Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza..

Jaka prostownica do włosów???

Polecane posty

Gość iza..

CZy ktoras z Was ma prostownice, jak tak, to jakiej firmy i czy sobie ją chwalicie.Ja mam tanioche za okolo 40 zł.Nic nie warta, mimo ze mam w sumie dosc proste wlosy to nie potrafi wyprostowac dobrze wlosow ktore maja tendencje do wywijania sie na koncach na zewnątrz:( Chcialabym kupic jakąs do 100zł.Co polecacie??Zalezy mi na naprawde dobrym sprzecie ktory rzeczywiscie sprawi ze wlosy beda gladnie,wyprosotwane i wygladzone.Dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z mpm model BMT - B54 kosztowala 89zl w media markcie i jestem w 100% zadowolona - POLECAM ma ceramiczne plytki, nagrzewa sie do 220 stopni i daje rade nawet moim- naturalnie i bardzo kreconym wlosom. jest dosc waska, szybko sie nagrzewa i latwo sie jej uzywa. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry sprzet jest w cenie
powyzej 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza..
Bzium BMT to takze nazwa firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma to MPM - nawet dosc znana... a model BWT - B54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam
z firmy Łucznik na przecenie za około 30 zł mam włosy z tendencją do odwijania się końcówek i ona bardzo dobrze sobie z tym radzi... ma porcelanowe płytki i jestem z niej zadowolona... a i nagrzewa się bardzo szybko :) ciekawi mnei tylko ile pociągnie... fakt przeważnie drogi sprzęt to dobry sprzęt, ale poniewaz mam naturalnei proste włosy i chciałam je tylko wygładzić i zlikwidować szopę na głowie to kupilam sobie tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ceramiczną Philipsa HP4642 jestem z niej bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza..
dziekuje Bzium i innym dziewczynom:)Chbya zapisze sobie te polecona przesz Bzium:mam akurat 100 na nia przeznaczonba, a skoro taka ok to warto kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze moglam pomoc :) naprawde jestem zadowolona z tej prostownicy i mam nadzieje, ze Ty tez bedziesz pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×