Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eja1985

żel sun flower

Polecane posty

Gość jagodaaa170
Ja też słyszałam dużo pochwał na temat tego żelu :) mam zamiar zamówić na allegro żel mleczny różowy, clear i biały do frencza tylko nie dostałam jeszcze lampy którą zamówiłam tydzień temu(!). Powiedzcie mi czy żel clear położony jako ostatnia warstwa ładnie błyszczy? Bo nie mam w planie kupna żadnego nabłyszczacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie sie blyszczy nie trzeba nic nakladac, chociaz ja itak nakladam, bo mam zel nablyszczajacy i chroniacy prze zółknieciem paznokci po solarium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodaaa170
O dziękuję za odpowiedź :) Mam jeszcze jeden dylemacik..a mianowicie nie wiem jaki żel będzie lepszy..jednofazowy ,,mleczna biel" czy ,,mleczny róż"? Jakie macie opinie na ten temat? :) Bo na razie nie chcę kupować obu mlecznych, chociaż właśnie takie mi się podobają :) Chodzi mi o taki bardziej uniwersalny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia79
Witam , znalazłam pani maila na jednym z forum , postanowiłam zapytac mailem bo wypowiedz pani byla z czerwca zeszlego roku i nie wiem czy zaglada pani na tamto forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3407328&start=30 , chwaliła wtedy pani sunflower ja własnie je zakupiałam uwazam ze sie dobrze na nich pracuje fajnie sie pozimuja i sa bardziej geste od poprzednich jakich uzywałam przez oststni rok przez co nie splywa na skórki( gabrielle -tanie ale u niektórych kolezanek sie podpowietrzały -u mnie nigdy-tzn na moich pazurkach bo robie je sama sobie) ale mam wrazenie ze chciałabym by były bardziej elastyczne , tzn odnosze wrazanie ze ten zel jest bardziej kruchy , bo popekał mi ...moze robie cos zle : mam pytanie czy pod bonder uzywa pani badz zalecałaby pani stosowac primer? ja po dokładnym opiłowaniu uzyłam primera ( z innej firmy -jak wyzej bo sf chyba nawet go nie maja :(, a potem podkład i jednofazówke .. no i po 1.5 tyg takie male \"pajaczki sie porobiły..jakiś kruchy sie wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo22
faktycznie jednofazowy zel z SF jest oki nie spływa na skórki ale bez zelu podkładowego tipsy trzymają sie krótko>odpadły po tygodniu wiec trzeba dokupic ten drugi.A jakie macie zdanie o klejach z SF?kurde cos mi sie wydaje ze używalam juz lepszych;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufthansa
Hmmmmm ja mam robione paznokcie tylko na artykulach z Sun Flower. Moje tipsy trzymaja sie nawet 4 tygodnie. Jesli chodzi o preimer to sun flower tez go ma. Zreszta oni maja wszytko opisane na swojej stroni internetowej..... a pozatym jest nawet sklep on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILI111111111
kupujac zel jednofazowy kiedy mam nalozyc bialy zel na koncowke jak chce zrob frencz?? po 1 warstwie czy po 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILI111111111
mam nadzieje ze ktoras z was zdoła mi pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia1001
Ja chciałabym zacząć robić pazurki żelowe ale jestem ZIELONA. Czy mozecie mi pomóc co kupić na poczatek i jak robić wszystko krok po kroku. Dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
witam panie jestem tu pierwszy raz i mam pytanko czy któraś z pań wie coś na temat tego nowego żelu jednofazowego sunflawer twardego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika189
dziewczyny napiszcie , czy ten zel jest naprawde dobry .. dopiero zaczynam robic paznokcie , ale mam kilka klijentek i chce zeby byly zadowolone z pazurkow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie przeraza fakt ze dopiero zaczynasz robić pazurki i juz masz kilka klientek (chyba ze masz kurs) wiem po sobie ze moje samoukowe początki to była porazka, cierpienie i ból mojej siostry która odwazyła sie zebym jej zrobiła pazurki.... :| Ale jak chcesz. Słuchajcie ja zamówiłam na stronie sun flower ich kamuflujący:) jak dziś dojdzie to pochwale sie czy jest dobry;) Ps. Czy sun flower jest lepszy niż active? Active są droższe ale czy lepsze?!?? :) www.sanderek-nails.blog.onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo22
hmm ja uzywałam sun flower clear i stwierdzam, że właśnie jest zbyt elastyczy i nie daje rady długim pazurkom.ale poziomuje sie rewelacyjnie.ja tam szukam dalej idealnego...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamuflujący z sf doszedł i jest rewelcyjny:D oceńcie sami:) :) www.sanderek-nails.blog.onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy moge nakladać zwykły zel jednofazowy (NIE silikonowy) na paznokieć (nie na tipsa) ? chodzi mi o żel Sun flower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
