Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eja1985

żel sun flower

Polecane posty

Mam zamiar kupić żele do frencha. Wiem, że już o tym pisałyście, ale chce sie upewnić, bo niedawno sie oszukałam i wydałam dużą kase, a paznokcie wyglądały fatalnie. Chcę teraz kupić żele sun flower i chcę żebyście mi doradziły jakie mam kupić żeby french był śliczny. Biały kryjący a nie jak ostatni- nie krył i ciągnął sie jak guma do żucia pod różowym żelem nie było go widać. No i oczywiście jaki żel różowy kupić. Jaki róż będzie najlepszy. I czy lepeiej zrobić frencha na tipsach mlecznych czy clear. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphasis
ale bardzo długo to mniej więcej ile? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardzo szybko rosną pazurki więc ja uzupełniam po 3 tyg max, i tylko raz mi sie zdarzyło, że jeden mi się zapowietrzył, i to dlatego że źle opiłowałam żel na koniec. ale spokojnie jak komuś wolno rosną to 4 tyg wytrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka212
hej dziewczyny! czekam właśnie na mój żelik, mam do was pytanie czy żel sun flower przeźroczysty róż daje efekt jak przeźroczysty, czy zostawia kolor różu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka212
mam już ten żelik jak na razie robiłam nim 2 pary rąk i jestem zadowolona całkowita zmiana oczywiście na lepsze.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita07
Hej ja tez niedawno kupilam ten zel i strasznie jestem zadowolona bo jest rewelacyjny i nic nie podchodzi powietrzem nawet jesli robi sie duzo w wodzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesi
pomocr żel mi się zapowietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesi
pomocy żel mi sie zapowietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesi
podczas nakladania żelu na płytkę powstają w nim pęzherzyki z powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka212
Wiesz ,może za mocno wymieszałaś i bąbelki powietrza zostają , lub zalałaś skórki,albo źle oczyściłaś, płytkę,innego powodu niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danalog
Haj wszystkim. Zele sunflower wypróbowalam od strony noszenia ich i jestez zachwycona, ale mam problem z ich zakupieniem. Bardzo prosze zeby mi ktoras wyslala namiary na jakas strone gdzie moglabym je kupic, na mojego maila aniamz@op.pl pozdrawiam. P. S. forum jest świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy ktoras z was kupowala zele SF do naturalnej plytki??jak tak to jaki i czy bylyscie zadowolone?ja chce kupic ten silikonowy ale nie wiem czy wart. Wiec prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkoczyk85
ja tez robie pazurki na tej firmie...wydaje mi sie ze za ta cene jest dobra.czasmi cos tam nie wydzie ale to zadko, kupiłam ten zel silkonowy i musze przyznac ze robiłam nim paurki i trzymjaj sie dobrez tylko on jest bardzo rzadki i robie na naturalne ale tylko fernch. i tu mam takze pytanie do dziewczyn ktore na tej firmie pracuja ..czy monza nałozyc warstwe tego silikonowego a pozniej jednoafazowego zeby wtopic ozdoby w niego i ponownie ten silkonowy?? bo wszystko odchodzi jak je chcem zatopic..acha i ile warstw sie kładzie moze ja kłade za mało przy takiej gestosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja już od dłuższego czasu pracuję na firmie Sun Flower i musze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolna. Pazurki wyglądają bardzo ładnie:):) Polecam dziewczyny i nie bójcie się go kupować:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja wlasnie kupilam produkty SF bo slyszalam ze sa dobre. mam tylko mały problem, kupiłam bonder z SF ale nie jest on w pedzelku i nie wiem jak go nakłądac. pomożcie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja juz od pol roku uzywam zeli sun flower spodobaly mi sie i jak za ta cene sa dosc dobre male zastrzezenia do ich zelu BB poniewaz pozostawia bardzo duzo substancji klejacej i nie trzyma ozdob kupilam go na probe i chyba juz tego nie zrobie, bardzo jestem zadowolona z blysku uv naprawde pieknie sie mieni polecam ;) moj blog www.achajkaaa.blog.onet.pl zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanke2 jesli nie jest w pędzelku to chyba w zwykłym pudełeczku, tak.? więc nakładasz go normalnie pędzlem do żelu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko dziewczyny :) jaki żelik z SF polecacie bardziej na forme? żel twardy czy budujący ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana we frenczu
a miał ktoś tipsy do frencza z sun flower?? jak się spisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa_23
hej czy chce ktorac kupic blysk uv sf uzycie nieznaczne cena 35zl ja pokrywam koszty wysylki wiecej info piszcie na maila kasiaa_23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana we frenchu
a czy żele z sunflowera są gęste?? czy raczej rzadkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jednofazowy clear i jak dla mnie to jest dość żadki, ten żel ale nie spływa na skórki:) polecam go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaaaa
kupilam zelik sun flower i ... ratunku... nie potrafię go otworzyć !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×