Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eja1985

żel sun flower

Polecane posty

Gość bethi81
czesc.dopowiedz do asweety20 bardzo dziekuje za wypowiedz!!!zakupiłam juz zele SF i jestem w szoku!!!sa rewelacyjne,nie rozlewaja sie,ladnie sie je poziomuje i sa elastyczne co zwieksza ich wytrzymałosc.na prawde wszystkim polecam.nie ma co sie meczyc na tanich tandetach...lepiej jest wyrobienie sobie dobrej opinii bo ciezko sie na nia pracuje a szybko mozna ja stracic!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asweety20
Nie ma za co:):) Na zdrowie:) Pozdrawiam :) www.pazury-martity.blog.onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniadg6
witam wszystkie forumowiczki :) również pracuję na produktach Sun Flower. tipsy mają rewelacyjne, bardzo łatwo je opracować, super elastyczne i jeszcze nie zdażyło mi się żeby pękały! ale co do zeli to takie małe ale. zakupiłam ostatnio silikonowy, strasznie rzadki ale najgorsze ze po nałożeniu lakieru utrwalającego "ściągnął" sie. pojawiły się pajączki . co zrobiłam nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioreczka
Jak dla mnie firma sun flower spada z jakoscia leb na szyje... jeszcze niedawno super, dzis planuje przejsc na inna marke produktow, takich, gdzie ladny kamuflazyk, ladna biel i biezproblemowy zel do frenchyka, cena wzrosla i juz nie jest tak atrakcyjna, a za taka, jaka proponuja, moge miec juz IBD... zapraszam na forum: http://nailcity.myboard.pl/ chetnie podyskutuje o tych zelkach i innych produktach do przedluzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1234
Paula12472 powiem ci tak... bardzo dlugo "trzymalam sie" zeli IBD ale chec sprobowania czegos nowego byla silniejsza :) trafilam na to forum i doszlam do wniosku ze skoro tyle pozytywnych opinii jest na temat tej firmy to pewnie tak jest!!! STRAAAASZNIE SIE ZAWIODLAM !!!! Zrobilam tym zelem chyba z 5 klientek i wszystkie przyszly na reklamacje (na szczescie wszystkie stale wiec wybaczyly ta niedyspozycyjnosc mojego "zelu" ) nigdy wiecej go nie kupie !!!! Trzymam sie IBD I JUZ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciakcss
hej dziewczynki, Zastanawiam sie nad jednofazowka ale maja bardzo bogaty asortyment ktory polecacie zel SF ? ja mysle o tym nylonowym podobno bardziej gesty i latwiej sie naklada jesli ktos pracowal na nim bylabym wdzieczna za opinie....nie wiem moze ten clear? i wystarcza chyba 3 warstwy?bez podkaldowego co? czekam na odpowiedz pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyta
bardzo was prosze o rade kupilam zel jednofazowy UV sun flower roz-tak mi doradzila babka w sklepie...uzywam go samego bez zadnych podkladow i bondera. po nalozeniu po 2 dniu mam pecherzyki powietrza ,a nawet jak podwazylam paznokciem to zszedl mi caly zel z plytki.na styronie sun flower przeczytalam ze jest polecany do odnowy i nie długich paznokci, wiec czy w takim razie musze dodatkowo cos do niego kupic zeby sie trzymal paznokcia. a moze robie cos nie tak, w skrocie moje nakladanie paznokci wyglada nastepujaco: 1. piluje plytke paznokcia, przemywam 2. przyklejam paznokcie i piluje, przemywam 3. nakladam 3 warstwy zelu jednofazowego 4. delikatnie matuje i wyrowmuje powierzchnie i nakladam lakier bezbarwny czy cos robie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttaaa
Witam, a jakie macie opinie na temat żeli new nails? pracowała na nich któraś z Was? z góry dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nailbeauty
zapraszamy na nowe forum pazurkowe: http://nailbeauty.mojeforum.net/index.php miła atmosfera, wszystko na temat przedłużania paznokci, przewidywany konkurs w najbliższym czasie:D zapraszamy!!! Opinie o żelach Sun Flower, Perfect Beauty, Silcare i innych. Pomoc dla początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyta
fakt profesjonalistka to ja nie jestem zadna i paznokcie nie zawsze mi wychodza ale co do zeli new nails nie mam dobrego zdania, sa bardzo slabe, latwo odchodza od paznokcia, nie maja zadnej trwalosci sa miekkie jak galaretka, a jak wlozylam paznokcie pod lampe to bylo tez tak ze zel sie rulowal i od razu schodzil, szczerze nie polecam, szkoda pieniedzy sa troche tansze ale lepiej dodac te 10-20 zl i kupic cos lepszego, ja obecnie stosuje sun flower za 30 ml dalam 75 zl - w hurtowni i idzie mi coraz lepiej na tym zelu, powoli zaczynam dochodzic do wprawy i jestem z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttaaa
co do ceny new nails to sa one o wiele drozsze od Sun Flower. Cena za 30 ml to nawet 80-90 zl i to jest najtanszy z wybranych rodzajow czyli jednofazowy. np. ŻEL UV PODKŁADOWY - BASE GEL 30ml jest za ok 140 zl. wiec roznica jest, nawet dwukrotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka74
Witam, moim zdaniem jeszcze lepsze niż sun flower są żele neonail, ja cały czas pracuje na jednofazowych i są reweleacyjne nie ma mowy o zadnym powietrzu pod żelem, świetnie pokrywaja a finish super nabłyszcza :) www.neonail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszka66
