Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Gość Pole Dance Autarkia
Odnoszę pewne jakieś wrażenie, że Pan Anatis to internetowy troll i stara się zrobić trochę dymu na tym forum...może się mylę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z przyjemnością informuję, ż w dniu 15.04.2011 we Wrocławiu, w Pole Dance Studio odbędą się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Pole Dance warsztaty, które poprowadzi Pani Nele Sehrt z Niemiec. Uczestnictwo w warsztatach będzie udokumentowane odpowiednim certyfikatem. Zapraszam na stronę polskiego stowarzyszenia lub szkoły wrocławskiej uczącej pole dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance
Witam Szukam osoby która użyczy kawałek pomieszczenia, piwnicy itd do nauki pole dance. Szkolę instruktorkę i potrzebujemy miejsca do nauki 3 razy w tygodniu w zamian za naukę lub opłatę. Jeśli jakaś Pani posiada takowe proszę pisać na e-mai netluk@wp.pl. Rura montowana rozporowo czyli bez wiercenia, niszczenia sufitu. Tylko Trójmiasto!!!!!!!!!!!!! Szczegóły na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Trójmiasto
Otwarcie pierwszej profesjonalnej szkoły Pole Dance www.esensai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Trójmiasto
Otwarcie pierwszej profesjonalnej szkoły pole dance w trójmieście www.esensai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna.anna
czesc dziewczyny, mam do sprzedania dwie sztuki Mighty Grip do pole dance zeby sie nie slizgac na rurce. polecam dla poczatkujacych :) ja kupilam sobie w londynie 3 opakowania, ale do tej pory zuzylam tylko jedno (i to jeszcze nie cale) i w sumie dlugo trenuje i juz mi sie az tak nie poca rece, zebym potrzebowala wiecej tego specyfiku... wiec sprzedaje co mi zostalo :) jakby byl ktos zainteresowany, to wystawilam je na aukcje: http://allegro.pl/show_item.php?item=1550294427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aerial Dance Studio
Witam wszystkie Panie zainteresowane tańcem na rurze. Nie wiem, czy wiecie, ale bardzo wiele Poledancerek uprawia również taniec na szarfach... Zapraszamy na Dzień Otwarty w Aerial Dance Studio! http://aerialdancestudio.pl/plakat-mini.jpg Dzień Otwarty w Aerial Dance Studio już 20 kwietnia! Jeśli myślisz, że te zajęcia nie są dla Ciebie, przyjdź i sprawdź, każdy może się nauczyć tańczyć w powietrzu! Jeśli znudził Cię zwykły feetness to tu znajdziesz inspirację do ćwiczeń. Doświadczona trenerka pokaże Ci proste i trudniejsze ćwiczenia. W ramach każdej z grup, podczas zajęć w Dniu Otwartym zostaną zaprezentowane dwie różne techniki: aerial yoga i taniec na szarfach. grupa I: 17.00 18.30 grupa II: 19.00 20.30 Dzień otwarty odbędzie się na Sali gimnastycznej w Zespole Szkół nr 84 przy ul. Zwycięzców 44, w Warszawie. Przyjdź na darmowe zajęcia i wypróbuj inne formy ruchu! Jeżeli w dniu otwartym zdecydujesz się na stałe zajęcia, za pierwszy miesiąc zapłacisz połowę ceny! Więcej szczegółów i video z pokazów uczestniczek zajęć na www.aerialdancestudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aerial Dance Studio
W przyszłości, jak zdobędziemy stałą siedzibę, też będą zajęcia z rurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenkkka
Jesli chodzi o mnie to gorąco mogę polecic ta szkołę http://www.taniec-brzucha.waw.pl/?zajecia,3 ruszyły już zajęcia taneczne: poniedziałek środa godz. 19.00 Taniec Brzucha prowadzi Monika wtorek czwartek godz. 20.00 Taniec Brzucha prowadzi Monika wtorek czwartek godz. 21.00 Taniec Brzucha TRIBAL prowadzi Monika piątek godz. 19.30 i 20.30 Taniec Brzucha prowadzi Sylwia poniedziałek środa godz. 20.00 Bollywood prowadzi Marta poniedziałek godz. 21.00 środa godz. 21.30 Zumba prowadzi Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam free art fusion mają super instruktorkę Asię Derybowską na youtubie jest jej filmik z pokazu . Cos rewelacyjnego poza tym mile studio i robią nową salę do pole dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolePrinces
Hej doszły mnie pogłoski na temat kolejnych Mistrzostw Polski w Pole Dance w Warszawie w maju br. Czy ktos może potwierdzic mi tą informacje i podać jakieś szczegóły?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisklakowa
witajcie kochane,planuje zakup rury i chciałabym uczyć sie pole dance w domu. Nie mam niestety czasu na dojazd do wyspecjalizownej szkoły.Poza tym w okolicy nie ma takich kursów. Poleciłybyście mi jakieś dvd instruktarzowe/książkę. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 fly
