuję na ENTITY (akryl, Tom jest moim idolem jeżeli chodzi o pazurki akrylowe) oraz Christo (żel), i uważam się za dobrą, choć nie najlepszą stylistkę. cały czas się uczę, uczestniczę w pokazach, seminariach i szkoleniach.kocham to co robię i chcę to robić jak najdłuzej A te dziewczyny które kupują kurs, zestawy itp na allegro - dla mnie nnie sa żadnymi fachowcami.poprostu nudzi się dziewczynie to będzie robiła pazurki,a co jej szkodzi przeciez w internecie jest miliony osób które udzielą jej fachowych porad jak zrobić pazurki, a najwyzej uszkodzi komus paznokcie- ale nie ta klientka to będzie nastepna. Monia1111-życzę ci z całego serca abyś chociaż raz natrafiła na taką stylistkę z allegro - jak poczujesz na własnej skórze co ktoś niedouczony moze zrobić - to może przestaniesz udzielać rad i krytykować tych którzy chcą aby branża paznokciowa była wpełni profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1111
nie będę z tobą pisać strata czasu jak grochem o ściane żadne argumenty do ciebie nie trafiają może rozwijasz się w dziedzinie sztucznych paznokci ale inteligencją nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaa
hm.... myśle że jeśli chodzi o braki inteligencjii - to Ty bijesz o głowe swoją przedmówczynie.... komplena nieodpowiedzialność i brak elementarnej wiedzy.....:O dziewczyny unikajcie takich niedokształconych "stylistek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
mmonia1111 - ty chyba dalej nie zrozumiałaś o co nam chodzi?????? Jeżeli kazda by mogła sobie kupić kurs na allegro i po nim robic cudne paznokcie to po cholere są te kursy???? skoro ty udzielasz takich fachowych porad to zostań instruktorem EF na przykład. Matko jezeli ty popierasz takie zdobywanie wiedzy i ćwiczenie na innych, to przypuszczam ze tutuł kosmetologa zdobyłaś podobnie. Ale proszę cię bardzo udzielaj rad innym i obyś trafiła na taką stylistke jaką sama jesteś - czyli zadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboletta
kurs nie swiadczy o zdolnosciach kazda oferma moze zrobic kurs, liczy sie umiejetnosc i nawet bez kursu- podkreslam ze to moje osobiste zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboletta
poprostu dziewczyny co sa po kursach i robia tipsy od dawna boja sie rosnocej konkurencji- coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
a wy dalej o tej konkurencj?????? ja się nie boję żadnej, a dla mnie dla swiętego spokoju kiedy klientka ma ochotę mogę pokazać jej certyfikaty uprawniające do wykonywanego zawodu, i ogólnie mam większą wiedzę od waszej, a wy co?? pokażecie jej płytę z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayanaaa
Dokładnie!! Ja też jestem początkująca, ale też sobie radzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha21
czesc dziewczyny mam prosbe. skonczylam studium kosmetyczne. oczywiscie oczywiscie uczylam sie robic tipsy ale to było kawałek temu. potrzebna mi instrukcja zeby przypomniec sobie co i jak nie wiecie gdzie moge taka dostac? patrzylam na allegro ale nie widze albo nie umiem szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia 27 lat
witam wszystkich mam pytanko czy ktoś może mi powiedziec czym nakładać brokat na zele? ja go delikatnie sypie ale chciałabym to robić dokładniej za pomocą specjalnych akcesoriów. wiem ze dziewczyny robią to pędzelkiem ale nie wiem jak to jest w praktyce bo jak zmoczę pędzelek w żelu i potem w brokacie to on będzie lepki potem co z nim? mam go porostu wycierać? czy coś sie z nim stanie i czy kupuje sie profesjonalne pędzelki przeznaczone do tego celu? bardzo proszę o odpowiedz. dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie serdecznie i pozdrawiam! mam pewien problem. kiedy naklada sie Tip Blender żeby zniwelować granice miedzy tipsem a płytka? tuż po pilowaniu czy przed? i czy przed nalozeiem pierwszej warstwy nakładamy primer czy cleaner? z góry dziekuje za odpowiedź. ps. DO WSPANIAŁYCH PROFESJONALISTEK Z CERTYFIKATAMI: tutaj można zapytać się o to samo co na tych Waszych kursach. Nie mówcie(a przynajmiej nie piszcie na tego typu forum), jakie to nieodpowiedzialne nie mieć certyfikatu i uczyć się na własną rękę, bo to w tym żadnej filozofi nie ma. a więc nie ma różnicy czy zapytasz profesjonalistki czy poprostu posjonatki paznokci przedłużanych. to samo Wam dopowiedzą,nie? tylko nie rozumiem co takie wywyższające się kursem panienki robią na takim forum....- tylko irytują ludzi. wiadomo przecież że żadana z nas nie zacznie robić tipsów innym osobom za nim nie nauczy się na sobie. więc swoją wiedzą i inteligencją dzielcie się z takimi jak Wy(jeżeli już dzielicie na MY i WY...)na wystawnych pokazach. a już będzi jakiś wasz wielki idol i zobaczy Wasz \"talent\" do uczenia się zasad. ale nistety nie zobaczy tam serca jak w tych tutaj dziewczynach. ciekawe na kim pracowałyście na swoich kursach (na manekinach;))? i pewnie odrazu było perfekcyjnie...heh taaaaaaa pozdrawiam dziewczynki tak trzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveelka
Tip blendera nakładasz odrobinę jedynie na granicę tipsa aby ułatwić równanie uskoku.Nakładamy go na lekko zmatowiony paznokieć, czekamy kilka sekund i piłujemy. :) Natomiast przed nałozeniem pierwszej warstwy żelu najpierw odtłuszczasz całą powierzchnię płytki paznokcia i tips, następnie nakładasz primer, ale tylko na czesc naturalną płytki paznokcia. czekasz aż odparuje (zrobi sie matowa) i dopiero nakładasz żel. Mam nadzieję ze pomogłam pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko. kupiłam żele firmy ESN. czy jest dostępny cleaner z tej samej firmy? bo nie mogę nigdzie znaleźć. jak jest to proszę o nazwę albo linka do zakupu tego produktu. z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×