Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Chciałabym zapytać, czy komuś już przysłali np puder czy jakiś inny kosmetyk za bycie testerka w Maybelline. U mnie dzis próbki z Yves Rocher i zdj z Canona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciulka151
http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =aneciulka151 Napewno coś wygracie!!Zarejestrujcie się a sami zobaczycie!!! To nie jest żaden kicz,zresztą sami się dowiecie!!!Serdecznie polecam!!!Wystarczy chwilka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś jeszcze chciałaby zostać trendsetterką Maybelline?? Proszę wpisywać e- maile ;) Na pewno wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj; -Foldery i mapy z Wrocławia - 20 szt próbek z DAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje e-maili do firm kosmetycznych oraz gadżetów. Interesuja mnie również firmy, które wysyłaja różne rzeczy dla niemowlaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozuchuska93
u mnie dzis tylko mappy i foldery z nowego sacza oraz 2pozytywne na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2803
Do Karolina21 Jeżeli chcesz coś dostać dla dzieciaczka to pisz do nutricii, przyślą Ci jakieś jedzonko i parę innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona@zona-krem.pl - sprawdzone, wysłałam im maila i odpowiedzieli, że wyślą próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przeznaczenia próbek lepiej poczytaj na necie, bo to są kremy lecznicze www.pharmaline.pl na tej stonie znajdziesz info na co są te kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabol
Mogę prosić o zaproszenie do konkursu Maybelline New York dziabol@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camoranesiii
Jest tu jakis moderator??proponuje wczyscic ten temat z look4win i z tych co szukaja naiwnych do bycia \"testerem\" niektorzy naprawde szukaja czegos darmowego i sprawdzonego to nie jest temat do zasmiecania tego czy ktos chce byc w mejbelnjujork czy w jakies innej kosmetycznej firmie ludzie opanujcie sie troche bo jedni klamia a inni mysla ze w latwy sposob beda mieli fortune zostawcie troche tez dla innych pozdrawiam ludzi ktorzy naprawde czegos szukaja i maja rowno pod kopułą bo jak dla mnie to tu wiecej jest \"dzieci\" nie ublizajac im niz normalnych dojrzale myslacych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwana
Popieram.. te look4win już bokiem wszystkim wychodzi,tak samo jak maybelline z resztą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozuchuska93
bok@yves-rocher.com.pl ->3raz pisalm i znow pozytywnie^^ zona@zona-krem.pl niewiem moze przesla pisza za wysla ;) jestem za tym o look4win jak chca to niech zaloza sobie temat! ehh o mnie dzis listonosza zapomnial ;( i na @ cisza;/ a co u was? plany na wakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniga
Mam prosbe, czy ktos z tu obecnych moglby mi wyslac zaproszenie do klubu maybelline i przy okazji wyjasnic o co w tym wszystkim chodzi..?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciulka151
http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =aneciulka151 Napewno coś wygracie!!Zarejestrujcie się a sami zobaczycie!!! To nie jest żaden kicz,zresztą sami się dowiecie!!!Serdecznie polecam!!!Wystarczy chwilka dziennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodaszulm
Maniga----------------> podaj swoj e-mail to wysle Ci zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKKKA1985
PROSZE WEJDZCIE NA TA STRONKE I ZAGłUSUJCIE NA AGNIESZKKKA1985 BARDZO PROSZE :) Z GóRY DZIEKUJE JAK CO TO SIE ODWDZIECZE GG 10885820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dziś fajny katalog domów ----> www.projektdomu.pl polecam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam uwas umnie dzis 10 paczek miendzy innymi Crave napój energetyczny --------->www.craveorder.co.cc ------------------------> w opakowaniu 2 saszetki napoju i instrukcja Karma dla psa i kota ----------e mail: info@royal-canin.pl Paczka z Orange-------->www.orange.pl ------> koszulka i długopis Wyższa szkoła bankowa w Toruniu ---------------------------------------------------------->w ww.wsb.torun.pl -----> Inforamtor i długopis i smycz program Zyskaj zdrowie ---->www.zyskajzdrowie.pl -------> piszecie e maila z prosbą o gadzety ja dostałam smycz mydełko gazetke i długopis Karma dla psa z ------------------------------------------------------------ -------------->http://www2.pgsampling.com/html/eukanuba/euk anuba.php?useLanguage=pl kubek z ------>www.gfk.pl próbki z yves- rocher e mail znajdzieciena srtonie internetowej smycz z poczty polskiej i kubek z onetu tyle foty dam puzniej papap aha jescze 2smycze z Zubra piwa papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodaszulm
KTO CHCE ZAPROSZENIE DO MAYBELLINE do otrzymania darmowych kosmetykow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforcoffee
czesc dziewczyny :) jestem tu przyadkiem.. nie wiedzialam ze mozna cos za darmo otrzymmac.. czy mozecie mi opowiedziec tak w ogole o co w tym wszystkim tu chodzi? chetnie przyjme jakies zaproszenia.. ale i wyjasnienia, jelsi mozna :) pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodaszulm
podaj mi swojego maila to wysle Ci zaproszenie do maybelline, tam sie zarejestrujesz i mozesz otrzymac darmowe kosmetyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforcoffee
timeforcoffee@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodaszulm
wysłane! jest jeszcze jakas chetna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×