Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Gość 4fly
lepiej pozno niz wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PDP
Pole Dance Cup 2011 International Pole Dance Competition by Men's Day i PDP Pole Dance Cup jest Międzynarodowym Konkursem Pole Dance, który organizuje Pole Dance Project (PDP). Pierwszy w historii konkurs Pole Dance w Polsce został także zorganizowany na Men's Day w 2010r.,Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem zarówno zgromadzonej publiczności, jak i mediów. Od maja 2010 wiele się zmieniło Polska bardziej otworzyła się na formę tańca/fitnessu jakim jest Pole Dance, media coraz chętniej i częściej wspominają o tej dyscyplinie, a w kwietniu 2011 Polskie Stowarzyszenie Pole Dance zorganizowało Pierwsze Ogólnopolskie Zawody Pole Dance pod patronatem Pole Fitness Association (PFA). Pomysłodawcy konkursu idą o krok dalej zdecydowali się na utworzenie pierwszego w historii Polski międzynarodowego konkursu Pole Dance właśnie pod nazwą - Pole Dance Cup - nawiązali kontakt z wieloma międzynarodowymi organizacjami Pole Dance oraz portalami i czasopismami o tematyce Pole Dance, by zapewnić maksymalny możliwy rozgłos i tym samym dać znać całemu światu, że „Polska zaczyna tańczyć na rurze („Poland starts Pole Dancing). Ideą Pole Dance Cup, oprócz konfrontacji zawodniczek, a w przyszłości również zawodników z Polski z zawodniczkami/zawodnikami z całego świata, tak by podnosić poziom polskich tancerek i tancerzy i uhonorować najlepszych uczestników, jest promowanie Pole Dance, jako formy tańca, fitnessu i dyscypliny sportowej nie kojarzonej z tańcem w klubach gogo. Coraz więcej osób zdaje się rozumieć różnicę pomiędzy tańcem na rurze w wydaniu klubowym, a Pole Dance takim jaki można oglądać na Mistrzostwach Świata, Europy i innych Konkursach oraz Zawodach organizowanych na terenie całego świata. Jednak wciąż istnieje przekonanie, że taniec na rurze jest niepoprawny. Organizatorzy Pole Dance Cup chcą zmieniać polską świadomość i poprzez akrobatyczno-artystyczne występy uczestników konkursu udowodnić, że Pole Dance jest zacną dyscypliną wartą uznania i szacunku. W tym roku Pole Dance Cup odbywa się w dniu 4 czerwca 2011 na parterze w budynku na terenie Torów Wyścigów Konnych Służewiec przy ul.Puławskiej 266 podczas Święta Mężczyzn Men's Day 2011. Pole Dance Cup jest Konkursem, który został umieszczony na oficjalnej liście Konkursów Pole Dance przez PFA Pole Fitness Association i został przez PFA zatwierdzony. Pozostałymi już oficjalnymi Partnerami i Sponsorami Konkursu są: Klub New Orleans, który czynnie wspiera propagowanie Pole Dance jako dyscypliny sportowej i tanecznej, Pole2Polemagazine międzynarodowe czasopismo, które jest poświęcone tylko i wyłącznie tematyce Pole Dance, Russian Pole Dance Federation rosyjska federacja Pole Dance, która jest głównym organizatorem European Pole Dance Championship (Europejskich Mistrzostw Pole Dance), Trendy Magazyn jedyne polskie, regularnie ukazujące się czasopismo o tańcu, modzie i muzyce. Kompletna lista Patronów i Sponsorów, regulamin Konkursu oraz inne istotne informacje będą dostępne wkrótce na www.poledancecup.com, www.mensday.pl oraz www.poledanceproject.pl, jak również na stronach Organizatorów oraz samego Konkursu na Facabook'u. Już teraz w celu zgłoszenia się na Konkurs lub/i uzyskania szczegółowych informacji dotyczących Konkursy można pisać na adres: info@pdproject.pl natalia@pdproject.pl Miło nam poinformować, że podczas Pole Dance Cup w przerwach poświęconych na obrady członków Jury będziemy mogli podziwiać występy artystyczne w wykonaniu Oli Karry (wokal) oraz Tomasza Grabskiego (saksofon) artystów współpracujących z Pole Dance Project.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP Dance
Ps. WYMAGANE miejsce zamieszkania w Wrocławiu lub okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Mens day będzie Pole Dance
Wybieram się na Pole Dance Cup na MENS DAY ma być tam mnóstwo atrakcji: - Robert Burneika i wybory polskiego Supermana - rasowe mustangi - zlot Motocyklowy Harley Davidson - konkurs Pole Dance (taniec na rurze) - gadżety, głośniki i roboty - strzelnica Air Soft Gun - free jumping - widowiskowe gonitwy konne - wyścigi samochodowe i wiele innych ale nie sposób tego wszystkiego wymienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA SZKOŁA POLE DANCE ŁÓDŹ!!!