@ pisklakowa masz na yoytubie pokazane proste triki na poczatek , chociazby z tego linka http://www.youtube.com/watch?v=8aM7ut60o1k albo http://www.youtube.com/watch?v=mR5WF1IhQTk&feature=relmfu :) przejrzyj je sobie i do zabawy, jak sie nauczych tych najprostszych patrz i ucz sie od najlepszych : http://www.youtube.com/watch?v=kuzVog27NUg&feature=fvst , http://www.youtube.com/watch?v=vRhAIzu_cWM&feature=fvst . Miłej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje zakup rurki x-pole w Anglii, jeśli jest ktoś chętny na zakupy to zapraszam, może uda nam się wynegocjować lepszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jesli chcecie kupic rure Polskiej produkcji sprawdzona i rownie dobra co X-pole, a tansza moge polecic sprawdzonego dystrybutora! wiola25nh@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlitta_29
ja osobiście polecam x-pole! sprawdzone i niezawodne!!! teraz na zawodach we Wrocłąwiu były rury polskiego produncenta, które abslutnie nie zdały egzaminu więc warto się zastanowić zanim kupicie w ciemno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aerial Dance Studio
zgadzam się, po tym jak jedna laska spadła zupełnie na twarz i wszystkie jechały po mimo przecierania, ja bym nie kupiła tej polskiej, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatis
Przykro mi czytać opinie na temat rur gdzie nie rozróżniacie producenta i materiału z jakiego zostały wykonane rury tylko piszecie o polskim producencie. A przecież rury produkcji mojej firmy są bardzo dobre i na pewno nie ma ich we Wrocławiu:) Poza tym są całkowicie antyalergiczne bo wykonane z najwyższej jakości stali chirurgicznej, Nie są chromowane i posiadają wieczystą gwarancję użytkowania. Proszę nie łączyć innych producentów rur w polsce z produktem mojej firmy. Dla rozpoznania mojego produktu, podstawa mocowania posiada logo firmy i nazwę Anatis. Jeśli nie zauważysz tej sygnatury to nie jest rura mojej produkcji i proszę nie pisać o polskich rurach że są złe bo moje są polskie i są wysokiej jakości, lepsze niż X-pole. Dla zainteresowanych tel. 513161858.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosdoij
lepiej podaj nazwy klubów w których są twoje rury - zainteresowane będą mogły sprawdzaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_01
Zapomniałam dopisać jak to wygląda na chwilę obecną cenowo: XPERT 45mm/50mm Set - Chrome - 175 XPERT 45mm/50mm Set - T-Gold - 200 Mighty Grip - 5,20 + transport (choć mam nadzieję, że uda się jeszcze jakiś rabat wynegocjować). Mogę jeszcze dołączyć do zakupów max 3 osoby. anatis - ja jestem bardzo ciekawa tych rur i firmy, bo jak narazie w internecie nawet strona pod tą nazwą nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poledancemaster
UWAGA NA NACIĄGACZY !!! Na portalu narurze.pl podobne bzdury o cenach wypisuje niejaka miako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje się najpierw zastanowić zanim się kogoś obrazi i zapoznać się z tematem importu wewnąrz Unii to cena będzie na wstępie oczywista. Natomiast ja nikogo do zakupów nie zmuszam jeśli ktoś chce to dlaczego nie. To była tylko propozycja z mojej strony. Dlatego że chce kupić rurke sobie i jak by na to nie patrzeć zajmuje się importem ( w tym także z Anglii) od ponad 2 lat i prawo dotyczące importu i eksportu mam na tyle opanowane, że wiem co mogę zaproponować, nie zaczynając nawet negocjacji z tą firmą. Więc jak mogę cię prosić poledancemaster to najpierw się zastanów zanim zaczniesz kogoś obrażać, tym bardziej jeśli nie znasz tematu. A ogłoszenie na portalu na rurze było także moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o rury Polskiej produkcji,sama balam sie taka kupic ze wzgledu na to ze sa malo znane w Polsce i mozna trafic na tania podrobke. Teraz jednak moge smialo polecic rury firmy ANATIS. Zaryzykowalam kupna tej rury i naprawde nie zaluje,jestem bardzo zadowolona i moge potwierdzic, ze to co pisze producent tych rur to prawda! Sama chcialam kupic rure firmy x-pole, jednak teraz ciesze sie, ze tego nie zrobilam.Rury ANATIS ,sa rownie dobre jakosciowo i gwarantuja bezpieczenstwo,w nizszej cenie niz x-pole. Jesli ktos ma jakies pytania zapraszam wiola25nh@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam statyczna,ale wiem ,ze na rynek mialy byc wprowadzone rury obrotowe,najlepiej pogadac z producentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamocowana na stałe,jak kupowalam pare miesiecy temu to niebylo jeszcze skladanych,teraz niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlitta_29
a swoją droga to dobrze by było gdyby producent Anatis założył sobie stronę internetowa bo nie jest w 100% wiarygodny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatis
Według życzenia:) strona w budowie. Zapomniałem że to forum internetowe i nie ma co się dziwić że chcecie stronkę. Poprawiam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×