Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenka89

dzis przespałam się z jego ojcem

Polecane posty

Gość malenka89

dzis uprawialam seks z ojcem mojego chlopaka.wiedziałam,że kiedys do tego dojdzie. potem przez chwilę miałam wyrzuty, wyszłam... Ale teraz, jak sobie przypomnę...kurcze!chciałabym znowu. Ale kocham mojego chłopaka.on jest uczciwy, wierny. nie chcę go skrzywdzic, nie chce go zostawic. nie wiem, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość route66
prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
nie. rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusskawka
Albo szklana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
dobra.dzięki. jakos sama sobie z tym poradzę. chciałam tylko się wygadac, bo to we mnie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malenkiej
ja bym nie mogla juz spojrzec w oczy swojemu chlopakowi :O Jesli naprawde to zrobilas i chcesz dalej byc z jego synem czyli twoim chlopakiem to niestety ale bedziesz dziwnie sie czuc kiedys z ta mysla. A tak na marginesie. Kto do tego sprowokowal? on czy ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahciaaa
i kogo to obchodzi ???? boze jacy powaleni ludzie to sie z nim zwiaz nie bedzie to w tobie siedzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość route66
no własnie,jeszcze w tobie siedzi? nie ma szans zebys tutaj mogła się wyżalić,tutaj nie toleruje sie takiego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
do maleńkiej on! on prowokował od dawna. praktycznie od samego początku. on wogóle taki jest, lubi kobiety , lubi młodsze. Broniłam się, ale on ma w sobie takie cos - umie kusic. niby starszy jest, ale ..nie wiem, jak to powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z kim ty się spotykasz.
...i wypurał szesnastolatke...masz niezłe marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
wicky warto? i tak i nie. mam kaca moralnego ze wzgledu na mojego M. - nie zniusł by tego! już nie chodzi tu o mnie, a o ojca.on nienawidził go za to, że latał za młodszymi od zawsze, ze zdrazał matkę, że ich zostawił dla innej. M. żył od małego z tym żalem. dopiero niedawno przebaczył i zaczoł odbudowywac zaufanie. wprowadził się do ojca niedawno, jak zmarła matka... A ojciec zrobił mu cos takiego.. i ja też.choc to nie moja wina, on kusił, odkąt mnie poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
ja nie mam 16 lat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngggg
matko nie znosze jak ludzie czepiają sie ortografii ale na litość---zniósł,odkąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
z drugiej strony stało się. po wszystkim zrobiło mi sie cholernie źle. wyszłam nawet nic nie mówiąc. teraz siedze i myślę ,że ten seks był wspaniały.. jednocześnie nienawidzę tego faceta, że móg to zrobic.swojemu synowi. jak ja się teraztam pokażę?? jak spojrzę na tego faceta? najchętniej już nigdy bym sie tam nie pojawila, ale jak to wytłumaczę M.?? prawdy mu nie powiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
tak, prawie 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
może nie powinnam tu pytac, bo wiele tu ludzi, którzy potrafią tylko krytykowac, poniżac i pluc na innych za ich błędy. Ale przecież nie moge tego nikomu powiedziec, a o niczym nnym nire potrafię teraz myślec.musze to wyżucic z siebie, muszę się poradzic. Co teraz robic???jak z tym faktem przejsc do porządku dziennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli miałaś orgazm
to wszystko jest OK :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry, to nie jego wina tylko twoja.To faceci nie panuja nad swoim popedem ,ale kobiety poniekad tak. I przykro mi to stwierdzic,ale latawica jestes:D nie moc sie powstrzymac???? a co ty zwierze jestes czy co??? wspoczuje twojemu chlopakowi. i wlasnie wez sie za lekcje polskiego kochana,masz duze zaleglosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pekaj twoj chlopak na pewno tez nie jest wierny tobie w koncu ma geny ojca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngggg
no dobra przepraszam za 'wytykanie ' błędów, ideałem nie jestem. Wkurzylam sie jak to wszytsko przeczytałąm, na mój gust to twój WIELKI błąd ale wina głownie tego faceta, jak mi żal twojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
tak mialam.ok. ale tu nie chodzi o mnie..ja się martwie o mojego M. Nie mam kaca moralnego,że przespalam sie ze starszym facetem, że to był czysty seks i w sumie zostałam wykozystana. nawet nic nie musiałmi pobiecywac. tu chodzi o to, że ojciec mojego M. umyślnie doprowadzi do seksu z dziewczyną swojego syna, który niedawno mu zaufal. I to nie był spontan z jego strony, wyskok którego teraz żałuje. on to planował od dawna, wabił mnie, na każdym kroku pokazywał, że tego chce i zachęcał też mnie. A M. mu ufa, wierzy..ja bym z chęcią powiedziała mu ,ze jego ojciec kłamie.skoro w tej sprawie, to pewnie i w innych. Ale z drugiej strony, jak mu powiem...to go dobije, wykończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie chcial przetestowac dziewczyne swojego syna i potwierdzil ze jestes puszczy dupa!!!!!!!smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngggg
nie mów mu! zerwij z nim! naprawdę lepiej zeby nigdy sie nie dowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
ale z emnie szmata on mnie przeruchal i teraz mnie chlopak rzuci bo jego stary mu powie ze jestem zwyczajna dziwka kurwa mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngggg
mam nadzieję,ze sie zabezpieczyliscie i ...ze nei dowie sie za kilkamiesiecy w inny,mniej przyjemny sposób. A tak w ogole to mam nadzieję,ze to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka89
ja nie mówię, ze to nie moja wina i że jestem "czysta". OK! zgadzam się - jestem latawicą, szmatą , ok. też bym tak o kimś powiedziała. z resztąkażdy ma swoją moralnosc i gdyby to nie był ojciec M. a ja nie byłabym z nim to tylko bym się teraz cieszyła, że przeżyłam tak wspaniały seks. Ale nie o to mi chodzi, ludzie!! nie chcę, zebyście mnie wybielali.nie chcę rozgrzeszenia. ale niech ktos mi powie, co teraz robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyruchał cię do miłe
OPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×