Witam serdecznie wszystkie zainteresowane panie z ŁODZI i okolic już wkrótce otwarcie nowej szkoły pole dance ( taniec na rurze ) W naszej szkole będą małe grupy dziewczyny max 4 osoby na sali Atrakcyjne ceny !!! Rabaty !!! Promocje !!! Karnety !!! Konkursy ! Wszystkie kursantki będą ćwiczyć na światowej klasy rurkach firmy X-Pole z funkcjami statycznej i obrotowej !!! Wszystkie chętne panie zapraszam na zapisy Więcej informacji proszę pisać na meila : poledance@poczta.onet.pl Odpowiemy na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauudiaa1989
Ja znalazłam Pole Dance w Częstochowie Zaczyna się od 25 maja 9 spotkań kosztuje 320 zł trochę dużo tak mi się wydaje. zajecia w poniedziałki i środy od 19-20 wstawiam linki do szkoły: http://www.akademiaruchu.com.pl/pol/Zajecia/Taniec/Pole-dance-kurs-taniec-na-rurze http://www.akademiaruchu.com.pl/pol/Zapisz-sie-na-zajecia jak by się znalazła bratnia dusza to może bym nawet spróbowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauudiaa1989
af jednak to we wrocławiu sory za wprowadzenie w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Project
Warsztaty z prawdziwą gwiazdą Pole Dance - CAT GENARRO (CATERINA GENARRO) - Mistrzyni Pole Dance LA 2010 90 minut indywidualnych zajęć z CAT GENARRO w dniach: 2 czerwca 17.20.00 3 czerwca - 10.00-20.00 5 czerwca 10.00-20.00 kosztuje jedyne 100 EURO Taka okazja może się nie powstórzyć. Informacje i zapisy 601332240 info@pdproject.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztanczona na rurze
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PANIE KTORE CHCA SIE NAUCZYC SOLIDNIE POLE DANCE I SWIETNIE SIE PRZY TYM BAWIC Babskie wakacje z pole dance i burlesque. www.zamekryn.pl Dwa turnusy: TURNUS LIPCOWY ZAJĘCIA PROWADZĄ NATALIA MLEKICKA 16.07 - 23.07 oraz TURNUS SIERPNIOWY ZAJĘCIA PROWADZI JOANNA DERYBOWSKA 30.07 - 6.08 Pobyt 7 dniowy - 1810 zł brutto (płatne w 1,2 lub 3 ratach) Osoba towarzysząca - 1540 zł (oferta Księżna Anna) Dziecko do 7 roku życia - bezpłatnie Dziecko pomiędzy 7-12 rokiem życia - 660 zł Sprawdź regulamin płatności. oraz Promocje dla pań, ktore spędzą razem z nami babskie wakacje! Zajęcia z Pole Dance na rurach spinowych i statycznych (X-pole) ! W cenie 3 posiłki dziennie w formie wykwintnych bufetów! 24 h zajęć w ciągu 7 dni. Zajęcia poranne Cardio oraz streching przed śniadaniem, 1 godz (dla tych co chcą zrzucić kilogramy i poprawić kondycję) Zajęcia 1,5 godz po śniadaniu i 1,5 wieczorem przed kolacją (pole dancing i inne- typu burleska). Poziom początkujący i średnio zaawansowany. W cenie można korzystać z basenu, łaźni, sauny, sali fitness, rowerów, kortów tenisowych do 1 h dziennie, zwiedzania zamku z przewodnikiem, kręgielnia itp. Dodatkowo w cenie naszego pobytu hotel zaprasza na Biesiadę Rycerską w czwartek, Mazurską Kolację Grilową we wtorek, degustację win z sommelierem w sobotę. W lipcu możemy obejrzeć spektakl teatralny „Przepraszam czy tu straszy? (16 lipiec, 23 lipiec) i wziąć udział w kolacji z dancingiem 30 lipca i 6 sierpnia !!!! Kontakt: zapisy@freeartfusion.pl, sylwia@freeartfusion.pl 503173300 - Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Project