który proszek do akrylu z sunflower jest lepszy? Fast set czy satyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mam do Was pytanie dotyczące budujących żeli sunflower. Zamierzam kupić albo \"galaretkę róż\", albo \"żel budujący gęsty 2\". Może któraś z Was pracowałą, lub pracuje na jednym z tych żeli? Jeżeli tak, to który jest lepszy i czy galaretka zostawia różowy kolor na paznokciu, czy bardzo go widać? Chodzi mi o to, czy jak zrobię sobie wzorek np kolorowym żelem, to czy galare nie zmieni jego koloru. Zgóry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlencia89
hejn dziewczyny napiszcie mi co mak kupic i po kolei nakładac na tipsiorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinius454
witam dziewczyny napiszcie mi jakie żele kupic do french z SF????? i napiszcie mi pokolei jak je nałożyc prosze pomóżcie mi!!!!!po koleii jak to zrobic blagam!!!:):):) forum jest super!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wiem, że już ktoś o to pytał, ale odpowiedziały tylko 2 osoby, więc zapytam jeszcze raz. Mam zamiar kupić żel SF clear fednofazowy i nie wiem czy konieczny jest do tego Bonder. Na ich stronce jest napisane, że Bonder powinien być. Jakie jest wasze zdanie? Czy naprawdę jest on potrzebny? Czy przez Bonder pazurki trzymają się dłużej i lepiej? Dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bethi81
czesc.mam pare pytan otóż do tej pory pracowalam na zelach firmy RENI NAIL i jest beznadziejna firma, chce przejsc na SUN FLOWER ale zastanawia mnie(czytalam inne wypowiedzi)czy nie jest potrzebny zel finiszujacy na zel jak przy zelach z RENI???wystarczy tylko ten zel jednofazowy czy tez ten krysztalek???bo widze ze w asortymencie jest zel nablyszczajacy ale wg opinii klientek bardziej on matowi niz nablyszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asweety20
Hej dziewczyny:) Piszę konkretnie do bethi81. Żele reni nail do kompletna tandeta, nie kupuj ich, jak wiele wiele innych na allegro. Żele sun flower są naprawdę dobre, ja jestem zadowolna. A jeśli chodzi o żel finiszujący to ja zawsze używam żelu błysk uv, a to dlatego, żę po zbudowaniu paznokcia zawsze go potem opracowuje żeby nadać mu jeszcze lepszy kształt, a po tej \"operacji\" paznokcie są strasznie matowe i należy je nabłyszczyć:):) Ale oszczegam, żę od jakiegoś czasu zauważyłam, żę przy nakładaniu oliwki na skórki niektóre paznokcie stają się matowe.. niestety nie wiem od czego zależy.. Ale wybór pozostawiam już Tobie:) Pozdrawiam I zapraszam na mojego bloga dotyczącego pazurków: www.pazury-martity.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_kosmetyczka
Witam dziewczyny... krotkie pytanie... Zel sun flower TWARDY... POTRZEBUJE UZYWANIA PODKLADOWEGO ??? MAM ZAMIAR ZMIENIC SWOJ OBECNY ZEL NA SUN FLOWER WLASNIE I NIE WIEM KTORY WYBRAC NA POCZATEK... DODAM ZE NIE JESTEM POCZATKUJACA STYLISTKA. DZIEKUJE ZA SZYBKA ODPOWIEDZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam ptanie do asweety 20, którego sprzedawcę żeli sun flower polecasz?, mam ochotę na te żele, ale nie mogę się zdecydować u kogo kupić, a żele ibd kupowałaś kiedyś na allegro?, trochę się boję że na allegro podróbki można kupić.Słyszałam dobre zdanie na temat żeli Gabrielle i Emi nails, ale nie wiem czy są faktycznie warte polecenia, jeśli ktoś próbował, to proszę bardzo o wypowiedź! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asweety20
Hej. Niestety nie pomogę Ci co do sprzedawcy sun flowera ponieważ kupuje żele w hurtowni, ale jak dobrze popatrzysz na allegro to znajdziesz dobre tej firmy. Napewno nie sugeruj się atrakcyjnością cen, żel jak jest dobry musi kosztować.. a żeli IBD nie używałam, chociaż zastanawiam się:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź! Do hurtowni się jednak nie wybiorę ponieważ mieszkam w małym mieście, i chcąc nie chcąc jestem skazana na internet! Co sądzisz o tym- http://www.pronail.pl? Z góry dzięki i pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_kosmetyczka
Renata0303 ja uzywam zelu IBD. Jestem zadowolona z tego zelu ale chec sprobowania czegos innego (moze chodzi mi o zwiekszenie zakresu swojego doswadczenia dotyczacego roznych zeli) jest silniejsza... Chcialabym po prostu moc powiedziec czy SF czy IBD jest lepszy... DLATEGO DZIEWCZYNY POMOZCIE I NAPISZCIE KTORY RODZAJ ZELU MAM WYBRAC ??????????????????? CLEAR, JEDNOFAZOWY, TWARDY, SILIKONOWY.... ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asweety20
Renata0303 jak najbardziej polecam:)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×