Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eja1985

żel sun flower

Polecane posty

Gość eja1985

Dziewczyny jestem pierwszy raz na waszym forum. jest super!! polecam wam żel sun flower! jest naprawdę świetny. nie podchodzi powietrzemi super trzyma się płytki. no i cena jest super bo za 50g żelu płace 88zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Hello! Podzielam Twoje zdanie :D Pracuję na nich i uważam, że są świetne :D A swoją drogą gdzie wyczaiłaś żel za 88 zł. aż 50 g. bo jak ostatnio kupowałam to za 30 g. i to w promocji zapłaciłam 70 zł. (normalnie 90 zł.) na stronie Sun Flower :D A może się pomyliłaś...?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
dziewczyny doradżcie jakie żele do francuskiego .....biały i jaki jeszcze żeby był lekko kryjący ? I czy tipsy też mają dobre ?i czy potrzeba pod żel jednofazowy jeszcze jakiś inny dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana pod jednofazowy nie :) Jeśli robisz 3-fazowymi to tak czyli: podkładowy, budujący i nabłyszczający. Fakt ładniej wtedy paznokcie wyglądają ale 1-fazowy też może być i jak jest jeszcze dobrej firmy to git. A do frencha to możesz sobie kupić z firmy sun flower koleżanka u góry wkleiła link :) Ta osoba ma też french lub wejdź na stronę www.sunflower.pl http://sunflower.istore.pl/sklep,2122,30799684,30508431124418,,,pl-pln,0,0.html tipsy też możesz u nich kupić lub na allegro :) tips nie musi być jakiś super ważne jak się zakłada tipsy, czy umiesz to robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy1
wlasnie czytalam na stronie sanflower ze do zelu jednofazowego zaleca sie stosowanie zelu nablyszczajacego rozumiem ze to nie jest konieczne.Jesli tak to wystarczy jak kupie tylko zel clear?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eja1985
ja osobiscie nie uzywam do żelu jednofazowego nabłyszczacza. Tyle, że zawsze na koniec maluje je utwardzaczem lub nabłyszczaczem z firmy joko(jest świetny). a to dodatkowo dodaje im blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a co mają pisać trzeba towar sprzedać :D nie wiesz jak jest?! :D Ja tam nie używam nabłyszczacza :D Mam od nich żel kryształek pięknie się mieni na paznokciu jest jednofazowy więc może ten kup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
chodziło mi ożele sunflower a dokładnie który wygląda ładnie położony już na białej końcówce np.róż mleiczny czy różowa perła czy może jakieeś inny=? a że żel jednofazowy jest jakby trzy w jeidnym też wiem a chodziło mi raczej o to że do żelu jed.faz. przeczytałam na ich stronie trzeba bonder czy można tylko sam primer ? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecede
czesc dziewczyny ja tez uzywam zelu sun flower ale kurcze mam jeden problem bo podchodzi mi niestety powietrze i nie wiem co moze byc tego przyczyna :/ dodam ze jestem poczatkujaca w zakladaniu pazurkow ale wydaje mi sie ze robie wszystko dobrze bo dokladnie matowie plytke, odtluszczam, nie zalewam skorek a mimo to dosc szybko pojawiaja sie zapowietrzenia przy obrzezach :/ ostatnio zalozylam kolezance tipsiorki i wyszly bardzo ladnie jesli chodzi o ksztalt i wzorek ale niestety na drugi dzien pojawily sie u niej zapowietrzenia na 2 pazurkach z czego na jednym dosc duze :/ doradzcie mi cos prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Do uroda: kup sobie bonder uv jest b. dobry ja go najpierw używam a później tego kryształka :D ale na płytkę i tak daję primer :) Do abecede: jak nakładasz żel? Czy używasz primera i żelu podkładowego? Przeczytaj na opakowaniu żelu czy nie ma informacji, że stosuje się tylko zewnętrznie co oznacza, że na płytkę paznokcia nie nadaje się zupełnie więc wtedy trzeba podkładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eja1985
hmmm mi sie nie zdarzyło zeby powietrze podeszło pod żel sun flower..... moze po nalozeniu 2 warstwy i po utwardzeniu jej w lampie nie opiłowywujesz tego zelu. ja piłuje dokladnie kolo skórek i ogolnie caly żel tez zeby nadac pazurkom pożądany kształt i 3 warstwę nakładam cienką. wtedy żadne powietrze się nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt jak się nie opiłuje po bokach to powietrze może się dostać ale i nie tylko to może być przyczyną. Może w trakcie nakładania... Robi zbyt dużo okrężnych ruchów a powinny być jednak w lini prostej by nie powstawały pęcherzyki powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
dzięki właśnie oto mi chodziło a jeszcze raz spytam a jaki żelik troszke kryjący ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana do frenchu biały z Sun Flower i żel \"kryształek\" lub \"kruszony lód\" wygląda to naprawdę pięknie :) Jeśli ma być na naturalną płytkę to silikonowy też tej samej firmy. Ładnie wygląda też żel-mus brzoskwiniowy i różowa galaretka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
dzięki śliczne chilli81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecede
a czy stosujecie pod zel jednofazowy jeszcze BONDER tak jak zaleca producent??? bo wlasnie zastanawiam sie nad zakupem ale nie wiem czy warto. I jeszcze jedno - rozumiem ze Bonder naklada sie cieniutka warstwe i nie trzeba juz ani przemywac ani pilowac tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak stosuję :) Kupiłam ostatnio od nich bonder uv i żel jednofazowy kryształek :D warto wydać kaskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pierwsza warstwa cienka, druga grubiej bo modelyjemy paznokcie a trzecia cienka :) Producent zapewnia, że nie trzeba przemywać ale ja już przyzwyczaiłam się by jednak przemywać i delikatnie zmatowić :) ale każdy ma swój sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecede
moze jeszcze sie ktos wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie stosuje bondera i naprawde nie ma zadnego zapowietrzania sie pznokci. bez obaw bonder jest niekonieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka212
Hej! mam pytanie jakie są te żele sun flower ??dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka212
Hej! mam pytanie jakie są te żele sun flower ??dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam szkolenie na tych zelach i jestem zadowolona bardzo fajnie sie na nich pracuje no i cena tez jest fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka212
właśnie zamówiłam 2 żele sun flower, ciekawe jak będzie mam nadzieję że się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphasis
a ile Wam się trzymają pazurki na tych żelach? Ja mialam Nailcośtam (;P) ale i wytrzymywały maxymalnie 3 tygodnie, więc osobiście nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×