Witam! poszukuje dobrego żelu, raczej gęstego, który podczas nakładania nie rozpływa sie po calym paznokciu i zalewa skórki. Nie znam żeli sun flower, a chciałabym właśnie taki zakupić. Doradźcie prosze, ktory z nich traki właśnie jest. Dodam, że do tej pory pracowałam na Abalico, ale chcialabym wypróbowac coś bardziej zadowalającego dla mojego portfela. Kto zna Abalico, ten wie, że podczas nakładania nie spływa i pozostaje na swoim miejscu, jest dość gęsty. Czy jest coś podobnego z Sun Flower? Dziekuje i czekam na jakies podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiotelowa
Jest galareta.. Świetna aczkolwiek z silcare lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi18
co sądzicie o tym zestawie ? z firmy sun flower? cena 66zł -Żel mus brzoskwiniowy 7g -Żel jednofazowy nylonowy 7g -Żel jednofazowy kamuflaż róż 7g - Żel jednofazowy kruszony lód 7g -Żel jednofazowy kryształek 7g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carassius
no własnie co sądzicie? ja pracuje na firmie Activ jestem zadowolona, ale chciałabym sopóbować SF skoro tak chwalicie. a czy czasem nie powinnam kupić czegoś podkładowego do tego zestawu? czy moze któraś z was mieszala zele? tzn warstwa jednego utwardzić warstwa innej firmy ? ale namieszałam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinee_kk87
Witam, mam jednofazowy róż z SF. Dopiero uczę się robić pazurki, ostatnia warstwa nie wychodzi błyszcząca. Kupiłam specjalnie nabłyszczacz z firmy gabrielle, czytałam dużo pozytywnych opinii na ten temat a na droższy już nie wystarczyło. Tylko że jak robię nim ostatnią warstwę to też jest matowy.Dlaczego:(? Matowię całą płytkę p[rzed położeniem ostatniej warstwy. Na stroni było napisane, żeby trzymać nabłyszczacz 1 min. pod lampą. Co mogę robić źle? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile zarowek ma Twoja lampa? na zelach przewaznie jest czas na 4x9W. a moze Ty masz tylko z jedna zarowka i wtedy musisz je trzymac dluzej pod lampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! kupujecie moze zele ibd na allegro?? jesli tak to u kogo najlepiej je zamowic? bo boje sie ze beda nieoryginalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! kupujecie moze zele ibd na allegro?? jesli tak to u kogo najlepiej je zamowic? bo boje sie ze beda nieoryginalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! kupujecie moze zele ibd na allegro?? jesli tak to u kogo najlepiej je zamowic? bo boje sie ze beda nieoryginalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! kupujecie moze zele ibd na allegro?? jesli tak to u kogo najlepiej je zamowic? bo boje sie ze beda nieoryginalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llisek
pazury robię od dawna.sama paznokcie mam bardzo problematyczne. akryl nie trzyma się wcale. jak już to tammy taylor. próbowałam wielu dobrych firm. tylko pieniądze wyrzucałam. w końcu trafił mi się żel sun flower. używam go już pół roku i jest super. nic nie odchodzi, nie pęka, nie kruszy itd. i ma nawet dostępna cenę. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llisek
a co do ibd to kiedyś próbowałam i wole sun flower. ale już pisałam ze mam trudna płytkę. komus ibd będzie odpowiadać bardziej sf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Ja od niedługiego czasu stosuję żel jednofazowy z firmy PARADISE NAILS jest to nowa firma i przekonała mnie znajoma do niego i nie żałuję jest rewelacyjny.Cena 30ml to 60 zł a 50 ml to 90zł także uważam że ceny są jak najbardziej fajne a jakość pierwsza klasa pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jak chcecie wypróbować to oni dają czas na wypróbowanie żelu 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny. Swietne forum i cieszę się że mogę do Was dołączyć. Jestem kosmetyczką z 6 letnim stażem- od pół roku zaczęłam robić przedłużanie żelem na tipsie i na szablonie- pracowałam do tej pory na firmie Edge- i szczerze, nie do końca jestem zadowolona- żel jest świetny do opracowywania, łatwo się modeluje lecz niestety bardzo szybko się ukrysza przy brzegach paznokcia ( szczgólnie przy wale paznokciowym) - nigdy nie widziałam takiego efektu gdy sama miałam robione tipsy innymi zelami- i nie wiem czy może coś w mojej technice jest nie tak czy może te żele mają takie dziwne właściwości. Chciałabym się przerzucić na firmę IBD lecz nie mam żadnego kursu z tej firmy i nie znam produktów - czy mozecie mi coś poradzić- mieszkam w UK i nie wiem czy żele sun Flower są tu dostępne. pozdrawiam MMMeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatala
POLECAM PRODUKTY FIRMY GOLDEN NAILS, CENA NIE ZA WYSOKA, A PRODUKTY 1 KLASA, BARDZO POLECAM, SPRÓBUJCIE, A SIĘ PRZEKONACIE, JA PRACUJE NA NICH 2 LATA I NIKT NIE PRZYSZEDŁ Z REKLAMACJĄ, NIC NIE KRUSZY SIĘ I NIE ŁAMIE, BARDZO SZYBKO SCHNĄ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia__kiss
Hejka ja pracuje od roku na zelach sf i pazurki trzymaja sie bosko.Niestety kupilam jakis czas temu wszystko z SF , ogolnie warte ponad 300zl i dostalam prace w salonie w pruszczu.Oni pracuja na IBD , mysle o sprzedaniu zestawu bo po co ma lezec w domu?nie bede juz robic u siebiee.Jest ktos zainteresowany?Zdjecia moge przeslac i wystawic na allegro 4542284

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×