Nowa INNA NIŻ WSZYSTKIE Akademia Tańca Nie popadaj w stereotypy i zapisz się do NAS nie lubimy licznym grup, bo nie lubimy traktować nikogo, jak źródła zarobku STRETCHING,SEXY DANCE BURLESKA, POLE DANCE Kto ma ochotę na prawdziwą odmianę w swoim życiu Kto ma ochotę spełnić swoje fantazje Ten dobrze trafił http://poledanceproject.pl/pl/akademia-tanca.html VINTAGE DANCE ACADEMY zapisy i informacje natalia@pdproject.pl + 48 601 33 22 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniec brzucha-waw
Jesli wybieracie inny rodzaj tańca ,np.taniec brzucha to dobra wiadomośc TANIEC BRZUCHA - GRUPA PORANNA - Prowadzi MONIKA zbieramy grupę poniedziałki i środy godz. 10.00 TRWAJĄ ZAPISY Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz się juz dziś. Telefoniczna rezerwacja miejsc 22 613-67-03 - po 14.00, 511-046-136 lub na miejscu w Szkole Tańca. Ul. Guderskiego 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PDS
DNI OTWARTE studio Pole Dance " Claudia " ZAPROSZENIE NA DNI OTWARTE w dniach 27 i 28 sierpnia (wstęp wolny). Dla wszystkich Pań z Łodzi i okolic, zainteresowanych tańcem pole dance (zwanym również tańcem na rurze), w dniach 27 i 28 08.2011 w godzinach 10-15 w Spółdzielczym Klubie Sportowym "START" w Łodzi przy ul. Św. Teresy 56/58 odbędą się DNI OTWARTE , które mają na celu przybliżenie i zapoznanie się z tą odmianą tańca , oraz z instruktorkami posiadającymi niebywałe doświadczenie w tej dziedzinie a także swój autorski program nauczania pozwalający szybko opanować umiejętności. Podczas spotkania poza udziałem w zajęciach i mile spędzonym czasem można będzie skorzystać z wyjątkowego rabatu udzielanego z tej okazji na zakup karnetów miesięcznych 4 i 8 wejściowych w zależności od częstotliwości uczęszczania na zajęcia ,(rabaty tylko dla osób, które zdecydują się w tych dniach na uczestnictwo w kursach rozpoczynających się od 1 go Września br). Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w grupach (grupy 10 osobowe) Panie , które nie będą mogły odwiedzić nas w tych dniach prosimy o zgłaszanie chęci swojego udziału do dnia. 31. 08.2011 na adres e-mail poledance@onet.pl z dopiskiem "DNI OTWARTE" w celu rezerwacji i ustalenia grafiku zajęć. Po jego ustaleniu zostaną wysłane aktualne informacje . (data zgłoszenia mailowego również uprawnia do skorzystania z rabatu). Wszystkie Panie ,oraz media zainteresowane tą tematyką gorąco zapraszamy. Oj! Będzie się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEAMON
oki , dobra gramy va banqe przez wakacje kursy pole dance za 8 h tylko 160 zł + darmowy dostęp do sali uczmy od podstaw po zaawansowaną pole dance akrobatic maksymalne grupy to 3 osobowe 510426051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4fly
DEAMON ale gdzie? w Warszawie, łodzi, Poznaniu, Pcimiu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole dancer
czesc dziewczyny :) Szukam wraz z jedna kolezanka innych dziewczyn ze Szczecina z ktorymi bedziemy mogly wynajadz pokoj gdzie bedziemy mogly trenowac. posiadam 2 rury na ktorych mozemy Ćwiczyc koszty beda naprawde niewielkie. uczylam sie pole dancu 1 rok wiec moge pomoc dziewczyna nawet bez doswiadczenia oczywiscie za darmo. wszystkie chetne wspolnym wynajeciem pokoju prosze o kontakt 5871494 ;) nawet jak bede niedostepna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatis
Witam drogie Panie:) Strona producenta rur firmy Anatis jest już dostępna i wciąż się rozwija:) Polecam rury najwyższej jakości światowej. www.rurypoledance.pl, Pozdrawiam i życzę sukcesów w tym pięknym może już niedługo sporcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!Czy któraś z Was znalazła szkołe lub prywatną instruktorke Pole dance w Częstochowie?Mnie niestety się nie udało ale wiem że w Katowicach startuje od wrzesnia nowa grupa którą byłabym zainteresowana.Czy któraś z Was miałaby ochote się przyłączyć?Pozdrawiam wszystkie fanki POLE DANCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfd
moze mi ktos powiedziec gdzie jest jakas szkola pole dance w bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma w bydgoszczy ani toruni
tyle klubow a ani jednego w ktorym bylby zajecia, nie jestem wysportowana ale chcialabym tak dla siebie, rekreacyjnie pochodzic i co? i nie ma gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfd
no wlasnie, bez sensu, ze w bdg i tr nic nie ma. najblizej chyba poznan. ja sobie planuje wlasnie kupic rure do cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatis
Polecam Rury najlepszej jakości, www.poledance.pl, pozdrawiam sympatyczki Pole Dance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fał.....
witam. chcę kupić rurę i zamontować w pokoju. ale żeby była stabilna. do Anatis: widziałam Pana stronkę, bardzo fajna rura, ale nie stać mnie żeby wydać na nią min. 900zł... wiem że rury to nowosc w polsce, ale ile kosztują materiały i zrobienie końcówek do zamocowania..? czy ktoś ma i może polecić tańszą rurę? gdybym miala szkołę tańca kupiłabym super rurę nawet za 2000 zł, ale to ma byc zwykła (stabilna!) rura do ćwiczeń w pokoju.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fał.....
albo co sądzicie o rurach dostępnych na allegro w cenie około 390-400 zł? z kołkami rozporowymi.. stabilne? bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatis
Witam:) Zadzwoń do mnie w sprawie rury, 513161858.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoorka
A jest tu ktoś z Łodzi kto chodził na erotic dance do Julii? Ona teaz uczy w szkole tańca Jankowski. Czy warto się zapisać? O co tam w ogóle chodzi, czy to zajęcia jak sexi dance w innych łódzkich szkołach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiiika
Do zoorka: Ja chodze na zajęcia do Julki z przerwami prawie od roku. Jest naprawdę fajnie. Julka ma super podejście do ludzi, wszystko wytłumaczy, do każdego podejdzie. Mam porównanie z innymi, bo szybko sie nudzę i próbowałam u konkurencji, ale nie za bardzo mi się podobało, prawie same 20-latki albo i młodsze, więc się głupio czułam, za szybko i za dużo na raz więc nic nie pamiętałam po zajęciach, a Julka uczy choreografii do całych piosenek więc cały miesiąc powtarza się chorełkę i zostaje na długo w głowie. Na początku nie podobało mi sie, że jest tak dużo ćwiczeń i długa rozgrzewka, ale potem to DOCENIŁAM :) . Zawsze jest kupa śmiechu i fajna atmosfera. Zresztą Julka jest strasznie śmieszna ;p (w pozytywie). Choreografie są bardzo ładne, ja najbardziej lubie te wolne i zmysłowe, ale i te szybkie są faje. Słyszałam, że też będzie uczyć pole dance, tylko nie mam pewności gdzie. Informacje o kursach możesz znaleźć na stronie Jankowskiego, co chwile jest jakaś nowa grupa początkująca. www.taniec-lodz.pl/taniec-erotic-dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4fly
@ fał - wiesz mozesz sobie kupic rure tzw kuchenna w marketach budowlanych - taką jak do blatów kuchennych, koszt ok 150-200 zl , kolezanka w domu na takiej skacze, ale to Twoje zdrowie - jak sie cos stanie miej pretensje tylko do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×