Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lina25

Jakie dodatki do różowej sukienki???

Polecane posty

Gość lina25

Mam pytanie. Czy do rózowej, pudrowej, długiej sukienki pasują brązowe dodatki, tzn. buty, torebka, bizuteria?? Proszę op pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka stachowska
tylko czarne albo biale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgirrrrrrrrrrrreww
wlasnie ze pasuja. Poszukaj po slawnych aktorkach ktore ubieraja stylisci. Raz tez mialam z tym problem i znalazlam fotke wlasnie takiej slawnej osoby w tych dwoch kolorach. One sie nie gryza wiec smialo mozna laczyc. Gorzej gdyby to byl mocny roz taki amarantowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa ubralka sie tak ostanio. wygladal slicznie. miala blado rozowa sukienke polaczyla z zamszowymi brazowymi bucikami na wysokim obcasie do tego ciemno brozowe blyszczace korale, brazowe boleko i delikatana malutka torebeczka takze blyszczaca. wygladala uroczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie brazowy z jasnym rozem wyglada slicznie czarny i bialy - powiedzialabym ze dla starszych... mozesz sprobowac polaczyc to z wscieklym rozem- moze byc za jaskrawo albo z wrzosem fiolet,ale zgaszonym, z szarym moze byc ciekawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytępionaaaa
z ecru będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorzystka
brazowy jak najbardziej pasuje , szary tez czarny i bialy z różowym to wstretne połączenie, jakieś takie sprzed epoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina25
Sukienka nie jest jakaś wściekle różowa, ale też nie jest to blady róż. raczej, taki spokojny ztonowany :) Kurcze jak ciężko opisać kolory :) Dzięki za pomoc :) Mam trochę czasu na przemyślenie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryze*l*da
Jesli przydymiony róz to ładnie z grafitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem....
szary, srebrny , czarny, grafit jesli pudrowy cieply to takze zloto i brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli roz pudrowy to braz jak najbardziej. czarny ani bialy absolutnie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brudnego różu
pasuje pewien odcień brązu, trzeba tylko go umiejętnie dobrać. Ale przecież osoba, która w ogóle chodzi w różowym kolorze musi być tak infantylna, że za mały ma rozumek, by umieć dobrac sobie kolory w ubraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lina25
A ja słyszałam od psychologa na wykładzie, ze jezeli kobieta nie lubi różu i w ogóle go nie nosi to ma problem albo ze swoją kobiecością :/ Także współczuje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo z kobiecością albo
z czym. Nie mam z niczym problemów, a na różowo chodzi ubrana moja 5-letnia córka i jej wszystkie koleżanki w przedszkolu. Lubię róż, ale np. kwiatów i kiedy małe dziewczynki są ubrane na różowwo, wygladają wtedy słodko i jedynie im ten kolor dobrze pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lina25
Ale własnie chodzi konkretnie o różowe ubrania i dodatki, a nie o kolor kwiatów. Dlatego jezeli uważasz osoby lubiące róż za infantylne, to ja tylko pisze ze kobiety nie lubiące tego koloru w swoich ubraniach lub dodatkach mają jakiś problem.To nie jest moja opinia, ja ja tylko przytaczam. A jeśli chodzi o to ze nie potrafię sobie dobrać kolorów w ubraniu to świeta prawda, dlatego prosze o radę innych :) po to chyba jest ten wątek. Wolę spytać kogoś o eradę niż udawać ze wszystko wiem:) Nikt nie jest idealny i to nie jest kwestia małego rozumku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np lubie róż ale nie taki
cukierkowy tylko ciemny głęboki i mam ze dwie bluzki w tym kolorze... rózowa sukienka i brązowe dodatki??? moja koleżanka byłą tak ubrana na studniówce.... hmm... wyglądalo to trochę jak na wiejskim festynie,ale wszystko zależy od kroju sukienki i od odcieni tych kolorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lina25
Dlatego właśnie proszę o radę :) Sukienka jest z klinów, tzn. od tali rozchodzi się w dół. I w sumie jest bardzo prosta na cienkich ramiączkach. Nie wiedziałam jak ją iżywić, więc sie zastanawiałam czy nie doszyc brązowej, ciemnej tasiemki. Mam ładny brązowy żakiet i planowałam dokupić sobie brązowe (ciemne ) buty typu peep - toe -> czyli z odsłąniętymi palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×